Vestel Meyve Sıkacağı

Meyvelerin ve sebzelerin doğal olarak taşıdıkları besin değerlerinin insanlar tarafından günlük olarak belirli bir miktarda alınması gerekir. Bu değerler sağlıklı yaşamın önemli parçası olmakla beraber, her gün meyve, sebze tüketmek için vakti olmayanlar için meyve suyu besin değerlerini edinmenin pratik bir yolu olabiliyor. Meyve suyu, en kolay yoldan bir marketten ambalajlı olarak satın alınabilir ancak bu hazır mamullerin doğal meyve suyuna kıyasla besin değerleri düşük olmakla beraber, katkı maddesi içerme olasılıkları da vardır. Vestel meyve sıkacağı ile doğal ve taze meyvelerden kendi meyve suyunuzu yapmayı bu yüzden tercih edebilirsiniz. Hemen Vestel meyve sıkacağı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek üzere markanın ürün kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Vestel Meyve Sıkacağı Geleneksel Olanı Modern ile Birleştiriyor

Vestel Meyve Sıkacağı Geleneksel Olanı Modern ile Birleştiriyor

Elektronik ev aletlerinin kullanılmadığı dönemlerde meyve sıkmak amacıyla kullanılan araçlar, her ne kadar alanlarında başarılı sonuçlar sağlıyor olsalar da pek verimli oldukları söylenemezdi. Hem insan gücü gerektiriyor olmaları hem de bugünkü olanaklara kıyasla pek pratik olmamaları yönünden, geleneksel meyve sıkacaklarını bugün pek aramıyoruz. Üretim teknolojilerinin gelişmesiyle beraber hayatımıza yaratıcı tasarım özellikleriyle giren meyve sıkacakları ise uzun vadede mutfaklarımıza bize asistanlık yapacak araçlar olarak karşımıza çıkıyorlar. Elektrikli Vestel narenciye sıkacağı portakal, greyfurt, mandalina gibi narenciyeleri sizi hiç yormadan sıkarak, sularını elde etmenizi sağlarken; tasarımıyla da yenilikçi bir stili ortaya çıkararak uzun vadeli kullanımda dahi estetik zarifliğinden ödün vermeyecek çizgileri taşıyor. Narenciye tipi meyve sıkacağı grubundaki modeller, geleneksel narenciye sıkacaklarına benzer görünümlerini, elektronik sistemle birleştirerek arzu edilen verimliliği başarıyla sağlıyorlar. Benzer şekilde katı meyve sıkacakları da mutfak ortamınızda çarpıcı bir tarz yakalayabilmenize olanak tanıyor. Vestel katı meyve sıkacağı çeşitleri ise narenciye sıkacaklarına kıyasla katı formdaki meyve, sebzeleri sıkabilecek motor güçlerine sahipler ve bu nedenle de geniş gövde tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar. Markanın yerleştirildikleri alanda profesyonel bir görünüm sunan başarılı katı meyve sıkacakları, geniş hazneleriyle ve besleme borularıyla mutfağınızın atmosferini değiştirebiliyor. Vestel katı meyve sıkacağı modelleri inox renk seçeneğiyle piyasada yer alıyor ve modellerdeki siyah parça detayları cihazın profesyonel tarzını tamamlayıcı bir özellik ortaya koyuyor. Ayrıca şeffaf kapak detayına da sahip modeller, kullanıcılarına pratik çözümler sağlıyor. Bu çizgideki anlayışı narenciye sıkacaklarında da işleyen Vestel narenciye sıkacağı modelleri ile de pratik kullanım özellikleri sağlayacak tasarı özelliklerini gözetiyor. Kablo gizleme haznesi bulunan, şeffaf/beyaz tasarıma sahip modeller ile meyve sıkarken tüm süreci takip edebilir, meyve sıktığınız tezgâh ortamınızı kablo karışıklığından kurtarabilirsiniz. Sürahi tipi narenciye sıkacağı alternatifleriyle de sıktığınız meyvelerin sularını doğrudan bardağınıza doldurabilir; fazladan bir sürahi kirletmenize gerek kalmadan meyve suyunuzu olduğu gibi hazne içinde depolayabilirsiniz.

Vestel Meyve Sıkacağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestel Meyve Sıkacağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak elektronik araçlarda fonksiyonları geliştirmek, günümüzde bu sektördeki firmaların takip etmesi gereken oldukça önemli bir unsur. Zira değişen kullanım alışkanlıkları paralelinde, elektronik araçlardan beklenen özellikler de sık sık değişkenlik gösteriyor. Daha da önemlisi bu alanda başarılı olmanın püf noktalarından birisi de kullanıcıların uzun vadeli kullanımda aynı cihazdan beklenen düzeyde faydalanmaya devam edebiliyor olmasıdır. İşte bu önemli bakış açısını odağa almak suretiyle meyve sıkacağı modellerini geliştiren markalardan birisi olarak Vestel, kullanışlı meyve sıkacaklarını piyasada tüketicilerle buluşturuyor. Narenciye ve katı meyve sıkacağı tipi olmak üzere karşımıza çıkan modeller, sahip oldukları özelliklerle kendi alanlarına yönelik başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlıyorlar. Markanın bu kapsamda piyasada çeşitli ürünleri bulunuyor demek gerek. Birbirlerinden çeşitli yönlerden ayrılan modelleri özellikleri ve fiyatlarıyla keşfetmek üzere ürün kategorisine bakabilirsiniz. Vestel katı meyve sıkacağı fiyatları kategoride de yer alan modellerden anlaşılabileceği üzere narenciye tipi meyve sıkacaklarına kıyasla bir nebze daha yüksektir. Bunun nedeni hem fonksiyonel açıdan hem de motor gücü ve kapasite açısından narenciye sıkacaklarına kıyasla daha üst standartlar sunuyor olmaları. Vestel narenciye sıkacağı fiyatları ise yine modellerin kendi arasında fonksiyon ve kapasite farkına göre çeşitleniyor. Özellikleri açısından yakından baktığımızda markanın katı meyve sıkacağı modeli 800 W’a kadar motor gücü ile sert sebze, meyveleri kolayca parçalayarak sıkabilecek performans sunuyor. Narenciye sıkacağı modelleri ise 85 ile 40 W arasında değişen motor güçleriyle, narenciye tipi kolay sıkılabilir meyvelerden yüksek oranda meyve suyu elde edebilmenize olanak tanıyorlar. Kapasite yönünden farklılaşan meyve sıkacağı Vestel markasının ürün kategorisinde dikkatimizi çekiyor. Katı meyve sıkacağı grubunda 1.1 litreye kadar, narenciye sıkacağı grubunda ise 1 litreye kadar meyve suyu haznesine sahip model seçenekleri yer alıyor. Tek seferde daha fazla meyve suyunu sıkarak, dahili haznesi içinde depolayabilmenizi sağlayan modellerle ekstra bir sürahi kirletmenize gerek kalmadan meyve suyunuzu elde edebiliyorsunuz. Vestel katı meyve sıkacağı ve narenciye sıkacağı modelleri ile ilgili olarak merak ettiklerinizi ayrıca ürün kategorisinde yer alan modellere göz atarak öğrenebilirsiniz.

Vestel Meyve Sıkacağı ile Pratik ve Sağlıklı Meyve Suyu

Vestel Meyve Sıkacağı ile Pratik ve Sağlıklı Meyve Suyu

Ev ortamında katkı maddesi içermeyen ve besin değerleri yüksek oranda korunmuş meyve sularını elde edebilmeniz için profesyonel tekniklerle geliştirilmiş Vestel katı meyve sıkacağı kullanımı ile aynı zamanda mutfağınızda etkin sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Cihazın kurulum aşamasından, çalışmasının sonlanıp temizlendiği ana kadar pratikliğiyle dikkat çeken özellikleriyle, mutfağınızda harikalar yaratırken minimum efor sarf edersiniz. Vestel meyve sıkacağı yorum ve değerlendirmelerinde de karşımıza çıkan kolay ayrılabilir parça sistemi, bu anlamda size çeşitli kolaylıklar getiriyor. Ergonomik açıdan verimliliğinizi arttıran modeller, ayrılabilir parçalarıyla isterseniz kapalı bir alanda muhafaza edilebilir ya da bütün halinde tezgâh üzerinde de yer alabilir. Parçalarının ayrılabiliyor olması sayesinde, elektronik olmayan parçalar bulaşık makinesinde de kolaylıkla yıkanabilir. Bu sayede temizlik açısından da Vestel meyve suyu sıkacağı modellerinin kompakt cihazlar olmalarından istifade edebilirsiniz.75 mm’ye kadar genişliğe sahip besleme haznesine sahip katı meyve sıkacağı modellerinde, meyve, sebzelerinizi dilimlemenize gerek kalmadan doğrudan hazne içerisine yerleştirebiliyorsunuz. Bir kez daha pratik yönüne işaret etmek gerekirse, bu sayede bıçak veya doğrama tahtası kirletmenize gerek kalmadan meyve suyunuzu hazırlayabiliyorsunuz. Kullanıcısına güvenli çalışma standartları sunmak üzere geliştirilmiş Vestel marka katı meyve sıkacakları, cihazın tüm donanımları doğru bir şekilde yerleştirilmeden ve hazne kapağı takılmadan çalışmamakta. Emniyet kilidi özelliği olarak tabir edilen bu güvenlik sistemi sayesinde, cihazınızın tehlike oluşturabilecek donanım parçaları, siz emniyetli bir şekilde cihazınızı çalıştırmaya hazır hale getirmediğiniz müddetçe hareket etmemektedirler. Meyve suyunun sıkıldıktan sonra akışını sağlayan musluğunda, damlama engelleyici tasarım özelliklerini taşıyan modeller sayesinde tezgahınızı her zaman hijyenik ve temiz tutabiliyorsunuz. Cihazın iç kısmında yer alan paslanmaz çelik bıçaklar, uzun vadeli kullanımda keskinliklerini kaybetmemek üzere tasarlanmıştır ve bu sayede yeni bir bıçak edinme gibi bir zahmete katlanmadan kullanıma devam edebiliyorsunuz. Tüm bu başarılı kullanım özelikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve katı meyve sıkacağı fiyatları Vestel markasının ürün kategorisinde hangi aralıkta değişiyor keşfetmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Vestel, Meyve Sıkacağı

için 46 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arama Kriterleriniz

Vestel
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (13)
Arnica (13)
Arzum (32)
Arçelik (29)
Beko (24)
Bluehouse (6)
Bosch (86)
Braun (44)
Breville (9)
Caso (10)
Conti (9)
Cvs (48)
Day-co (1)
(150)
Dündar (2)
Emsan (1)
ESEM (1)
Fakir (37)
Felix (1)
Goldmaster (13)
H2 (1)
Hobby (1)
Homend (9)
Kale (11)
Kayalar (3)
Kenwood (43)
King (30)
Korkmaz (16)
Kuvings (12)
Master (7)
Moulinex (9)
Philips (41)
Premier (14)
Profilo (20)
SCHAFER (11)
Siemens (16)
Sinbo (64)
Smeg (8)
Stilevs (36)
Sunny (1)
T-design (1)
Tefal (33)
TRE SPADE (1)
Uydu (4)
Vestel (46)
WMF (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL