TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Erkek Atlet, Fanila

için 9.156 sonuç bulundu.
Beden seçiniz

Erkek Atlet, Fanila

İç giyim ürünleri, günlük olarak giyilen kıyafetlerin altından giyildiklerinde hem astar özelliği gösteren hem de cilt ile temas halinde kalarak hijyenik açıdan fayda sağlayabilen ürünlerdir. Günlük giyimde tercih ettiğiniz parçalarda olduğu gibi hassas bir şekilde seçimini yapmanız gereken İç Giyim & Uyku Giyim ürünleri arasında erkek fanila modelleri de bulunuyor. Klasik olarak yarım kollu tasarımlarıyla, iç giyimde yılın soğuk sezonlarında koruyucu parça olarak da tercih edilebilen fanilaların yanı sıra piyasada atletler de yer alıyor. Askılı tasarımlarıyla vücuda yüksek konfor sağlarken aynı zamanda ihtiyaç duyulan kapatıcı özelliği de sağlayan atletler, sportif amaçlarla da kullanılabiliyorlar. Erkek atlet ve fanila modelleri arasından kişisel kullanım amacınıza, tarzınıza uygun seçeneği edinebilirsiniz.

Erkek Fanila Alternatiflerinde Yenilikçi Görünümler

Erkek Fanila Alternatiflerinde Yenilikçi Görünümler

Zaman ilerledikçe, moda ve giyim tarzları da büyük ölçüde değişime uğrayabiliyor. Fanilalar, geçmişte iç çamaşırı olarak kullanılan ürünler iken günümüzde bu tasarım özellikleri görsel açıdan tişörtlere benziyor olması nedeniyle ürünlerin günlük rutinde de kullanılan giyim ürünlerine dönüşmesine neden olmuştur. Bu noktada fanilaları incelediğinizde piyasadaki ürün alternatiflerinin çeşitli tasarım özellikleriyle günlük kullanımda da faydalanılabilecek görünümlere sahip olduklarını görebilirsiniz. Erkek fanila kısa kollu tasarımıyla, vücudunuzu iyi bir şekilde kavrayabilen ve çoğunlukla vüudunuzda oluşan teri iyi bir şekilde emebilmeye odaklıdır. Özellikle gömlek giyerken alttan giyilebilecek olan fanilalar, omuz, kol ve gövdenizi iyi bir şekilde kavrayarak aynı zamanda eğer ince bir gömlek giyecekseniz vücudunuzun görünmesini de önlerler. Erkek fanila atlet gün içerisinde herhangi bir nedenle üzerinizdeki gömleği ya da farklı bir giysiyi çıkarmanız gerektiğinde vücudunuzu kapatabilecek ürünler olarak da tercihiniz olabilirler. Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilebilen fanilaların önemli bir faydaları ise özellikle kış aylarında ortaya çıkmaktadır. Yıl içerisinde sezonların değişimiyle beraber iklim de farklılaşır. Kış mevsimi geldiğinde soğuyan hava ile birlikte gardıroplarda öne çıkan kalın parçalar, kullanıcıların vücutlarını sıcak tutmak üzere tercih ettikleri giyim ürünleri olurlar. Erkekler için özel olarak dizayn edilen fanilalar, bu noktada koruyucu bir katman olarak kullanılabilecek parçalardır. Erkek fanila çeşitleri hava sıcaklıklarının düştüğü dönemlerde günlük kombinlerin altından bir içlik gibi giyilebilirler ve yalıtıcı özellikleriyle soğuk hava etkisini hissetmenizi önleyebilirler. Çeşitli ortamlarda ise sıcaklık arttığında fanilanızı üzerinizde tutarak, kalın parçaları çıkarabilirsiniz. Kazak ve sweatshirt gibi giysilerin altından giydiğinizde, bu giysilerin cildinizi kaşındırması ihtimalinin önüne geçebilir; hem vücudunuzu sıcak tutar hem de kaşıntı hissine karşı önlem alabilirsiniz. Fanila kullanımından fayda alabileceğiniz bir diğer alan ise sportif faaliyetler olabilir. Koşu, yürüyüş ya da spor salonu aktivitelerinde vücudunuzda meydana gelen ter hijyenik açıdan istenmeyen bir durumu ortaya çıkarabilir anca fanila kullandığınızda bu ter iyi bir şekilde emilir ve cildiniz böylelikle çalışmalarınız sırasında serin, kuru kalabilir.

Erkek Fanila Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Erkek Fanila Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günlük yaşantınıza konforlu bir şekilde devam ederken, konsantrasyonunuzu ve rahatlığınızı etkileyebilecek öncül faktörlerden birisi de giyindiğiniz kıyafetleriniz olacaktır. Kıyafetlerinizin sıkı, kaşıntılı, bol ya da içi gösteren özelliklere sahip olması size gün içerisinde kötü hissettirebilir. Bu gibi durumlarda ürün seçimi oldukça hassas olmakla beraber, piyasada yer alan fanila seçenekleri birçok açıdan birbirlerinden farklılaştıkları için kullanıcılar kendileri için ideal olan ürünler arasından seçim yapabiliyorlar. Erkek fanila uzun kollu modelleri, kol bileklerine kadar uzanan tasarımlarıyla vücudun geniş bir alanını kavrıyorlar ve üzerlerinden giyilen giysilerin altından astar işlevi görerek sizi rahatsız hissedeceğiniz çeşitli durumlara karşı koruma altına alıyorlar. Markalar bu noktada ürünlerine teknik açıdan tanımladıkları özelliklerle de konforunuzu arttırabiliyorlar. Gün içerisinde hareketlerinizin hiçbir şekilde kısıtlanmasına neden olmayan fanila çeşitleri, sahip oldukları esnek dokuma özellikleriyle size rahatlık sağlayabiliyorlar. Erkek atlet modelleri ise fanilalardan farklı olarak askılı tasarımlarıyla gövde bölümünüzü iyi bir şekilde kavrıyorlar. Hem rahat hissetmek hem de terleme durumunuza karşı koruyucu bir parçaya sahip olmak üzere tercih edebileceğiniz atletlerle günlük konforunuzu sağlayabiliyorsunuz. Sportif alanlarda da kullanılabilen atletlerin kullanıcılar tarafından beğenilen özellikleri arasında pamuklu yapıları oluyor. Pamuklu kumaşla tasarlanan atlet çeşitleri, yüksek emicilik performanslarının yanında aynı zamanda nefes alabilir olmaları yönünden dikkat çekiyorlar. Siz gün içerisinde hareket halindeyken nefes alabiliyor olmaları sayesinde cildinizde tahriş oluşumuna engel olmak üzere tasarlanan atletler, rahatlığınızı kaybetmeden günü tamamlamanızı sağlıyorlar. İnce askılı erkek atlet modelleri, yüksek rahatlık arayışı olanlara hitap eden seçenekler olarak piyasada yer alıyorlar. Hem teknik özellikleriyle sizi rahatlatabilen hem de ince askılarıyla giyildiklerinde hafiflik sağlayan bu alternatiflerle gün boyunca kendinizi konforlu hissedebiliyorsunuz. Erkek fanila fiyatları piyasadaki ürünlerin üretiminde kullanılan malzemeye ve ürünün teknik özelliklerine göre değişebiliyor. Tercih edilen fanilanın kol boyu, yaka tasarımı, rengi gibi faktörler de fiyatlarda farklılığa neden olabiliyor. İç giyim markalarının ürün ailelerinde çok sayıda alternatifi bulunan Erkek Giyim & Aksesuar ve fanila, atletlerin her bütçeye uygun seçenekleri piyasada bulunabiliyor.

Erkek Atlet Modellerinde Sevilen Özellikler

Erkek Atlet Modellerinde Sevilen Özellikler

Herkes yaşantısında kişisel hijyene önem verir. Kişisel hijyen, uzun vadede genel sağlığın iyi durumda kalmasını sağlar; çevrenizdeki insanların size bakış açısını etkiler. Kişinin hijyene önem vermemesi kötü koku oluşumuna, çeşitli hastalıklara ve rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Atletler, kişisel hijyeninizi sağlamak üzere tercih edebileceğiniz ürünler olarak piyasada yer alıyorlar. Bu noktada atletlerin özellikle ter emici yönleri öne çıkıyor denilebilir. Ter, vücuttaki toksinlerin likit halde dışarı atılması sonucunda oluşan bir sıvıdır. Terin cilt yüzeyinde kalması, hijyenik açıdan istenmeyen bir unsurdur ve genel sağlığı olumsuz olarak etkileyebilir; ciltte tahrişe neden olmakla beraber koku oluşumuna da sebebiyet verebilir. Atlet kullanımıyla terin cildinizde kalmasını önleyebilirsiniz. Piyasada ter emici özelliğe sahip atlet modellerinin önemli bir özelliği olarak ürünlerin hızlı kuruma özelliği gösterilebilir. Vücuttan alınan nemi emerek dışarı atma fonksiyonuna sahip atletler, özellikle spor aktivitelerinde yoğun terleme oluşacağından size bu alanda sağlıklı çözümler sağlayabilirler. Spor ve zayıflama amaçlarına uygun olarak tasarlanan korseli erkek atlet modelleri de piyasada bulunabiliyor. Göğüs hizasına kadar korse uygulaması bulunan bu atlet modelleriyle, karın bölgenizde estetik açıdan arzu ettiğiniz görünümü elde edebilir; korse sistemi sayesinde dik duruş pozisyonunuzu destekleyebilirsiniz. Karın bölgesinde 1 bedene kadar küçük görünüm sağlayabilen korseli atletler, düzenli kullanımda bu bölgenin sıkılaşmasını sağlayarak istenmeyen görünümü de kalıcı olarak ortadan kaldırabiliyorlar. Estetik açıdan birbirinden farklılaşan atlet modelleri de piyasada bulunabiliyor. İç giyim markalarının piyasada yer verdiği beyaz, siyah, gri, yeşil, mavi gibi çeşitli renklerdeki erkek atlet modellerini tercih edebiliyorsunuz. Siyah erkek atlet alternatifleri, kullanıcıların beğenerek tercih ettikleri modeller arasında yer alıyorlar. Vücudun hatlarını gizleyebilen özellikleriyle beğeni toplayan siyah atletler; askılı tasarımlarıyla günlük kullanımda üst parça olarak tercih edebileceğiniz seçenekler olarak piyasada yer alıyorlar. Spor salonlarında ya da plajda rahatça kullanabileceğiniz siyah atletlerle kişisel şıklığınızı sportif bir görünümle ortaya koyabilirsiniz. Siz de şimdi ürün sayfamızı inceleyerek erkek atlet fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi edinebilir; beğendiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

00-Çeyiz (45)
00Kravat (4)
101DZYN (10)
2AS (10)
2YPremium (2)
Adidas (1)
Aigle (1)
Anıl (22)
Anıt (220)
Aydoğan (5)
Berrak (947)
Bersel (9)
Black (1)
Blackspade (180)
Bora (4)
Bosphorio (1)
Bpm (1)
BROSS (12)
Bsm (12)
Cacharel (40)
Cazador (1)
Cicimod (18)
Clarious (4)
Cuqpro (4)
D&A Jeans (1)
D'S Damat (27)
Dagi (73)
darkzone (3)
DeepSea (7)
DeFacto (25)
Diesel (1)
(1602)
Don Moris (1)
Donella (6)
Donex (8)
Dono (2)
Doozo (5)
Dorea (86)
Doreanse (238)
Doremi (1)
Doruk (4)
Elegant (8)
Elite Life (16)
Emay (81)
Erdem (293)
Eros (79)
Ersa (3)
FAİ (17)
Focuswear (6)
Form Time (8)
Formeasy (3)
Formfit (4)
Goldenbay (5)
GOLDENBAY (3)
GoWith (2)
Gümüş (129)
GÜNEŞ (4)
Hasyün (5)
Hemington (3)
Hmd (63)
İlke (20)
İlkem (1)
JAHR MARC (1)
Jiber (199)
Kiğılı (3)
KIĞILI (2)
Kom (126)
Kon (11)
Kota (8)
Koton (31)
Kozal (1)
Levi's (1)
Liza (1)
Lüx DRM (14)
Malabadi (10)
Mangolino (1)
Miorre (1)
Mite Love (7)
Modinn (1)
Mody (2)
Nadide (1)
Namaldı (353)
NAZAR (9)
NBB (57)
Obje (28)
Orbis (24)
Pemilo (3)
Penti (8)
Piaff (2)
Polkan (1)
Polo Club (1)
Quer's (2)
Redzone (59)
Rhytmine (2)
Roly Poly (2)
Romofy (1)
Sarar (1)
Seher (499)
Sementa (32)
Sevim (1)
Sistina (3)
SncMurat (4)
SVM Man (1)
TEKNUR (2)
TheDon (10)
TOLIN (18)
Tutku (1978)
Up Polo (1)
Upgun (5)
Vakko (2)
W (11)
X-Lady (5)
X-Man (70)
Xint (2)
Yıldız (202)
Çayka (3)
Çift Kaplan (102)
Ödül (5)
Özkan (71)
Özlem (9)
Öztaş (92)
Şahin (17)
Şahinler (280)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(3711)
(3675)
(3657)
(3449)
(1595)
(800)
(703)
(157)
(86)
(71)
(69)
(69)
(42)
(35)
(33)
(28)
(12)
(11)
(11)
(10)
(9)
(5)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (8694)
Unisex (45)
Başka bir kelime deneyin

Sezon

Sezonsuz (6837)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik

(2898)
(652)
(323)
(223)
(176)
(156)
(107)
(29)
(25)
(24)
(18)
(18)
(12)
(9)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen

Düz (2567)
(44)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kol Boyu

(1042)
(710)
(506)
(90)
(59)
(10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaka Tipi

(562)
(509)
(454)
(185)
(124)
(6)
(6)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kalıp

Standart Fit (602)
Regular Fit (426)
Slim Fit (136)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Detayı

(48)
(20)
(13)
(12)
(11)
(8)
(6)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1.283)
ve üzeri (1.715)
ve üzeri (1.800)
ve üzeri (1.828)
ve üzeri (1.874)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL