Gelinlik

için 281 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gelinlik

Düğünlerin en önemli konusu hiç şüphesiz ki gelinliktir. Her genç kızın hayali olan gelinlik, düğün günü üzerinize tam oturmalı ve sizi dünyanın en güzel kadını gibi göstermeli. Hayalinizdeki gelinlik modelini bulmakta zorlanıyorsanız ve telaş etmeye başladıysanız, hemen kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. 2015 gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilenler, omuz kısmı transparan detaylarla ve dantellerle süslenmiş olanlardır. Çok küçük göğüsleriniz varsa, straplez gelinlik modelini rahat taşıyamayacağınız için bu modeli tercih edebilirsiniz. Böylece hem gelinliğiniz üzerinize tam oturacak hem de düğünde oynarken son derece rahat edeceksiniz. Büyük göğüsleriniz varsa, straplez model ya da tek omuz model gelinlikler size çok yakışacaktır. Straplez gelinlik modelleri arasında incilerle ve taşlarla süslenmiş olanları bulunmaktadır.

Uzun boyluysanız, kabarık ve prenses gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Kabarık gelinlikler, kısa boylu kadınları olduğundan daha kısa göstereceği için genelde uzun boylulara tavsiye edilir. Kısa boylu kadınlar, çam ağacı görünümünde olan ya da düz kesim olan bir gelinlik modeli ile olduğundan daha uzun görünebilirler. A kesim gelinlik olarak bilinen modeller de yine kısa boylu kadınlar tarafından tercih edilebilir. Vücut hatlarınıza güveniyorsanız, balık gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Bu gelinlik modelinin bel ve kalça kısmı dardır, basen kısmından sonra aşağıya doğru genişlemeye başlar. Etek kısımları ise son derece kabarıktır. Bu görüntüsü ile tam bir denizkızını andırdığı için adı balık model gelinliktir. Balık gelinlik modelini tercih etmek için şekilli vücut hatlarına ve uzun bacaklara sahip olmanız gerekmektedir. Sizi olduğunuzdan daha güzel gösterecek balık gelinlik modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kabarık gelinlik modelleri, neredeyse tüm genç kızlar tarafından sevilmektedir. Kabarık gelinlik etekleri günümüzde dantelden veya tülden üretilmektedir. Kendi zevkinize ve tarzınıza göre gelinliğinizin hangi kumaş olması gerektiğine karar verebilirsiniz. Düğün gününüzün mükemmel geçmesi ve her şeyin kusursuz olması için aksesuarlar kategorisinde yer alan ürünlerden faydalanabilirsiniz. Gelinlik markaları arasında: Oleg Cassini, Bukek, Nüans, Paper Faces yer almaktadır. Gelinlik fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Oleg Cassini gelinlik modelleri, birçok genç kızın hayalindeki gelinlikleri üretmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(54)
(23)
(10)
(9)
(6)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Yedifil (12)
37numara (10)
3M (8)
DİĞER (6)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL