TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tablo Saatler

için 1,397 sonuç bulundu.

Tablo Saatler

Evlerimizin ve ofislerimizin en çok görülen yerleri, herkese açık ortak alanlar olan koridorlar ve oturma alanlarıdır. Bu nedenle, evler özelinde konuşacak olursak, salon dekorasyonu ve koridor dekorasyonu, ev dekorasyonu için tarzınızı konuşturacağınız en temel alanlar. Elbette dekorasyon yalnızca mobilya ve perde gibi ilk akla gelen ürünlerle sınırlı değil. Duvarlarımız da dekorasyonun önemli bir parçası. Bu nedenle önem vermemiz gereken bir nokta da duvar dekorasyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Duvar Dekorasyonu ve Tablo Şeklinde Duvar Saati

Duvar Dekorasyonu ve Tablo Şeklinde Duvar Saati

Duvar dekorasyonu için akla gelen ilk obje elbette tablolar olacaktır. Ancak duvarlarınızda yepyeni bir tarz yakalamak için hem tablo hem de duvar saati olarak adlandırabileceğimiz dekoratif aksesuarlar da ilginizi çekebilir. Eğer bir duvar saati almak ancak aynı zamanda satın almayı düşündüğünüz saatin evinizin dekorasyonuna hatırı sayılır bir estetik değer katmasını da istiyorsanız, tablo şeklinde duvar saati olarak piyasaya sürülen ürünler ideal olacaktır. Hem sanatsal ve görsel değeri yüksek, hem de duvar saati işlevi gören bu saat modelleri pek çok farklı görsel, figür, desen ve resimle birlikte astığınız odanın havasını hemen değiştirecek.

Tablo Duvar Saati Modelleri

Tablo Duvar Saati Modelleri

Kategorimizi incelediğinizde göreceksiniz ki mağazalarımız tarafından beğeninize sunulan tablo duvar saati modelleri hemen her zevke uygun çeşitler barındırmaktadır. Örneğin, çiçekli, country tarzında bir salon dekorasyonu için tasarlayacağınız duvar dekorasyonunda tablo şeklinde çiçekli duvar saati tercih edebilirsiniz. Manzara resimlerinden hoşlanıyorsanız, kategorimizde yer alan saatli tablo modelleri arasında çeşitli mevsimler, çeşitli şehirler, ormanlar, göller, deniz ve kumsal gibi manzaralı saatli duvar tabloları bulacaksınız. Dekoratif tablo duvar saatleri aynı zamanda ünlülerin portreleri olarak da satışa sunulmaktadır. Atatürk gibi dünya liderlerinin yanı sıra, Marilyn Monroe gibi dünya çapında büyük hayran kitlesi olan popüler kültür ikonlarının da saatli duvar tablosu modellerini kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Çok Parçalı Saatli Tablolar

Çok Parçalı Saatli Tablolar

Saatli duvar tablosu satın alırken seçeneklerinizin ne kadar çok olduğunu yeniden belirtelim. Resimli duvar saatleri yalnızca tek parça kanvastan oluşmuyor. Birden çok parçadan oluşan saatli duvar tabloları son dönemde oldukça popüler dekoratif saatler olarak piyasaya damgasını vurmuş durumda. İster aynı boyutta ister simetrik olarak büyüklü küçüklü dizilmiş parçalardan oluşan tablo duvar saati modellerini tercih edebilirsiniz. 2 parça, 3 parça ve 5 parça gibi çoklu parçalardan oluşan, ancak parçaların bütüncül bir tablo oluşturduğu bu duvar saati modellerini en uygun tablo duvar saati fiyatları ile kategorimiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001Hediye (20)
100X30 (1)
125X60 (1)
1A sanat (7)
20X30 (3)
2Y (2)
3M (2)
AEC (15)
Arte (2)
Artepera (6)
Decostil (203)
Dekor (1)
Dekorme (4)
Digiwall (1)
(814)
(38)
Ekosaat (2)
GALAXY (6)
GüzelArt (1)
plustablo (15)
Sanatsal (1)
TabloSHOP (66)
VİTALE (1)
Walldek (1)
XX (1)
Zümrüt (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(346)
(89)
(76)
(71)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(77)
ve üzeri (119)
ve üzeri (131)
ve üzeri (136)
ve üzeri (141)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL