Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Kaynağı

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Otomatik Kaplar

için 418 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Otomatik Kedi Mama Kapları

Kediler çoğu insanın en yakın ve en sadık dostlarından biridir. Dünya üzerinde kedi sahibi olan ve evinde kedi besleyen birçok kişi vardır. Ancak kediler genel yapıları itibarıyla hassas hayvanlar olduğundan dolayı, her şeyleri bu duruma göre seçilmelidir. Ayrıca sadece kedilere özel binlerce ürün bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda sadece kedi aksesuarlarına bile yoğun bir ilgi gözlemlenmiştir. Kedilere özel çeşitli mama türleri, farklı model ve boyutta mama kapları, oyuncaklar, kostümler, kedi evleri ve yataklar ile daha binlerce ürün satışa çıkmıştır. Fakat bu ürünler arasında bir tanesi, diğerlerinden sıyrılarak adeta kendine has yeni bir kategori oluşturmuştur. O da mama kaplarıdır. Bu durum da, kedilerin mamaları için kullanılan kaplarda gelişime neden olmuştur. Otomatik kedi mama kapları ise bu duruma verilecek en büyük örneklerden biridir. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyerek otomatik kedi mama kabı çeşitlerine bakabilir ve dilerseniz kendinize uygun olanları seçebilirsiniz.

Otomatik Kedi Mama Kabı Çeşitleri

Otomatik Kedi Mama Kabı Çeşitleri

Kedilere özel olarak üretilen mama kaplarına bakıldığında, genel olarak tas şeklinde ürünler göze çarpmaktadır. Kedi mama kabı ahşap malzemeli olarak bulunabilir. Aynı zamanda kedi mama kabı çelik materyalli olarak da karşımıza çıkmaktadır. Fakat otomatik mama kaplarında çeşit daha fazladır. Diğer mama kaplarına nazaran kullanımı daha kolay ve pratiktir. Aynı şekilde sadece su için üretilmiş kaplar da mevcuttur. Her türlü iki kap örneğinde de öncelik kedi sağlığına verilmiştir. Genel olarak pille çalışan otomatik mama kapları, en çok zaman ayarlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bu sayede otomatik ya da manuel olarak kullanıma elverişli hale getirilmektedir. Ayrıca temizliği de oldukça kolaydır. İstenilen ebatlara uygun şekilde kaplar mevcuttur. Zamanlayıcı özelliğinin dikkat çekme nedeni ise, ayarlanan saatte otomatik olarak devreye girmesidir. Bu sayede kedinizin sağlıksız bir şekilde kilo almasını da engellemiş olursunuz. Öte yandan kedinizin kullandığı her mamaya uygun olması da bir diğer tercih nedenidir. Yaş veya kuru mamalardan hangisini kullanıyorsanız, ona uygun olarak mamayı yerleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak çoğu mama kaplarının yanında soğutucu pedler de gelmektedir. Bu soğutucu pedler sayesinde, sıcak havalarda ve özellikle yaz mevsiminde mamanın bozulmasını da engellemiş olursunuz. Bu sayede kedi maması daima taze bir şekilde kapta kalmaktadır. Pedlerin uzun vadeli kullanımını sağlamak için, üreticiler tarafından buzdolabında muhafaza edilmesi önerilmektedir. Su kaplarında ise öncelik suyun temizliğine verilmektedir. Kedilerin içtiği suyun bakterilerden arınmasına ve çeşitli filtrelerden geçirilerek yabancı maddelerin süzülmesine yardımcı olmaktadır. Fakat kimi ürünlerde de su ve mama kapları bir arada üretilmektedir. Yani daha doğrusu kedi mama kabı 2li olarak üretilmiştir. Gayet şık ve estetik bir görünüm sağlayan bu mama kapları hem hayvanınızın sağlığını korumasına yardımcı olurken hem de size büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Dilerseniz sayfamızdaki ürünler üzerinden model ve boyutlara bakabilir, sizin için en uygun çeşidi seçebilirsiniz.

Otomatik Kedi Mama Kapları Özellikleri

Otomatik Kedi Mama Kapları Özellikleri

Mama kapları çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Plastikten yapılanlar olduğu gibi çelikten yapılanlar da bulunmaktadır. Kedi mama kabı seramik çeşitleri de en fazla tercih edilenler arasındadır. Aynı zamanda kedi mama kabı porselen çeşitleri de bulunmaktadır. Hemen hemen hepsinin ortak paydası zaman ayarlı olmasıdır. Bu sayede kedinizin yaşına uygun olan mama miktarını ayarlayabilme şansı bulabilirsiniz. Pil yardımıyla çalıştığı için, pillerin ömrüne bilhassa dikkat edilmelidir. Düz ve kuru bir yerde bulunmalıdır. Fakat kimi mama kaplarının ayaklarına kauçuk bir madde yerleştirilmektedir. Bu sayede mama kabının kayması en aza indirgenmektedir. Bu gibi malzemeler de kedi mama kabı altlığı olarak geçmektedir. Kimi mama kaplarında ise programlanabilir olması dikkat çekmektedir. Evde olmadığınız zamanlarda bile dostunuz için ayarlanan en uygun miktarı tam vaktinde hazneye boşaltmaktadır. Mama kapları hazne boyutları açısından da farklılık göstermektedir. Kimi kedi mama kapları hazneli olduğundan dolayı ortalama 5 kiloya kadar mama alabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca gün içerisinde istediğiniz kadar zaman seçeneği ayarlayabilirsiniz. Kedinizin yaşına göre yiyebileceği porsiyon miktarına kadar seçebilirsiniz. Özellikle kilo kontrolünde olan hayvan dostlarımız için birden fazla özelliği ve faydası bulunan otomatik kedi maması kapları, her bütçeye hitap edecek şekilde satışa sunulmuştur. Plastik yerine paslanmaz çelik malzemeden üretilen mama kapları, aynı zamanda bulaşık makinelerinde kolayca yıkanabilmektedir. Bunlara ek olarak pil olmadan da kullanılabilen akıllı mama kapları bulunmaktadır. Bu mama kapları kedi mamalarının taze kalmasını sağlarken, geniş hacmi ile mamaların taze kalmasını sağlamaktadır. Bu sayede mama kapalı bir hazne içerisinde yer almakta ve bittikçe aşağı doğru inmektedir. Kauçuk alt tabanı ile de istenmeyen kazalara önlem alınmış olur. Çoğu markada ve mama kabında 48 saatlik bir zaman ayarı bulunmaktadır. Bu sayede ayarlanan saatte açılmaktadır. Pil ile çalışan mama kapları ise genelde 1 adet AA pil yardımıyla çalışmaktadır. Kimi kaplarda mamanın yanında su için de ayrı bir bölüm bulunmaktadır. Bu şekilde iki ayrı mama kabı kullanmak zorunda kalmazsınız. Bir taraftan taze ve temiz su akarken diğer taraftan ayarlandığı miktar kadar mama vaktinde dostunuzun kabına düşmektedir. Kimi kaplarda led ışık veya oyun tarzı değişik aparatlar da bulunmaktadır. Bunlar da kedinizin ilgisini çekmesine yardımcı olmaktadır. Eğer siz de hayvan dostunuzu mutlu etmek istiyorsanız sayfamızdaki ürünleri inceleyerek sizin için ideal özelliklere sahip olan bir mama kabı edinebilirsiniz.

Kedi Mama Kabı Fiyatları

Kedi Mama Kabı Fiyatları

Başta kediler olmak üzere köpekler için de çeşitli mama kabı veya su kabı bulunmaktadır. Bunlara ek olarak kedilerin diğer her türlü ihtiyaçlarını karşılamak, onları mutlu etmek, eğlendirmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için de birçok ürün bulunmaktadır. Onları her koşulda koruyup kollamak ve sevgilerini kazanmak için bu tarz ürünleri evinizde bulundurmak size de iyi gelecektir. Özellikle bu şekilde konfor sağlayan mama kapları, gözünüz arkada kalmadan kendi işlerinize vakit ayırmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede siz işteyken veya bir yerden mamasını yiyip yemediğini veya az veya çok yediğini düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Farklı fiyatlarda ve boyutta bulabileceğiniz binlerce otomatik kedi maması kabı vardır. Genel olarak bakıldığında kedi mama kabı fiyatlarıarasında marka ve modellere göre değişkenlik olduğu görülür. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ve birbirinden farklı modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek kedi dostunuza uygun olanı satın alabilirsiniz.