TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kedi Tuvaleti

için 2,166 sonuç bulundu.

Kedi Tuvaleti

Evde kedi beslemek çoğunlukla keyifli ve eğlenceli bir iştir, ancak söz konusu eğitim ve alışkanlıklar olduğu zaman bazı handikapları da yok değil. Kedi beslemenin beraberinde getirdiği zorluklardan bir tanesi de tabii ki kedi tuvalet eğitimi. Kaliteli bir kedi tuvaleti, güvenilir bir markadan temin edeceğiniz kedi kumu ve itinalı eğitim ile siz de göz açıp kapayıncaya kadar kedinize ihtiyacı olan tuvalet eğitimini verebilirsiniz.

Kediler Tuvalete Nasıl Alıştırılır?

Kediler Tuvalete Nasıl Alıştırılır?

Eğer evde hali hazırda bir kediniz varsa ve doğum yaptıysa ya da yeni bir yavru kedi edindiyseniz, miniğin yetişkin kediye bakarak tuvalet alışkanlığı edinme olasılığı çok yüksek. Kedilerin gözlemleyerek öğrenme yetenekleri gerçekten çok kuvvetli; bu nedenle yetişkin bir kedinin yanında büyüyen yavru kediler için herhangi ekstra bir tuvalet eğitimine ihtiyacınız olmaz. Öte yandan evinizdeki tek kediye tuvalet eğitimi vermeyi planlıyorsanız süreç biraz daha uzayacaktır; ancak yine de kesinlikle gözünüzde büyütmemeniz gereken bir olay. Kedi doğal içgüdüsü gereği dışkısını saklama ihtiyacı duyar, bu yüzden de başka bir yere yapmak yerine içerisinde hali hazırda kum olan bir tuvalete yapmayı zaten tercih edecektir. Kedinizi tuvalete alıştırmak için öncelikle kedinizin tuvalet alışkanlıklarını gözlemlemeli ve tuvaletini yapmaya hazır olduğunu anladığınız anlarda onu kedi tuvaleti yönüne doğru yönlendirmelisiniz. Bununla birlikte dışkısını yaptıktan sonra onu gömmesi gerektiğini kendi parmağınızla kumu eşeleyerek gösterebilirsiniz. Gün içerisinde tuvaletin yanında en sevdiği oyuncaklar eşliğinde kedinizle vakit geçirmeniz, tuvalet kabının bulunduğu ortamı daha fazla benimsemesine yardımcı olacaktır. Bunlara ek olarak özel olarak tasarlanan kedi tuvalet alıştırma seti de destek alabileceğiniz diğer ürünlerden.

Kedi Tuvaleti Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Kedi Tuvaleti Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Kedinizi tuvalete alıştırmak gördüğünüz gibi sandığınız kadar zor ve meşakatli bir süreç değil. Birkaç gün içerisinde tuvaletine organik bir şekilde alışacak olan kediniz ister istemez sizden onu temiz ve düzenli tutmanızı isteyecektir. Kedilerin tuvalet alışkanlıkları çerçevesinde en rahatsız oldukları nokta, pis ve kötü kokan bir tuvalettir. Eğer tuvaleti zamanında temizlemez ve her daim temiz kokması için gerekli önlemleri almazsanız, kedinizin istemediğiniz yerlere tuvaletini yapmaya başlaması an meselesi haline gelir. İdeal olarak kedi tuvaletini her gün temizlemeniz gerekir. Vakit bulamadığınız anlar tabii ki olacaktır; ancak yine kedi kumunu en geç 2 günde bir kontrol etmeyi ve dışkılardan arındırmayı unutmayın. Kendi kendini temizleyebilen, otomatik kedi tuvaleti modelleri kum temizleme işini gerçekten kolaylaştıran özelliklere sahip. Bununla birlikte açık kedi tuvaleti ve kapalı kedi tuvaleti modellerinin de kedine göre avantajları var. Açık tuvaletler, dört bir yanı açık olduğu için herhangi ekstra bir çaba gerektirmeden kolaylıkla atıkları küremenizi sağlar. Diğer yandan kapalı tuvaletler, kötü kokuların kolay kolay etrafa yayılmasını önleme konusunda başarılıdır. Kedi tuvaleti tercihinizi kedinizin tuvalet alışkanlıklarına ve kendi temizlik rutininize göre yapmanız doğru olacaktır.

Kedi Tuvaleti Fiyatları Ne Civarda?

Kedi Tuvaleti Fiyatları Ne Civarda?

Kedi tuvaleti fiyatları az önce bahsettiğimiz çeşit ve modellerine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Genellikle açık, kapaksız kedi tuvaletleri en uygun fiyatları modeller olurken kapalı ve otomatik temizlenen tuvaletler bütçenizi biraz daha esnetmenizi gerektirebiliyor. Söz konusu kedi tuvaleti seçimi olduğunda göz önünde bulundurmanız gereken birden fazla faktör var. Örneğin yoğun bir tempoda çalışıyor, günün çok kısa bir bölümünü evde geçiriyor ve yeterince boş vakit bulamıyorsanız kedinizin sağlığı ve rahatı için kendi kendini temizleyen tuvaletlerden almanız daha doğru olacaktır. Bununla birlikte kedinizi açık havada, bahçenizde veya balkonunuzda besliyorsanız tuvaletin içine girebilecek kir, toz, taş, ağaç yaprağı ve benzeri yabancı maddeleri önlemek amacıyla açık yerine kapalı bir tuvalet tercih etmenizde faydası var. Kedilerin tuvalet süreci tabii ki tuvalet kabını aldıktan sonra bitmiyor. Kaliteli ve kedi sağlığı dostu bir kedi kumu, temizlik işinizi kolaylaştıracak bir kedi tuvaleti poşeti, kullanışlı bir kum küreği ve yere saçılan kum taneciklerini süpürmenize yardımcı olacak bir kedi tuvaleti paspası, edinmeniz gereken diğer ürünler arasında. Doğru eğitim, yeterli ilgi ve bol bol sevgi yardımıyla kedinizle huzur dolu bir yaşam geçirmeniz mümkün!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8 in 1 (10)
A-Bone (2)
Acana (1)
Ada (2)
Advance (1)
Afp (2)
Akkum (5)
Alice (4)
Angora (3)
Ans (4)
Apco (8)
Aquavira (1)
Atlantik (13)
Biokat's (10)
Bonisa (1)
Buffer (5)
By Pet (1)
Cado Pet (15)
Cameo (1)
Cat Genie (1)
Cat It (18)
Cat Mate (1)
Catit (40)
CatMozz (17)
Cats Best (3)
Catwalk (1)
Charlie (4)
CleanStep (1)
Dayang (1)
Diafarm (2)
(1072)
Eastland (7)
Energy (3)
Eurocat (1)
EzyDog (1)
Felicia (1)
Ferplast (16)
Flip (17)
Formix (2)
Funny (1)
Georplast (1)
Hagen (1)
Imac (71)
Imarc (1)
Jungle (1)
Kampanya (2)
Karlie (5)
KERBL (12)
KİNG (2)
Kitty (8)
Krax (1)
KYORYO (1)
Leos (2)
Lepus (4)
Lindo Cat (1)
LindoCat (6)
M-pets (11)
Markapet (46)
MAS (4)
Mascot (59)
MG (2)
Micho (1)
Mio (39)
Mır Mır (4)
Mita (1)
Mito (1)
Moderna (99)
Mycat (2)
Mydog (1)
Naturbird (1)
Nobby (1)
Organix (5)
Pati (1)
Pawise (1)
Pet Garden (18)
Pet Pretty (18)
Pet Safe (9)
Pet Style (37)
Pet Zoom (6)
Petberry (1)
PetBul (1)
Petcraft (1)
Petmate (9)
PetRelax (4)
PetStyle (11)
Petviya (1)
Petza (3)
Petzone (3)
Pisi Pisi (1)
Pro Line (1)
Profine (1)
Proline (6)
Quik (1)
Recoll (1)
Record (1)
Reflex (12)
Relation (2)
Rex (5)
Royalist (6)
Sera (1)
Strong (2)
Sun-Sun (1)
The Cat (1)
Ti Sert (1)
Trexie (8)
Trixie (142)
VanCat (7)
Vitakraft (1)
Vivalveto (8)
Woddy (2)
YILDIZ (1)
Zeepmax (1)
Çiftsan (33)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(227)
ve üzeri (336)
ve üzeri (373)
ve üzeri (379)
ve üzeri (394)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL