ERKEK ATLET, FANİLA

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Seher Erkek Atlet & Fanila

Türkiye’nin önde gelen iç çamaşırı üreticilerinden biri olan büyük bir markanın yan markası olarak üretim hayatına devam eden Seher Yıldızı erkek atlet ürün çeşitleriyle özellikle erkek kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Kaliteden ödün vermeden en iyi ürünleri kullanıcılara sunmayı amaçlayan ve bu amaç doğrultusunda üretimde nitelikli materyaller kullanmayı tercih eden marka atlet modelleriyle birçok avantaj sunuyor.

Seher Yıldızı Atlet Yumuşak Dokusuyla Rahatlatır

Seher Yıldızı Atlet Yumuşak Dokusuyla Rahatlatır

İç çamaşırı günlük giyim için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Hem üst kıyafetlerin daha kolay giyilmesini sağlayan hem de hava koşullarına göre farklı avantajlar sunan bu ürünün üretiminde kullanılan materyaller oldukça önemlidir. Üretimde kullandığı doğal iplik çeşitleriyle ön plana çıkan Seher Yıldızı erkek atlet ürün modellerinde genel olarak pamuk iplik çeşitlerini kullanmayı tercih eder. En yumuşak dokuya sahip iplik türlerinden biri olan pamuk, tamamen doğal bir içeriğe sahip olması ve üretim aşamasında hiçbir kimyasal kullanılmaması sayesinde sağlığınıza zarar vermeden kullanılabilir. Üstün nefes alma özelliği sayesinde Seher Yıldızı erkek spor atlet yoğun hareketleriniz sırasında vücudunuzun ürettiği teri hızlı bir şekilde dışarı atar. Bu sayede ter üzerinizde kurumaz ve terden dolayı rahatsızlık duymanız engellenir. Üst düzey sağlamlığa sahip olan pamuk iplik yırtılma ve aşınma gibi problemlere karşı direnç gösterir. Bu sayede ister makine ortamında ister elde yıkansın Seher erkek atlet dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunar. Nemi kolayca emebilen pamuk iplik sayesinde markanın neredeyse tüm atlet modelleri ıslaklık gibi problemler yaşamamanızı garanti eder.

Özel Örgü Tarzıyla Vücudunuzu Sımsıkı Sarar

Özel Örgü Tarzıyla Vücudunuzu Sımsıkı Sarar

Seher Yıldızı markası yıllardır özellikle iç çamaşırı alanında oldukça kaliteli ürünler tasarlamaya ve bu ürünleri kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyor. Markanın en çok kullandığı örgü stillerinden biri olan ve Seher Yıldızı atlet çeşitlerinin dayanıklılığını ve esnekliğini artıran ribana örgü farklı yapısıyla avantaj sunuyor. Normal örgü modellerine göre ters-düz olarak yapılan ribana örgü Seher Yıldızı erkek penye atlet modellerinin enlemesine daha esnek bir yapı kazanmasına yardımcı oluyor. Örgünün normale kıyasla daha esnek olması ürünün daha dirençli bir yapıya sahip olmasını ve bu sayede esneme sonrası yırtılmamasını sağlıyor. Üretimde kullanılan elastan iplik ribana örgü modelinin sunmuş olduğu esnekliği artıyor. Her ne kadar doğal bir içeriğe sahip olmasa da elastan iplik insan sağlığına zararlı hiçbir bileşen içermiyor. Pamukla birlikte kullanılması ürünün hem esnek hem de sağlam olmasını mümkün kılıyor. Elastan ipliğin ürünlere kazandırmış olduğu bir diğer özellikse atletin ne kadar esnerse esnesin çıkarıldığı zaman tekrar aynı boyutlara geri dönmesini sağlamasıdır. Bu özellik Seher atlet çeşitlerinin sarkma ya da pot gibi sorunlar yaşamamasını sağlar.

Seher Atlet Modelleri Soğuk Meydan Okuyor

Seher Atlet Modelleri Soğuk Meydan Okuyor

Soğuk kış şartları insanların hem içeride hem de dış ortamda daha nitelikli kıyafetler giymesini zorunlu kılıyor. Kıyafetlerinizin altına rahatlıkla giyebileceğiniz, ince yapısıyla tişörtlerin altında dahi belli olmayan ve yün materyaliyle vücudunuzu sararak sıcaklığın dışarı çıkmasını engelleyen termal yapışa sahip Seher erkek atlet modelleri en soğuk havalarda dahi vücudunuzu sıcak tutuyor. Doğal yollarla elde edilen ve en sağlıklı iplik çeşitleri arasında gösterilen yün kışın en sert havalarında vücudunuzu korumak ve üşümemek için tercih edebileceğiniz en ideal ürünler arasındadır. Uzun kollu ve kısa kollu olmak üzere 2 farklı seçenek sunan termal Seher Yıldızı erkek fanila kazak, gömlek ve tişörtlerin altına rahatça giyilebilir. Siyah, gri ve beyaz gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan atlet modelleri ince yapıları sayesinde kıyafet altında belli olmadan kullanılabilir. Esnek yapısıyla dayanıklılık sunan, özel örgü tarzıyla yırtılma gibi problemleri en aza indiren ve pamuk ipliğiyle üst düzey yumuşaklık sunan Seher Yıldızı erkek atlet fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.