Sinbo, Ekmek Yapma Makinesi

için 16 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi

Çağdaş dönemde tüketicilerin ev ortamında gerçekleştirmeleri gereken birçok işi artık elektronik cihazlar üstleniyor. Mutfağa özgü özellikler taşıyan elektronik cihazlar da yine çağın gereksinimlerine uygun bir şekilde yemek hazırlama, pişirme ve temizleme gibi fonksiyonlarla piyasada karşımıza çıkıyor. Bu alanda mutfak ortamı için yenilikçi standartlar sunan ekmek yapma makineleri de yer alıyor. Mutfak için elektronik araçlar üreten markalar arasında yer alan Sinbo ekmek yapma makinesi ile kendi ekmeğini, arzu ettiği özelliklerle hazırlamak isteyenlere hitap ediyor. Yediği ekmeğin içeriğini bilmek isteyen, diyet programına uygun ekmekler hazırlamak ve arzu ettiği an taze ekmekle öğünlerini geçirmek isteyenler Sinbo ekmek makinesi modellerini markanın ürün kategorisinde keşfederek, beğendikleri bir modeli hemen satın alabilirler.

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi Mutfağınızı Tamamlıyor

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi Mutfağınızı Tamamlıyor

Mutfak ortamında ocak, fırın, tost makinesi gibi araçlar lezzetli yemekler hazırlarken kullanılıyorlar ancak sofranın tamamlayıcısı ekmeği eğer dışarıdan alıyorsanız mutfağınız tamamlanmış sayılmaz. Çünkü artık ekmek yapma makineleriyle, sofranızın müdavimi olan ekmeği kendiniz yapabiliyorsunuz. Böylelikle de yediğiniz her şeyin kontrolünü tamamen elinize alıyorsunuz. Sinbo ekmek pişirme makinesi mutfağınızın tamamlayıcısı olma rolünü üstlenmek üzere mutfağınızda yer alsın istiyorsanız markanın ürün kategorisine göz atabilirsiniz. Üstelik markanın ekmek pişiricileri yalnızca sağladıkları ekmek yapma fonksiyonlarıyla değil tasarımlarıyla da mutfağınızın tamamlayıcı rolünü üstlenebiliyorlar. Zira markanın özgün tasarım çizgileriyle şekillendirilen modeller, modern dizayn anlayışının adeta özel birer örneği. Silindir ve küp formunda olmak üzere iki ayrı şekilde tasarlanan modeller, tezgâh üzerinde ya da zeminde kullanımda dikkat çekici bir görünüm elde etmenizi mümkün kılıyorlar demek bu anlamda yanlış olmaz. Sinbo’nun doğal olanı öne çıkarma anlayışından yola çıkarak şekillendirdiği ekmek yapma makineleri beyaz renkte piyasada yer alıyorlar. Bu görünümleriyle yerleştirildikleri her alanda kendilerini belli eden modeller ayrıca ev dekorasyonunuzla da uyum sağlıyorlar. Pişirilen ekmeğin doğal, taze ve hijyenik oluşuna işaret eden sembolik beyaz renk, Sinbo ekmek yapma makinesi modelleri ile mutfağınızın atmosferini değiştiriyor. Markanın ürünleri ayrıca kompakt tasarım özellikleriyle de dikkat çekiyorlar. Sağlam plastik malzemeden dış gövde, pişirme fonksiyonu neticesinde ortaya çıkan ısıya karşı başarılı bir yalıtım sağlıyor ve kullanım esnasında eliniz yanmıyor. Dahası uzun süreli kullanımda da kozmetik özelliklerinden taviz vermiyor. Sonuç olarak cihazınızı şıklığını kaybetmeksizin uzun süre kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Gövde tasarımına benzer şekilde markanın ürün grubundaki modeller kapaklarıyla da dikkat çekiciler. Markanın ürün grubunda kapak tasarımı yönünden birbirinden ayrılan modeller yer alıyor. Sinbo ekmek pişirme makinesi modelleri arasında kontrol paneli kapağa entegre olanlar, bütünleşik olarak cihazın kontrolünü parmak uçlarınızda tutmanızı sağlıyorlar. Öte yandan kontrol mekanizması kapaktan ayrı olarak gövdeye entegre olan ekmek yapma makinesi Sinbo markasının ürün kategorisinde yer alıyor. Siz kendi kullanım tercihinize göre arzu ettiğiniz kapak tasarımına sahip modeli satın alabilirsiniz.

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatı

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatı

Evde ekmek yapmanın en keyifli yönlerini keşfetmek üzere Sİnbo’nun bir ekmek yapma makinesini kullanmaya başladığınızda yalnızca ekmek yapmakla değil aynı zamanda çeşitli tatlıları, reçelleri ve hamur işlerini de yapabiliyor olmanın tadını çıkarırsınız. Zira markanın ekmek pişiricilerinin haznelerinde, modellerde yer alan çok sayıda program sayesinde reçel, marmelat, kek yapabiliyor veya pizza, makarna ve çörekleriniz için hamur hazırlayabiliyorsunuz. Sinbo ekmek yapma makinesi tarifleri ile cihazlarda yer alan 12 programdan faydalandığınızda tüm bu lezzetleri yalnızca cihazınızdan yararlanarak yaratabilirsiniz. Markanın ürün grubunda yer alan pişiriciler güç performanslarıyla birbirlerinden ayrılıyorlar. 550 W ve 600 W arasında değişen enerji tüketimine sahip modeller, bu kapsamda pişirme süreleriyle de farklılaşıyorlar. Ancak ortalama olarak 3 saat içerisinde lezzetli ekmeklerinizi hazır hale getirebiliyorsunuz ve başarılı sonuçları tüm modellerde elde edebiliyorsunuz. Bu farklılıklara bağlı olarak Sinbo ekmek yapma makinesi fiyatları da farklılaşıyor ve piyasada farklı bütçelere hitap eden model alternatifleri bulunabiliyor. Siz ihtiyacınız olan kullanım amacına ve bütçenize göre bir modeli belirleyerek ürün kategorisinden hemen satın alabilirsiniz. Özellikleri açısından modelleri değerlendirdiğimizde dikkat çekici bir diğer unsur olarak ise karşımıza kabuk ayarı ve ekmek pişirme miktarı çıkıyor. Markanın modellerinde 3 farklı ekmek kabuğu sonucu elde etmenize olanak tanıyan program seçenekleri mevcut. Dilerseniz açık renkte ekmek kabuğu elde edebilir veya koyu pişirme özelliğiyle gevrek ve iyi kızarmış ekmeğinizi pişirebilirsiniz. Kapasite olarak ise Sinbo ekmek pişirme makinesi modelleri 900 grama kadar ekmeği pişirebilmenize olanak tanıyor. Eğer dilerseniz tek seferde daha az ekmek pişirmek ve israfı önlemek için 750 grama kadar da pişirme yapabiliyorsunuz. Farklı kapasitelerdeki pişirme haznelerine sahip modellerdeki bu hazneler yüksek kalite alüminyum alaşımlı malzemeyle cihazlara entegre edilmiştir. Bu sayede pişirdiğiniz ekmekler sağlıklı olmakla berber, hijyenik açıdan da yanmaz, yapışmaz hazneden istifade edebiliyorsunuz.  Sinbo ekmek yapma makinesi kullanımı ile elde etmek istediğiniz sağlıklı ekmekler için oldukça başarılı bir pişirme alanının söz konusu olduğunu ifade etmek gerek.

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi Pratikliğiyle Dikkat Çeker

Sinbo Ekmek Yapma Makinesi Pratikliğiyle Dikkat Çeker

Sabah erken saatlerde aileniz için kahvaltı hazırlamak veya kalabalık akşam yemeği için sofrayı tamamlamak istediğinizde zamanınızı tasarruflu kullanmanın önemli olduğunu bilirsiniz. İşte bu bakış açısını dikkate almak suretiyle ekmek pişiricilerini geliştiren Sinbo markası, modellerinde zamanlayıcı özelliğini kullanıcılarına sunuyor. Pratikliğinizi arttıran bu özellik sayesinde dilerseniz akşamdan hazırlayarak cihazın pişirme haznesine yerleştirdiğiniz malzemeleri, sabah pişmiş bir ekmek olarak bulabilirsiniz. 13 saate kadar zaman geciktirme sağlayan bu modellerle siz ekmeğiniz ne zaman pişsin istiyorsanız, o zaman pişiyor. Bu pratikliği tamamlayan bir diğer unsur ise kontrol mekanizması. Sinbo ekmek yapma makinesi nasıl kullanılır hiç zorlanmadan keşfedebilirsiniz. Elinizdeki tarife göre ilgili malzemeleri pişirme haznesine yerleştirdikten sonra tek yapmanız gereken cihazınızın kapağını kapatmak ve elde etmek istediğiniz ekmek sonucuna uygun programı kontrol mekanizmasından seçmek. 6 temel düğme ile ilgili programları ve pişirme şeklini belirleyebilir, pişme süresini de LCD ekrandan anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca kapak üzerinde yer alan gözlem penceresi sayesinde, pişmekte olan ekmeğinizin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Sinbo ekmek yapma makinesi karıştırıcı ve yoğurucu olmak üzere iki farklı iç aparat içerir. Bu aparatlar paslanmaz çelik olup; cihazın içine yerleştirdiğiniz malzemelerin doğru bir şekilde karıştırılıp, yoğrularak hamur haline gelmesini sağlıyorlar. Ardından mayalama ve pişirme işlemleri yapılarak ekmeğiniz kısa süre içerisinde hazır hale getiriliyor. Böylelikle siz fazladan efor harcamadan sıcacık ekmeğiniz, tüm doğallığıyla cihaz içinden çıkarılabiliyor. Sinbo ekmek yapma makinesi kullananlar için bir diğer fayda ise sesli ikaz sistemiyle sağlanıyor. Pişirme süreci ile ilgili dikkat etmeniz gereken anlarda sesli uyarı veren modeller, pişirilme tamamlandığında size sesli bildirim vererek ekmeğinizin hazır olduğunu söylüyor. Dahası 1 saate kadar sıcak tutma fonksiyonu sayesinde, pişen ekmeğiniz taze bir şekilde bekletilebiliyor. Tüm bu başarılı özellikleri ile Sinbo ekmek yapma makinesi fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek üzere markanın ürün kategorisini ziyaret edebilir; beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz. Tüm markalara ait ekmek yapma makinesi modelleri hakkında da detaylı bilgi edinmek isterseniz Ekmek Yapma Makinesi kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Sinbo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arzum (5)
Arçelik (11)
Beko (5)
Bosch (2)
Breville (1)
Day-co (1)
(20)
Esse (6)
Fakir (4)
Gülsan (9)
Homend (1)
İtimat (1)
Kenwood (9)
King (1)
Krups (1)
Luxell (2)
Master (1)
Moulinex (6)
Philips (1)
Premier (1)
Profilo (3)
Sinbo (16)
Tefal (5)
Weewell (1)
WMF (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL