Saksı

Ev dekorasyonu denince akla hemen duvarlar, zeminler, mobilyalar ve çeşitli aksesuarlar gelse de bir ev bitkiler olmadan asla tamamlanmış sayılmaz. Bitkilerinizi evinizde, balkonunuzda veya terasınızda en iyi şekilde yetiştirmeniz ve sergilemeniz için aradığınız saksılar burada.

Dekoratif Saksı Modelleri Neler?

Dekoratif Saksı Modelleri Neler?

Saksı, genelde pişirilmiş topraktan yapılan, çoğunlukla çiçek yetiştirmek için kullanılan ve çeşitli boyutları bulunan bir tür kaptır. Bu yönüyle, yapay çiçekleri veya koparılmış çiçekleri koymak için kullanılan vazo modellerinden farklılık gösterir. Saksılar aslında dekoratiften önce pratik amaçlıdır; bitkilerinizin sağlıklı biçimde yetişmesine yardımcı olur. Ama bu, bitkilerinizi ille de düz, toprak saksılarda sergilemeniz gerektiği anlamına gelmez. Saksı modelleri o kadar çeşitli ki zevkinize ve dekorasyonunuza hitap eden ürünleri dekoratif saksı olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Saksıları tek tek yerleştirmek yerine saksılık veya saksı standı da satın alabilirsiniz ya da askılı saksı modellerine göz atabilirsiniz.

Dekoratif Saksı Kullanırken Dikkat Edilecekler

Dekoratif Saksı Kullanırken Dikkat Edilecekler

Dekoratif saksı modelleri evinizin havasını kökten biçimde değiştirebilir ama içlerinde yapay çiçek değil de canlı çiçek bulundurmayı düşünüyorsanız buna uygun özellikleri taşımalarına da dikkat etmelisiniz. Özellikle büyük salon bitkilerinin saksılarının dibinde onların hava almasını sağlayan ve köklerinin çürümesini önleyen delikler bulunmalı. Elbette ıslanan toprağın etrafı kirletme ihtimali var, onun için saksıyla takım olan saksı altlıkları da edinmelisiniz. Bunun dışında seçiminizde serbestsiniz. Klasik dekorasyona da, modern tasarıma da uygun olan, içeride, balkonda veya terasta kullanılabilecek saksıların yanı sıra teknolojiyi evinize taşıyan saksı çeşitleri de dikkatinizi çekecektir. Bluetooth hoparlörlü saksılar, karşılaşabileceğiniz en ilginç ürünler arasında yer alıyor. Bazı dekoratif saksıları biblo veya kalemlik olarak kullanmanız dahi mümkün.

Saksı Fiyatları ve Markaları

Saksı Fiyatları ve Markaları

Saksı fiyatları ürünlerin malzemesine, kalitesine ve işçiliğine göre değişiklik gösterir. Neyse ki her beğeniye ve her bütçeye göre saksı bulmakta zorlanmayacaksınız. Saksılar plastik, metal, seramik, ahşap, ferforje, polyester, porselen gibi çok çeşitli malzemelerden imal edilebilir. İç mekan ve dış mekan saksıları malzeme açısından olmasa bile model açısından farklılık gösterebilir. Balkon ve teras gibi dış mekanlar için kullanılacak saksılar daha geniş ve daha dayanıklı olacaktır. Bunların yerle temasını azaltmak için küçük ayakları da bulunabilir. İç mekan saksıları ise daha nazik görünümlü ve daha dar yapılıdır. 1A sanat, 222 Concept, 3A Mobilya, 3D Light Fix, 3M, 7/24 Hediye ve diğer birçok markanın saksı modellerini burada bulabilirsiniz.

Saksı

için 2,368 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Beton (288)
Ahşap (76)
Metal (69)
Seramik (65)
Reçine (58)
Polyester (56)
Plastik (26)
Ferforje (11)
Suni Deri (8)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

100X30 (1)
125X60 (37)
1A sanat (1)
20X30 (5)
2M (7)
30X100 (1)
30X65 (1)
3E Home (1)
3M (3)
65X65 (10)
85x85 (1)
aadekor (1)
Ack (6)
Action (1)
Adk (1)
ALPER (320)
ARMAPOL (50)
BAHÇE (1)
Botanico (1)
Cemile (1)
DecoHome (2)
Decostil (2)
DEKONATUR (1)
Dekor (2)
DİA'S (2)
(975)
(317)
Euro Flora (280)
Gobbis (1)
Güzelev (5)
House2Home (10)
Ikea (23)
İTHAL (11)
Lam'Bamboo (14)
Lastwood (8)
Lucky Art (2)
McAdams (3)
Oem (2)
Om (1)
Rem (1)
Sorano (30)
Tasarım (4)
TEKZEN (1)
The Mia (52)
VİTALE (1)
Woodsaka (1)
Yedifil (12)
YEDİFİL (1)
zeynwood (3)
Zücev (1)
Zümrüt (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(97)
ve üzeri (125)
ve üzeri (131)
ve üzeri (132)
ve üzeri (140)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL