Filtreleri Temizle
Marka
Philips

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Frekans

Başka bir kelime deneyin

Hız Kademesi

Başka bir kelime deneyin

Hazne Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Besleme Tüpü Genişliği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Philips Meyve Sıkacağı

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Philips Meyve Sıkacağı

Meyve ve sebzelerin sağladıkları besin değerlerinden günlük olarak faydalanmak, insan sağlığı açısından oldukça önemli. Bu besin değerlerinden faydalanmanın en kolay yolu ise meyve soymanıza gerek bırakmayan elektronik meyve sıkacakları. Gelişen teknolojik şartların etkisiyle doğallığı ve tazeliğiyle meyvelerin, sebzelerin suyunu elde edebilmenizi mümkün kılan meyve sıkacaklarına imza atan Philips markasının ürün kategorisinde kişisel kullanım amaçlarınıza uygun alternatifleri keşfedebilirsiniz. Philips meyve sıkacağı seçenekleri; narenciye sıkacağı, katı meyve sıkacağı ve yavaş sıkım katı meyve sıkacağı olarak karşımıza çıkıyor. Siz de hemen Philips markasının ilgili ürün kategorisini ziyaret edebilir ve kullanım alanınız için ideal özellikleri bulunan bir Philips meyve suyu sıkacağı satın alabilirsiniz.

Philips Meyve Sıkacağı Modellerinde Özgün Dizayn Çizgileri Yer Alıyor

Philips Meyve Sıkacağı Modellerinde Özgün Dizayn Çizgileri Yer Alıyor

Elektronik araçlar, tüketicilerin yaşamlarını kolaylaştıran özelliklerinin yanında tasarımlarıyla da estetik açıdan faydalar sunuyorlar. Çeşitli kullanım ortamlarında yer alan elektronik araçlarda tüketicilerin beklentileri ergonomik dizayn anlayışının yanında aynı zamanda görsel açıdan da şıklıktır. Yerleştirildiği ortamlarda dikkat çekici görünümler sunan elektronik eşyalar, hiç şüphesiz aynı zamanda bir ev aksesuarı olma niteliği taşıyorlar. İşte, tüketicilerin deneyimlerini değerlendirmek suretiyle bu bakış açısını dikkate alarak elektronik mutfak araçları geliştiren Philips markası, meyve sıkacaklarında da yaratıcı dizayn özelliklerine yer veriyor. Geniş kullanım özelliklerini güçlü görünümüyle birleştiren katı meyve sıkacağı Philips markasının özgün tarzını yansıtıyor. Oval hatlarla şekillendirilen modeller, ergonomik boyutlarıyla ve ayrılabilir parçalara sahip olmaları yönünden kullanıcılarına çok yönlü avantajlar sunuyorlar. Şeffaf besleme borusunun devamında, şeffaf sıkma haznesiyle profesyonel bir stili olan katı meyve sıkacağı modelleri yerleştirildikleri her alanda dikkat çekiyorlar demek yanlış olmaz. Narenciye ve katı meyve sıkacakları için farklı tasarımlara yönelen Philips markasının tüm ürünlerinde bu dikkat çekici standartları görmek mümkün. Tarzıyla geleneksel stilini koruyan narenciye sıkacağı Philips imajını güçlü bir şekilde yansıtan şeffaf sıkma hunisi ve meyve suyu haznesiyle öne çıkıyor. Sürahi tipi olan bu Philips meyve sıkacağı kullanımı ile de verimlilik sağlıyor. Sıkılan meyvelerden elde edilen meyve suyunu doğrudan bardağa aktarabilmenizi sağlayan kulpu ile narenciye sıkacağı seçenekleri markanın ürün kategorisinde yer alıyor. Philips katı meyve sebze sıkacağı ise benzer şekilde kompakt olması yönünden kullanıcılarına pratiklik kazandırıyor. Kolaylıkla parçalarına ayrılabilen bu modeller, arzu edildiğinde bütün halinde ya da dolaba yerleştirmek üzere parça parça muhafaza edilebiliyorlar. Kaymaz taban özelliğine sahip sıkacak alternatifleri, yerleştirildikleri tezgâh üzerinde çalışma esnasında gürültü yaratmadan ve sarsılmadan görevlerini yerine getiriyorlar. Sonuç olarak siz lezzetli meyvelerinizi ve sebzelerini sıkmak üzere elektronik meyve sıkacağınızdan yararlanırken, mutfak ortamınızda konforunuz asla bozulmuyor. Güçlü motor performansına karşın düşük sesle çalışan meyve sıkacaklarını keşfetmek üzere hemen markanın ürün kategorisini ziyaret edebilir ve sizin için uygun özelliklere sahip bir modeli satın alabilirsiniz.

Philips Meyve Sıkacağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Philips Meyve Sıkacağı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mutfakta kullanılmak üzere tasarlanan elektronik araçlara yönelik beklentiler, kullanıcıdan kullanıcıya değişkenlik gösterir. Güç, hız, ses, emniyet ve kapasite gibi faktörler genel anlamda elektronik araçlarda tüketicilerin dikkat ettikleri faktörler olmakla beraber; her tüketici bu faktörleri farklı düzeylerde önemserler. Philips markasının ürün kategorisinde, farklı kullanım ihtiyaçlarına yanıt veren alternatif meyve sıkacağı modelleri bulunabiliyor. Bu kapsamda siz de kendi mutfak ortamınız ve kullanım amaçlarınız ile uygun standartlara sahip Philips meyve sıkacağı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Fonksiyonel yönlerden değerlendirildiğinde, meyve sıkacağı kategorisinde yer alan ürünler narenciye ve katı meyve sıkacağı olmak üzere ikiye ayrılıyor diyebiliriz. Philips katı meyve sıkacağı narenciye sıkacaklarına kıyasla daha yüksek motor gücüne, kapasiteye ve hıza sahiptir. Bu nedenle de bu gruptaki modellerin fiyatlarının bir nebze daha yüksek olduğu söylenebilir. Philips narenciye sıkacağı modelleri ise daha ziyade portakal, limon ve greyfurt gibi kolay sıkılabilir narenciyelere odaklı elektronik araçlar olmaları nedeniyle daha uygun fiyatla piyasada yer alıyor. Performans özelliklerini dikkate aldığımızda Philips 1000 watt katı meyve sıkacağı alternatifleri, özellikle bir defada çok miktarda ve yüksek sertlikte sebze, meyve suyu sıkabiliyor olması yönünden öne çıkıyor. Katı meyve sıkacağı grubundaki seçenekler arasında 700 W ve 500 W olmak üzere farklı motor güçlerine sahip modeller de bulunabiliyor. Tek seferde 1.5 litreye kadar meyve, sebze suyunu sıkarak depolayabilmenizi mümkün kılan modeller, vakit kaybı yaşamadan fazla miktarda meyve suyu elde edebilmenizi sağlıyorlar. Bu kapasite olanağına sahip olan alternatifler, bilhassa kalabalık aileler ve sık sık meyve suyu sıkma ihtiyacı duyanlar için oldukça başarılı sonuçlar üretebiliyorlar. Farklı hız düzeylerinde meyve sıkmanızı sağlayan Philips meyve sıkacaklarında iki ayrı güç fonksiyonu bulunuyor. Kısıtlı zaman için ideal hızda sıkma sağlayan güç devresi, rutin sıkma işlerinizde yavaş düzeyde tercih edildiğinde meyve suyunuzun besin değerini daha iyi koruyor. Çeşitli kullanım amaçlarına uygun alternatifleri bulabileceğiniz ürün kategorimizi ziyaret ederek beğendiğiniz bir alternatifi hemen satın alabilirsiniz.

Philips Meyve Sıkacağı ile Temiz ve Pratik Sonuçlar

Philips Meyve Sıkacağı ile Temiz ve Pratik Sonuçlar

Meyve sıkacakları, meyvelerden, sebzelerden elde etmek istediğiniz suyu çıkarmak üzere farklı teknikler uygulayabiliyorlar. Narenciye sıkacakları, klasik sıkma araçlarına benzer özelliklerini elektronik sistemle birleştirirken; katı meyve sıkacakları ise parçalayarak sıkma ya da pres yaparak sıkma teknikleriyle meyve suyu elde etmenizi sağlıyor. Philips katı meyve sıkacağı modelleri arasında yer alan yavaş sıkım meyve sıkacakları, pres tekniği uygulayarak bütün halinde yerleştirdiğiniz meyveleri parçalamadan sıkmanızı mümkün kılıyor. Böylelikle sıkılan meyveden elde edilen meyve suyu % 80 oranına kadar çıkabiliyor. Nar gibi suyu elde edilmesi zor meyveleri dahi kolaylıkla pres yaparak sıkan yavaş sıkım modeller 70 mm’ye kadar geniş besleme borularıyla meyvelerinizi, sebzelerinizi dilimlemeden sıkabilmenizi mümkün kılıyorlar. Markanın ürün kategorisinde yer alan modellerdeki çarpıcı özelliklere göz attığımızda, Philips katı meyve sıkacağı köpük ayırıcı sürahi sistemiyle karşımıza çıkıyor. Lezzetli ve keyifli bir meyve suyu içimi sağlamak üzere tasarlanmış 2 litreye kadar meyve suyunu tek seferde sıkabilmenizi sağlayan modeller ürün kategorisinde yer alıyor. Şeffaf posa kabına sahip alternatifler sayesinde, sıkılmakta olan meyvelerden kalan posayı görebilir, meyve suyu sıkma işleminin tam olarak ne zaman tamamladığını kolayca görebilirsiniz. Üstelik posa kabını boşaltma, temizleme gereksinimi duymadan 2 litreye kadar meyve suyunu sıkmaya devam edebilirsiniz. Böylelikle zaman tasarrufu elde eder, düşük enerji tüketimiyle bir defada daha fazla meyve suyunu elde edebilirsiniz. Bu kapasite özelliklerini taşıyan Philips XXL katı meyve sıkacağı modelleri ayrıca kolay temizlenme özelliğini de kullanıcılarına sunuyorlar. Entegre posa kabı ve pürüzsüz yüzeye sahip donanımları ile cihazınızı sadece bir dakika içerisinde hiç kullanılmamış gibi temiz hale getirebilirsiniz. Parçalarına kolayca ayrılabilen modelleri, isterseniz bütün halinde tezgah üzerine yerleştirerek kullanabilir veya parçalarına ayırarak bir dolapta muhafaza edebilirsiniz. Bu yönden de oldukça pratik sonuçla elde etmenizi sağlayan modeller, mutfak ortamınıza uyumlu özellikler ihtiva ediyor demek bu noktada yanlış olmaz. Philips katı meyve sıkacağı fiyatları ve modellerin özellikleri ile ilgili detaylı bilgileri markanın ürün kategorisinde yer alan seçenekleri inceleyerek keşfedebilirsiniz. Dilerseniz tüm meyve sıkacağı modellerine Meyve Sıkacağı kategorimizde ulaşabilirsiniz.