Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Masa Saati

için 3,834 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Masa Saati

Saat, insanların gün içerisinde en çok kullandığı eşyaların başında gelir. Kol saati, duvar saati ya da masa saati modellerinden hangisi olursa olsun gün içerisinde en çok göz attığımız ürünlerdir. Masa saati modelleri hem evlerde hem de çalışma ortamlarında en çok kullanılan saat modellerinin başında gelir. Nostaljik, retro ya da dekoratif saat modellerinin yanı sıra dijital saat modelleri ile de masanızı zenginleştirebilirsiniz. Masa üstü saatler, yalnızca zamanı göstermekle kalmayıp alarm, kronometre, termometre gibi özelliklere de sahip olabilir. Saat alacağınız zaman açıklama kısmında bulunan özellikleri inceleyerek donanımlı bir masa saatine sahip olabilirsiniz. Ayrıca LED’li ya da ışıklı masa saatleri ile standartların dışına da çıkabilirsiniz.

 Neden Bir Masa Saatine İhtiyaç Duyulur?

Neden Bir Masa Saatine İhtiyaç Duyulur?

Saat kullanımı günlük hayatın vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Kol saatleri, cep saatleri, duvar saatleri ve masa saatleri başta olmak üzere hayatın her alanında farklı bir saat modelini görmek mümkündür. Günlük hayatta insanların en çok kullandığı saat modellerinin başında masa saati geliyor. Masa saati, her ne kadar basit bir obje gibi görünse de aslında fark etmeden insanlar için önemli bir yere sahip oluyor. Özellikle çalışma ortamlarında zaman oldukça önemli bir kavramdır. Toplantı saatleri, yapılacak görüşmeler, öğle molası zamanları vs. derken bütün günün takibi bu saatlerin yardımı ile gerçekleştirilir. Masa saati modellerinin farklı kullanım amaçları vardır. Temelde kullanım amacı zamanı takip etmek olsa da saatlerin sahip olduğu ayırt edici özellikler, onların farklı amaçlar için kullanılmalarında da etkili birer rol oynar. Örneğin LED’li masa saati modelleri hem oldukça sade hem de oldukça kullanışlı masa saati modellerinin başında gelir. Üzerinde bulunan LED’ler saati göstermesinin yanı sıra oda sıcaklığını ve takvimi de gösterebilir. Alacağınız saatin üzerinde termometre özelliği bulunuyorsa saatinizi oda sıcaklığını görmek amacı ile de kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra hangi günde olduğunuzu takip etmek amacıyla da takvim köşesini kontrol edebilirsiniz. Böyle bulunduğunuz ay ve günü görebilirsiniz. Saatlerin en önemli işlevlerinden bir diğeri ise dekoratif bir eşya olmalarıdır. Birbirinden farklı şekillere sahip olarak üretilen masa saatleri, masanızın üzerinde hoş birer obje olarak yer alabilir. Eğer sıradan bir masa saati kullanmak istemiyorsanız farklı şekillere ve figürlere sahip olan Regal masa saati modellerini kullanabilirsiniz.

 Masa Saati Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Masa Saati Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bütün saat modellerinin alınacağı zaman dikkat edilmesi gereken özellikleri vardır. Örneğin kol saati alacağınız zaman camının çizilmez olması, suya dayanıklı olması ve kordon kısmının kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra duvar saatlerinde ise ilk olarak bulunduğu ortamın dekorasyonu ile uyumlu olması, üzerinde bulunan rakamların okunabilir olması ve şık olması oldukça önemlidir. Aynı şekilde masa saati modelleri arasında seçim yapılacağı zaman da dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Masa üstü saatler arasında seçim yapacağınız zaman ilk olarak ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Saati işlevsel bir şekilde kullanmak mı istiyorsunuz yoksa sadece saatin kaç olduğuna bakabileceğiniz dekoratif bir ürün mü arıyorsunuz buna karar vermelisiniz. Eğer işlevsel bir masa saati alacaksanız mutlaka alarm özelliğinin olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Özellikle evde kullanacağınız saatler için alarm oldukça önemli bir faktördür. Sabahları uyanma konusunda zorluk çeken kişiler için vazgeçilmez bir üründür. Masa çalar saati dışında odanın anlık olarak kaç derece olduğunu gösteren saat modelleri de oldukça işlevseldir. Genellikle dijital masa saati modellerinde bulunan bu özellik ise bulunduğunuz ortamın sıcaklığı hakkında önemli bilgiler verme konusunda büyük kolaylık sağlar. Dijital saatlerin bazılarında bulunan bir başka önemli özellik ise kronometredir. Özellikle işini zamanla yapan kişiler için ya da sınava hazırlanan bireyler için oldukça işlevsel bir saat türüdür. Dijital saat alacağınız zaman bu özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Masa üstü saat modelleri arasında seçim yapacağınız zaman saat modeli de oldukça önemli bir kavramdır. Bulunduğunuz ortamın özellikle dekorasyonuna göre ister modern ve dekoratif isterseniz de nostaljik saat modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Masa saati her ne kadar küçük bir detay gibi görünse de bu detayla bütünlüğü bozma ya da bütünlüğü sağlama konusunda oldukça önemli etkilere sahiptir. Bu nedenle özellikle renk ve model seçerken ortamdan bağımsız bir seçim yapmamaya özen göstermelisiniz. Bütün bunların yanı sıra alacağınız saatin boyutu da oldukça önemlidir. Eğer saatin masanızın üzerinde çok fazla yer kaplamasını ve görünmesini istemiyorsanız mini masa saati modellerini tercih edebilirsiniz.

 Birbirinden Farklı Masa Saati Modelleri ile Zamanı Yakalayın

Birbirinden Farklı Masa Saati Modelleri ile Zamanı Yakalayın

Masa saati, evde, okulda, çalışma alanları ve farklı yerlerde kullanılan, günlük hayatta sıklıkla kullanılan eşyaların başında gelir. Masa saatlerinin onlarca farklı modeli mevcuttur. Bu modellerin bazıları klasik bazıları ise çok daha modern tasarımlara sahiptir. En çok tercih edilen ve karşılaşılan masa saati modellerinin başında elbette çalar saatli masa saati modelleri geliyor. Çalar saatli masa saati modelleri adından anlaşılacağı üzere alarm kurma özelliği olan masa saatleridir. Saatin iç düzeneğinde bulunan alarm çubuğunu istediğiniz saatin üzerine getirdiğiniz zaman alarmı kurmuş olursunuz. Bu saat geldiği zaman ise çoğunlukla saatin üst kısmında bulunan küçük tokmağın sağa ve sola hızlıca hareket etmesi ile ses çıkarak uyanmanıza neden olacaktır. Günümüzde en çok kullanılan masa saati modelleri arasında yer alır. Kurmalı masa saati olarak da bilinen bu modeller özellikle yatak odalarında sıklıkla tercih edilir. Masa saati modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden bir diğer ise nostaljik masa saati modelleridir. Nostaljik masa saatleri daha çok geçmiş yıllarda kullanılan saatlerin özelliklerini taşır. Sade tasarımları ve basit kullanım özellikleri ile zilli ve alarmlı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Nostaljik saatler kadar Retro masa saati modelleri de dikkat çekici tasarımlara sahiptir. Özellikle eskitme efekti kullanılan bu saatler de oldukça hoş görüntülere sahne olur. Masa saati modelleri arasında bulunan dekoratif ürünler de oldukça dikkat çekicidir. Dekoratif masa saati modelleri genellikle bilinen dışında kare ya da yuvarlak şekillerde olmak yerine çok daha farklı figürlere ev sahipliği yapar. Özellikle ofis masalarında kullanılabilecek olan bu modeller masanızda bambaşka bir hava yaratma konusunda oldukça başarılıdır. Hem evlerde hem de ofislerde sıklıkla kullanılan masa üstü saatlerden bir tanesi de dijital saatlerdir. Dijital saatlerin üzerinde zaman göstergesinin yanı sıra oda sıcaklığı göstergesi yani termometre, ay ve günü gösteren bir takvim ve bunun yanı sıra alarm kurulan saati gösteren alanlar mevcuttur. Oldukça işlevsel olan bu saatler, şık görünümleri ile de dikkatleri çeker. Işıklı masa saati olma özelliği taşıyan bu saatler, saati daha net görmenizi sağlayacak ekran ışıklarına sahiptir. Bu sayede oda ister aydınlık olsun ister karanlık dilediğiniz zaman saati kontrol edebilirsiniz. Sayfamızdan Galaxy masa saati modellerini inceleyebilirsiniz.

 Dekoratif Masa Saati Modelleri ile Masanızı Zenginleştirin

Dekoratif Masa Saati Modelleri ile Masanızı Zenginleştirin

Saatler, her ne kadar gün içinde zaman kontrolü yapılmasını sağlasa da dekorasyon alanında da oldukça önemli parçalardır. Özellikle ev dekorasyonu ve özenle tasarlanmış bir ofis içerisinde hem duvar saatlerinin hem de masa üstü saatlerin kullanımı oldukça önemlidir. Ortam ile tam bir uyum içerisinde olacak saatlerin seçilmesi göze hitap etmesi açısından çarpıcı bir detaydır. Dekorasyon bu kadar önemli iken sıradan saatleri kullanmak istemeyenler ise dekoratif saat modellerini tercih ediyor. Duvar saatlerinin yanı sıra dekoratif masa saati modelleri son yıllarda oldukça göz alıcı modelleri ile dikkatleri çekiyor. Dekoratif masa saati modelleri hem şekiller bakımından hem de kullanılan malzemeler bakımından çeşitlilik gösteriyor. Dekoratif saatlerde en çok kullanılan malzemelerin başında ahşap geliyor. Ahşap malzemelere kolay şekil verilebilmesi ve dekor ürünlerin üretiminde sıklıkla kullanılması, saat çeşitleri arasında da oldukça popüler bir malzeme olmasını sağlıyor. Ahşap masa saati onlarca farklı şekilde satışa çıkabilir. Kare, yuvarlak ya da akla gelebilecek farklı modellerde ahşap masa üstü saat modelleri sayesinde masanızın üstünü zenginleştirebilirsiniz. Dekoratif masa üstü saat modellerinden bir diğeri ise kişiselleştirilmiş ürünlerdir. Hem kişiye özel olması hem de farklı tasarımlara sahip olması açısından oldukça kullanışlı ve güzel olan bu ürünler en çok tercih edilen hediyelik saat modelleri arasında yer alıyor. Sevdiklerinizin ismini yazdırabileceğiniz, fotoğrafları bastırabileceğiniz bu saatler sayesinde sevdiklerinizi masanızın üstüne taşıyabileceğiniz gibi hediye olarak da alternatif oluşturabilirsiniz. Masa saati modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen dekoratif saatler hem evinizde hem de ofisinizde farklı bir hava yakalamanızı sağlar. Alacağınız birbirinden farklı tasarımlara sahip olan bu saatler sayesinde zamanı farklı bir açıdan ve farklı bir camın ardından gözlemleyebilirsiniz. Dekoratif saat alacağınız zaman saatin şekli kadar özelliklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Şıklığının ve tasarımının yanı sıra alacağınız masa üstü saatin dayanıklı olması, alarm özelliğinin bulunması gibi özelliklere de dikkat edebilirsiniz. Dekoratif masa saatleri arasında herkesin zevkine ve ilgi alanına uygun bir ürün bulması mümkündür. Örneğin bir fotoğraf stüdyonuz varsa ya da fotoğrafçılık ile ilgileniyorsanız fotoğraf makinesi şeklinde bir saat alabilirsiniz. Motosiklet tutkunu iseniz motosiklet şeklinde tasarlanmış masa saati modellerini tercih edebilirsiniz. Sayfamızda klasik masa saati modellerinin yanı sıra onlarca farklı dekoratif masa saati modeli bulabilirsiniz.

 Masa Saati Özellikleri ve Fiyatları

Masa Saati Özellikleri ve Fiyatları

Masa üstü saatler birbirinden farklı özelliklere sahip olan saat modelleridir. Günlük hayatta en çok kullanılan saat modellerinin başında gelen masa saatleri, barındırdığı özellikler sayesinde daha işlevsel bir hal alabilir. Masa saati özellikleri arasında ilk sırada elbette alarm olup olmadığı geliyor. Hem klasik hem de dijital masa saati modellerinin en bilinen özellikleri alarma sahip olmasıdır. Alarm özelliği sayesinde saati istediğiniz zamana kurabilirsiniz. O zaman geldiğinde ise saatin uyarı sistemi sayesinde alarm çalacak ve size ayarladığınız saatin geldiğini hatırlatacaktır. Alarmlı saatleri kurmalı masa saati olarak da bulabilirsiniz. Dijital saatler, klasik masa saatlerinin yanı sıra çok daha fazla özelliğe sahiptir. Dijital masa saati modellerinin sahip olduğu özelliklerden bir diğeri ise termometredir. Termometre, bulunduğunuz odanın sıcaklığını göstermek için kullanılan önemli bir özelliktir. Bunun yanı sıra dijital masa saatlerinde takvim özelliği bulmanız da mümkündür. Gün ve ay bilgilerini gösteren bu özellik sayesinde hem zamanı hem de takvimi aynı ekran üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bazı masa saati modellerinde olan bir diğer özellik ise kronometredir. Kronometreli masa saati modelleri özellikle sınava hazırlanan öğrenciler tarafından oldukça kullanışlı bir modeldir. Saatler, zamanı göstermesinin yanı sıra iyi birer dekor aracıdır. Dekoratif masa saati modellerinin en iyi özelliklerinden bir tanesi farklı şekillere sahip olmasıdır. İster büyü isterseniz de küçük masa saati modelleri ile masanızda farklı bir objeye yer vererek değişik bir hava oluşturabilirsiniz. Masa saatlerinde yer alan bir diğer özellik ise ekran ışıklandırmasıdır. Işıklı masa saati modelleri, özellikle karanlık alanlarda ya da gece vakitlerinde saati rahatlıkla görmenizi sağlar. Nostaljik saat modellerinde, rakamların yanında yer alan ufak noktalar, akrep ve yelkovanın parlamasına eden olan LED’ler gece parlayarak saatin kaç olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır. Masa saati fiyatları, saatin barındırdığı bu özelliklere göre farklılık gösterir. Ayrıca saatin kalitesi başta olmak üzere üretildiği malzeme, büyüklüğü ve markası da fiyatında farklılıklar görülmesine neden olabilir. Sayfamızda onlarca farklı modelde, yüzlerce farklı masa saati bulmanız mümkündür. İhtiyaçlarınızı ve zevklerinizi göz önünde bulundurarak size en uygun saati alabilirsiniz.

Masa Saati Nasıl Ayarlanır?

Masa saatlerinin kurulumu çok kolaydır. Normal saatlerde akrep ve yelkovanı ayarlayarak doğru saati göstermek için saatin arkasında bulunan çarkları kullanmanız yeterli olacaktır. Bu çarkları çevirerek hem saati hem de dakikayı ayarlayabilirsiniz. Dijital saatlerde ise yine aynı şekilde ayarlama butonlarını kullanarak doğru saat ve dakikayı ayarlayabilirsiniz. Saatin durması ya da herhangi bir nedenle geri kalması sonucunda bu ayarlamaları yaparak tekrar doğru zamanı ayarlamanız mümkündür. Eğer saatinizde alarm varsa onu da bu şekilde ayarlayabilirsiniz.

Masa Saati Nasıl Kurulur?

Masa saatlerinin pek çoğu aynı zamanda alarm olarak kullanılabilir. Hem normal hem de dijital masa saati modellerinde yapacağınız birkaç saniyelik işlem ile alarm kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Normal masa saatlerinde alarmı hangi saate kurduğunuzu anlamanızı sağlayacak, akrep ve yelkovan dışında bir çubuk vardır. Bu çubuğu istediğiniz saate getirdikten sonra kurulumu tamamlamış olursunuz. Bu çubuğu hareket ettirmek için ise saatin arkasında bulunan çarkı çevirmeniz yeterli olacaktır.

Masa Saati Büyüklüğü Ne Kadardır?

Masa saatleri farklı boyutlara sahip olarak üretilmiş olan eşyalardır. Kişinin tercihine bağlı olarak küçük ya da büyük boyutlarda masa saatleri bulmanız mümkündür. Daha minimalist eşyalar sevenler için ya da masası küçük olan kişiler için mini masa saati modelleri ideal bir kullanım sunarken büyük bir alana sahip olanların normal boyutlarda masa saati kullanmaları çok daha doğru olacaktır. Büyük bir masa için küçük bir masa saatinin tercih edilmesi, saatin fark edilmemesine neden olabilir. Hem dijital hem de klasik masa saatlerinde istediğiniz boyutlarda saat modellerini bulmanız mümkündür.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1001Hediye (32)
100X30 (3)
1A sanat (2)
20X30 (9)
85x85 (1)
Ack (2)
Active (1)
Afia (1)
Alaturka (1)
alfajr (1)
ASR (1)
Atadan (1)
Avec (12)
AYTAÇ (1)
Best (1)
Biev (1)
Biggshop (4)
BOROX (6)
Bounty (1)
Braun (18)
By Selim (1)
Cactus (1)
Casio (226)
Cemile (1)
D.L. & Co (5)
Dekolight (8)
Dekor (4)
dekorca (17)
DEKOZUM (1)
DGA (1)
DİA'S (3)
DİSNEY (3)
(2152)
(404)
Eastar (2)
Emores (1)
emse (1)
Enarose (40)
Evpare (1)
EYT (1)
Funko (7)
GALAXY (63)
Gift Moda (2)
Gp (7)
GüzelArt (1)
HALİO (1)
Halley (1)
HOMECEPT (10)
ihouse (1)
Ikea (8)
İpek (7)
Kengo (3)
Kks (1)
Knmaster (2)
LEDSMART (2)
Limboda (4)
Lucky Art (6)
LUPOKRAFT (1)
Mack (6)
Mermerden (2)
Mixperi (1)
NobbyStar (3)
Perium (1)
Philips (2)
PORIO (8)
Q&Q (1)
Regal (18)
SAMSTAR (15)
Seiko (236)
SEYYAH (11)
STARSAT (1)
Sulsalt (2)
Tasarım (1)
Technomax (1)
Tfa (8)
Time Gold (8)
TimeOne (2)
Ultima (3)
Vestel (2)
VİTALE (28)
Watton (89)
Wise (2)
Xiaomi (2)
XL (3)
ZRN (1)
Zücev (4)
Ün-Ev (3)
ŞANLI (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(632)
(67)
(10)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(239)
ve üzeri (390)
ve üzeri (438)
ve üzeri (451)
ve üzeri (465)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL