Arçelik, Ekmek Yapma Makinesi

için 11 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi

Dolu dolu bir kahvaltının, leziz yiyeceği; keyifli akşam yemeklerinin keyifli tamamlayıcıları ekmekler. Ekmek, beslenme rutinimiz içinde yer alan en sık tükettiğimiz besin olarak hayatımızda yer alıyor. Günlük olarak taze ekmekle kahvaltı yapmak ve tükettiği ekmekte hangi besin değerlerinin ne miktarda bulunduğunu bilmek isteyenler için ekmek yapma makineleri adeta birer kurtarıcı oluyor. Arçelik ekmek yapma makinesi sahip olduğu fonksiyonlarla arzu ettiğiniz ekmek lezzetini, tam zamanında elde etmenize imkân tanıyor. Sofranızda sağlıklı, sıcak ve taze ekmeklere yer vermek istiyorsanız ve bunu kendi kontrolünüzde yapmanın yollarını arıyorsanız Arçelik ekmek makinesi ile mutfakta fark yaratmaya hemen başlayabilirsiniz. Markanın zarif tasarımıyla da dikkat çeken ekmek makinesi modellerini ürün kategorisinde bulabilirsiniz.

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi ile Tam Donanımlı Mutfaklar

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi ile Tam Donanımlı Mutfaklar

İnsanların asırlardır hayatında yer alan besinlerden ekmek, şüphesiz en sık tüketilen yiyeceklerden. Fırından günlük olarak alınabilen ekmek, eski dönemlerde hane halkı tarafından evde yapılabiliyordu. Bugün ekmeği evde yapabilmeyi yeniden mümkün kılan imkanlar ise ekmek yapma makineleriyle geliyor. Alanında başarılı elektronik mutfak araçları üreten markalardan birisi olan Arçelik de evde ekmek yapmayı mümkün kılan bu çok yönlü cihazları piyasaya sunuyor. Markanın kullanışlı özelliklerini destekleyen tasarıma sahip ekmek makineleriyle, mutfağınızda pratikliğinizi arttırabiliyorsunuz. Bu pratikliği getiren faktörlerin başında ise ergonomi yer alıyor. Arçelik ekmek pişirme makinesi modelleri 1 kilograma kadar ekmek pişirmeyi mümkün kılan pişirme haznesine karşın fazla yer kaplamadan mutfağınızda kendisine bir yer ediniyor. Tezgâh üzerinde yahut zeminde kullanabileceğiniz ekmek makinesinin dizayn açısından ise ağırlıklı olarak oval hatlar ortaya koyuyor olması dikkat çekiyor. Tasarım yönünden değerlendirildiğinde Arçelik ekmek yapma makinesi modelleri ekmeğin evde yapılırken sahip olacağı doğallığa işaret eden beyaz renk seçeneğiyle piyasaya sunuluyor. Böylelikle cihazı mutfağınızda hangi ortama yerleştirirseniz yerleştirin, ortam ile dekoratif açıdan da uyum yakalayabiliyorsunuz. Renk ve çizgilerin yanı sıra bütünleşik olarak da tasarımı ele almak gerekiyor. Zira kapak ve gövde tasarımında kullanıcılar için ideal standartları gözeten Arçelik markasının modellerinde, pratik kullanımı sağlayan özellikler bulunuyor. Kapak kısmında yer alan gözlem penceresi bunlardan bir tanesi. Ekmeğin pişme ve kabarma sürecini kolaylıkla takip edebilmeyi mümkün kılan gözlem penceresi kapağa entegre bir şekilde tasarlanmış. Öte yandan cihazın programlamalarının yapılabilmesi için kullanılan kontrol paneli de kapağın bitişiğinde konumlandırılmış. LCD ekran ile dijital olarak kontrol edilebilen programları ayarlamak bu sayede oldukça kolay. Markanın özgün tasarım özelliklerini taşıyan ekmek yapma makinesi Arçelik ürün kategorisinde tüm yönleriyle keşfedilmeyi bekliyor. Kendiniz ve aileniz için sağlıklı ekmekler pişirmek üzere istifade edebileceğiniz modellerle, farklı ekmek pişirme tekniklerini keşfetmek de mümkün. Tüm bu detayları Arçelik ekmek pişirme makinesi modelleri ile ilgili hazırladığımız yazımızın devamında ele alacağız.

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatı

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatı

Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen markalardan birisi olarak Arçelik, ekmek yapma makinelerinde fonksiyonel açıdan çok yönlülüğü sunuyor. Tüketicilerin damak tadına uygun pişirme seçeneklerini ve kullanım ihtiyacına uygun miktarda ekmek pişirmeyi mümkün kılan modeller, tüm bunlara ek olarak kullanışlı özellikleriyle de dikkat çekiyorlar. Arçelik ekmek yapma makinesi fiyatı ile ilgili farklılıklar ise modellerin güç, kapasite ve üretim tarihleri paralelinde değişkenlik gösteriyor. Piyasaya sürülen son modeller sahip oldukları yeni özellikler neticesinde bir nebze daha yüksek fiyatla karşımıza çıkıyor. Taşıdıkları özellikler açısından değerlendirildiğinde modeller arasında güç farkı bulunuyor. 600, 700 ve 800 W gibi güç seçenekleri ile tercih edilebilen modeller sahip oldukları güç performansına bağlı olarak daha hızlı pişirebilme imkanları sunuyorlar. Farklı sürelerde pişirme yapılabiliyor olsa da sonuç olarak her model ile lezzetli ekmekler kolaylıkla hazırlanabiliyor. Modelleri birbirinden ayıran bir diğer faktör olarak ise karşımıza program sayısı çıkıyor. Arçelik ekmek yapma makinesi yorumları da ağırlıklı olarak modellerdeki bu programlara odaklı. Çünkü bazı kullanıcılar glütensiz ekmek pişirme ihtiyacı duyarken bazıları ise tam buğday ekmeği pişirmek için uygun programa sahip olmayı arzu ediyor. Bu kapsamda modellerde 8 ile 12 arasında değişen program sayıları yer alıyor. Program sayısına benzer şekilde evde ekmek yapmak isteyenler için önem arz eden özelliklerden birisi de kabuk pişirme kademesi. Markanın modellerinde 3 farklı kabuk pişirme seçeneği yer alıyor. Modellerde yer alan bu seçeneklerle açık, orta ve koyu olmak üzere üç farklı gevrekliğe göre ekmeğin kabuk rengini, sertliğini ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca Arçelik ekmek yapma makinesi çeşitleri ile ekmekleri pişirdikten sonra fayda sağlayan sıcak tutma özelliği bulunuyor. Ekmek piştikten sonra eğer sofranız servise hazır değilse, 1 saate kadar ekmeğinizi cihazın içinde dinlendirerek sıcak tutabiliyorsunuz. Böylelikle servis yapacağınız zaman ekmeğiniz hala sıcaklığını korumaya devam ediyor. Bütün olarak ele alacak olursak, Arçelik ekmek makinesi ile arzu ettiğiniz türde ekmeği pişirebiliyor, ekmeğinizin rengini ayarlayabiliyor ve pişirdikten sonra hemen servis etmeseniz dahi ekmeğinizi sıcak tutabiliyorsunuz.

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi Kullanışlı Yönleriyle Mutfağınızda

Arçelik Ekmek Yapma Makinesi Kullanışlı Yönleriyle Mutfağınızda

Mutfak, evde yemeklerin piştiği dolayısıyla da hane halkının karnının doyduğu özel bir ortam. Beslenme programına önem verenler için bu nedenle mutfak ortamında elektronik araçlardan faydalanarak çok yönlülüğe sahip olmak ve bu çok yönlülüğü kullanışlı özelliklerle taşımak oldukça değerli. Tüketicilerin bu arzusuna yanıt vermek üzere ekmek yapma makinelerini piyasaya sunan Arçelik markası, modellerinde sağladığı kolay kullanım özellikleriyle evde ekmek yapmayı adeta bir eğlence haline getiriyor. Modellerin sahip oldukları kullanışlı yönleri incelediğimizde zamanlama programının sağladığı avantaja değinmemek olmaz. Zamanlama programı, Arçelik ekmek yapma makinesi ile pişecek olan ekmeğinizin ne zaman hazır olacağını belirlemenizi sağlayan bir özellik. Özellikle sabah erken saatlerde kahvaltı için taze ekmeğinizin hazır olmasını istiyorsanız, akşamdan hazırladığınız hamurunuzu cihazın pişirme haznesinde bıraktıktan sonra zamanlayıcıyı ayarlayarak, istediğiniz saatte pişirmeye başlamasını sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle sabah erken saatlerde kahvaltı sofranızı tatlandıracak olan ekmeğiniz, erken saatlerde uyanmanıza gerek kalmadan tam zamanında hazır oluyor. Markanın ürün grubunda özellikle kalabalık aileler için ideal standartlar sağlayan çift hazneli seçenekler de yer alıyor. Arçelik çift hazneli ekmek yapma makinesi bir defada iki ayrı ekmek pişirmenize olanak tanıyor. Böylelikle dilerseniz bir haznede tam buğday ekmeği, diğer haznede ise glütensiz ekmek pişirebiliyorsunuz. Sonuç olarak kısa sürede iki farklı ekmeği hazırlayarak sevdikleriniz için çarpıcı lezzetler yaratabiliyorsunuz. Markanın hem tek hem de çift hazneli modelleri, kullanıcılara ayrıca pişirme sürecinde de birtakım faydalar sunuyorlar. Bunlar arasında sesli uyarı ve on/off düğmesi yer alıyor. Sesli uyarı, ekmeğinizin pişme sürecinin belirli aşamalarında bildirim almanızı sağlarken, pişirme tamamlandığında da haber veriyor. On/off düğmesi sayesinde ise özellikle çocuklu aileler, cihazın kontrolsüz kullanımını önleyebiliyorlar. Son olarak modeller ile yapılabilecek çeşitli yiyeceklere değinecek olursak Arçelik ekmek yapma makinesi tarifleri ile cihazınızda isterseniz reçel ve sütlaç da pişirebiliyorsunuz. Dilerseniz Arçelik çift hazneli ekmek yapma makinesi tarifleri ile iki ayrı haznede farklı ekmek ve tatlıları pişirebilmeniz de mümkün oluyor.

Arama Kriterleriniz

Arçelik
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arzum (5)
Arçelik (11)
Beko (5)
Bosch (2)
Breville (1)
Day-co (1)
(20)
Esse (6)
Fakir (4)
Gülsan (9)
Homend (1)
İtimat (1)
Kenwood (9)
King (1)
Krups (1)
Luxell (2)
Master (1)
Moulinex (6)
Philips (1)
Premier (1)
Profilo (3)
Sinbo (16)
Tefal (5)
Weewell (1)
WMF (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL