TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Conti, Kahve Makineleri

için 18 sonuç bulundu.

Conti Kahve Makineleri

Klasik bir şekilde kahve hazırlamayı tercih ettiğinizde, cezve, ocak ve ateş gibi yöntemleri kullanırken, günümüzde daha pratik olarak kahve makinesi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kahve makinesi kullanımında da Türkiye'de tercih edebileceğiniz önemli markalardan birini Conti oluşturmaktadır. Conti, bir İtalyan markası olarak ev aletleri üretimi gerçekleştirmek ile birlikte 40 yılı aşkın bir süredir sektörde yer almaktadır. Bu kapsamda günümüzde Türkiye'de de birçok ev ve iş yerine ulaşmış şekilde kullanılan Conti kahve makinesi ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünler sayesinde Türk kahvesinden başlamak üzere farklı aromatik özelliklere sahip dünya kahveleri, espresso veya filtre kahveler hazırlanması mümkündür.

Conti Kahve Makineleri ile Misafirlerinize Lezzet Sunun

Conti Kahve Makineleri ile Misafirlerinize Lezzet Sunun

Ev ortamında kahvenin hazırlanması genellikle 1 veya 2 fincan günlük kahve tüketimi için çok daha pratik bir şekilde ocak ve cezve kullanımı sayesinde sağlanabilir. Ancak özellikle kafeterya gibi işletmeler düşünüldüğünde, günlük kahve tüketimi müşterilere sunum yapılırken çok yüksek sayılara ulaşabilir. Bu nedenle kahve üretimini tamamen standart bir hale getirecek ve aynı zamanda hızlı üretim sağlayabilecek şekilde farklı sistemlerden yararlanmak doğru olacaktır. Bu kapsamda Conti Türk kahve makinesi sahip olduğu yapısı ile birlikte kısa sürede kahve hazırlamanız için pratik bir kullanım oluşturmaktadır. Marka tarafından üretilmiş bu ürünler farklı serilere ayrılmak ile birlikte işletmenizin mutfağında da farklı kapasiteleri ile kullanabileceğiniz değişen boyutlara ayrılmaktadır. Çünkü isterseniz bir cezve boyutunda yani Conti kahve cezvesi boyutunda bir ürün tercih edebilir, isterseniz daha büyük boyutlu bir kahve makinesi kullanımı tercih edebilirsiniz. Özellikle her seçtiğiniz makine fincan boyutuyla kahve üretimi için belirli bir fincan sayısında kapasite oluşturmaktadır. Bu sayede işletmeler açısından düşünüldüğünde kafeterya, restoran, kantin veya bürolarda sık sık kahve hazırlamanız gerektiğinde bu kapasitelere bağlı olarak cihazları kullanabilirsiniz. Kolay bir şekilde temizleme imkanı oluşturan ve kahvenin aromatik özelliklerini kaybetmesi gibi bir sıkıntı ortaya çıkarmadan sıcacık kahve hazırlamanızı sağlayan bu makineleri sadece elektrik bağlantısı sayesinde kullanabilirsiniz. Sadece Türk kahvesi açısından değil misafirlerinize sunacağınız kahve lezzetlerinde espresso ve filtre kahveler açısından da aynı niteliklerde bir sonuç talep ettiğinizde yine markanın sunduğu makineleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu konuda Conti kahve makinesi yorumları incelendiğinde, ürünlerin nasıl bir kullanım oluşturduğu, kahve hazırlığı için gereken süre, temizliğin nasıl gerçekleştirildiği ve kapasitenin ne kadar olduğu gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi elde edebilirsiniz. Özellikle kalabalık işletmelerde aynı anda 5 veya 6 fincan Türk kahvesi ya da benzer şekilde espresso gibi kahve ürünlerinin hazırlanması konusunda daha hızlı bir sonuç için bu makineler kullanılabilmektedir. Ayrıca makineler, kahvenin tıpkı ocakta hazırlanması gibi aynı lezzeti, sıcak yapıyı ve aromatik kokuyu kazanmasını sağlamaktadır.

Conti Kahve Makineleri ile Her Çeşit Kahve

Conti Kahve Makineleri ile Her Çeşit Kahve

Conti markası tarafından sayfamızda yer alan kahve makineleri, espresso makineleri ve filtre kahve makineleri gibi ürünler incelendiğinde aslında birbirine benzeyen fakat farklı kullanımları oluşturan ürün modelleri ile karşılaşabilirsiniz. İlk aşamada Türk kahve makinesi ürünleri incelendiğinde, belirli seriler içerisinde bulunan kullanım kapasitelerine göre değişimler oluşturan ürünler bulunmaktadır. Bu kapsamda Conti Türk kahve makinesi yorumları incelendiğinde de görülebileceği üzere ürün serileri içerisinde ilk olarak Conti keyif elektrikli Türk kahve makinesi gibi ürünler ön plana çıkmaktadır. Bu ürün serisi bir klasik olarak Conti markası tarafından çok uzun yıllardır piyasaya sürülmek ile birlikte renk değişimleri ile herkesin kullanımı için uyumlu bir tercih sağlamaktadır. Zira ürünün renk seçenekleri arasında ön plana çıkan seçeneklerde pembe ve mavi gibi seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Yine model ve seri özellikleri açısından inceleme yapıldığında, Conti kahve makinesi kullananlar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden birisini de Conti elektrikli cezve ürünü oluşturmaktadır. Bu ürün tıpkı bir çelik veya bakır cezve gibi kapasiteye ve yapıya sahip olmak dışında elektrik bağlantısı ile kolaylıkla kullanılan bir yapı sağlamaktadır. Bu sayede de kahve üretimini hem hızlı hem de kolay bir hale getirmektedir. Bu ürün için de renk seçenekleri incelendiğinde, öncelikli olarak siyah renk ön plana çıkmakla birlikte çelik kullanımda metalik renk de tercih edilebilecek ürünler arasında bulunmaktadır. Bu gibi kullanımların göz önünde bulundurulması ile birlikte yine Türk kahvesi makinesi olarak özellikle işletmeler tarafından veya ofis sahipleri tarafından kullanılabilecek daha geniş kapasiteli makineler de yer almaktadır. Örneğin, Türk kahvesi üretimi için tercih edilebilecek Kahveci Deluxe ürünü bir seri olarak göz önünde bulundurulabilir. Bu gibi farklı seriler ile birlikte ürün modelleri birbirinden değişim oluştururken özellikle ürünlerdeki en önemli noktalardan birisi sahip olduğu kapasitedir. Çünkü cezve konumundaki ürünler 5 ya da 6 fincan gibi kahve üretme kapasitesi oluştururken, makine boyutundaki ürünlerde ise bazen daha fazla hatta bazen ise daha az oranda kahve üretimi sağlanabilir. Bu nedenle seçeceğiniz ürünlere bağlı olarak model ve seri özellikleri karşılaştırıldığında, Conti kahve makinesi fiyatları bu ayrıntılara göre değişim gösterebilir.

Conti Kahve Makineleri ile Her Gün Espresso Keyfi

Conti Kahve Makineleri ile Her Gün Espresso Keyfi

Ülkemizde kahve tüketimi akla geldiğinde en çok tercih edilen seçeneklerden birisi Türk kahvesi olsa da son yıllarda giderek artan bir şekilde espresso tüketimi de tercih edilmektedir. Bir İtalyan kahvesi olarak Türk kahvesine göre daha farklı bir lezzet ve farklı bir aroma oluşturan espresso, özellikle double espresso gibi özellikleriyle daha fazla köpüklü ve daha fazla lezzetli şekilde tercih edilebilir. Bu durumda espresso üretilmesi için özel bir şekilde makineler kullanılması da çok sık tercih edilen durumlardan birisidir. Çünkü iyi bir makine sayesinde espresso üretiminde kahve daha fazla aroma verir ve tüketim daha keyifli bir hale gelir. Günümüzde işletmelerde olduğu gibi evlerinde de her gün düzenli bir şekilde espresso tüketmekten keyif alan birçok kişi bulunmaktadır. Bu nedenle Conti markası tarafından espresso üretimini de daha kolay ve hızlı bir hale getirmek için özel makine üretimleri sağlanmaktadır. Bu bağlamda Conti espresso makinesi sanki Türk kahvesi makinesi gibi pratik bir kullanım oluşturarak, her evde yerini alabilecek bir ürün sağlayabilmektedir. Espresso makinelerinde Türk kahvesinin hazırlığına göre biraz daha farklı bir yöntem bulunsa da yine aynı hızlı ve pratik yöntem ile espresso hazırlamak mümkün olmaktadır. Bu kapsamda da internet üzerinde veya farklı platformlarda Conti kahve makinesi nasıl kullanılır gibi bir sorunun cevabını incelediğinizde, kolaylıkla siz de her gün kullanım sağlayabilirsiniz. Gündelik kullanım için gayet uygun bir seçenek sunan bu makineler, temizlik açısından da çok pratik cihazlar oluşturmaktadır. Bu cihazları evinizde, sahip olduğunuz ofiste, işletmede veya mağazanızda bulundurabilirsiniz. Gün içerisinde istediğiniz her an kendiniz veya misafirleriniz için espresso hazırlayabilirsiniz. Bugün Türkiye'de birçok farklı noktada temin edebildiğiniz espresso kahvesi ve aromatik ürün seçenekleriyle birlikte süt yada su gibi birleşimler sağlayarak bu lezzeti sağlamanız da mümkün olacaktır. Kahve kullanımında şeker en önemli ayrıntılardan biri olduğu için makine içerisinde de sıcaklık vasıtasıyla şekerin eritilmesi ve kahve içersin de tam dağılım sağlanması mümkündür. Bu kapsamda mutfağınızda veya işletmenizde Türk kahvesi makinesi veya Conti kahve makinesi pembe gibi seçenekleri en uyumlu noktalarda görmek ve karşılaştırmalar yapmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Tüm kahve makinesi modelleri için Kahve Makineleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Conti
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acura (1)
Adessa (1)
Aeg (1)
Altus (21)
Apex (1)
Arisco (6)
Arnica (41)
Arzum (162)
Arçelik (130)
Ascaso (2)
Awox (24)
Bambum (2)
Beko (54)
Bialetti (1)
Biggshop (3)
Bluehouse (1)
Borda (4)
Bosch (44)
Botega (1)
Braun (27)
Brawi (1)
Breville (8)
Cafflano (5)
Casio (7)
Caso (10)
Cloer (2)
Conti (18)
Cosmos (2)
Crown (5)
Cunill (12)
Cvs (34)
Delonghi (111)
Diva (9)
(393)
Dora (1)
Electrolux (19)
elektrolux (12)
Empero (1)
Emsan (14)
Epinox (3)
Espiva (4)
Expobar (3)
Fakir (274)
Felix (1)
Franke (3)
Gaggia (7)
Goldmaster (102)
Gondol (1)
Group (2)
Grundig (21)
Homend (3)
Homstar (13)
Hongkin (4)
Hongxin (3)
İlly (1)
Jura (19)
Kangye (1)
KAPP (1)
Karaca (90)
Kawai (7)
Kenwood (2)
Keysmart (5)
King (51)
Kiwi (24)
Konchero (13)
Korkmaz (177)
Kress (22)
Krups (16)
Kuban (1)
Kutlu (1)
Lavion (2)
Lider (2)
Magister (1)
Maress (3)
Marsstar (5)
Master (1)
Melitta (56)
Microstar (3)
Miele (2)
Moulinex (2)
Must (1)
Mypresso (2)
Nescafe (4)
Nespresso (21)
Nivona (3)
O'live (1)
Ouslife (1)
Philips (21)
Premier (15)
Profilo (13)
Queen (8)
Raks (30)
Remetta (2)
Remta (19)
Ritter (2)
Saeco (7)
Sage (13)
Sarex (4)
Schafer (73)
SCHAFER (5)
Senowa (9)
Siemens (67)
Silver (2)
Sinbo (100)
Skytech (1)
Smeg (6)
Stilevs (80)
Sunny (1)
Tantitoni (4)
Tchibo (10)
Teba (14)
Techfit (1)
Tefal (91)
Vestel (51)
Voog (21)
Wacaco (3)
Wildlebend (16)
WMF (30)
Wmf (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Fincan Kapasitesi

(13)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL