Fakir, Ekmek Yapma Makinesi

için 4 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Fakir Ekmek Yapma Makinesi

Mutfağının ustası olmak isteyenler, sofraya getirdikleri her lezzette kendi dokunuşlarının olmasını isterler. Kahvaltı, ana yemek, meze ve diğer tüm lezzetleri yaratırken özgün tarzını ortaya koymak isteyenler için kolaylığı ise elektronik mutfak aletleri sağlıyor. Bu grup içinde sofranın başköşesinde yerini alan ekmeğin de mutfakta yapılabilmesini mümkün kılan cihazlar ekmek pişirme makineleridir. Kendi damak zevkine ve beslenme tarzına uygun ekmekleri mutfağında kolayca pişirmek isteyenler Fakir ekmek yapma makinesi ile arzu ettiği sonuçları alabilirler. Markanın ürün kategorisinde mutfağınız için fonksiyonel açıdan başarıyı getirecek ekmek yapma makinelerini bulabilirsiniz. Yazımızın devamında Fakir ekmek makinesi ile ilgili bilinmesi gereken önemli detayları ele alacağız.

Fakir Ekmek Yapma Makinesi Her Yönden Dikkat Çekici

Fakir Ekmek Yapma Makinesi Her Yönden Dikkat Çekici

Tüketicilerin mutfak ortamında ihtiyaç duyabileceği çeşitli elektronik aletleri piyasaya sunan markalardan birisi olarak Fakir, bu ihtiyaca farklı açılardan özel dokunuşlarla yanıt veriyor. Markanın mutfak elektronik araçlarında gözettiği yaratıcı tasarım özelliklerini bu nedenle ekmek yapma makinelerinde de görebiliyoruz. Yerleştirilen her aracın mutfakta yer kaplıyor olması yönünden, ürünlerinde ergonomik standartları ortaya koyan markanın ekmek makineleri arzu ettiğiniz lezzetleri yaratmak isterken alan kullanımınızı kısıtlamadan ihtiyacınızı karşılıyor. Tezgâh üstünde ya da zeminde rahatlıkla kullanılabilen ekmek yapma makinesi Fakir markasının dikkat çekici gövde tasarımı standartlarını da ortaya koyuyor. İnox ve beyaz renk seçenekleriyle piyasada yer alan modeller arasından mutfak dekorasyonunuz ile uyumlu bir alternatifi tercih edebilirsiniz. Markanın inox yüzey ile piyasaya sunduğu modeller, tasarımları ile profesyonel stilini ortaya koyarken aynı zamanda hijyenik açıdan da profesyonel sonuçlar sunuyor. Parmak izi bırakmaya yüzey, ekmeğinizi hazırlarken parmak temasınız söz konusu olsa dahi nemli bir bezle kolayca temizlenerek parlak görünüşünü korumaya devam ediyor. Fakir ekmek pişirme makinesi grubunda yer alan beyaz renkteki modeller ise doğal ve parlak atmosfere sahip mutfak ortamlarına uyumlu oluşuyla dikkat çekiyor. Renk seçiminiz hangi yönde olursa olsun, çelik gövdeye sahip modeller uzun süreli kullanımda görünüşlerinden ödün vermeden mutfağınıza zariflik katıyorlar. Fakir ekmek yapma makinesi modelleri arasında plastik gövdeye sahip alternatifler de yer alıyor. Kaliteli malzemeden üretilmiş bu modeller, sıcaklık şartlarına karşı kaliteli yalıtım standartları ortaya koyarak pişirme esnasında ve sonrasında elinizi yakmıyor. Tasarım açısından bütünleşik olarak incelediğimizde ise kapak, kontrol paneli, gövde tasarımı kullanıcılara pratik kullanım özellikleri sunuyor. Kapağa entegre olmayan kontrol sistemine sahip modeller, ekmek pişirme sürecini kolaylıkla ayarlayabilmenizi sağlıyorlar. Öte yandan gözlem penceresine sahip çıkarılabilir kapak sayesinde ekmeğinizin pişirilme sürecini anlık olarak takip edebilir; pişirme sonrasında kapağı çıkararak hazne temizliğini kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Tüm bu dizayn özellikleriyle Fakir ekmek pişirme makinesi modelleri mutfağınızda yaratıcı görünüme sahip ve pratik kullanım özellikleri bir ekmek pişiriciye sahip olmanızı sağlıyorlar.

Fakir Ekmek Yapma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatı

Fakir Ekmek Yapma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatı

Damak tadı kişiden kişiye değişen bir mesele. Tıpkı her yörenin farklı yemekleri ile farklılaştığı gibi, bireyler de kendi tercih ettikleri lezzetlerle birbirlerinden ayrılırlar. İşte bu nedenle kişinin mutfak ortamında kendi arzu ettiği lezzetleri yaratabilmesine olanak tanıyan imkanları bulunduruyor olması gerekir. Tüketicilerin kendi mutfaklarına, istedikleri tatta ve özelliklerde ekmekler pişirebilmeleri için ekmek yapma makinelerinde çok yönlülüğü ortaya çıkaran Fakir markası, damak tadınıza uygun pişirme programlarına modellerinde yer veriyor. Fakir ekmek yapma makinesi kullananlar için modellerde 10 farklı program bulunuyor. Bu programlar sayesinde glütensiz ekmek, baget ekmek ya da tam buğday ekmeği rahatlıkla pişirebiliyor. Karmaşık ayarlamalar yapmanıza gerek kalmadan otomatik seçim ile tarife uygun olarak hazırladığınız hamur, pişirilecek olan ekmek tipine göre hazne içinde hazırlanıyor. Hazne içinde seçtiğiniz programa uygun şekilde yerleştirilen malzemeleri karıştırma, oluşturulan hamuru yoğurma, mayalandırma ve dinlendirme makine tarafından otomatik olarak gerçekleştiriliyor. Markanın ekmek makineleri yalnızca ekmek yapmak için değil ayrıca farklı lezzetleri yaratmak için de kullanılabiliyor Fakir ekmek yapma makinesi tarifleri ile ayrıca reçel, sütlaç ve kek gibi yiyecekleri de kolayca hazırlayabiliyorsunuz. Dilerseniz pişirme fonksiyonu yerine hazne içindeki aparatlardan yararlanarak karıştırma ve yoğurma özelliklerinden de yararlanabiliyorsunuz. Fakir ekmek makinesi modelleri ile bu özellikten yararlanarak pizza ve makarna hamuru yoğurabilir, çöreklerinizin hamurunu hazırlarken zamandan tasarruf edebilirsiniz. Fakir ekmek yapma makinesi kullanımı sayesinde ayrıca pişireceğiniz ekmeğin miktarını da belirleyebilmeniz mümkün. 1 kilograma kadar ekmek pişirebilen modellerle, 500 gram ve 750 gramlık seçenekleri de tercih ederek farklı büyüklüklerde ekmekler pişirebiliyorsunuz. Markanın ürün grubundaki modelleri birbirinden ayıran bir faktör olarak karşımıza güç performansı çıkıyor. 850 W ve 450 W olmak üzere iki farklı güçle çalışan modeller, ekmeklerinizi pişirme süreleriyle birbirlerinden ayrışıyorlar ancak sonuç olarak mükemmel lezzeti ortaya çıkaran ekmekler elde etmenizi sağlıyorlar. Pek tabii ki güç performansı farkıyla Fakir ekmek yapma makinesi fiyatı da piyasada değişkenlik gösteriyor. Modellerin fiyatlarını ve donanımsal özelliklerini ürün kategorisinde görüntüleyebilirsiniz.

Fakir Ekmek Yapma Makinesi Elinize Hamur Bulaştırmıyor

Fakir Ekmek Yapma Makinesi Elinize Hamur Bulaştırmıyor

Gelecek, şimdi. Bu söz, modern dönemin çevre şartlarını ortaya çıkaran en önemli vurgulardan birisi olabilir. Çünkü geçmişte geniş kitleler tarafından hayali kurulan tam otomatik makineler bugün hayatımızda yer alıyorlar. Bunlar arasında günlük olarak en sık tükettiğimiz besin olan ekmeği, evde; kendi imkanlarımızla hem de hiç elimizi kirletmeden yapabilmemizi sağlayan ekmek yapma makineleri de bulunuyor. Modern bakış açısıyla ekmek yapma makinelerini geliştiren Fakir markası, modellerinde yer verdiği özelliklerle kullanıcılarının elleri hamur olmadan ekmek yapmalarını mümkün kılıyor. Fakir ekmek yapma makinesi kullananlar için bu noktada en büyük kolaylık, tarif hazırlama işlerinin tüm aşamalarının cihaz içinde gerçekleşiyor olması olarak öne çıkıyor. Cihazın içinde yer alan pişirme kabı, yoğurma ve karıştırma aparatı yerleştirilen malzemelerin tarife uygun bir şekilde hazırlanmasını otomatik olarak hallediyor. Böylelikle siz yalnızca malzemelerinizi hazne içine yerleştirmekle ve ilgili programı ayarlayarak cihazı çalıştırmakla kalıyorsunuz. Geri kalan her şeyi Fakir ekmek yapma makinesi üstleniyor. Hijyenik açıdan da kullanıcılar markanın ekmek makinesinden fayda elde edebiliyorlar. Yanmaz, yapışmaz pişirme kabı ekmeğin pişirilip hazneden çıkarıldıktan sonra çok kolay bir şekilde kazımaya gerek kalmadan temizlenebiliyor. Çizilmeye karşı da dayanıklı olan pişirme kabı, her pişirmede sağlıklı sonuçlar elde edilmesine olanak tanıyor. Elektronik araçlarda önemli bir özellik olarak uyarı sistemi de markanın ekmek pişirme makinelerinde yer alıyor. Sesli uyarı sistemine sahip modeller ekmek pişirildikten sonra kullanıcıya sesli olarak uyarı veriyor ve ekmeğin sıcak ve taze bir şekilde çıkarılarak servis edilmesini sağlıyor. Dahası Fakir ekmek yapma makinesi kullanımı zaman yönetiminizi de destekliyor. Zaman ayarlama özelliğine sahip modeller, siz cihazınızın başında olmasanız dahi ekmeğinizi arzu ettiğiniz saatte pişirmeye başlıyor; böylelikle ekmeğiniz siz ne zaman hazır olsun istiyorsanız o zaman pişmiş oluyor. Fakir ekmek yapma makinesi yorumları ve değerlendirmelerinde de övülen sıcak tutma fonksiyonu, ekmeğiniz pişirildikten sonra eğer servis için hazır değilseniz, ekmeğinizin 1 saate kadar sıcak kalmasını sağlıyor. Bu sayede de siz sofranızı hazırlarken, ekmeğiniz tazeliğini ve sıcaklığını kaybetmeden servise hazır bir şekilde makine içinde bekliyor.

Arama Kriterleriniz

Fakir
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arzum (5)
Arçelik (11)
Beko (5)
Bosch (2)
Breville (1)
Day-co (1)
(20)
Esse (6)
Fakir (4)
Gülsan (9)
Homend (1)
İtimat (1)
Kenwood (9)
King (1)
Krups (1)
Luxell (2)
Master (1)
Moulinex (6)
Philips (1)
Premier (1)
Profilo (3)
Sinbo (16)
Tefal (5)
Weewell (1)
WMF (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL