TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Biberon

için 122 sonuç bulundu.

Biberon

Sokakta annesiz kalmış bir yavru kedi ya da henüz gözleri açılmamış ve annesinden ayrılmış bir bebek kedi gördüğünüzde, gerçek bir hayvan severseniz onun yaşam mücadelesine kayıtsız kalamazsınız. Eğer siz de adanmış bir kedi sever ve iyi kalpli bir hayvan severseniz, yaşam mücadelesi veren bu yavru kediyi hayatta tutmak için elinizden geleni yapmaya hazırsınızdır. Yavru kedilerin ve yeni doğmuş bebek kedilerin bir anne özeniyle beslenmeye ihtiyaçları vardır. Bu zor durumdaki yavruyu besleyebilmek ve hayata tutunmasını sağlayabilmek için bir kedi biberonuna ihtiyacınız olacaktır. Kedi biberonları, yavru kedi ve bebek kedi bakımında en çok tercih edilen ve en kullanışlı ürünlerden biridir. Eğer sizin de beslemekte olduğunuz bir yavru kedi ya da bebek kedi varsa mutlaka bir küçük kedi biberonu satın almalısınız.

Neden Kedi Biberonu Kullanılmalı?

Yavru Kediler Biberon ve Biberon Maması İle Beslenmeli

Kedi yavrularının ağız ve damak yapısı çok yumuşak ve hassastır. Bu nedenle yavru kedinizin ve bebek kedinizin besleme esnasında doğru sıcaklıklarda süt ile ve doğru malzemeden yapılmış bir kedi biberonu ile beslendiğinden emin olmanız gerekir. Aksi takdirde küçük ve sevimli dostunuz siz her ne kadar istemeseniz de zarar görebilir. Kedi yavrusu biberonu tam da bebek kedilerin damak ve ağız yapısına uygun bir tasarımla ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Ayrıca, biberon ile beslediğiniz yavru ve bebek kedilerin besin ihtiyaçları farklı olacağı için yavru kedi biberon maması çeşitlerini tercih etmeli, kesinlikle insan tüketimine uygun olan süt ve diğer mamalar ile beslememelisiniz.

Kedi Biberonu Temizliği

Kedi Biberonu Temizliği

Biberonla kedi beslemek, normalde şırınga ve benzeri yöntemlerde olduğundan çok daha kolay ve sağlıklıdır. Öncelikle, kedi biberonu kullanımı ve temizliği kolaydır. Hatta yavru kedinizin beslenmesi için fırça ve benzeri malzemelerin de dâhil olduğu yavru kedi biberon setlerinden satın alabilirsiniz. n11.com mağazalarında kolaylıkla bulabileceğiniz bu biberon setleri sayesinde yavru kedinizi besledikten sonra malzemeleri zahmet gerektirmeden temizleyip hijyenik hale getirebilirsiniz.

Köpek Seyahat Suluğu

Kedi Biberonunun Özellikleri

Evinize aldığınız ve hayatını kurtardığınız sevimli yavru kedi biberonla besleme esnasında çok daha rahat ve güvende hissedecektir. Biberonun uç kısmının yapıldığı malzeme onda anne memesi hissi yaratacağı için daha kolay bir beslenme olacak, yavru kediniz beslenmeye teşvik olacaktır. n11.com mağazalarından satın alacağınız Trixie, Catit gibi markaların ürettiği kedi biberonu fiyatı açısından da bütçenize uygun olacaktır. Eğer kediniz büyüdüğünde ona layık bir kedi mama ve su kabı almak isterseniz, mama kabı & suluk kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ans (1)
Beaphar (1)
Bobo (3)
Chico (1)
(69)
Dr.Sacchi (3)
Eastland (21)
Flip (2)
Karlie (1)
Majo (1)
Pet Style (6)
PetBul (2)
PetStyle (1)
Polo (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (9)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)
ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL