Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Boy

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

En

Başka bir kelime deneyin

Hacim (Litre)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bahçe Dekorasyonu

için 24,274 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bahçe Dekorasyonu

Dekorasyon yapılmış bir ortam hem hava olarak hem de estetik olarak çok daha farklı gözüken ortamlar olmuşlardır. İç ve dış dekorasyonlara ek olarak bahçe dekorasyonları da son yıllarda sıklıkla tercih edilen dekorasyon çeşitlerinden olmuştur. Bahçe dekorasyon ürünleri ile bahçenizi yeniden dekor edebilir ve yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Bahçe dekorasyonu pek çok yan ürün ile desteklenerek yapılabilir. Ortama farklı bir hava katacak ve kullanışlı olacak ürünlere ek olarak çim, çiçek, ağaç, çalı gibi bahçeye şekil verecek doğallığı şekillendirmenize yarayacak ürünler de bahçe dekorasyonu yapmaya yardımcı ürünlerdir.

Bahçe Dekorasyon Ürünleri

Bahçe Dekorasyon Ürünleri

Bahçe dekorasyon ürünleri, bahçenin görünümünü değiştirmeye yarayan ürünlerdir. Bu konuda ürünlerin sayısal fazlalığından çok doğru yerleştirilmiş olması önemlidir. Güzel bir bahçe dekorasyonu için heykeller, taşlar, ışıklar, bahçe süsleri, korkuluklar ve klasik bahçe cüceleri kullanılabilir. Bahçe dekor heykelleri almak istiyorsanız bahçenizde doğru bir noktaya yerleştirmiş olmanız gerekmektedir. Heykeli bahçedeki ağaçlarla pratik bir şekilde konumlandırabilirsiniz. Örneğin, ağaca tutunmuş bir maymun heykeli, bahçenizdeki ağaca konuşlandırabilirsiniz. Eğer bahçenizde çalılıklar varsa ufak hayvan heykelleri gibi heykeller alınarak doğal bir görünüm oluşturulabilir. Alınan heykeller doğrudan bahçeye konulmak yerine, ortamda bulunan diğer ögelerle veya ağaçlarla kombin edilebilir. Bahçe dekorasyonunda, bahçe dekor taşlarının kullanımı özellikle son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. Taşlar yardımı ile hazırlanan dekorlarda, çakıl taşlarını bahçenin çıkıntılı ya da yamuk olan kısımlarına yerleştirilerek güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz. Çakıl taşları ile yapılan süslemede alandan da tasarruf etmiş olacaksınız. Taş kullanımında ister büyük, ister küçük taş kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu taşları boyayarak renklendirebilirsiniz. Kuş yuvaları, klasik bahçe cüceleri yerleştirmede en kolay olan bahçe ve çiçek dekorasyon ürünlerindendir. Cüceleri dağınık bir şekilde yerleştirmek en uygun yöntemlerden biridir. Bu tip objeleri sadece çim üzerinde değil bahçenizin her noktasında kullanabilirsiniz. Kuş yuvalarını ağaç dallarına ya da bahçenizin herhangi yüksek bir noktasına yerleştirebilirsiniz. Dekoratif süsleme amaçlı konulan bu yuvalara zamanla kuşlar da gelecektir. Bu da ortamdaki huzuru ve güzelliği arttıracaktır. Yapay şelale, süs havuzu gibi uygulamalar da bahçe dekoru için önemli uygulamalardır. Bu tarz süslemeler site içi bahçe uygulamalarında sıklıkla kullanılır. Ev bahçe dekorasyonunda sıklıkla kullanılan ürünlerden biri de dekoratif amaçlı kullanılan eski objelerdir. Eski tip el arabaları, çömlekler bahçenin muhtelif yerlerine yerleştirilerek bahçeye istenilen hava katılabilir. Bahçe dekorasyonunda genelde ahşap mobilya tercih edilmektedir. Hasırlı yemek ve çay masası, sandalyeler, hamak, salıncak gibi mobilyalar bahçede oturmak, yemek yemek, zaman geçirmek için birebirdir. Farklı renk ve modelde olan bahçe tabureleri kullanım konforu ve şık tasarımları ile dikkat çekmektedirler. Bahçe dekorları içinde farklı mobilyalar kullanmak bahçeye güzel bir görüntü katacaktır. Bahçe dekorasyonu ürünleri hakkında kullanıcı yorumlarını okumak ve ürün çeşitliliğini görmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bahçe Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçeli ev sahibi olan biri bahçe dekorasyonu yapma noktasında bazı konulara dikkatlice yaklaşmalıdır. Bahçe dekorasyonu ile ev içi dekorasyonu arasında fark vardır. Bahçeli bir ev güzel çiçeklerle süslenebilir. Bu çiçekler ile uyum sağlayacak diğer unsurlarla güzel bir renk cümbüşü yakalanabilir. Örneğin, bahçenizin duvarlarını çiçekler gibi rengârenk boyayabilirsiniz. Bunun için daha çok doğal renkler kullanabilirsiniz. Nergis sarısı, açık yeşil gibi renkler çiçekli bahçeler için oldukça uygun renklerdir. Bahçe dekorasyon önerileri içinde en dikkat çeken noktalardan biri doğal aksesuarlar kullanmaktır. Bahçenin zengin dokusunu yaratmak için kullanılan bu dekorlar, uyumunu doğallıktan yakalar. Örneğin yemek masanızın ortasına güzel çiçeklerden yapılma bir çelenk alabilir ve ortama yepyeni bir hava katabilirsiniz. Bahçeli ev dekorasyonu yapılırken doğal ve estetik unsurlar ön planda tutulmalıdır. Alınan süsler gelişigüzel bir biçimde yerleştirilmelidir. Gözü yoracak her türlü etkenden kaçınılmalıdır. Bahçe temizliği ve bakımına oldukça önem verilmelidir. Uzayan çimler zamanında kısaltılmalı, çiçekler ilaçlanmalı, ağaçlar budaklanmalıdır. Tüm bunları dilerseniz kendi çabalarınızla, dilerseniz de bir bahçıvan yardımı ile yapabilirsiniz. Eğer bahçe dekorasyonunuzda havuz kullanmış iseniz havuz bakımını önerilen periyotlarla yapmalısınız. Dekorasyonda yapay malzemeler kullanacaksanız bunları olabildiğince çimlerle ya da benzeri yeşilliklerle kamufle etmeniz gerekmektedir. Mekânın doğallığını bozmadan yapılacak bir dekorasyon, bahçe için çok önemlidir. Bahçede kullanılacak şezlong, koltuk, yemek takımları gibi mobilyaların ahşap bahçe dekorasyonu ürünleri olması, plastik mobilyalardan çok daha şık durmaktadır. Bahçe dekorunda kullanılacak boya geçişlerinin de yumuşak olması gerekmektedir. Zıt renkleri çok fazla kullanmamak gerekmektedir. Bahçe de oluşturulacak yürüme yollarının da parke taşlar yerine dekoratif taşlar olması çok daha estetik bir görüntü oluşmasına neden olur. Bahçeye konacak objelerin insan sağlığına zarar verecek şekilde konulmamasına dikkat etmelisiniz. Özellikle küçük çocuklar bahçede oynadığı sırada heykel gibi dekorlara çarpıp yaralanabilirler. Bahçede çocuklara ufak bir yun alanı hazırlamak, onların sağlığı için de oldukça önemli olacaktır. Bahçeniz için alacağınız çiçeklerin gerçek çiçek olmasına dikkat edin. Yapay çiçekler uzaktan hoş gözükse de bahçenin doğallığına uygun gelmeyecektir. Bahçenizde bulunan yaşlı ağaçları kesmeyerek onlar üzerinde de dekor oluşturabilirsiniz.

İnce Dokunuşlarla Bahçenizi Yeniden Yaratın

İnce Dokunuşlarla Bahçenizi Yeniden Yaratın

Genel anlamda dekorasyon yapmak insan psikolojisine faydalı bir eylemdir. Bir şeyleri kurmak, fikir yürütmek ve oluşturmak sizi rahatlatacak ve yaratıcılığınızı evinizin bahçesinde de görmenizi sağlayacaktır. Modern bir bahçe kurulumu için gerekli malzemeleri bilerek işe başlayabilirsiniz. Bahçe dekorasyon objeleri ile ince dokunuşlar yapıp oluşturacağınız bahçenizde ailenizle vakit geçirecek, sevdiklerinizi bu bahçede ağırlamaktan memnuniyet duyacaksınız. Başka bahçe dekorasyon fikirleri de yapacağınız dekorasyonda önemli rol oynayabilir. Özellikle bahçeniz için aldığınız objeleri yerleştirmede, bu objeleri daha önce kullanmış kişilerin önerilerini dikkate alabilirsiniz. Bahçe dekorasyonunda bilmeniz gereken şeylerden biri de çiçek bakımı ve bitki yetiştirmek olmalıdır. Çok fazla ve farklı çeşitlerde yapacağınız bitki seçimleri bahçenizdeki ahengi bozup, göz yorabilir. Bahçenizi bir bütün olarak görmek dekorasyon yapma konusunda işinizi kolaylaştırabilir. Bahçe dekorasyon ürünlerinin fiyatları birbirinden farklı olabilir. Burada bilinmesi gereken size ne lazım olduğudur. Örneğin bahçenize alacağınız küçük bir süs ile büyük bir mobilya arasında ekonomik anlamda da fark vardır. Dekorasyon yapmadan evvel bir dekorasyon planlaması hazırlamak, hem zamandan hem enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Dekorasyon planı içinde bütçeniz, hangi malzemelere ihtiyaç duyduğunuz, dekorasyonun ne kadarını kendi gücünüz ile yapacağınız gibi notlar bulunabilir. Dekorasyonunu yapacağınız bahçe sadece müstakil size ait bir ev olmayabilir. Yaşadığınız sitede ortak kullanım alanı ya da iş yerinizde bulunan bahçeleri de dekore etmek için bahçe dekorasyonu sayfasına göz atabilirsiniz. Son yıllarda dikkat çeken minimal tarz dekorasyonlar daha küçük bahçelerde uygunken, daha büyük bahçelerde, içerisinde havuz, minik süs şelaleleri bulunan bir tasarım yapabilirsiniz. Bahçe dekorasyon rüzgâr gülü, bahçe dekorasyon saksı gibi pek çok dekoratif ürünü bu aşamada bahçenizi süslemek için kullanabilirsiniz. Saksılar , farklı tasarımlara sahip formları ile bahçenize yeni bir soluk katacaktır. Eğer bahçeniz görece karanlık bir noktada kalıyorsa bahçe aydınlatmaları ile bu karanlığı çok şık bir bahçe aydınlatması ile tersine çevirebilirsiniz. Bahçe dekorasyonu ile yaratıcılığınızı konuşturabilir, bahçenizi yeniden oluşturabilirsiniz.