TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Duvar Kaplama

için 16,705 sonuç bulundu.

Duvar Kaplama

Pratik ve hızlı şekilde iç mekan dekorasyonunda yeni bir görünüm arayışında olanların taleplerine yanıt verecek dekorasyon ürünlerinden birisi de duvar kaplama ürünleridir. Farklı görselliklerde ve stillerde iç mekan dekorasyonları yakalamak isteyenlere özgün tasarımlara sahip olan panel ve kaplama ürünleri önemli bir avantaj sağlıyor. Duvar yüzeyine pratik şekilde uygulanabilir olması ile herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. İstenen tüm duvar yüzeyine kolayca uygulanabilmekte olan duvar kaplamaları özgün tasarım çeşitliliği ile iç mekanda oluşturulmak istenen her türlü dekorasyon stiline göre kullanım gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Özgün ve sıra dışı atmosferler yaratmak isteyenler için kaplama ürünleri önemli bir avantaj oluşturmaktadır.

Duvar Dekorasyonu için Duvar Kaplama Ürünleri

Duvar Dekorasyonu için Duvar Kaplama Ürünleri

Sıradan bir duvar görüntüsü yerine daha özel ve daha dikkat çekici bir görsellik yakalamak isteyenler için günümüz dekorasyon ürünleri önemli bir avantaj sağlıyor. Yapı ürünlerinde teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte yakalanan yeni nesil çözümler, dekorasyon çalışmalarına pratiklik ve özgürce hareket kabiliyeti kazandırıyor. Bu nedenle de oldukça yoğun şekilde tercih edilen portatif dekorasyon ürünleri ile iç mekan düzenlemeleri daha özel biçimde gerçekleştirilebiliyor. Duvar kaplama malzemeleri farklı tasarım seçeneklerine sahip olması ile her stile ve her dekorasyon tarzına hitap etmektedir. Parçalı modellerinin yanı sıra duvar kaplama paneli olarak panel formunda da satışları gerçekleştirilmektedir. İç veya dış mekan için farklı özelliklerde ve malzemelerde üretilen duvar kaplamaları sayesinde artık istediğiniz duvarı, istediğiniz görselliğe hem ekonomik hem de kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Özellikle de pratik bir şekilde herhangi bir hafriyat işlemine gerek olmadan duvar yüzeyinin kaplanması tekniğiyle uygulanan bu paneller ile istediğiniz atmosferi kolayca yaratabilmeniz mümkün oluyor. Dekoratif duvar paneli modelleri malzeme ve tasarım çeşitliliğine sahiptir. Bu çerçevede de iç mekan dekorasyonunuzda duvar yüzeyini isterseniz kolayca taş duvar görselliğine kavuşturabilirsiniz ister de ahşap duvar görselliğine kavuşturabilirsiniz. Portatif yapısı ile istediğiniz zaman kolayca uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Dekorasyona değer kazandırmak amacı ile uygulanabilen duvar kaplamaları, uygun fiyatları ve zengin model çeşitliliği ile yaşam alanlarının tüm mekanlarına uygulanabilmektedir. Oturma odası, salon, mutfak veya yatak odası için duvar kaplaması yapabilmek mümkündür. Uygulamaları da çok basit olan duvar kaplamaları kendisinden pratik monte özelliğine sahiptir. Üzerinde bulunan kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde duvar yüzeyine kolay bir şekilde panel ya da parça olarak tutturulabilmektedir. Yüksek dayanıklılığı ile hem iç mekanda hem de dış mekanda oluşabilecek farklı sıcaklık değerlerinde sağlam şekilde kalabilmektedir. Böylelikle oldukça uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirilebilirsiniz. Özel tasarımlı yapışkanlı duvar paneli ile istediğiniz duvar yüzeyine kalıcı şekilde dayanıklılık göstermesini sağlayarak, monte edebilirsiniz. Kendinden yapışkanlı duvar paneli modelleri ahşap, strafor, köpük ve plastik gibi farklı malzemelerden üretilmektedir.

Duvar Kaplama Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Duvar Kaplama Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Duvar kaplamaları, son yıllarda dekorasyonların en trend parçalarından birisi olmaktadır. Mekan içerisinde ahşap, taş veya daha farklı bir malzeme ile duvar inşası yapılmış gibi bir görüntü yaratılmasını sağlayan ekonomik ürünler olan duvar kaplama panelleri, oldukça ekonomiktir. Çok uygun fiyatlarla iç veya dış mekanlarda doğal taş ya da doğal ahşap görselliğini yakalamanızı sağlıyor. Çünkü strafor duvar kaplama ürünleri kolay işlenebilir olması ile birbirinden tamamen farklı görselliklere büründürülebiliyor. Bu sayede mekanınızda istediğiniz görüntü ve dekorasyon stilini hem kolay hem de bütçenize uygun şekilde yaratabilmenize yardımcı oluyor. İç duvar kaplama strafor malzemeleri kir tutmayan özellikleri ve kolay bir şekilde temizlenebilmeleri ile de iç mekanda duvar ya da ahşap atmosferini son derece hijyenik ve ekonomik bir şekilde yaratabilmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda da yüksek dayanıklılığa sahip olması ile çok düşük sıcaklık değerlerinden, çok yüksek sıcaklık değerlerine kadar dinamik bir şekilde dayanıklılık gösterebilmektedir. Bu sayede de dış duvar kaplama içinde strafor malzemelerin kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Yüksek dayanıklılığı, uzun ömürlülüğü ve tabii ki estetik görüntüsü ile günümüz mimarisinde strafor duvar paneli modelleri oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Düşük maliyeti ve yüksek kalitesi ile tam bir fiyat performans ürünü olarak kabul edilen dekorasyondaki en yeni trendlerden duvar kaplamalarında plastik duvar kaplama ürünleri de bulunmaktadır. Bu şekilde tahribat seviyesi minimal seviyelerde ve istenen görselliklere sunabilecek formlara dönüştürülebilen bir duvar kaplaması paneli kullanımının gerçekleştirilmesi de mümkün olmaktadır. Isı yalıtımı da sağlayabilme özelliğine sahip olan köpük duvar kaplama ürünleri çok düşük maliyetleri nedeni ile de dekorasyon yenilemede veya sıfır gayrimenkul yapımında çok sık şekilde tercih edilmektedir. İç mekan ve dış mekan için kullanabilecek duvar kaplamaları birbirinden farklı malzemelerden üretilmektedir. Bununla birlikte hem üretim malzemesi hem de boyutları ile duvar kaplama panelleri farklı fiyatlara sahiptir. Duvar kaplama strafor ya da diğer malzemelerden üretilmesine göre fiyatlarında değişiklik bulunmaktadır. Dekorasyonun en yeni trendleri duvar kaplamalarındaki farklı modellerin kendilerine özgü tasarımlarını inceleyerek, istediğiniz atmosferi yakalamanızı sağlayacak model için seçimde bulunabilirsiniz. Dekorasyon & Aydınlatma kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Duvar Kaplama ile Özgün ve Estetik Atmosfer Yaratın

Duvar Kaplama ile Özgün ve Estetik Atmosfer Yaratın

İnsanoğlunun zevk ve tercihleri birbirinden tamamen farklıdır. İnsan duygu ve düşüncelerinin bir yansıması olan dekorasyonda bu nedenle farklı stilleri ile çok eski çağlardan beri insanların yaşam ve çalışma alanlarının şekillendirilmesini sağlamıştır. Özgün ve tamamen kişinin zevk ve yaşam görüşünü temsil eden görselliklere sahip olan mekan atmosferi yaratmaya yardımcı olan dekorasyon ürünleri modern çağda zengin bir çeşitliliğe ulaşmıştır. Daha pratik şekilde uygulanabilirliği ile dikkat çeken dekoratif ürünler aynı zamanda da her tarza ve stile göre dekorasyon yaratabilme fırsatı sunuyor. Bu nedenle de duvar kaplamalarında da hem görsellik hem de malzeme çeşitleri bulunmaktadır. Daha otantik ve daha doğal bir mekan dekorasyonu arayışında olanlar için günümüzde ahşap duvar paneli modelleri sunulmaktadır. Ahşap duvar kaplama modelleri ahşabın farklı tonlarını ve şekillerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Yaşam alanlarınızda istediğiniz duvarı ahşap malzemeden üretilmiş olan duvar kaplamaları ile yeniden şekillendirebilirsiniz. Modern çizgilerde bir dekorasyon stili oluşturmak istiyorsanız taş duvar kaplama malzemelerini tercih edebilirsiniz. Taşın keskin çizgilerini tüm mekana kazandıracak bir görsellik sunan doğal taş duvar kaplama ürünleri, mekan içerisinde son derece doğal bir görüntü de yaratabilmenize yardımcı olmaktadır. Dolayısı ile mekandaki dekorasyonda doğallığın daha fazla ön planda olmasını arzuluyorsanız ahşap ve taş malzemeden üretilen ya da bu görselliklere sahip olan duvar kaplamalarını tercih edebilirsiniz. Çok ekonomik olmasının yanı sıra istenen her türlü şekil ve formda tasarlanabilmekte olan strafor duvar paneli ürünleri günümüzde oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor. Özgün görselliklere sahip olan duvar panellerinde aynı zamanda da ısı yalıtımı da sağlanabilmektedir. Duvara uygulanan panel ile kolay bir şekilde iç ve dış mekan havasının birbirleri ile karışmasının tamamen önüne geçilebilmektedir. Dolayısı ile mekan içerisindeki enerji maliyetlerinin düşürülmesine, estetik görüntüsünün getirmiş olduğu değer ile birlikte önemli bir kazanım sağlamaktadır. Yüksek kalitedeki malzemelerden birisi olması ve kolayca işlenebilir olması sebebi ile Duvar Kaplamaarında plastik ve strafor malzemeler oldukça yoğun şekilde kullanılmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001Hediye (159)
1A sanat (8)
3d Wall (70)
3M (8)
aadekor (1)
Ack (1)
AdaWall (1046)
Alfacom (1)
Armada (38)
Artikel (226)
baytekfoam (20)
Bellagente (37)
Best (47)
Bigaimaj (23)
Bosphorus (16)
Burawall (15)
COSMOS (12)
d-c-fix (1)
D.L. & Co (1)
DecoHome (6)
Decoor (39)
Decor (4)
Decorange (1)
DECORITA (8)
Decosa (1)
Decowall (1561)
Dekonil (8)
Dekor (194)
Delle Dekor (147)
DİA'S (2)
Dijitalya (2)
Dijiwork (135)
(6698)
(1295)
Dlight (1)
DU&KA (115)
DUSEL (3)
DuvarDizayn (504)
Erdeco (54)
Erismann (3)
Evlium (214)
Finearts (3)
gmzwall (18)
Golden (118)
Goldx (3)
Halley (385)
HANNU (1)
İTHAL (7)
K2 (2)
Kale Home (1)
Karplus (1)
Kore (1)
Liwart (114)
Marburg (217)
Mat Galeri (39)
Modaduvar (6)
Pop Art (1)
Proart (44)
Prowall (405)
Rasch (141)
Sever (56)
STİKWALL (115)
Tek-İş (1)
Vardek (1)
Vertu (274)
VİTALE (1)
Vox (6)
Wall 212 (11)
XX (1)
Yasham (105)
Zambaiti (4)
ZİTA (1)
Zümrüt (200)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(539)
ve üzeri (684)
ve üzeri (730)
ve üzeri (738)
ve üzeri (765)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL