Kedi Evleri & Yataklar

için 1,718 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kedi Evleri & Yataklar

Kedi malzemeleri arasında kedi evleri ve kedi yatakları yer alıyor. Kedinize rahat ve konforlu bir alan sunmak için siz de kedi yatağı ya da kedi evi satın alabilirsiniz. Kedi yatağı ve kedi evleri çeşitleri arasında: ahşap kedi evleri, kalorifer kedi yatakları, plastik kedi yatakları, cama asılan kedi yatakları gibi çeşitler bulunmakta. Kediniz için en uygun olanını almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Özellikle soğuk havalarda kedinizin sıcacık bir yerde uyuması kalorifere asılan kedi yatağından satın alabilirsiniz. Kaloriferin üzerine takılan kedi yatağı çok fazla alan işgal etmez, aynı zamanda kediniz de her zaman gözünüzün önünde olur. Dar bir alanda kedi besliyorsanız, sadece kedi minderi satın alarak minik dostunuza yatak yapabilir, yumuşacık bir yerde uyumasını sağlayabilirsiniz. Kediniz için konforlu bir uyuma alanı yaratmak isterseniz, çeşitli boyutlarda üretilen kedi evlerinden satın alabilirsiniz.

Kedi evlerinin içine yine kedi minderi koyarak yumuşak bir alan oluşturabilirsiniz. Sepetli ve minderli kedi yatakları da son derece konforlu ve rahattır. Odanın bir köşesine bu kedi yataklarından koyabilirsiniz. Kedi yatağı nasıl olmalı diye merak ediyorsanız, ürünlerin altında yer alan kullanıcı yorumlarından yardım alabilir, seçiminizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. Kedi yatağı fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermekte. Ahşap kedi evi çeşitleri, şık ve estetik tasarımları ile bahçenize çok yakışacak. Kedi evi satın almak istiyor ve aradığınız ürünü bir türlü bulamıyorsanız hemen kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Patchwork kedi yatağı, en çok arananlar ve en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Diğer kedi malzemeleri markalarını inceleyerek kediniz için en güzel kedi yatağını satın alabilirsiniz.

Kedi evi çeşitleri arasında bir de kedi oyun evleri yer alıyor. Kedi oyun evi çeşitleri arasında farklı renklerde ve farklı ölçülerde olanlar bulunuyor. Siz de kediniz için en uygununu seçerken evinizin ölçülerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Evlerde beslenen kedilerin çok fazla hareket alanı olmadığı için aldıkları enerjiyi harcayamazlar. Kedinize hareket ve eğlence alanı oluşturmak için de kedi oyun evlerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle kedi tırmalama evleri, kedilerin çok hoşuna gitmekte. Kedinizi eğlendirmek için bir de kedi oyuncakları satın alabilirsiniz. Kedi oyuncakları arasında yer alan kedi tüneli, en sevilenler arasında bulunuyor. Ayrıca kedinizin ihtiyacı olan tüm ürünleri kedi malzemeleri kategorisinden kolayca bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(710)
Lepus (172)
Pet Style (147)
Trexie (112)
Trixie (106)
Bronza (92)
Pet Pretty (63)
Smart (40)
Agira (15)
Imac (14)
Pawise (11)
Gigwi (8)
Aim (7)
Cathause (7)
Flip (7)
PODO (6)
Smart Cat (6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(53)
ve üzeri (84)
ve üzeri (95)
ve üzeri (99)
ve üzeri (100)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL