Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kol Boyu

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Yaka Tipi

Başka bir kelime deneyin

İçerik

Başka bir kelime deneyin

Kalıp

Desen

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Ürün Detayı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Erkek Atlet & Fanila & Body

için 8,645 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Atlet, Fanila ve Body

Genellikle pamuk ipliğinden üretilen ve ten üstüne giyilen ince iç çamaşırına atlet denilmektedir. Atletler erkek tekstil ürünleri arasında önemli yer tutan bir iç giyim çeşididir. Erkek atlet ya da fanila birçok kişinin tercih ettiği bir üründür. Erkek atlet, kış aylarında soğuk havalarda kıyafetin içine giyilebilir. Bu sayede vücudu soğuktan korumaya yarar. Bunun yanında yaz aylarında sıcak havalarda da ter emici özelliği ile tercih edilmektedir. Erkek fanila çeşitleri, direkt olarak ten ile temas eder; kıyafetlerin altında astar görevi görür. Ayrıca tek başına da giyilebilen erkek atletler dış giyim kıyafeti olarak da tercih edilebilmektedir. Çeşitli kumaş türünden üretilen erkek atlet modelleri bulunmaktadır. Kış mevsiminde soğuk havalardan korunmak için kalın ve yün kumaştan üretilen çeşitleri daha çok tercih edilmektedir. Yazın sıcak havalarda ise ince, pamuklu modelleri tercih etmek daha doğru olmaktadır. Dış giyim için ise farklı renk ve desenlerde üretilen atlet modelleri bulunmaktadır. Fanila ya da atlet bir iç giyim ürünü olarak dışarıdan görünmemesine rağmen, ürünün kaliteli ve aynı zamanda konforlu olmasına dikkat edilmelidir. Ten üzerine direkt olarak giyildiğinden cildi tahriş etmeyen materyalden üretilmiş olması önemlidir. Ayrıca gün boyu giyildiğinden rahatça hareket etmeyi sağlayacak şekilde olması da başka bir önemli noktadır. Esneyebilen kumaştan üretilen elastik yapıdaki erkek alet modelleri, vücudun şeklini alarak kolay hareket etmeyi destekler. Birçok farklı model ve tasarıma sahip erkek atlet bulabilmek mümkündür. Sporcu atleti adı verilen model değişik bir tasarıma sahiptir. Genellikle sporcular tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda spor giyimi sevenlerin de tercih ettiği bir modeldir. Sporcu atleti çeşitli renk ve desenlerde üretilmektedir. Erkeklerin tercih ettiği bir diğer model ise yüzücü atleti adı verilen modeldir. Oldukça rahat bir kullanımı olan bu ürün rağbet gören modeller arasındadır. Bu modellerin dışında daha birçok farklı atlet çeşidine de rastlamak mümkündür. Rahat yapısı, yaz ve kış kullanıma uygun olması, hem iç giyim hem de dış giyim olarak kullanılabilir olması gibi özellikleriyle ön plana çıkan ürünler, her tarza hitap eden renk ve desenlerde sunulur. Siz de erkek atlet modelleri için sayfada gezinebilirsiniz. Atletle beraber giyebileceğiniz diğer iç çamaşırlarını ve farklı ürünleri de görmek isterseniz erkek iç giyim ve uyku giyim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Atlet Modelleri Nelerdir?

Erkek Atlet Modelleri Nelerdir?

Şık ve güzel bir kombinin ilk şartı olan erkek atlet çeşitleri birçok farklı modele sahiptir. Bir iç giyim ürünü olan erkek atlet ve fanila kısa kollu, uzun kollu ya da askılı modellerde üretilmektedir. Genellikle beyaz, gri ve siyah renkler iç giyim ürünü olarak tercih edilmektedir. Giyilen kıyafetin rengine uygun olacak şekilde farklı tonlarda erkek atlet bulmak mümkündür. Kısa kollu olan erkek atlet modelleri klasik olarak nitelendirilen çeşitler arasındadır. Bu ürünler uzun zamandan beri aynı tasarım tipi ve şeklinde sunulur. Kısa kollu olan erkek fanila beyaz rengi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcıların farklı beğenileri göz önüne alınarak, değişik tasarımlara sahip erkek atlet modelleri de üretilmektedir. Bisiklet, U ya da V yaka gibi erkek atlet modelleri bulunmaktadır. Erkek atlet korse modelleri ise bedeni saran ve daha ince görünmeyi sağlayan çeşitlerdir. Bu modeller, sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliğe sahiptir. Bu ürün sayesinde atletik vücut tipine kavuşmak mümkün olmaktadır. Fazlalıkların hızlı bir şekilde saklanmasını sağlamaktadır. Erkek body ise son zamanlarda birçok kişinin tercih ettiği, gömlek ya da ceket altına giyilen, vücudu saran bir diğer modeldir. Erkek body, basic bir ürün olduğundan günlük kullanım için uygundur. Çeşitli renkleri de bulunan bu ürünün siyah tonu her türlü kıyafet ile kombin yapmak imkanı sunar. Body, ince yapısı nedeniyle sıcak havalarda tercih edilen bir üründür. Bunun yanı sıra kalın kumaştan üretilen erkek body uzun kollu modelleri ise soğuk havalarda daha çok tercih edilir. Bu ürünler yumuşak yapısı ile cildi rahatsız etmemektedir. Örme olan modeller balıkçı yaka şeklinde de üretilmektedir. Yaka kısmından rahatsızlık duyan kullanıcılar olabilmektedir. Bu nedenle bisiklet yaka kalın body çeşitleri üretilmektedir. Bu ürünleri kış mevsiminde gömleklerle ya da hırkalar ile kullanmak mümkündür. Body çeşitlerinin en önemli özelliği uygun kalıplarda üretilmiş olmasıdır. Standart kalıplarda üretilen modeller, gün içerisinde rahatça hareket etmeye olanak tanımaktadır. Standart olmayan, fit kalıplar ise bedene tam oturarak, vücudu sarar ve gömleklerin içerisinden belli olmaz. Bu özelliği nedeniyle gömlek giyen kullanıcılar fit atlet modellerini tercih etmektedirler. Bir diğer atlet çeşidi olan termal erkek atlet modelleri, kışın sıcak tutma özelliği ile soğuktan korunmak için kullanılmaktadır.

Soğuktan Koruyan Termal Erkek Atlet Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Soğuktan Koruyan Termal Erkek Atlet Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Kış aylarında artan hastalıklardan korunmak amacıyla termal atlet gibi içlik giymek uygun olabilir. Termal erkek atlet sayesinde vücut ısısı korunarak, dışarıdan soğuk hava gelmesi engellenebilir. Termal atlet modelleri kışın çoğunlukla kullanılan bir atlet çeşididir. İçinde bulunulan hava şartlarına göre, farklı seviyelerdeki termal atlet çeşitlerinden uygun olanı tercih edilebilir. Herhangi bir alerji ya da kaşıntıya sebebiyet vermemesi için kaliteli kumaşa sahip olan termal ürün seçmek önemlidir. Seviyesi bir olan termal atlet modeli daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda ince oluşu nedeniyle çok da soğuk olmayan havalar için uygundur. Birinci seviye termal erkek atleti dört mevsim boyunca kullanmak mümkündür. İkinci seviye olan termal atlet ise daha kalın ve sert bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda vücudu daha sıkı saran bir yapısı vardır. Kışın sert ve soğuk hava şartlarında kullanmak için uygundur. Üçüncü seviye olan termal atlet ise polar kumaş ile üretilmektedir. Polar kumaş sayesinde kışın çok soğuk havalardan korunarak ısınmak mümkün olmaktadır. Kış sporları yapan sporcular tarafından, üçüncü seviye termal atlet modelleri tercih edilmektedir. Profesyonellerin yanı sıra kış aktivitelerini seven kişiler için de üçüncü seviye olan termal atlet uygun olmaktadır. Her seviyedeki termal atlet modelinin üretiminde farklı kumaşlar kullanılmaktadır. Buna bağlı olarak da atlet çeşitlerinin esneklik yapıları ve özellikleri değişir. Erkeklerin vücut yapısına uygun olarak üretilen termal erkek atlet modelleri, rahat ve konforlu bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerin değişik renkleri bulunmaktadır. En çok tercih edilenleri ise siyah ve beyaz olanlardır. Siyah erkek atlet, kıyafetlerin içerisinde uyum sağlaması nedeniyle kullanıcıların beğenisini kazanan bir modeldir. Özellikle siyah ya da koyu renkli kıyafetlerin altında, dışarıdan belli olmaması nedeniyle tercih edilmektedir. Açık renkli kıyafetler ile kullanıma uygun olan erkek atlet beyaz olan çeşidi en çok alınan ürünlerden biridir. Kış aylarında vücudun ısısını ve nem dengesini korumak için termal erkek body içlik kullanmak gerekebilir. Bunun için termal atletin vücuda tam olarak oturması ve sıkı bir şekilde sarması önemlidir. Bunun yanında ürünün yumuşak olması nedeniyle rahat ve kolay hareket etme imkanı bulunmaktadır. Nefes alabilen kumaşlardan üretilen modeller sayesinde terlemenin önüne geçilmektedir. Aynı zamanda hafif yapıdaki bu ürünler rahat taşınabilmektedir. Dikişsiz olarak üretilen termal atlet modelleri, hareket kabiliyetini arttırarak bu esnasında oluşabilecek sökülme gibi durumların yaşanmasını engellemeyi amaçlar. Antibakteriyel özelliğe sahip olan ürünler ise hijyen açısından tercih edilebilir.

Erkek Atlet ve Fanila Satın Alırken Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

Erkek Atlet ve Fanila Satın Alırken Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

Birçok şekilde kullanılabilen erkek atletler, en önemli iç giyim ürünüdür. Renkli erkek atlet modelleri hem evde hem de dışarıda giyim ürünü olarak tercih edilmektedir. Özellikle yaz aylarında renkli erkek atlet modelleri daha çok tercih edilmektedir. Erkek atlet tişört renkli ve desenli modelleri ile dikkat çekmektedir. Cilt üzerine direkt temas etmesi nedeniyle atlet tercihi yaparken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Bunlardan ilki cilt ile uyumlu, alerji yapmayan kumaştan üretilmiş olmasıdır. Özellikle alerjik bünyeye sahip olan kişilerin dikkat etmesi gereken bir husustur. Ayrıca normal bünyeye sahip kişiler tarafından da titizlikle incelenmesi gereken bir konudur. Çünkü birçok alerjen madde cilt üzerinden vücuda girebilmektedir. Aynı zamanda pamuklu ve alerji yapmayan kumaştan üretilen atlet tercih etmek, terleme ile oluşabilecek kötü koku ve bakterilerin de engellenmesini sağlamaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise uygun bedenin tercih edilmesidir. Çünkü gün boyu kullanılan bir ürün olan atletin rahat olması önemlidir. Kıyafetin rahatsızlık oluşturmayacak şekilde tercih edilmesi kolay bir şekilde günlük aktiviteleri yapmaya olanak tanır. Özellikle profesyonel spor için ya da günlük spor aktiviteleri için kullanılan erkek body atlet modellerinin rahat olması son derece önemlidir. Bir diğer konu ise atlet satın alırken hava koşullarına uygun olan modellerin tercih edilmesidir. Kış aylarında termal atlet modellerinin tercih edilmesi gerekir. Vücut ısısını koruyan ve üşümeyi engelleyen bu modeller, düşük hava sıcaklıkları için uygundur. Farklı türleri bulunan termal atletin, hava koşullarına göre birinci, ikinci ve üçüncü seviyelerinden uygun olanı tercih edilebilir. Hava koşullarının yanında kişinin soğuğu hissetme özelliklerine göre de farklı derecelerdeki ürünler seçilebilir. Yaz aylarında ise teri emen pamuklu modeller tercih edilmelidir. İnce askılı erkek atlet modelleri yaz için daha uygun olmaktadır. Bunun yanında kısa kollu olan modeller de seçenekler arasında yer almaktadır. Fanila ve atletler farklı kullanım amaçlarına göre üretilmektedir. Bu nedenle ne için kullanılacağı belirlendikten sonra uygun olan model satın alınabilir. Sporcu atleti, yüzücü atleti, body, korse atlet, termal atlet ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Kullanım yeri ve amacı belirlendikten sonra uygun olan modeli satın almak daha doğru olmaktadır. Birçok marka tarafından üretilen atlet modelleri, tüketicilere farklı seçenekler sunmaktadır.

Erkek Atletin Uzun Süreli Kullanılabilmesi için Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Erkek Atletin Uzun Süreli Kullanılabilmesi için Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

İster kıyafetin altına, ister tek başına kullanılsın erkek atlet ve fanila, tüketiciler tarafından en çok tercih edilen bir üründür. Ürünlerin uzun yıllar yıpranmadan kullanılması, tüketiciler için çok önemli bir konudur. Satın alınan bir ürünün kullanım ömrünü uzatabilmek için kullanma talimatlarına uygun bir şekilde yıkanması ve kurutulması gerekir. Satın alınan erkek atletlerinin iç kısmında yer alan etiket üzerinde ne şekilde yıkanması gerektiğine dair uyarı işaretleri ve bir takım talimatlar bulunmaktadır. ‘Çamaşır makinesinde yıkanabilir’, ‘ağartıcı kullanmayın’ gibi bazı ibareler yer almaktadır. Bu uyarılar doğrultusunda ürünü yıkamak, kullanım ömrünün uzamasını sağlar. Çamaşır makinesinde yıkanmaması talimatı bulunmasına rağmen, buna uymamak, ürünün yıpranmasına neden olabilir. Ya da etiket üzerinde yer alan ‘tamburlu kurutma yapmayınız’ uyarısı dikkate alınmaz ise satın alınan atletin kullanım ömrü kısalabilir. Bu nedenle etiket üzerinde yer alan kullanma talimatlarına uygun olarak yıkamak, ürünün uzun süreli kullanımı için dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. Ayrıca erkek atlet yıkarken kimyasal ağartıcı bir deterjan da kullanmamak gerekir. Kimyasal ağartıcı deterjanlar çamaşırların yıpranmasına neden olur. Bu durum da ürünlerin kullanım ömrünü kısaltmaktadır. Bazı kumaşlardan üretilen atletlerin ise makinede yıkanması uygun olmayabilir. Bu ürünleri elde yıkamak gerekir. Yün kumaştan üretilen erkek atlet makinede yüksek sıcaklıklarda yıkamaya uygun olmayabilir. Çünkü yüksek sıcaklar kumaşın çekmesine ve ürünün küçülmesine neden olur. Ürünün yıkama talimatları içerisinde kaç derece sıcaklıkta yıkanması gerektiği belirtilmektedir. Bu nedenle atlet satın aldıktan sonra mutlaka yıkama talimatlarına göz atmak gerekir. Ayrıca benzer renge sahip olan ürünleri yine benzer tonlardaki ürünler ile yıkamak, çamaşırın bozulmamasını sağlar. Renkli olan atletleri bu tonlardaki çamaşırlar İle yıkamak gerekir. Beyaz olan atletleri ise açık renkli olan çamaşırlar ile yıkanmalıdır. Ayrıca renk türü ve kumaş yapısına bağlı olarak uygun olan deterjan ile yıkama da ürünün kullanım ömrünü uzatan bir etmendir. Renklerin canlı kalması için bu çamaşırlar için özel olarak üretilen deterjan kullanmak önemlidir. Beyaz olan atletlerin ise ilk günkü canlılığını koruması için beyaz çamaşırlara özel olarak üretilen bir deterjan ile yıkanması önemli bir detaydır. Talimatlara uygun olarak kullanılan ürünlerin ömürleri daha uzun olmaktadır. Bu sayede maliyet yükü de azalabilir.

Erkek Atlet, Fanila ve Body Fiyatları Nelerdir?

Erkek Atlet, Fanila ve Body Fiyatları Nelerdir?

Birçok değişik çeşidi bulunan erkek atlet ve fanila modellerinin fiyatları da farklılık göstermektedir. Çeşitli kumaş türleri ve farklı tasarımlara sahip olan ürünlerin fiyatlarının değişiklik göstermesi kaçınılmaz bir durumdur. Kullanılan kumaşın ipliği ve kalitesi fiyatı etkileyen en önemli unsurdur. Yeni teknoloji kullanılarak üretilen kumaşların fiyatları diğer kumaş türlerine göre farklıdır. Terletmeme özelliği bulunan bu kumaş türleri, erkek atlet üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Terletmeyen kumaştan üretilen atlet modelleri tüketiciler tarafından beğeni ve ilgi görmektedir. Negatif iyon teknolojisi sayesinde hava alabilen kumaş ile üretilen atletler, çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Çeşitli tasarımlara ve desenlere sahip olan atlet modelleri değişen fiyatlardan tüketiciye sunulmaktadır. Ürünlerin üzerindeki desenlerin renk ve baskı kalitesi fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Kaliteli renk ve baskı yöntemleri kullanılarak üretilen ürünler üzerindeki desenler uzun yıllar bozulmadan kullanılmaktadır. Kumaşın cinsi, kalınlığı ve yapısına göre de fiyatlar geniş bir yelpazeye sahiptir. Termal olan ürünlerin fiyatları bu açıdan daha farklıdır. Kışın sert hava koşullarında dahi üşümeyi engelleyen bu ürünler, çeşitli seviyelerde türüne göre değişik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Onlarca farklı çeşit model, renk ve desene sahip olan bu ürünün farklı fiyatları olması normaldir. Çok çeşitli erkek atlet ve fanila ve body markaları bulunmaktadır. Kullanıcıların tercih ve ihtiyaçlarına göre bu markalar tarafından çeşitli ürünler üretilmektedir. Erkek atlet 6’lı paket şeklinde ya da tek olarak tüketicilere sunulabilir. Sık kullanıma sahip olan erkek atlet 12’li paket olarak da satın alınabilmektedir. Her markanın farklı fiyat politikası vardır. Bu nedenle benzer ürünleri değişik fiyatlardan satın almak mümkündür. Markalar tarafından tasarlanan modellere göre fiyatların değişmesi, her ürün için geçerli olan bir durumdur. Ürünün modeli, tasarımı ve özelliklerine göre bir fiyat belirlenmektedir. Siz de bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir ürün için sayfadaki modelleri inceleyebilir, beğendiklerinizi hemen sepete atabilirsiniz.