Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mio
Ans
MP
Ctc
Has
Mps
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Enerji Kaynağı

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mama Kabı & Suluk

için 1,225 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kedi Mama Kabı ve Suluk

Günümüzde bizim istekleriniz ve ihtiyaçlarınız kadar evcil hayvanlarınızın da istekleri ve ihtiyaçları göz önüne çıkmış bulunmaktadır. Sevgiyle büyüttüğümüz evcil hayvanlarınızın beslenme koşulları oldukça önemlidir. Sayfamızda yer alan kedi mama kabı modelleri sevecen ev arkadaşlarınız için oldukça kullanışlı ve kalitelidir. Farklı malzemelerden üretilmiş olan birçok mama kabının yanı sıra farklı özellikleri olan mama kaplarını da sayfamızda bulunan ürünler arasından inceleyebilirsiniz. Aralarında seramik, ahşap veya camdan üretilmiş birçok model bulunmaktadır. Kullanım alanı gözetilerek en uygun olanını seçme imkanını sizlerle buluşturuyoruz. Mama kaplarının farklı modellerinden biri olan kedi suluk ve mama kabı, iki ihtiyacı tek bir çatı altında toplamış durumdadır. Kedilerinizin beslenme koşullarını üst düzeye çıkarmak istediğiniz için tercih edebileceğiniz yüzlerce farklı özellikte mama kabını yine alternatifler arasında bulabilirsiniz. Zaman zaman şımarmayı seven dostlarınız için tasarlanmış yüksek hacimli mama kapları ile onlara bakma gayretini gösteren insanlar içinde kolaylık sağlanmış durumda. Kullanıcılarına sağladığı büyük alan ile evcil dostunuzun karnının aç kalmamasını sağlamak sizlerin elinde. Evcil dostlarınızın sağlıkları göz önüne alınarak üretilen mama ve su kaplarında üstün performans sağlanmıştır. Sağlam yapıda olan mama kapları uzun ömürlü bir kullanımı müşterilerine sunmaktadır. Her seferinde kırılıp, hasar gören mama kapları yerine seçenekler arasında bulunan yüksek kaliteli mama kaplarını tercih etmeniz evcil dostunuzun konforu açısından sağlıklı olacaktır. Farklı model ve farklı fiyat seçenekleriyle kullanıcılarına sunulan mama kaplarından size uygun olanı bulmak için modellere göz atabilirsiniz. Ahşaptan üretilmiş modellerde kullanılan kaliteli malzeme, uzun yıllar kullanım amacı göz önüne alınarak üretilmiştir. Ahşap platform üzerine oturtulmuş çelik mama kabı kısımları, sağladığı yükseklik sayesinde evcil dostlarınızın mamalarını daha rahat yemelerini, sularını daha rahat içmelerini sağlamaktadır. Kedi sağlığı göz önüne alındığında belli bir yükseklikten yapılan besleme, sindirmenin evcil dostlarınız için daha kolay gerçekleşmesini sağlamaktadır. Farklı modellerde ve çeşitlerde bulunan ahşap mama kapları ve suluklar, kullanıcılar tarafından güvenle küçük dostlarının kullanımına sunulmaktadır. Çeşitli ahşap modellerde farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Evcil dostunuz için tercih edebileceğiniz farklı renkte ahşap mama ve su kaplarıyla beslenmeyi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Bunların yanı sıra devrilmeme özelliğini de bünyesinde barındıran kedi mama ve su kabı modelleri fiziksel yapıları sayesinde istenmeyen durumların önüne geçmektedir. Yine çelik kedi mama kabı modelleri de alternatifler arasında yerini almaktadır.

 Evcil Dostlarınızın Beslenme Düzenini Zaman Ayarlı Kedi Mama Kabı  ile Düzende Tutun

Evcil Dostlarınızın Beslenme Düzenini Zaman Ayarlı Kedi Mama Kabı ile Düzende Tutun

Evcil dostlarınızın ne zaman acıkacağı bazen öncesinden anlaşılamayabiliyor. Siz evde değilken beslenmesi gereken zamanlar her kedi sahibinin bildiği ve karşılaşmak istemediği durumlardır. Wi-fi kontrol sistemine sahip zaman ayarlı mama kapları ile bu durumun önüne geçmek mümkün. Artık işyerinizdeyken veya seyahate çıktığınız sürelerde evcil dostunuzun beslenmesi için tek yapmanız gereken cep telefonu ile beslenme sıklığını belirleyip geri kalanını mama kabına bırakmak. Ayarlı kedi mama kabı modelleri birçok kedi sahibi tarafından tercih edilmektedir. Önceden belirlenen porsiyon miktarlarıyla kedinizi düzenli periyotlarla besleyen otomatik kedi mama kabı farklı fiyat ve model seçenekleriyle alternatifler arasında yer alıyor. Kamera özelliği bulunan modeller ile evcil hayvanınızın o an ne yaptığını izlemek mümkün. Ses gönderebilme ve ortamdaki sesi alabilme özelliğine de sahip bu mama kapları, kedi sahiplerinin yardımcısı niteliğinde. Gün içerisinde 1’den 6’ya kadar besleme yapabilen modeller her porsiyonda ortalama 25 ml mamayı haznesine doldurabiliyor. Çeşitli modellerin kamera özelliği saniyede 50hz olarak sunulmuş durumda. Kablosuz bir internet bağlantısı üzerinden bağlantısını sağlayan cihazlar, artık evde olmadığınız vakitlerde de evcil dostlarınızın ihtiyaçlarını giderebilmenize olanak sağlayacak. Türlü modellerinde kamera özelliğinin yanı sıra kayıt edebilme özelliğini de bünyesinde barındırıyor. İçerisine takılan SD Kart kapasitesi kadar bir kayıt süresine sahip olan mama kapları, sizin tercihiniz doğrultusunda kayıt süresini belirleyebilmenize olanak sağlıyor. Enerji kaynağını yine çeşitli modellerde değişiklik göstermek ile birlikte pil veya elektrik bağlantısıyla sağlayan modeller, iki farklı güç kaynağı seçeneğiyle kullanıcılarına sunuluyor. İki enerji türünü de kullanabilen modelleri de bulunan otomatik besleme kapları, gözünüzün arkada kalmamasını sağlar nitelikte. Aynı zamanda çeşitli sosyal mecralarda paylaşım yapma desteğini de kullanıcılarına sunduğu modellerde buna ek olarak beslenme kayıtlarını tutmak gibi özelliklerini de barındırmaktadır. Bu sayede evcil dostunuzun ne kadar mama yediği, ne sıklıkla beslendiğine dair kapsamlı bir kayda sahip olmak onun sağlığı açısından oldukça fayda sağlayacaktır. Porsiyon ayarını bünyesinde barındırdığı için kedi mama ölçü kabı gibi ürünlere olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor. Akıllı kedi mama kabı ile artık dostlarınızın sağlığı tamamen kontrolünüzde. Geniş hazne kapasitesiyle kullanıcılarına sunulan ürün, tekrar tekrar doldurma zahmetini yaşamamanıza yardımcı olmaktadır. Çeşitli modellerde hazne kapasitesi 2 kilograma kadar çıkmaktadır. Mobil uygulamasıyla birlikte sunulan ürünler, kolay bir mobil beslenme deneyimini bünyesinde barındırmaktadır. Akıllı mama kapları Android ve iOS sistemleriyle uyumlu bir vaziyette çalışmaktadır. Gelişmiş teknoloji bu ürünler, kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

 Suluk ve Mama Kabı Bir Arada

Suluk ve Mama Kabı Bir Arada

Farklı model ve seçeneklerle sayfamızda bulunan ikili kedi mama kabı modelleri birçok farklı türüyle kullanıcıların ilgisini toplamaktadır. Seramik, cam veya ahşap türünde farklı malzemelerden imal edilmiş olan ürünler kalite göz önünde tutularak üretilmekte olup evcil dostlarınız için son derece sağlıklıdır. Farklı ebatlarda bulunan suluk ve mama kaplarını kullanıcılar ihtiyaçları doğrultusunda tercih etmektedirler. Birden fazla kediye ev sahipliği yapan kullanıcılar, geniş hazneli olan mama kaplarını ufak olanlara oranla daha kullanışlı olarak bulmaktadırlar. Geniş hazneli mama kapları sayesinde sürekli kedileriniz için endişelenmenize gerek kalmaz. İhtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak ekstra bir hazneye sahip kaplar, kapta bulunan mama azaldıkça kendiliğinden mama takviyesini gerçekleştirirler. Hazneli kedi mama kabı, evdeki dostlarınızın mamalarının bitmiş olabileceği durumunu büyük ölçüde ortadan kaldırmaktadır. Hazneli kaplar birçok farklı renk ve model seçeneğiyle kullanıcılara sunulmaktadır. Mama kaplarına ek olarak hazneli su kapları da bir kediye ev sahipliği yaparken doğabilecek sorunları büyük ölçüde engellemektedir. Evcil dostlarınızın su ihtiyacı zaman zaman tahmin edilenden fazla olabilir. Bu gibi durumlarda hazneye sahip su kapları sayesinde kediniz her zaman içecek taze suya ulaşabilir. Hazneli kaplar mama ve suyu depoladıkları alanın çevresinin plastik ile kapanmış olmasından dolayı, haznede depolanan besinin kirlenmesini önlemektedir. Aynı zamanda hava almaz yapısı sayesinde mamaların bayatlamasının da önüne geçilmiştir. Çeşitli modellerde bulunan taban kısımlarında ki kauçuk kaplama sayesinde mama kaplarının yerde kayması engellenmiştir. Bu sayede yerlere mama ve su dökülmesinin de önüne geçilmiştir. Çeşitli modellerde 2700 Ml’ye kadar depolama sağlayabilen mama kapları, ortalama 24 saatlik bir ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. İki yönlü olarak kullanılabilen modellerde ise çoklu kullanım amaçlanmış, ister mama kabı ister su kabı olarak kullanmayı olanaklı hale getirmiştir. Kuru mama ve su için tasarlanmış kaplar, ıslak mama için kullanıma uygun değildir. Hayvan sağlığına uygun materyallerden üretilen hazneli mama kapları sayesinde kediniz için en sağlıklı beslenme ortamını yaratmış olacaksınız. Aynı zamanda ölçülebilir hazneye sahip olması nedeniyle kedinizin gün içinde ne kadar su ve mama tükettiğini takip edebilir, onun hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmuş olursunuz. Bu durum kedinizin kilosunu korumanızda size bir plan çizebilmek için gerekli bilgiyi sağlayacaktır. Aynı zamanda çeşitli alternatiflerde alt kısımda yer alan standlı kedi mama kabı modelleri hazne ile birleşerek kullanıcılarına sunulmuştur. Bunlara ek olarak kapaklı kedi mama kabı modelleri de mamaların kirlenmesinin büyük ölçüde önüne geçmektedir.

 Devirdaim Özelliğine Sahip Su Kapları Kediniz İçin İdealdir

Devirdaim Özelliğine Sahip Su Kapları Kediniz İçin İdealdir

Evcil dostlarınız kedilerin sürekli hareket halinde hava alan bir su kaynağına sahip olmaları, bağırsak sağlıkları için oldukça önemlidir. Devridaim özelliğine sahip su kapları ile kediniz için sürekli hareket halinde bir su kaynağını onlara sunmuş oluyorsunuz. Sayfamızda bulunan su kapları, devridaim özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Evcil dostlarınızın su ihtiyacını belirli periyotlarla karşılayarak onlara taze bir su sunmanıza olanak sağlar. Çeşitli modellerinde 2 litreye kadar su hacmine sahiptir. Farklı renk seçenekleriyle dilediğiniz modelde ve renkte su kaplarına sayfamızı inceleyerek göz atabilirsiniz. Bunların yanı sıra çeşitli modellerde bulunan filtreleme sistemi sayesinde kedinizin temiz bir su içmesine olanak sağlar. Su haznesi içerisine yerleştirilmiş elyaf sayesinde toz, kir ve kıl gibi zararlı maddelerin sudan filtrelenmesini sağlar. Yine filtreleme sisteminin içerisinde yer alan karbon filtre ile su içerisinde bulunan ağır metaller ve kireç gibi yine hayvan sağlığına zararlı maddelerin sudan atılmasını sağlar. Elektrik bağlantısıyla çalışan modellerde su sürekli hareket halindedir. Hareket eden su hava ile sürekli temas ettiğinden yüksek oksijenli bir suyu evcil dostlarınıza sağlar. Elektrik bağlantısı gerektirmeden çalışabilen modellerde ise 2,65 litreye kadar bir su hacmi kullanıcılara sunulmuştur. Kedi su kabı, yüksek su haznesi barındırdığı takdirde kedi sahiplerine bakım aşamalarında büyük yardımı dokunan ürünler olmasıyla bilinmektedir. Yüksek filtreleme ve devridaim özellikler göz önüne alındığında hayvan sağlığı gözetilerek üretilen ürünler olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Hazneli yapıya sahip kapalı kedi mama kabı, çift yönlü bir kullanım sunması nedeniyle rahatlıkla su kabı olarak da kullanılabilir. Üretildiği malzeme sayesinde kolayca temizlenebilir bir yapıya sahip olan kedi su kapları bir başka tercih nedenini de bünyesinde barındırmaktadır. Çeşitli modellerde üretiminde kullanılan dayanıklı plastik sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunarlar. Elektrikli modellerinde 2 metrelik bir bağlantı kablosunun kullanılması, devridaim özelliğine sahip kedi su kaplarını evinizin istediğiniz bir köşesine koymanıza olanak sağlar. Bunlara ek olarak durağan sularda oluşan bakteriler hareket eden sularda oluşamayacağından dolayı kediniz kaliteli bir su içmiş olacaktır. Aynı devridaim özelliği su kabının içinde oluşabilecek yosunlaşmanın da önüne geçme konusunda yardımcıdır. Kedi sağlığı göz önüne alındığında mama ve su kaplarının yükseklikleri ve genişlikleri de son derece önemlidir. Otomatik su kapları kedinize sağlıklı suyu sağlayacağı gibi, uygun fiziksel özelliklerde üretilmektedirler.

 Beslenme Kabı Seçiminde Seramik Kaplar ve Cam Kaplar

Beslenme Kabı Seçiminde Seramik ve Cam Kaplar

Tercih edebileceğiniz kedi mama ve su kaplarının arasında seramikten üretilmiş kaplarda bulunmaktadır. Bu kaplar kedi sağlığı göz edilerek üretilmiş olup, tamamen güvenlidir. Seramik gibi malzemeler bakterilerin üremesini minimuma indirecek, bu sayede kedileriniz beslenme aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşmayacaklardır. Çeşitli modellerinde kauçuk taban kullanılarak yerde kaymasının önüne geçilmiştir. Kenarlarında oluk bulunan modellerde mamanın çeşitli böceklerden korunması amaçlanmıştır. Su yüzeyinden geçemeyen haşereler mamaya ulaşamayacaklardır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte olan seramik mama kapları, elde yıkandığında iyice durulanmalıdır. Kolay temizlenebilir özelliğiyle mama kabında seramik seçimi kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Çeşitli modellerde 0.3 Litre kapasiteye sahip olan seramik kedi mama kabı, ortalama 15 cm çapıyla birlikte evcil dostlarınız için rahat bir beslenme alışkanlığı oluşturacaktır. Metal kaplara oranla daha kırılabilir bir yapısı olduğu için seramik kedi mama kapları, evinizde daha korunaklı bir alana konumlandırılmalıdır. Altında bulunan kaymaz taban sayesinde yerlere mama dökülme sorununun da önüne geçilmiştir. Yine metal kedi mama kabı modelleri kadar dayanıklı olmadığından dolayı cam kedi mama kapları da doğru noktalara konumlandırılmalıdır. Sayfamıza göz atarak çeşitli ebat ve modelde cam kedi mama kabı türlerini inceleyebilirsiniz. Temizlenmesi oldukça kolay olan cam kaplar, bakteri tehlikesini de minimuma indirirler. Evcil dostlarınız için sağlıklı bir beslenme deneyimine ev sahipliği yapmaktadırlar. Kalın camdan üretilmiş cam kedi mama ve su kapları, oldukça sağlamlardır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte olmaları temizliklerinin kolay yapılmasını sağlar. Evinizin dekoruna da uyum sağlayacak cam mama kapları kullanışlı ve şıktır. Çeşitli modellerinde 200 ml’ye kadar kapasiteye sahiptir. Kolay kırılmaz yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım deneyimini müşterilerine sunar. Yine seramik kaplarda olan kaymaz alt tabanı cam kaplarda da mevcuttur. Altlarında stantları olan modellerde yine kaymaz yapı stant altına yerleştirilen kauçuk malzemeyle sağlanmıştır. Yerden yükseklik işlevini de yerine getiren stantlar yine hayvan sağlığı göz edilerek üretilmiştir. Evcil dostlarınızın beslenme alışkanlıklarını önemsemeniz, onların sağlıkları açısından bir o kadar önemlidir. Sonrasında istenmedik durumlarla karşılaşmak yerine doğru ortamı onlara oluşturmak sağlıklı bir çözüm yolu olarak karşınıza çıkmaktadır. Mama seçimi kadar mama kabı seçimi de bu doğrultuda oldukça önemlidir. Seramik ve cam gibi malzemelerden üretilen mama kapları bakteri oluşumunun büyük bir ölçüde önüne geçtiği için kedi sağlığında önemli bir noktada bulunmaktadır. Aynı zamanda porselen kedi mama kabı modelleri de aynı standartlara uymaktadır. Mama kapları seçilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise kedinizin yaşıdır. Yavru kediler için üretilen yavru kedi mama kabı modelleri ergonomik bir beslenme alışkanlığı için önemli bir noktada bulunmaktadır. 1 yaş ve üzerinde kediler için daha büyük kedi yemek kabı tercih edilebilir. Aynı zamanda ahşap kedi mama kabı modelleri ile çeşitlilik sağlanmıştır. Ek olarak bir diğer ihtiyaç olan kedi tuvaleti seçeneklerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Kedinize Özel Stantlı Mama Kapları

Kedinize Özel Stantlı Mama Kapları

Kedinize özel isimli kedi kaplarıyla evcil dostunuza kendini özel hissettirebilirsiniz. Sayfamızı inceleyerek özel stanta sahip bir kedi mama kabına sahip olabilirsiniz. Çeşitli modellerde masif ahşaptan oluşturulmuş stantlar, üzerinde yer alan paslanmaz çelikten mama kaplarıyla beraber kedinizin ismini üzerinde bulundurarak sunulmaktadır. Masif ahşap dahil tamamı yıkanabilir özellikte olan mama kapları oluşabilecek bakterilerin önüne geçmede kedi sahiplerine yardımcı oluyor. Farklı renk seçenekleri bulunan kaplar aynı zamanda mama kaselerinin de farklı malzemelerden üretilenlerini bünyesinde barındırıyor. Porselen, toprak güveç veya paslanmaz metal seçenekleri alternatifler arasında bulunuyor. Lazer kesim tekniği uygulanarak üretilen ahşap stantlar doğallığı sayesinde evcil dostlarınız için güvenli ve sağlıklı bir beslenme ortamı sunuyor. Kedi sağlığında yer alan önemli noktalardan bir diğeri de evcil dostlarınızın belirli bir yükseklikten yemek yemesidir. Çeşitli modellerde 21 cm yüksekliğe sahip stantlar sayesinde sağlıklı ve konforlu bir beslenme kediler için sağlanmıştır. Beslenme esnasında kedilerin baş hizasının midelerinden yukarıda bulunması sindirim açısından birçok kolaylığı sağlamaktadır. Yüksek kedi mama kabı, sağladığı konfor sayesinde kediler için sağlıklı bir niteliği bünyesinde barındırıyor. Çeşitli modellerde stantlar da sağlanan eğim ise yine evcil dostlarınızın konforu için yeterli olmaktadır. Eğimli kedi mama kabı, sağladığı 15 derecelik eğim ile evcil dostlarınızın omurgasını zorlamadan beslenmelerine olanak sağlar. Çeşitli modellerde ayarlanabilir yükseklik W şeklindeki mekanizmayla sağlanmıştır. 4 farklı yükseklik seçeneğini bünyesinde barındırmaktadır. Toz ve suya karşı dayanıklılık, su bazlı ahşap yağı ile sağlanmıştır. Kedileriniz için uygun beslenme koşullarını yerine getiren eğimli beslenme kabı, hayvan sağlığının odak noktasına oturtulmasıyla üretilmiştir. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak uzun ömürlü bir kullanım amaçlanmıştır. Su ve toza karşı dayanıklı olması kapalı alanların yanı sıra açık alanlarda da kullanımına olanak sunmuştur. Mama kaplarında ortaya çıkabilen sorunlardan bir diğeri olan kabın sığlığı ise yine atlanmamış, kedilerin beslenirken bıyıklarının zarar görmemesi için sığ ve geniş bir kap tercih edilmiştir. Dar mama kaplarında ortaya çıkabilecek sorunlardan birisi kedilerin bıyıklarının kırılması ve yüz bölgelerinde oluşabilecek tahrişlerdir. Ayarlanabilir yükseklik, 15 derecelik omurga düşünülerek tasarlanmış eğim, beslenme kaplarında kullanılan paslanmaz malzeme ve beslenme kaplarının darlığı gibi faktörler göz önüne alındığında kullanıcılar tarafından tercih edilen bir ürün olma özelliğini bünyesinde barındırır. Birbirinden farklı kedi evleri ve yataklar da sayfamızda mevcuttur.