TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Felix, Kahve Makineleri

için 1 sonuç bulundu.

Felix Kahve Makineleri

Türk kültüründe çok sevilen ve neredeyse her gün düzenli şekilde tüketilen kahve, farklı demleme ve hazırlama yöntemleri sayesinde tüketilecek bir hale getirilmektedir. Örneğin, espresso kahve demleme yöntemi ile hazırlanan ve aromatik bileşenler sayesinde çok lezzetli ve özel bir koku ortaya çıkaran tüketim ürünlerinden birisidir. Aynı zamanda dünyanın en fazla tercih edilen kahvelerinden biri olarak da özel bir makine sayesinde hazırlanır ve servis edilir. Bu nedenle günümüzde ev aletleri üretimi gerçekleştiren Felix gibi markalar özenli bir şekilde espresso makinesi veya kahve makineleri üretimi gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda da Felix espresso makinesi gibi ürünler bugün evlerde olduğu gibi işletmelerde de en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Felix Kahve ve Espresso Makineleri ile Tam Ayarında Kahve

Felix Kahve ve Espresso Makineleri ile Tam Ayarında Kahve

Espresso gibi kahve çeşitlerinin tamamen ayarlanabilir basınç seviyesi ve yeterli su miktarı ile hazırlanması önemlidir. Çünkü bu tür kahveler ancak doğru ayar saniyesinde aromasını tam olarak ortaya çıkarır ve tam lezzetli bir içim oluşturur. Bu nedenle üretiminin gerçekleştirilmesinden servise hazır hale getirilmesine kadar farklı makineler gerekir. Örneğin, espresso bir İtalyan kahvesi olarak hazırlanırken, Türk kahvesine göre biraz daha iri boyutlu olarak özel bir makine ile öğütülür. Öğütülen bu kahve, özel bir şekilde üretilmiş espresso makinesi sayesinde hazır hale getirilir. Aslında espresso gibi kahveleri hazırlamak için kullanılan makineler filtre kahve ürünlerini hazırlamak için kullanılan makineler şeklinde adlandırılır. Bu nedenle tam ayarında ve istenilen tam lezzeti oluşturan şekilde espresso hazırlamak için kullanılabilecek ürünler arasında Felix filtre kahve makinesi gibi ürünler bulunmaktadır. Filtre kahve makineleri öncelikle elektrik bağlantısı sağlanarak ve basınç ayarı yapılarak kullanılan makinelerdir. Basınç ayarı ve sıcaklık ayarı yapıldıktan sonrasında espresso gibi filtre kahveler makine içerisine alınarak, sıcak suyun damlama yöntemi ile demleme oluşturduğu sistemlerdir. Sıcak su, yavaş yavaş damlama yöntemi ile kahvenin içerisindeki aromayı ve lezzeti ortaya çıkarır ve tamamen ayarında yani lezzetli bir kahve üretilmesini sağlar. Bu konuda makinelerin nasıl kullanıldığını, istenilen lezzetin nasıl ortaya çıkarıldığını ve kahve hazırlama süresi gibi bilgileri Felix kahve makinesi yorumları sayesinde elde edebilirsiniz. Hatta ister Türk kahvesi açısından olsun ister filtre kahveler veya espresso gibi kahve çeşitleri açısından olsun bu makinelerin kullanım yöntemlerini de bu yorumlar sayesinde öğrenebilirsiniz. Çünkü birçok farklı platformda önemli markalardan biri olarak Felix markası sayesinde üretilmiş makinelerin özellikleri hakkında yöntemler ve bilgiler verilmektedir. Yani Felix kahve makinesi nasıl kullanılır gibi bir sorunun cevabını aradığınızda da bu yorumları ve bilgileri incelemeniz mümkündür. Bu sayede özel bir şekilde temin ettiğiniz bu kahve çekirdeklerinin doğru bir demleme yöntemi ile içilecek hale gelmesi mümkün olacaktır. Ayrıca bu tür kahveler doğru hazırlandığında ilk tercihlerden biri haline gelmektedir.

Felix Kahve ve Espresso Makineleri Özellikleri

Felix Kahve ve Espresso Makineleri Özellikleri

Felix markası tarafından üretilmiş olan bu kahve makinelerinin kullanılması ile birlikte ne kadar lezzetli bir şekilde kahve ortaya çıktığı görüldükten sonrasında ise bu ürünlerde hangi ürün modelini veya hangi seri içerisinde bulunan makineyi seçmeniz konusunda kararlar verebilirsiniz. Çünkü Felix markası tarafından sadece Türk kahvesi üretilmesi için dahi farklı ürün serileri ile modeller ortaya koyulmaktadır. Örnek olarak ilk konumda gösterilebilecek Felix Türk kahve makinesi açısından FL serisi içerisinde bulunan ürünler temin edilebilir. Bu seri içerisinde bulunan ürünlerin temel farkı ise üretim kapasitesi ve kullanım alanı gibi noktalardır. Çünkü bazı ürünler bir cezve niteliğinde bazı ürünler ise filtre yani demleme yöntemi ile üretim gerçekleştirmek için kullanılmaktadır. Özellikle Türk kahve makinesi bir cezve yapısına sahip olmakla birlikte yine elektrik bağlantısı gerçekleştirildiğinde, sıcak, keyifli ve hızlı bir Türk kahvesi üretilmesi için tercih edilen makinelerdir. En önemli ürün serilerinden biri olan Kahvem Kahve makinesi de özellikle filtre kahve ve espresso üretimi gerçekleştirmek için avantaj elde edilmektedir. Çünkü bahsedildiği şekilde bu makineler çıkarılabilir filtreye sahip olmakla birlikte espresso gibi özel kahvelerin yavaş yavaş ve demleme yöntemi ile hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu konuda da Felix filtre kahve makinesi kullanımı gayet pratik ve hızlı olmakla birlikte kaliteli bir aromatik kahve makinesi içerisinde doğru sıcaklık ve basınç ayarı ile birlikte hazır hale getirilebilir. Ürünlerde temel modeller ve seriler bu şekilde belirtilmek üzere genellikle ev kullanıcıları veya işyeri kullanıcıları için seçilebilecek ürünlerde değişim gösterir. Çoğu zaman filtre kahve makineleri işletmeler tarafından daha sık ve gündelik olarak kullanılmak açısından seçilmektedir. Ancak ev ortamında da gündelik şekilde espresso gibi filtre kahveleri tüketmek isteyen kişiler, bu özel makineleri kullanmayı tercih edebilir. Temel bir nokta olarak kullanım alanınıza ve kullanıcı tipine bağlı olarak seçtiğiniz bu ürünlerde seri ve model seçeneklerine bağlı şekilde de Felix kahve makinesi fiyatları değişim oluşturmaktadır.

Felix Kahve ve Espresso Makineleri ile Kahvaltının Vazgeçilmezi Türk Kahvesi

Felix Kahve ve Espresso Makineleri ile Kahvaltının Vazgeçilmezi Türk Kahvesi

Türkiye'de kahvaltı olarak adlandırılan yemek, özellikle Türk kahvesi içilmeden önce yeterli miktarda yiyecek tüketilmesini ifade eder. Klasik bir şekilde veya farklı dünya menülerinden seçilen kahvaltı ürünlerinin tüketilmesi sonrasında en keyifli noktalardan birisi Türk kahvesinin içilmesidir. Türk kahvesinin klasik şekilde hazırlanması veya makine ile hazırlanması gibi yöntemler bulunmaktadır. Klasik kahve hazırlığında çelik veya bakır cezve içerisinde kahve ocak üzerinde hazır hale getirilir. Diğer yöntemde ise makine ile kahve üretimi için yine Felix markası tarafından üretilmiş kahve makineleri kullanılabilir. Bu kapsamda da Felix Türk kahvesi makinesi tıpkı bir cezve yapısı oluşturmak ile birlikte kolaylıkla gündelik kahve hazırlama işlemini rahat bir konuma ulaştırmaktadır. Bu makine sayesinde kahvaltı tamamlandıktan sonra sadece birkaç saniye gibi bir süre içerisinde kahveyi hazırlayabilir ve birkaç dakika gibi bir süre içerisinde de içilecek sıcak bir kahve elde edebilirsiniz. Tıpkı cezvelerde hazırladığınız keyifli kahveniz gibi istediğiniz miktarda şeker ve kuru kahve miktarı kullanarak bu makinelerde de kahve hazırlığı yapabilirsiniz. Hatta en beklenmedik anlarda evinizi ve ofisinizi ziyaret eden misafirlerinize de Türk kahvesini bu makinede hazırlayabilirsiniz. Birçok farklı kullanıcı tarafından sunulan yorumları incelediğinizde de Felix kahve makinesi kullanımı sayesinde bu pratik bilgileri elde edebilir ve bu sayede siz de aynı pratik kullanımı elde edebilirsiniz. Bugün evinizde veya ofisinizde bu makineleri temin etmeniz ile birlikte mesai başlangıcında güne daha enerjik ve uykunuz açılarak başlamak için Türk kahvesi hazırlayabilir veya diğer makineler ile filtre kahve gibi ürünleri hazır hale getirebilirsiniz. Bu kapsamda sizin için ihtiyaçları en doğru şekilde karşılayacak Felix kahve makinesi ürünlerini incelemek açısından sayfamıza göz atabilirsiniz. Tüm kahve makineleri için Kahve Makineleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Felix
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acura (1)
Adessa (1)
Aeg (1)
Altus (21)
Apex (1)
Arisco (6)
Arnica (40)
Arzum (159)
Arçelik (129)
Ascaso (2)
Awox (24)
Bambum (2)
Beko (51)
Bialetti (1)
Biggshop (3)
Bluehouse (1)
Borda (4)
Bosch (42)
Botega (1)
Braun (26)
Brawi (1)
Breville (6)
Briz (1)
Cafflano (5)
Casio (7)
Caso (8)
Cloer (2)
Conti (17)
Cosmos (2)
Crown (5)
Cunill (12)
Cvs (38)
Delonghi (112)
Diva (9)
(399)
Dora (1)
Electrolux (19)
elektrolux (12)
Empero (1)
Emsan (14)
Epinox (3)
Espiva (4)
Expobar (3)
Fakir (276)
Felix (1)
Franke (3)
Gaggia (7)
Goldmaster (102)
Gondol (1)
Group (2)
Grundig (23)
Homend (3)
Homstar (12)
Hongkin (3)
Hongxin (3)
İlly (1)
Jura (21)
Kangye (1)
KAPP (1)
Karaca (92)
Kawai (6)
Kenwood (2)
Keysmart (4)
King (53)
Kiwi (25)
Konchero (13)
Korkmaz (176)
Kress (22)
Krups (16)
Kuban (1)
Kutlu (1)
Lavion (2)
Lider (2)
Magister (1)
Marco (1)
Maress (3)
Marsstar (6)
Master (1)
Melitta (56)
Microstar (3)
Miele (2)
Moulinex (2)
Must (1)
Mypresso (2)
Nescafe (4)
Nespresso (20)
O'live (1)
Ouslife (1)
Philips (17)
Premier (15)
Profilo (13)
Queen (8)
Raks (30)
Remetta (2)
Remta (19)
Ritter (2)
Saeco (3)
Sage (13)
Sarex (4)
Schafer (74)
SCHAFER (5)
Senowa (9)
Siemens (62)
Silver (2)
Sinbo (105)
Skytech (1)
Smeg (3)
Stilevs (77)
Sunny (1)
Tantitoni (3)
Tchibo (8)
Teba (15)
Techfit (1)
Tefal (93)
Vestel (60)
Voog (20)
Wacaco (4)
Wildlebend (17)
WMF (31)
Wmf (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL