ERKEK ATLET & FANİLA & BODY

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Berrak Erkek Atlet & Fanila

İç çamaşırı ve pijama kategorisindeki ürünler üzerine devam ettiren, nitelikli ürünler tasarlayarak kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinen Berrak atlet ürün çeşitleriyle hem Türkiye’de hem de diğer birçok ülkede adından söz ettiriyor. Birbirinden nitelikli materyaller kullanarak çok farklı atlet tasarımları ortaya koyan marka özellikle iç çamaşırı kategorisindeki ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor.

Esnek Yapının Dayanıklı Hali Berrak Atlet

Esnek Yapının Dayanıklı Hali Berrak Atlet

İç çamaşırı ürünleri sürekli olarak kullanılan ürünler arasında bulunduğu için bu tarz ürünlerin üretiminde diğer kategorilere göre farklı materyal kullanılması gerekir. Ürünlerinin normalden daha esnek bir yapıda olmasına özen gösteren ve bu amaç doğrultusunda farklı materyaller kullanan Berrak likralı erkek atlet ürün çeşitlerinde pamuk iplikle birlikte kullandığı elastan iplik sayesinde üst düzey esneklik sunuyor. Elastan ipliğin diğer ipliklere göre daha yüksek esneme özelliğine sahip olması atlet modellerinin hem giyme hem de çıkarma esnasında kolaylık sağlamasını mümkün kılıyor. Toplanma özelliği sayesinde elastan karışıma sahip olan Berrak erkek fanila çeşitleri çıkarıldığı andan itibaren ilk hâline geri dönüyor. Bu sayede pot durma ya da sünme gibi problemler yaşanmadan ürünlerin uzun süreli kullanım sunması mümkün oluyor. İçerisinde bulunan doğal pamuk sayesinde ürün daha sağlıklı bir kullanım sunmasının yanı sıra çok daha dayanıklı bir yapı kazanarak uzun süreli kullanım ömrü vadediyor. Berrak erkek atlet en ucuz alternatifleriyle de fiyat performans noktasında gösterdiği nitelikle en iyiler arasında yer almayı başarıyor.

Özel Örgü Tarzıyla Üst Düzey Hava Geçirgenliği

Özel Örgü Tarzıyla Üst Düzey Hava Geçirgenliği

Uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde birbirinden kaliteli ürünler tasarlamayı başaran Berrak markası ürünlerinde tercih ettiği farklı örgü stilleriyle de dikkat çekiyor. En farklı örgü tasarımlarından birine sahip olan Berrak ribana erkek atlet normal modellere kıyasla enine daha esnek bir yapı sunuyor. Kumaşın örme stilinden sağlanan bu avantaj üründe pamuk iplik kullanılsa dahi esnekliğin sağlanmasına yardımcı oluyor. Ribana örgü sayesinde atlet modellerinin hava geçirgenlik düzeyi daha yüksek oluyor ve bu durum vücutta oluşan terin çok daha kolay bir şekilde dışarı atılmasını mümkün kılıyor. Bu örgü stili aynı zamanda ipliklerin aşınma ya da yıpranma gibi sorunlardan çok daha az etkilenmesini sağlayarak kullanım ömrünü belirli bir seviyede uzatıyor. Kayın ağacından üretilen iplikleriyle tamamen doğal bir içeriğe sahip olan Berrak modal erkek atlet yaş ve kuru dayanıklılığı yüksek bir üründür. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklı olan bu ürün doğal yapısıyla vücudunuza zarar vermez. Modal kumaşıyla doğallığı ön planda tutarak rahatlık sunmayı amaçlayan Berrak atlet erkek kullanıcıların günlük ihtiyacını karşılıyor.

Kış Soğuğunun Sıcak Çözümü Berrak Atlet

Kış Soğuğunun Sıcak Çözümü Berrak Atlet

Kış soğukları genel olarak insanların dışarıda geçirdikleri vaktin çok daha kısa sürmesinde etkili olan bir durumdur. Her ne kadar çok katmanlı giyinmek soğuğa karşı etkili olsa da bazı insanlar bu tarz giyinmeyi tercih etmeyebilir. Bu gibi durumlarda çok fazla kıyafet giymeden de vücut sıcaklığınızı korumanıza ve sıcaklık dengesini yüksek seviyede tutmanıza yardımcı olan termal özelliğe sahip Berrak erkek fanila modelleri ön plana çıkıyor. İçeriğinde bulunan kayın ağacından üretilen viskon kumaş ürünün oldukça yumuşak bir yapıya sahip olmasını mümkün kılar. Viskon kumaşın yüksek nem emme ve atma özelliği sayesinde vücudunuzun ürettiği ter ve nem hızlıca dışarı atılarak özellikle soğuk havalarda vücut sıcaklığınızın düşmesi engellenir. Zararlı organizmalara karşı dayanıklılığı bulunan polyester kumaş Berrak fanila modellerinde pamuk ve viskon gibi kumaşlarla birlikte kullanılır ve bu karışım sayesinde hem yüksek dayanıklılık elde edilirken hem de kırışıklık problemleri ortadan kaldırılır. Doğal yapısıyla sağlıklı bir kullanım sunan, esnek kumaşıyla hareket özgürlüğü sağlayan ve dayanıklılığıyla uzun süre kullanılabilen Berrak erkek atlet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.