TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Taş Desenli Duvar Kağıdı

için 1,525 sonuç bulundu.

Taş Desenli Duvar Kağıdı

Dekorasyon & Aydınlatma evinizin havasını değiştirmenizi sağlayan en önemli etkenlerden bir tanesidir. İyi yapılmış bir dekorasyon ile siz de oldukça farklı atmosfere sahip ortamlar yaratabilir, evinizde ve iş yerlerinizde farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Günümüzde oldukça çeşitli yöntemler kullanarak siz de farklı dekorasyon alternatifleri üretebilirsiniz. Farklı malzeme seçenekleri ile sunulan dekorasyon ürünleri arasından evinize ve tarzınıza uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Geniş seçenekler ile sunulan taş desenli duvar kağıdı modellerini rahatlıkla evinize uygulayarak farklı atmosferler yaratabilirsiniz. Farklı renk ve doku seçenekleri ile sunulan taş desenli duvar kağıtları arasından yapacağınız alternatif seçimler ile evlerinize ve mekanlarınıza değişik bir atmosfer katabilirsiniz.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri ile Evinizin Havasını Değiştirin

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri ile Evinizin Havasını Değiştirin

Günümüzde gelişen teknolojiler sayesinde farklı ürünler elde etmek oldukça kolay bir hal almıştır. Bu noktada en çok gelişen alanlardan bir tanesi de dekorasyon ürünleridir. Geniş alternatiflere sahip olabilen dekorasyon ürünleri arasından bir seçim yaparken siz de belirli noktalara dikkat ederek oldukça hoş ve modern görünüme sahip mekanlar yaratabilirsiniz. Farklı seçenekler arasından yapacağınız seçimler ile evinizin ve mekanlarınızın atmosferini üst noktalara taşıyabilirsiniz. Bu ürünler arasından seçim yaparken öncelikle mekanınızın boyutlarına dikkat etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Mekan boyutlarına göre yapacağınız seçimler sayesinde siz de evinize farklı havalar katabilirsiniz. Farklı doku ve desen alternatiflerine sahip kabartmalı taş desenli duvar kağıdı modelleri arasından mekanınızın boyutlarına göre alternatifler seçebilirsiniz. Dar alana sahip Ev & Yaşam alanlarının çerisinde kullanabileceğiniz düşey çizgilerin ağırlıkta olduğu desenler ile siz de ortamı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. Bunun yanında alçak tavanlı mekanlarda kullanabileceğiniz yatay çizgiler mekanı daha yüksek gösterebilir, ortama göre yapağınız desen tercihleri ile oldukça kullanışlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Farklı seçenekler arasından siz de mekan özelliklerinize göre bir seçim yaparak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Mekan özellikleriniz ile uyum sağlayan ürünler sayesinde oldukça verimli bir kullanım elde ederken aynı zamanda bu ortam içerisinde geçireceğiniz zamanın kalitesini de artırabilirsiniz. İyi tasarlanmamış ve rahatsız edici mekanlarda zaman geçirmek direkt olarak veriminizi etkilerken aynı zamanda psikolojik olarak da kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Bundan dolayı siz de evinizde veya farklı ortamlarda dekorasyon seçeneklerini gözden geçirirken uyumlu sonuçlar elde etmeye özen gösterebilirsiniz. Mekanınızın ihtiyaçlarını göz önüne alarak yapacağınız seçimler ile siz de daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Mekanınızın ihtiyacına göre seçebileceğiniz 3d taş desenli duvar kağıdı modelleri ile siz de oldukça keyifli ortamlar yaratabilirsiniz. Uyumlu bir dekorasyon yaparak yaratacağınız keyifli ortamlar ile siz de eviniz içerisinde geçireceğiniz zamandan keyif alabilir, yapacağınız işlerden daha fazla verim elde edebilirsiniz. Geniş alternatifler arasından yapacağınız mekan ile uyumlu seçimler sayesinde kendiniz ve misafirleriniz üzerinde olumlu etkiler bırakabilirsiniz.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde farklı seçenekler ile sunulan dekorasyon ürünleri sayesinde siz de evinizde veya iş yerlerinizde oldukça farklı tasarımlar elde edebilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan dekorasyon araç gereçleri sayesinde siz de kafanızda yer alan tasarım özelliklerini rahatlıkla istediğiniz yere uygulayabilirsiniz. Geniş seçenekler arasından seçim yaparken mekan ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız daha verimli sonuçlar elde etmeniz açısından önem taşımaktadır. Mekanınızın ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sayesinde siz de oldukça iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Mekan ihtiyaçlarınıza yanıt veren ürünler ortamınız ile uyum sağlayacak ve konforlu sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Farklı seçeneklere sahip olan taş desenli duvar kağıdı modelleri alternatif mekan ihtiyaçlarına yönelik cevaplar sunmaktadır. 3 boyutlu modeller sahip oldukları kabartma dokuları ile alternatif tasarımlar sunmanıza olanak sağlamaktadır. Kabartma özelliklerine sahip dokusu sayesinde mekanınızın içerisine derinlik katmanıza imkan tanıyan seçenekler ile siz de oldukça modern görünen mekanlar yaratabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip olan kabartma özellikli ürünler içerisinden ihtiyaçlarınıza ve mekan tasarımınıza yanıt veren seçenekler ile siz de verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Kabartmalı dokuya sahip ürünler arasından yapacağınız seçim ile siz de duvarlarınıza 3 boyut havası katabilir, elde edeceğiniz derinlik hissi sayesinde mekanınızı daha geniş gösterebilirsiniz. Oldukça pratik bir şekilde uygulayabileceğiniz 3 boyutlu taş desenli duvar kağıdı modelleri uzun yıllar dayanım sağlamaktadır. Uygulama öncesi duvarlarınızı iyi bir şekilde temizlemeniz ve pürüz bırakmamanız gerekmektedir. Bundan sonra uygulamayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Duvar yüzeyine süreceğiniz yapıştırıcı malzeme ile duvarınıza rahatlıkla sabitleyebileceğiniz kağıtlar sayesinde siz de mekanınızın havasını kısa süre içerisinde rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Farklı boyular ile sunulan Duvar Kağıdı arasından rahat uygulama elde etmenize imkan tanıyan modelleri seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip ürünler arasından rahat uygulama yapmanıza imkan tanıyacak boyutlara sahip olanlara yönelmeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır. Siz de geniş alternatifler arasından kendi tasarım isteklerinize ve mekan ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünlere yönelerek oldukça modern ve şık görünümlü ortamlar elde edebilrisiniz.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri ile Huzurlu Mekanlar

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri ile Huzurlu Mekanlar

Mekanlarınızın tasarımını yaparken içerisinde geçireceğiniz zamanın kalitesini de direkt olarak etkileyeceğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bunu düşünerek yapacağınız mekan tasarımları ile daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Mekan içerisinde geçireceğiniz zamanın kalitesini üst noktalara taşımanıza yardımcı olan dekorasyon seçenekleri ile siz de daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Geniş seçenekler ile sunulan dekoratif ürünler arasından seçim yaparken renk ve desen gibi noktalara dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Farklı renk seçenekleri arasından yapacağınız seçimler direkt olarak mekanınızın atmosferini belirlemenizi sağlayacaktır. Koyu renklerin ağırlıkta olduğu mekanlar içerisinde çalışmak ve rahat odaklanmak daha kolay olmaktadır. Bundan dolayı siz de çalışma odalarınız veya yatak odalarınızda koyu renklerin ağırlıkta olduğu ürünler seçebilirsiniz. Bunun yanında açık renklerin ağırlıkta olduğu mekanlar içerisinde geçireceğiniz zamanlarda daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Böylelikle o mekan içerisinde geçireceğiniz zaman ile kendiniz rahat hissederken günün stresini de üzerinizden atabilirsiniz. Çalışma odalarınızda tercih edebileceğiniz gri taş desenli duvar kağıdı modelleri yapacağınız işlere daha rahat odaklanmanızı ve verimli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bu sayede siz de işlerinizi daha pratik bir şekilde bitirerek artan zamanınızı kendinize ve ailenize harcayabilirsiniz. Taş malzeme başlarda yapılarda taşıyıcı olarak kullanılmaktaydı, daha sonra dekoratif olarak da bir etkiye sahip olduğu gözlemlenen taş malzemeleri günümüzde taşıyıcı olarak kullanmak riskli ve verimsiz sonuçlar doğurmaktadır. Bundan dolayı siz de farklı seçenekler ile sunulan taş desenli duvar kağıdı fiyatları arasından bütçenize uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Kolaylıkla uygulayabileceğiniz ürünler sahip oldukları yüksek baskı kalitesi sayesinde gerçek bir hava elde etmenizi de sağlamaktadır. Siz de ürünler arasından bir seçim yaparken baskı kalitesine dikkat ederek daha isabetli sonuçlar sağlayabilirsiniz. Düşük baskı kalitesine sahip olan ürünler göze hoş gelmeyecek ve kullanışsız bir sonuç elde etmenize neden olacaktır. Bunun yanında yüksek baskı kalitesine sahip olan ürünler daha hoş bir görünüme sahip olmaktadır. Siz de geniş ürün yelpazesi içerisinden mekan ihtiyaçlarınıza ve tasarım fikirlerinize uyan ürünler seçerek oldukça ferah ortamlar elde edebilirsiniz. Sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz ürün seçenekleri arasından kendinize uygun modellere yönelebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1A sanat (1)
20X30 (2)
312Dizayn (2)
3d Wall (55)
aadekor (5)
Ack (1)
Action (1)
AdaWall (101)
Aden (1)
Armada (2)
ArtWALL (2)
Avrupa (9)
Bigaimaj (1)
COSMOS (1)
D.L. & Co (1)
DecoHome (9)
Decowall (42)
Dekonil (42)
Dekor (60)
(222)
(133)
DU&KA (20)
EcoSphere (17)
Ege (2)
Erismann (5)
G7 DESIGN (1)
Gmz Deri (10)
gmzwall (18)
Golden (54)
Goldx (3)
Halley (55)
Marburg (2)
Modaduvar (14)
N1 (1)
Prowall (340)
Rasch (49)
Ugepa (7)
Wall 212 (28)
Zümrüt (94)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(53)
ve üzeri (106)
ve üzeri (117)
ve üzeri (121)
ve üzeri (123)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL