ERKEK ATLET, FANİLA

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Jiber Erkek Atlet & Fanila

İç çamaşırı kategorisinde nitelikli ürünler piyasaya süren ve kalitesiyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Jiber erkek atlet ürün çeşitleriyle kalite kavramını yeniden şekillendiriyor. Markanın üretim anlayışının en nitelikli ürünlerinden biri olarak piyasaya sürülen atlet modelleri hem kullanılan materyalin niteliğiyle hem de tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Esnek Yapısıyla Hareket Özgürlüğü Sunan Jiber Atlet

Esnek Yapısıyla Hareket Özgürlüğü Sunan Jiber Atlet

İç çamaşırları kişiler için oldukça özel giyim kıyafetleridir. Vücuda sürekli olarak temas halinde olan iç çamaşırlarının üretiminde genel olarak belirli iplik türleri kullanılır. Üretimde kullanılan materyal kalitesi bakımından üst sıralarda yer alan Jiber erkek atlet çeşitleri bakımından da oldukça farklı seçeneklere sahiptir. Genel olarak üretimde pamuk kullanmayı tercih eden marka ürünlerin daha esnek bir yapı kazanması adına neredeyse tüm ürünlere elastan karışım uyguluyor. Üst düzey esnek bir yapıya sahip olan elastan lifler Jiber likralı erkek atlet modellerinin normalden daha fazla esneyebilmesini sağlıyor. Bu ipliğin en büyük özelliği esnek bir yapı kazandırmasının yanı sıra kolayca toparlanabilen bir yapıda olmasıdır. Elastan özelliğe sahip atleti ne kadar genişletirseniz genişletin, atlet üzerinizden çıkardığınız andan itibaren daralmaya ve eski haline geri dönmeye başlar. Bu sayede atletin normal formu hiçbir zaman bozulmaz. Pot duruşları ve sarkma gibi problemleri ortadan kaldıran Jiber likralı erkek atlet esnek yapısıyla hareket özgürlüğüne imkan tanırken fit bir görünüm kazanmanıza da yardımcı olur.

Yeni Nesil Pamuklu Kumaşla Üst Düzey Kalite

Yeni Nesil Pamuklu Kumaşla Üst Düzey Kalite

Jiber markası ürünlerinin daha yumuşak bir yapıya sahip olması ve dayanıklılığı ön planda tutmak adına pamuk materyal kullanmayı tercih ediyor. Doğal yapısı sayesinde oldukça sağlıklı bir kullanım sunan pamuk bileşene sahip Jiber erkek atlet çeşitleri üst düzey hava geçirgenliği saylıyor. Askılı, sıfır yaka, V yaka, uzun kollu ve kolsuz gibi farklı çeşitleri bulunan atlet modelleri siyah, beyaz, gri, yeşil ve mavi gibi renk seçenekleri de sunuyor. Pamuklu kumaşlara özel olarak uygulanan Dry&Cool teknolojisi sayesinde Jiber erkek V yaka kolsuz atlet kumaş yüksek emici özellik kazanır. Bu özellik vücutta oluşan terin hızlıca emilmesini ve rahatsızlık duymamanızı garanti eder. Emilen ter kumaşın dış yüzeyine gönderilir ve buradan dışarı atılır. Kızlı kuruma özelliği bulunan, hafif bir yapıya sahip olan, yüksek nefes alabilirliğe sahip ve doğal içeriğe sahip olan Dry&Cool kumaş teknolojisi ortamda bulunan sıcaklıkla ilişkiyi keserek tamamen vücut sıcaklığının korunması ve bu sıcaklığın sabit tutulmasına odaklanır. Gelişmiş iplik teknolojisiyle ön plana çıkan Jiber erkek atlet kullananlar açısından birbirinden kullanışlı avantajlar sunuyor.

Termal Yapısıyla Kış Soğuğunu Dışarıda Bırakır

Termal Yapısıyla Kış Soğuğunu Dışarıda Bırakır

Kış aylarının soğuk havası dışarıda giyeceğiniz kıyafetlerin de bu soğuğa dayanıklı olmasını zorunlu kılıyor. Her ne kadar dışarı çıkarken mont ve kazak gibi kıyafetler giyiyor olsanız da, özellikle kışın atlet giymeniz oldukça elzemdir. Normal atlet modellerinden farklı olarak kış şartları için tasarlanmış olan termal özelliğe sahip Jiber erkek atlet soğuk havalara ve rüzgara karşı vücudunuzu korur. Uzun ve kısa kollu modelleri bunulan termal atlet çeşitleri pamuk ya da yün materyal kullanılarak üretilir. Koyun yünü kullanılarak üretilir. Koyun yünü ürünün en soğuk havada dahi vücudu sıkıca sararak vücut sıcaklığının dışarı kaçmasını engeller. Doğal bir içeriğe sahip olan yün içeriğinde herhangi bir kimyasal madde barındırmadığı için sağlığa hiçbir zararı bulunmaz ve vücudunuzda yumuşak bir his oluşturur. Aşınmaya karşı da dayanıklı olan Jiber erkek V yaka kolsuz atlet uzun süreli kullanım için oldukça idealdir. Vücudunuzu en güzel şekilde sararak ısıtan ve onu dış etmenlere karı koruyan Jiber erkek atlet fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.