Saksı

Evlerimize güzellik katan ve bizlere doğayı anımsatan en önemli öğeler çiçeklerdir. Çiçekler kimi zaman vazo çiçeği olarak evlerimizde yer bulmakta, kimi zaman da saksı çiçeği olarak uzun süre bizlere eşlik etmektedir. Evlerimizi güzelleştiren, güzel kokular yayan, rengarenk yapıları ile pozitif bir enerji sağlayan çiçekleri saksılarda muhafaza edebiliriz. Eğer siz de saksı bitkilerini seviyor ve onları besleyerek huzur buluyorsanız evinizde birbirinden güzel çiçekleriniz olabilir. Bu çiçekleri evlerinizin dekorasyonu ile uyumlu bir şekilde saklamak adına birbirinden güzel saksılara göz atabilirsiniz.

Saksı modelleri pek çok değişik şekilde tasarlanmıştır. Siz de evleriniz ve ihtiyacınız ile uyumlu saksıları tercih edebilirsiniz. Örneğin evlerinizin içindeki küçük çiçekleri koymak için renkli plastik saksıları tercih edebilirsiniz. Bu saksılar, gerek toprak rengi görünümleri ile gerekse rengarenk eğlenceli görüntüleri ile menekşe gibi küçük ev bitkileri için uygundur. Aynı zamanda evlerinizde besleyeceğiniz çiçekleriniz için metal saksıları kullanabilir, bu dekoratif saksılar ile evinizin dekorasyonunda fark yaratabilirsiniz. Metal saksılar, birbirinden güzel renk seçenekleri ya da retro tasarımları ve desenleri ile ilgi çekicidir. Evlerinizde birden çok çiçek besliyorsanız bu metal saksıları farklı renklerde alarak hoş bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Yine ev bitkileri için en çok kullanılan saksı türlerinden birisi seramik saksı çeşitleridir. Seramik malzemelerin çeşitli şekillerde renklendirilmesi sonucunda elde edilen seramik saksılar birçok bitki için uygundur. Kaktüs ya da sukulent gibi çiçekleri bu türde özel saksılara ekerek şık bir görüntü yaratabilirsiniz.

Saksı bitkilerine evlerimizde yer verdiğimiz kadar balkonlarımızda da yer verebiliriz. Bu durumda balkonlar ile uyumlu, kolay kirlenmeyecek ve bozulmayacak saksılara ihtiyaç duyarız. Balkon demirlerinize kolaylıkla asabileceğiniz ve balkonunuzda hoş bir hava yaratabileceğiniz saksı modelleri mevcut. Bunun için siz de paslanmaz metal malzemeden üretilen askılı saksıları tercih edebilirsiniz. Yine balkon ve bahçelerde kullanılabilen ve birçok çiçeği bir arada ekebileceğiniz uzun dikdörtgen bahçe saksıları da oldukça kullanışlıdır. Bu plastik balkon saksılarını yeşil, kırmızı, toprak rengi gibi pek çok farklı renkte bulabilirsiniz. Saksı modelleri, evlerimizi güzelleştiren çiçekleri en güzel şekilde ekebilmemiz için üretilmiştir. Sizler de evlerinizde çiçek besliyorsanız bunları birbirinden şık saksılarda besleyebilir, hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz. Saksı modelleri ve fiyatlarını n11.com saksı kategorisinde bulabilir, çiçekleriniz için uygun şekil ve boyuttaki saksıyı hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Saksı

için 3,129 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

LoveQ (1455)
DİĞER (825)
(398)
Yedifil (86)
Modelsa (61)
dekorsende (53)
House2Home (32)
Decostil (29)
Atadan (23)
GP (16)
Batuhome (8)
Lastwood (8)
3M (7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Metal (223)
Plastik (204)
Seramik (60)
Ahşap (25)
Ferforje (25)
Polyester (20)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(54)
ve üzeri (62)
ve üzeri (65)
ve üzeri (65)
ve üzeri (68)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL