TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sticker Saat

için 47 sonuç bulundu.

Sticker Saat

Evlerin olmazsa olmazı saatler konusunda yaptığınız tercihlerin ev dekorasyonunuzu daha da vurgulayan ve daha bütüncül bir görünüm elde etmenizi sağlayacak olan modellerden yana olması en idealidir. Tasarladığınız ve bundan böyle içinde yaşayacağınız ev dekorasyonu, çağdaş bir duvar dekorasyonu ile de desteklendiğinde evinizde harikalar yaratmamanız işten bile değil. Saat seçiminiz ise duvar dekorasyonunuzun genel eğilimini belirler nitelikte bir seçim olmasından kaynaklı önemlidir. Yeni nesil figürler, çağdaş bir yaklaşım ve modern çizgileri seviyorsanız, bütün bu nitelikleri taşıyan saatler seçmeniz önemli.

Duvar Dekorasyonu ve Sticker Saat Trendi

Duvar Dekorasyonu ve Sticker Saat Trendi

Duvar dekorasyonu ile ilgili en son trendleri takip ettiğinizde sticker adını verdiğimiz yapışkanlı dekoratif aksesuarların gitgide popüler bir hal almaya başladığını göreceksiniz. Bu durumda duvar dekorasyonunuzun en önemli parçalarından biri olan duvar saati çeşitleri de sticker modasına uymaya başlıyor. Pek çok markanın ev dekorasyonunun geldiği noktayı görerek ürettiği duvar saati modelleri arasında yer alan sticker duvar saati çeşitleri evinizin her bir odasında kullanabileceğiniz ilginç tasarımlar barındıran dekoratif duvar saatleri olarak karşımıza çıkıyor.

Popüler Sticker Saat Modelleri

Popüler Sticker Saat Modelleri

Duvara yapışan saat ve yapışkanlı duvar saati olarak da bilinen sticker saat modelleri evinizde uygulamak istediğiniz pek çok farklı dekorasyon ile uyumlu olabilecek nitelikte ürünlerdir. Örneğin rakamları ayrı ayrı duvara yapışan saat modelleri ile kendi yaratıcılığınıza uygun olarak saatinize kendiniz şekil verebilirsiniz. İlla yuvarlak bir saat olması gerekmez. Kalp tasarımlı duvara yapışan saat ile romantik bir dekorasyon sizleri bekliyor. Yeni evli çiftler için özellikle yeni evlerinin dekorasyonunda kullanabilecekleri bu modeller oldukça revaçta. Modern çizgiler, minimalist tasarımlar, yeni nesil figürler ile bezeli sticker duvar saati modelleri mutfak, salon, oturma odası ve yatak odalarını süsleme konusunda bir hayli iddialı.

Modern Sticker Saat Modelleri

Modern Sticker Saat Modelleri

Modern ev dekorasyonunda yeniliklere açık olabilmek ve yeni dekoratif aksesuarlar denemek önemli. Bütün bunları denerken elbette esteti görünümün yanı sıra işlevselliğe de önem vermelisiniz. Modern sticker saat modelleri -örneğin aynalı sticker saat modelleri- hem gözünüze hoş görünürken hem de uzun ömürlü, kolay temizlenebilen, duvarlarınıza dekoratif bir dokunuş katarken aynı zamanda en iyi kalite ve şıklığı sağlayabilen ürünler olmalıdır. Bütün bu özelliklere sahip sticker saat modellerine kategorimizde yer alan ve mağazalarımızın sunduğu garantiyle adresinize teslim edilen ürünlerimizi inceleyerek hemen sahip olabilirsiniz. 3D Wall, 1001 Hediye, Dekor, Time Clock gibi markaların duvara yapışan saat modellerine en uygun fiyatlarla kategorimize göz atarak ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3E Home (1)
BEMİS (1)
Dekor (1)
Digiwall (1)
(10)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (5)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL