TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Schafer, Kahve Makineleri

için 74 sonuç bulundu.

Schafer Kahve Makineleri

Dünyanın her ülkesinde ve her kültürde olduğu gibi Türkiye'de de kahve çok uzun zamanlardan bu yana temel içeceklerden biri olmuştur. Bu bağlamda özellikle yüzyıllar öncesinde Anadolu'ya giriş yapan kahve, farklı bir form kazanmış ve Türk kahvesi gibi özel bir lezzet sağlamıştır. Bu özel lezzetin keyifli bir şekilde tüketilmesi açısından da Türk kahvesinin hazırlanması içim öğütülmüş kahve, su ve şeker gibi malzemeler birleştirilir. Eski zamanlarda ateşte cezve yardımı ile pişirilen kahve, günümüzde çok daha sıcak ve daha rahat bir şekilde hazırlanması için kahve makineleri kullanılarak üretilmektedir. Bu kapsamda ister evde ister iş yerlerinde kullanılabilecek makineler için Schafer kahve makinesi gibi ürünler yer almaktadır. Türkiye'de önemli bir yere sahip olan Schafer markası, 2004 yılından bu yana Türkiye'de gerçekleştirdiği üretimleri ile birlikte onlarca ürün çeşidi sağlamaktadır. Bu bağlamda da “ülkenin beğenisine göre kullanışlı ve uygun ürünler geliştirme” gibi bir mantık ile üretimlerini sürdürmektedir.

Schafer Kahve Makineleri ile Kahvaltı Sonrası Keyfi

Schafer Kahve Makineleri ile Kahvaltı Sonrası Keyfi

Özellikle ülkemizde kahvaltı olarak adlandırılan öğün, bir fincan Türk kahvesi veya farklı aromatik kahvelerin tüketilmesinden önce gerçekleştirilen bir yemek öğünüdür. Yumurta çeşitleri, peynir, zeytin, reçeller, tereyağı ve farklı kahvaltılık ürünlerin birleşimi ile hazırlanan bu sofra lezzetli bir güne başlama yemeği sağlar. Bu yemek sonrasında ise özellikle şekerli veya şekersiz olarak hazırlanacak bir Türk kahvesi her şeyi daha lezzetli ve keyifli bir hale getirir. İstediğiniz her yerde elektrik bağlantısı ile kolay bir şekilde Türk kahvesi hazırlamanız için de Schafer markası sayesinde çok pratik kullanım oluşturan makineleri tercih edebilirsiniz. Çünkü Schafer Türk kahvesi makinesi elektrik bağlantısını kullandığınız ev, ofis, işyeri, mağaza veya seyyar alanlarda dahi sizin için hızlı ve sıcak bir kahve hazırlama imkanı oluşturmaktadır. Ülkemiz düşünüldüğünde sabah kahvaltısından sonra tüketilecek kahve için akla gelen ilk ürün Türk kahvesi olmakla birlikte Neskafe veya farklı aromatik filtre kahveler tercih edilebilir. Örneğin, bir İtalyan kültürü oluşturan espresso veya yine bu öğütülmüş kahve ile hazırlanan Amerikan kahveleri ve farklı filtre kahveler de tüketilebilir. Bu sayede de farklı kahve üretimleri gerçekleştirmek için seçmeniz gereken Schafer markası ürünleri konusunda da kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Çünkü Schafer kahve makinesi yorumları sayesinde hazırlamak istediğiniz kahve için hangi makine türü kullanımı sağlandığını ve nasıl kullanım sağlandığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Çünkü farklı modeller ve seriler içerisinde sunulmuş olsa dahi Schafer filtre kahve makinesi kullanımı gibi noktalarda yorumlar ve kullanıcı ifadeleri sayesinde her şeyi çok daha pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz. Örneğin, filtre kahvelerin hazırlanması için kapsül kullanılması gibi noktalar bulunduğundan dolayı kapsülün kaç santigrat derecede kullanılması, ne kadar su kullanılması ve hazırlama süresi gibi noktalar tecrübeler sayesinde daha rahat bir şekilde öğrenilerek, daha iyi sonuçlar elde edilebilir. Özellikle Türk kahvesi hazırlarken de her bir fincan su için kahve miktarının belirlenmesi, şeker miktarına gösterilen özen ve kahvenin ne kadar sürede hazır hale geleceği gibi noktalarda bugün makine modelleri ve serileri değişimler oluşturabilir.

Schafer Kahve Makineleri Özellikleri

Schafer Kahve Makineleri Özellikleri

Temel olarak göz önünde bulundurulduğunda kahve makinesi, Türk kahvesi yapmak, espresso yapmak veya filtre kahve yapmak için farklı modellere ayrılabilir. Ancak Schafer markası tarafından üretilen kahve makineleri incelendiğinde, farklı ürün modelleri ile karşılaşmak mümkün olacaktır. Örnek olarak Schafer elektrikli cezve formu ile kullanılan ve Türk kahvesi üretimi sağlayan Kahvecim serisi tam otomatik bir kullanım oluşturmaktadır. Otomatik kullanım sayesinde siz malzemeleri hazırlayarak kahve cezvesi içerisine koyup makineyi başlattıktan sonra kahve hazır hale gelir ve taşma gibi bir sıkıntı ile karşılaşmadan sıcak bir şekilde kullanımınıza hazır kalır. Yani siz istediğiniz fincan miktarı kadar kahveyi bu cihaz içerisinde hazırlayabilir ve istediğiniz süre boyunca sıcak sıcak ve taze taze tüketmeye devam edebilirsiniz. Kahvecim serisi içerisinde sunulmuş bu ürünlerde renk avantajları da yer aldığı için özellikle Schafer kahve makinesi kırmızı gibi ürünleri seçmeniz mümkündür. Aslında renk seçenekleri açısından düşündüğünüzde, farklı bir ürün serisi olarak tam anlamıyla cezve kullanımı oluşturan Coffeepoint ürün serisi içerisinde de seçimler yapabilirsiniz. Bu seri içerisinde de farklı modeller olarak kırmızı, pembe, inoks, gül rengi veya mavi renk gibi ürün seçenekleri yapabilirsiniz. Benzer noktada Stille ürün serisi içerisinde de elektrikli taban ile birlikte kullanılacak şekilde otomatik makineler yer almaktadır. Hem çay makinesi hem de kahve makinesi olarak kullanabileceğiniz Schafer marka ürün modelleri yer aldığı gibi filtre makine olarak kullanabileceğiniz şekilde üretilmiş öğütücülü Barista ürün serisi modelleri gibi noktalar da bulunmaktadır. İsterseniz sade isterseniz şekerli veya köpüklü bir kahve üretmek için kullanabileceğiniz bu ürünlerde Türk kahvelerinden başlamak üzere farklı kültürlerde farklı aromatik kahveler için de tam otomatik veya elektrikli cihazlar bulunmaktadır. Genel kapsamda bu ürünlerin tümünü incelediğinizde de kullanım tercihinize bağlı olarak renk ve boyut özelliklerini seçtikten sonra model ve ürün serilerine göre değişen Schafer kahve makinesi fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Aslında genellikle ürünler kullanıcı tipi göz önünde bulundurulduğunda, ev kullanıcısı veya işletme kullanıcısı gibi noktalarda da değişimler oluşturmaktadır.

Schafer Kahve Makineleri ile Birkaç Dakika Yeter

Schafer Kahve Makineleri ile Birkaç Dakika Yeter

Genellikle kahve hazırlamak için klasik bir şekilde çelik veya bakır gibi cezveleri kullandığınızda, kahveyi iyice karıştırmanız ve sonrasında belirli bir süre ocak başında beklemeniz gerekir. Bu sırada kahvenin taşmasını engellemeli, doğru sürede pişirme sağladıktan sonra kahveyi köpüklü bir şekilde hazır hale getirmelidir. Bu konuda birçok kişi kahvenin istenilen ayarda köpüklü olması ve lezzetli olması için dikkat göstermekte ve özellikle pişirme süresine hassasiyet göstermektedir. Çünkü istenildiği miktarda köpüklü olmayan bir kahve, istenildiği şekilde de lezzet oluşturmayacak ve göze güzel görünmeyecektir. Bilhassa misafirlerinize ikram edeceğiniz kahve konusunda Türk kahvesinin köpüklü olması çok önemli bir noktadır. Bu kapsamda düşünüldüğünde, Schafer kahve makinesi kullanımı sağlayan kişilerin Türk kahvesinin köpüğü ve ısısı konusunda ne kadar rahatlık elde edildiğini belirttiğini görebilirsiniz. Özellikle otomatik pişirme özelliğine sahip olan ve közde pişirme gibi bir lezzet oluşturan Kahvecim otomatik Türk kahve makinesi serisinde bulunan ürünler kahveyi mutlak bir şekilde köpüklü keyifli ve istediğiniz sıcaklıkta hazır hale getirmektedir. Sadece su ile hazırlayacağınız kahvelerde değil şeker katkısı veya süt katkısı gibi eklentiler ile hazırlayacağınız kahvelerde de bu tip makineler kolaylık oluşturmaktadır. Türk kahvelerinde bu süre ve malzeme miktarları çok yüksek önem gösterdiği gibi özellikle filtre kahve üretirken de basınç, sıcaklık ve süre gibi üç ayrıntı önemlidir. Çünkü kapsül sayesinde makine içerisinde basınç uygulanması ile üretilen bu aromatik kahveler konusunda da Schafer filtre kahve makinesi kaç bar basınç uygulanması gibi konularda hassas ayarlar barındırır ve sıcaklığı istediğiniz gibi ayarlama imkanı sağlar. Markanın Barista serisi içerisinde sunmuş olduğu bu ürünler özellikle işletmelerde çok yoğun bir kullanım göstermektedir. Tezgahın üstünde kafeterya ve lokanta gibi noktalarda kullanımı görüldüğü gibi ofis veya ev gibi noktalarda da kullanılabilir. Öğütücü özelliğe sahip olduğu için bu tip ürünler cam demlik ile kolayca temizlenebilen ve kahveyi sıcak tutan bir özellik göstermektedir. Yine çok özel bir kahve türü oluşturan espresso gibi ürünler için de Schafer espresso makinesi tercih edildiğinde, aynı hassas özellikler ile kullanımlar sağlanarak, özellikle vakit açısından avantaj elde edilebilir. Bu nedenle ister ev ister iş yerinizde kullanacağınız makineleri seçmek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Dilerseniz diğer kahve makinesi modellerini Kahve Makineleri kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Schafer
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acura (1)
Adessa (1)
Aeg (1)
Altus (21)
Apex (1)
Arisco (6)
Arnica (40)
Arzum (159)
Arçelik (129)
Ascaso (2)
Awox (24)
Bambum (2)
Beko (51)
Bialetti (1)
Biggshop (3)
Bluehouse (1)
Borda (4)
Bosch (42)
Botega (1)
Braun (26)
Brawi (1)
Breville (6)
Briz (1)
Cafflano (5)
Casio (7)
Caso (8)
Cloer (2)
Conti (17)
Cosmos (2)
Crown (5)
Cunill (12)
Cvs (38)
Delonghi (112)
Diva (9)
(399)
Dora (1)
Electrolux (19)
elektrolux (12)
Empero (1)
Emsan (14)
Epinox (3)
Espiva (4)
Expobar (3)
Fakir (276)
Felix (1)
Franke (3)
Gaggia (7)
Goldmaster (102)
Gondol (1)
Group (2)
Grundig (23)
Homend (3)
Homstar (12)
Hongkin (3)
Hongxin (3)
İlly (1)
Jura (21)
Kangye (1)
KAPP (1)
Karaca (92)
Kawai (6)
Kenwood (2)
Keysmart (4)
King (53)
Kiwi (25)
Konchero (13)
Korkmaz (176)
Kress (22)
Krups (16)
Kuban (1)
Kutlu (1)
Lavion (2)
Lider (2)
Magister (1)
Marco (1)
Maress (3)
Marsstar (6)
Master (1)
Melitta (56)
Microstar (3)
Miele (2)
Moulinex (2)
Must (1)
Mypresso (2)
Nescafe (4)
Nespresso (20)
O'live (1)
Ouslife (1)
Philips (17)
Premier (15)
Profilo (13)
Queen (8)
Raks (30)
Remetta (2)
Remta (19)
Ritter (2)
Saeco (3)
Sage (13)
Sarex (4)
Schafer (74)
SCHAFER (5)
Senowa (9)
Siemens (62)
Silver (2)
Sinbo (105)
Skytech (1)
Smeg (3)
Stilevs (77)
Sunny (1)
Tantitoni (3)
Tchibo (8)
Teba (15)
Techfit (1)
Tefal (93)
Vestel (60)
Voog (20)
Wacaco (4)
Wildlebend (17)
WMF (31)
Wmf (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL