Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Taş Desenli Duvar Kağıdı

için 1,314 sonuç bulundu.

Taş Desenli Duvar Kağıdı

Günlük hayatın mevcut temposundan ve yoğunluktan, iş hayatı içerisinde bulunan tüm insanlar akşam evlerine ve yaşam alanlarına dönüş saatlerini iple çekmektedir. Ev ortamı kişinin kendisi gibi hissettiği ve ait olduğu konfor alanının kendisine sunulduğu tek konum olarak bilinmektedir. Ev dekorasyonunun belirlenmesinde kişinin ve kullanıcının bireysel zevklerini, estetik beğenisini ve mental ruh halini yansıtan tasarımlardan oluşturulmuş olması kişinin kendisini mevcut ev ortamında çok daha mutlu ve bulunduğu ev ortamına ait hissetmesine olanak sunmaktadır. Ev dekorasyonu her ne kadar tek bir başlık altında toplanıyor olsa da kendi içinde çok geniş alt başlıklara ve ürün seçeneklerin çalışma prensiplerine, kullanım alanlarına göre binlerce farklı ürün seçeneği ve seçim imkanı sunan konulardan biri olarak bilinmektedir. Ev dekorasyonunda özellikle her geçen gün kullanımı hızla artış gösteren duvar kağıdı kullanımı da sıklıkla gözlemlenmektedir. Pratik, hızlı, oldukça kolay ve kullanışlı bir dekorasyon fikri olması sebebiyle duvar kağıdı kullanımı kullanıcılara hızlı, yenilenebilir ve şık tasarım seçenekleri sunmakta ve birbirinden farklı, çeşitli ürün seçenekleri ile kullanıcılarına alternatif tercih önerileri ile hizmet vermektedir. Bu ürün seçenekleri arasında en büyük ilgiyi ise açık ara taş desenli duvar kağıdı seçenekleri görmektedir. Kullanıldığı her ortama eşsiz bir uyum ve bütünlük göstermesi sebebiyle taş duvar kağıdı kullanımı oldukça yaygınlaşmaktadır. Taş desenli duvar kağıdı ile duvar kaplama yönteminin sık tercih edilen bir ev dekorasyon yöntemi olmasının başlıca sebebi tüm duvar yüzeylerine sorunsuz ve fark etmeksizin uygulanabilir olmasıdır. Tüm duvarlarda oldukça kolay uygulanabilen taş desenli duvar kağıdı uygulaması kısa sürede uygulandığı ortamın tasarım ve dizayn aurasını ve atmosferini değiştiren etkiler oluşturmakta ve büyük bir beğeni toplamaktadır.

 Farklı Bir Ev Atmosferi İçin Taş Desenli Duvar Kağıdı Kullanımı

Farklı Bir Ev Atmosferi İçin Taş Desenli Duvar Kağıdı Kullanımı

İnsanlar iç güdüleri itibariyle sürekli olarak aynı ortamda bulunmaktan ve aynı eylemleri gerçekleştirmekten sıkılan canlılardır. Bu nedenle en çok vakit geçirdikleri ortamları belirli bir süre zarfı sonrasında birtakım yenilikler ve değişiklikler ile renklendirmek istemektedirler. Kişilerin en çok vakit geçirdiği konum ve ortam olan evler ise bu iç güdüler sebebiyle kullanıcılara birçok farklı ev dekorasyonu fikri oluşumuna neden olmaktadır. Şık, mantıklı ve doğru tekniklerle gerçekleştirilmiş bir ev dekorasyonu tüm evin mevcut atmosferini değiştirerek kişilere yenilik etkisi getirmektedir. Özellikle teknolojinin gelişimi ve yaygınlaşmasıyla beraber binlerce dekorasyon fikri ve uygulaması olup bunlar her geçen gün artış göstermektedir. Birbirinden farklı ve seçenekli birçok modeli de bulunan taş desenli duvar kağıdı modelleri ev dekorasyonunda her geçen gün artış göstererek kullanılmaktadır. Taş desenli duvar kağıtları gerek tek bir odada, gerek tüm duvarlarda gerekse bir odanın yalnızca belirtilmek ve dekorasyonu patlatılmak istenen belirli bir duvar veya alanında kullanılmaktadır. Genellikle salon veya TV ünitesi bulunan oturma odalarında doğal taş desenli duvar kağıtları sıklıkla kullanılarak sade bir şıklık arayan kullanıcıların vazgeçilmez seçimleri arasında yer almaktadır. Taş desenli duvar kağıdı modelleri kendi içlerinde üretim malzemesi, malzeme sınıfı ve kalınlığı, renk skalası, taş türü, boyut türü gibi birbirinden farklı ve çeşitli birçok etken unsur ile kullanıcılarına çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Her ev dekorasyonuna kusursuz bir uyum ile yakışan taş desenli duvar kağıdı modelleri tamamen kullanıcının isteklerine ve kişisel zevklerine göre çeşitlendirilmektedir. Taş desenli duvar kağıdının kullanıldığı ev ve oda dekorasyonlarında estetik ve şıklık çok daha ön planda olurken bu dekorasyon işlemi aynı zamanda oldukça kolay, hızlı ve pratik işlemler ile gerçekleşmekte ve kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Sayfamızdan yapışkanlı folyo çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.

 Eşsiz Ev Dekorasyonlarının Vazgeçilmez Parçası Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Eşsiz Ev Dekorasyonlarının Vazgeçilmez Parçası Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Kullanıcı isteğine bağlı olarak düz bir taş görünüm seçilebildiği gibi kabartmalı ve üç boyutlu havasını yansıtan duvar kağıdı seçenekleri de tercih edilebilmektedir. Birçok farklı ve seçenekli yüzey alternatifi sunan taş desenli duvar kağıtları; kabartma taş desenli duvar kağıdı olarak da bilinen 3 boyutlu taş desenli duvar kağıdı seçenekleri ve standart modeller ile kullanıcılara alternatif seçenekler sunmaktadır. Kabartma desene sahip olan taş görünümlü ve desenli duvar kağıdı modelleri ortamın havasını baştan aşağı değiştirerek gerçeğe birebir yakınlıkta taş desen ile kaplama görünümü sunmaktadır. Öyle ki 3 boyutlu diğer bir adıyla kabartma taş desenli duvar kağıtlarında kullanılan temel malzemenin bir duvar kağıdı olduğunu anlamak bile çok güç iken tamamen taş kaplama efekti ile muntazam bir görünüm elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Taş desenli duvar kağıdı modelleri çeşitlenirken kullanıcının mevcut ev veya alan dekorasyonu kadar renk geçişleri, mevcut ortam teması da büyük bir önem arz etmektedir. Her renk grubuna ve salasına, dekorasyon tipine uygun geliştirilen birçok farklı taş desenli duvar kağıdı modeline erişmek ve bu sayede kusursuz ev dekorasyonlarına sahip olmak oldukça kolay ve mümkündür. Eskitme ve nostaljik görünümleri seven kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürün seçeneklerinden biri olan taş tuğla desenli duvar kağıdı modelleri her geçen gün kullanımını hızla arttıran seçeneklerden biri olarak bilinmektedir. Özellikle salon veya TV odası mevcut olan oturma odalarında bastırılmak ve öne çıkarılmak istenen bir duvarın taş tuğla desenli duvar kağıdı modeli kullanılarak göz önüne çıkarılması son dönemde oldukça meşhur olan dekorasyon tüyolarının başında gelmektedir. 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri de sayfamızda bulunmaktadır.

 Taş Desenli Duvar Kağıdı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Taş Desenli Duvar Kağıdı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Taş desenli duvar kağıdı modelleri kullanıcılara binlerce farklı ürün seçeneği ile çok geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcılarına farklı ürün çeşitleri ile hizmet vermektedir. Bu durum elbette avantaj olsa da kimi zaman kullanıcıların seçim aşamasını zorlaştırmaktadır. Taş desenli duvar kağıdı seçimi yapılırken kullanıcılara yardımcı olacak belirli başlı püf noktalar olduğu bilinmektedir. Bu maddelerden ilki elbette kullanılacak ortamın mevcut dekorasyonudur. Sade ev dekorasyonlarında genellikle daha baskın taş desenli duvar kağıdı modelleri tercih edilirken; iddialı ve abartılı ev dekorasyonlarında çok daha sade, minimal taş desenli duvar kağıdı tasarımları tercih edilmektedir. Ortam ve ev dekorasyonunun yanı sıra kullanacak duvar genişliği, duvarın ebat ve ölçüleri de büyük bir önem arz etmektedir. Bu nedenle kendinden yapışkanlı taş desenli duvar kağıdı modelleri birçok ortama kolaylıkla uyum sağlamakta ve her dekorasyona kusursuz biçimde eşlik etmektedir. Yapışkanlı taş desenli duvar kağıdı modelleri kolay kullanılabilir ürün seçenekleri olması sebebiyle her dekorasyon ve renk skalasında uyumluluk göstermektedir. Taş desenli duvar kağıdı seçimi yapılırken kullanılacak oda ve ortamın genişliği de oldukça önemlidir. Geniş odalarda kabarık taş desenli duvar kağıdı modelleri de sıklıkla kullanılabilirken daha dar ve küçük alanlarda düz ve açık renk taş desenli duvar kağıdı modelleri tercih edilmekte ve ortamda şık bir atmosfer oluşumuna sebep olmaktadır. Kullanılacak ortamın oldukça önemli bir kriter olduğu taş desenli duvar kağıdı seçiminde çocuk veya bebek odalarına yönelik tasarımlar da büyük bir ilgi görmekte ve sıklıkla kullanılmaktadır. Pembe taş desenli duvar kağıdı modelleri ve gri taş desenli duvar kağıdı modelleri bebek ve çocuk odalarında sıklıkla tercih edilen ve kullanımı yaygınlık gösteren ürün seçeneklerinden bazıları olarak bilinmektedir. Dekorasyonda sadelik ve şıklığı bir arada arayan, abartıdan uzak görünümler tercih eden kullanıcılar ise genellikle doğal taş desenli duvar kağıtları modellerini tercih etmektedir. Genellikle açık renk ve ferahlatıcı bir tema tasarımı ile incelikle dizayn edilen doğal taş desenli duvar kağıdı modelleri kullanıldığı ortamın tüm atmosferini ve görünümünü olumlu yönde etkilemektedir. Birbirinden farklı ve seçenekli birçok taş desenli duvar kağıdı modeli bulunması kullanıcılara alternatif seçenekler sunarken kimi zamanda seçim aşamalarını zorlaştıran unsurlardan biri olarak bilinmektedir.

 Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri Fiyatları Nelerdir?

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri Fiyatları Nelerdir?

Ev dekorasyonu uzun emek, efor ve titizlik isteyen konu başlıklarından biri olarak bilinmektedir. Her bir parçanın seçilmesi ve bir araya gelmesi ile eşsiz kombinasyonlar ortaya çıkarılır ve kusursuz bir görünüm elde edilmektedir. Oldukça pratik ve kolay uygulanabilir dekorasyon modelleri de mevcuttur ve hızlı uygulanabilir olması sebebiyle tercih edilmektedir. Bu dekorasyon yöntemlerinden biri de duvar kaplama işlemi olarak bilinmektedir. Hızlı, pratik ve kolay uygulanır olması taş desenli duvar kağıdı modellerinin kullanımının yaygınlaşmasına neden olan etkenler arasında bulunmaktadır. Taş desenli duvar kağıdı fiyatları birbirinden farklı birçok etken unsur sebebiyle çeşitlilik göstermekte olup kullanıcılara çok geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. Marka, model, renk, yüzey ve desen seçenekleri gibi birçok madde fiyat aralığının belirlenmesinde etkin rol oynamaktadır. Taş desenli duvar kağıdı modelleri ve fiyatları her ne kadar değişken ve çeşitli bir aralıkta bulunsa da birçok durum, ekonomik sınıf ve bütçeye kolaylıkla hitap etmekte ve sıklıkla kullanılmaktadır. Taş desenli duvar kağıdı modelleri her ne kadar tek bir başlık altında toplanıyor olsa da kendi içinde birçok farklı alt başlığa ayrılmakta ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda çeşitlilik sunmaktadır. Geniş ürün alternatifleri bulunduran taş duvar desenli duvar kağıtları kullanılacak alanın ölçülerine, ortamına, mevcut dekorasyona ve ulaşılması hedeflenen görünüm gibi birçok etken unsur sebebiyle farklı seçeneklerle hizmet vermekte ve her bir ürün seçeneği kullanıcılar tarafından büyük bir beğeni görmektedir. Taş desenli duvar kağıdı modelleri belirlenirken yüzey tipi büyük bir önem arz etmektedir.

 Taş Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Yapıştırılır?

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri Yapıştırılır?

Duvar kağıtları kolay uygulanabilir işlemler olması sebebiyle her yaş grubu ve durumda kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Duvar kaplama işlemi oldukça pratik ve gün içerisinde uygulanabilir dekorasyon metotlarından biri olarak bilinmektedir. Taş desenli duvar kağıdı modelleri mevcut ortama ve duvara monte edilirken kullanılan duvar kağıdı modelinin türü önemli ve ayırt edici noktalardan biridir. Kendinden yapışkanlı taş desenli duvar kağıdı çeşitleri temel olarak içerisinde duvara monte edilmeye ve yapışmaya uygun olarak tasarlanmış mekanizmalar içermektedir. Kendinden yapışkana sahip olan taş desenli duvar kağıdı mevcut ölçülerin olduğu duvara çok kısa sürede yapıştırılarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Kendinden hazır bir yapışkan sistemi bulunmayan taş desenli duvar kağıdı modelleri duvara yapıştırılırken ekstra bir yapıştırıcı sistem ve malzeme kullanımı ile yine çok kısa sürede yapıştırma işlemi tamamlanmaktadır. Taş desenli duvar kağıtları düz veya kabartmalı modeller fark etmeksizin kısa sürede uygulanabilir ve sökülebilmektedir. Duvarın asıl mekanizmasına ve görünümüne hiçbir zarar vermeden kolaylıkla sökülebilen taş desenli duvar kağıdı modelleri bu nedenle kalıcı ve yerleşik düzeni olmayan, kiracı olan, öğrenci evinde oturan kullanıcılara da bu anlamda büyük alternatifler sunmaktadır. Yerleşik düzeni olmayan kullanıcıların da istedikleri ev dekorasyonuna ve ev atmosferine erişilmesine olanak sağlayan taş desenli duvar kağıdı modelleri bu nedenle her kullanıcı tarafından güvenle ve sorunsuz olarak tercih edilmektedir. Uzun ömürlü, dayanıklı kullanıma uygun olarak dizayn edilen kaliteli üretim malzemelerinden oluşan, birbirinden farklı e çeşitli binlerce ürün seçeneği ile eşsiz tasarımlar oluşturulmasına olanak sağlayan taş desenli duvar kağıdı modellerinin kullanımı her geçen gün gerek ev gerekse ofis, kafe, restaurant ortamlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Kendinize ve yaşam alanınıza en uygun taş desenli duvar kağıdı modelini tercih ederek yaşadığınız ortamı tasarım ve dekorasyon harikası bir atmosfere dönüştürebilirsiniz.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri Nelerdir?

Taş desenli duvar kağıtları birbirinden farklı ve çeşitli binlerce ürün seçeneği ile dekorasyon tutkunlarına ve kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Renk, desen, yüzey, marka ve model gibi birçok farklı başlık dahilinde taş desenli duvar kağıdı modelleri çeşitlenmektedir. Düz yüzeye sahip taş desenli duvar kağıtları ve kabartma yüzeyli taş desenli duvar kağıtları olarak genel anlamda iki alt başlığa ayrılabilmektedir. Kabartma taş desenli duvar kağıtları gerçeklik etkisi ve efekti sunarak 3 boyutlu taş desenli duvar kağıdı modelleri olarak da adlandırılmaktadır. Her ev dekorasyonuna ve kullanılacak alan tipine uygun taş desenli duvar kağıdı modeline erişmek oldukça kolay ve mümkündür. Renk skalası da çok geniş olan taş desenli duvar kağıdı modelleri açık renk temaları ve kapalı renk temalarıyla her tasarıma uygun hizmet vermektedir. Özellikle açık renk olarak adlandırılan beyaz, gri, pembe gibi tonlarda üretilmiş taş desenli duvar kağıdı modelleri daha dar odalarda ve alanlarda mevcut ortamın olduğundan çok daha geniş ve ferah gözükmesine olanak sağlamaktadır. Açık renk ve sade tasarımlarla dekore edilmiş alanlarda ise tezatlık uyumu sağlamak amacıyla; gri, siyah, tuğla ve kahverengi görünüme sahip taş desenli duvar kağıdı modelleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Neredeyse her ev dekorasyonuna, tasarımına uygun geliştirilmiş bir taş desenli duvar kağıdı modeline erişerek çok kısa sürede mevcut dekorasyonunuzu geliştirebilir ve keyifli bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Yapılır?

Taş desenli duvar kağıtları kullanımı ve kurulumu da oldukça kolay ve pratik olan dekorasyon ekipmanlarından biridir. İçerisinde bulunan veya dışardan hazır olarak alınan yapışkan sistemi ile mevcut duvar ölçülerine kusursuz bir uyum sağlayan hazır taş desenli duvar kağıdı modellerini oldukça kısa sürede duvarınıza yapıştırabilir ve aynı gün içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1A sanat (1)
20X30 (2)
312Dizayn (3)
3d Wall (59)
aadekor (5)
Ack (1)
AdaWall (60)
Armada (1)
ArtWALL (1)
Avrupa (9)
Bigaimaj (1)
D.L. & Co (1)
DecoHome (8)
Decowall (65)
Dekonil (41)
Dekor (32)
DİA'S (1)
(215)
(123)
DU&KA (18)
EcoSphere (17)
Ege (2)
Erismann (2)
G7 DESIGN (1)
gmzwall (9)
Golden (51)
Halley (23)
Marburg (2)
Modaduvar (51)
Prowall (291)
Rasch (48)
Ugepa (7)
Wall 212 (15)
Zümrüt (88)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(49)
ve üzeri (94)
ve üzeri (102)
ve üzeri (104)
ve üzeri (106)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL