Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Duvar Kaplama

için 7,250 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Duvar Kaplama

Günlük hayat temposundan ve yoğunluktan, iş hayatı içerisinde bulunan tüm insanlar akşam eve dönüş saatlerini iple çekmektedir. Ev sıcaklığı, insana sunduğu özgürlük alanı ve konfor kişilerde her zaman olumlu yönde etki göstermektedir. Ev dekorasyonunun kişinin ve kullanıcının bireysel zevklerini, estetik beğenisini ve ruh halini yansıtan tasarımlardan oluşturulmuş olması kişinin kendini ev ortamında daha mutlu ve ortama ait hissetmesine olanak sunmaktadır. Ev dekorasyonu her ne kadar tek bir başlık altında toplanıyor olsa da kendi içinde çok geniş ürün seçeneklerine, kullanım alanlarına göre binlerce farklı seçenek ve seçim imkanı sunan konulardan biri olarak bilinmektedir. Ev dekorasyonunda özellikle her geçen gün kullanımı hızla artış gösteren duvar kaplama yönteminin sıklıkla kullanıldığı gözlemlenmektedir. Pratik, oldukça kolay ve kullanışlı bir dekorasyon fikri olması sebebiyle duvar kağıdı ile kaplama yöntemleri kullanıcılara hızlı, yenilenebilir ve şık tasarım seçenekleri sunmakta ve birbirinden farklı, çeşitli ürün seçenekleri ile kullanıcılarına alternatif tercih önerileri ile hizmet vermektedir. Yıllardır ev içi dekorasyonlarda sıklıkla gördüğümüz düz renk duvar kullanımı; duvar kaplama kağıdı ve duvar kaplama yöntemlerinin hayatlarımıza girmesiyle beraber yerini daha modern tasarımlara bırakmıştır. Sıradan ve düz renk duvarların aksine estetik, şık ve özgün renk ve tasarımları ile hizmet veren duvar kaplama seçenekleri ev dekorasyonunda kişinin kendi istek ve zevklerine dair belirli işaretler bırakmasına olanak sağlamaktadır. Duvar kaplama gerek ev ortamında gerekse stüdyo, ofis gibi farklı kullanımı bulunan iç mekan alanlarda güvenle kullanılan dekorasyon yöntemlerinden biri olarak bilinmektedir. Özellikle son yıllarda tasarımın, modanın ve teknolojinin hız kesmeden gelişim göstermesi ev dekorasyonunda binlerce ürün ve ekipman seçeneği oluşturulmasında büyük bir rol oynamıştır.

 Eşsiz Ev Dekorasyonları İçin Duvar Kaplama Kullanımı

Eşsiz Ev Dekorasyonları İçin Duvar Kaplama Kullanımı

Ev dekorasyonu baştan aşağı oldukça titizlik ve uğraş gerektiren konulardan biridir. Birçok farklı ürün seçeneği bulundurması kullanıcılara geniş bir yelpaze sunarken kimi zaman da seçim esnasında kafa karışıklığına neden olmaktadır. Bu nedenle yenilenebilir ve değişkenlik gösterebilir estetik zevkler bulunduruyor olunması kullanıcılar için değişimi kolay yapılan, hızlı ve pratik dekorasyon yöntemleri sunarak tasarım konusunda ciddi ve keskin çizgiler çekilmesini önlemeyi hedeflemektedir. Duvar kaplama iç mekan tasarımlarında oldukça kısa sürede ve pratik işlemler sayesinde yeni görünümler oluşmasını sağlayan yöntemlerden biridir. Duvar kaplama panelleri istenilen tüm duvar yüzeylerinde güvenle kullanabilen bir yöntem olması nedeniyle de tüm kullanıcılara ve ev dekorasyonuna sorunsuz hitap etmektedir. Özellikle iç mekan tasarımında sıra dışı ve özgün tasarımlar yaratarak farklı atmosferler oluşturmayı hedefleyen kullanıcılar duvar kaplama yöntemi ile stillerini yansıtan dokunuşlar ile ev dekorasyonlarını renklendirmektedir. Teknolojinin hızla gelişmesi; ev ve yapı ürünlerinde de hız kesmeden geniş bir çeşitlilik oluşturulmasını sağlamıştır. Geliştirilen tüm bu yeni nesil yapı çözümleri arasında ilk sırada kullanılan duvar kaplama yöntemi özellikle kolay vazgeçilebilir ve değiştirilebilir olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Duvar boyamak veya desenli görünüme sahip olmak amacıyla tadilatlar yapmak çok daha uzun süreli, zor ve maliyetli işlemler olması sebebiyle kişiler ve kullanıcılar genellikle daha uygun fiyatlı, tadilat işlemi gerektirmeyen ve pratik dekorasyon çözümlerine yönelmektedir. Dekoratif duvar kaplama yöntemler kullanıcılara sunduğu kolaylık kadar binlerce farklı ürün seçeneği sunması sebebiyle özgün bir tasarım çeşitliliğine sahip olup, iç mekanda oluşturulması gereken neredeyse her tasarım çizgisine ve temaya uyumluluk gösterecek ürün seçenekleri ile kullanıcılara hizmet vermekte ve eşsiz ev dekorasyonları oluşturulmasını hedeflemektedir.

 Duvar Kaplama Modelleri Nelerdir?

Duvar Kaplama Modelleri Nelerdir?

Duvar kaplama yöntemleri kullanıcılara kısa süre içerisinde estetik zevklerini ve beklentilerini esas alarak evlerinde ve yaşam alanlarında eşsiz tasarım incelikleri oluşturma imkanı sunmaktadır. Duvar kaplama malzemeleri birçok farklı kullanım alanı da bulunabilen pratik montaj işlemleri bulunan dekorasyon ekipmanlarından biri olarak bilinmektedir. Duvar kaplama malzemeleri istenilen hedef dekorasyon görüntüsü ile değişkenlik göstermektedir. Bu seçim aşamasında kullanıcının ev dekorasyonunda elde etmek istediği görüntü ve duvar kaplama yöntemini kullanım amacı büyük bir önem arz etmektedir. Hedeflenen iç mekan tasarımı ve görüntüsü düz bir zemin ve renk tasarımı olarak kullanılacaksa eğer duvar kaplama kağıdı kullanarak düz bir renk zemin tercihi yaparak şık ama sade bir görünüm elde etmek çok kısa bir işlem sonunda mümkündür. Daha sade iç mekan dekorasyonlarında belirli bir duvarı veya belirli bir tasarımı belirginleştirmek amacıyla farklı tasarımlar sunan duvar kaplama kağıdı seçenekleri kullanmak da mümkündür. Yapışkanlı duvar paneli kullanımı ile de yine desen ve renk seçenekleri kullanarak farklı duvar tasarımlarını kısa sürede kullanıma geçirebilirsiniz. Farklı tasarımlara eşlik etmesi ile bilinen ve kullanılan duvar kağıtları; duvar kaplama tuğla desen seçenekleri, duvar kaplama ahşap görünüm seçenekleri ile farklı alternatif seçenekler sunarak çeşitli bir ürün kataloğu oluşmasına neden olmaktadır. Duvar kaplama taşları ile de farklı, belirgin ve dikkat çekici duvar görüntüleri elde ederek iç tasarımı ve dekorasyonda bulunan atmosferi baştan aşağı değiştirmek mümkündür. Birbirinden farklı birçok kullanıma ve mevcut ev dekorasyonuna hitap eden kendinden yapışkanlı duvar paneli kullanımı genellikle mevcut oda tasarımında öne çıkarılması planlanan konumlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Son yıllarda TV ünitesi veya televizyon sisteminin kurulu olduğu duvarda kullanılan ahşap, tuğla, desen, yüzey görünümlü duvar kaplama modelleri mekan tasarımını ve ev dekorasyon seviyesini oldukça değiştiren fakat uygulaması çok kolay kullanım yöntemlerinden biri olarak bilinmektedir. Misafir odaları, oturma odaları gibi mekanlarda sıklıkla kullanıldığı gibi dilenirse tüm ev veya ofis alanında iç tasarımda duvar kaplama metodu kullanılabilmektedir. Bazı ebeveynler ve kullanıcılar; eşsiz çocuk odası tasarımlarına imza atmak ve kusursuz bir bebek- çocuk odası dizayn etmek amacıyla sıklıkla çocuk odalarında duvar kaplama yöntemine başvurmaktadır. İstenilen renk, desen, motif ve görünümde hizmet verebilen duvar kaplama panelleri çocuk- bebek odası tasarımlarında hedeflenen tasarım görünümünün oluşmasında büyük bir rol oynamaktadır.

 Duvar Kaplamada En Çok Tercih Edilen Dekorasyon Fikirleri Nelerdir?

Duvar Kaplamada En Çok Tercih Edilen Dekorasyon Fikirleri Nelerdir?

İç duvar kaplama malzemeleri birçok farklı görünüm ve tasarım seçeneğine eşsiz bir uyum göstermesi sebebiyle her dekorasyon ve dizaynda güvenle tercih edilmektedir. Parçalı seçenek olarak da bilinen duvar kaplama kağıtlarının yanı sıra hazır ve tek parça panel formunda bulunan duvar kaplama panelleri de kullanıcılara büyük bir kolaylık sunmaktadır. Özellikle ev dekorasyonunda sadeliği ve şıklığı bir arada hedefleyen kullanıcılar genellikle düz renk, naif desenli ve ağırlıklı olarak açık renk duvar kağıtları veya duvar panelleri tercih ederek mevcut ortamın olduğundan daha ferah gözükmesini hedeflemektedir. Radikal tasarımlardan hoşlanan ve keskin bir iç mekan dizayn etmeyi hedefleyen kullanıcılar kimi zaman ahşap duvar panelleri veya tuğla görünümüne sahip duvar kağıt seçeneklerini tercih edebileceği gibi desen veya motif bulunduran ve içerisinde eskitme detaylar içeren duvar kağıt modelleri ile de kaplama işlemini yapabilmektedir. Mevcut duvar yüzeyi çok kısa bir süre ve pratik birkaç işlem sonrasında kullanıcının talebine göre dilerse bambaşka bir desen, dilerse ahşap veya eskitme tuğla görünümü, dilerse tırtıklı bir yüzeye dönüşüm sağlamaktadır. Strafor duvar kaplama ürün seçenekleri oldukça kolay işlenebilen ürün seçenekleri olması sebebiyle ufak değişiklikler ve kısa süreli işlemler sonrasında birbirinden farklı birçok görünüm ile hizmet verilmesi sağlanabilmektedir. Bu nedenle iç mekanda kullanılması hedeflenen dekorasyon, tasarım ve görüntü oldukça kısa sürede gerçekleştirilebileceği gibi kullanıcılara uygun maliyetler de sunmaktadır. Strafor temel bir malzeme birimi olarak; oldukça yüksek dayanıklılığa sahip, şık ve estetik birçok tasarım seçeneği bulunduran, uzun ömürlü ve sorunsuz kullanıma uygun üretim malzemelerinden biri olarak bilinmektedir. Bu nedenle iç- dış tüm mekan tasarımlarında strafor duvar paneli güvenle kullanılmaktadır. Genellikle kafe – restoran tasarımlarında veya dış mekanlarda sıklıkla kullanılan plastik duvar kaplama da kullanımı her geçen gün artış gösteren dekorasyon fikirlerinden biridir. Dilerseniz yapışkanlı foly çeşitlerini de sayfamızdan satın alabilirsiniz.

 Duvar Kaplama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Duvar Kaplama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Duvar kaplama yönteminin ev ve mekan dekorasyonlarında bu kadar sık tercih edilen yöntemlerden biri olmasının başlıca sebebi elbette kolay ve pratik bir kullanım vadetmesidir. Kolay monte edilebilir olması, hiçbir ekstra tadilat ve işlem gerektirmeden birkaç saat içerisinde tamamlanarak yerleşik düzenin bozulmadan devam edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle diğer dekorasyon işlemleri olan boyama, tadilat gibi işlemlerde kullanılan efor ve zaman kaybının önüne geçen duvar kaplama yöntemi kullanıcılardan büyük bir ilgi görmektedir. Öncelikle kaplama işleminin yapılacağı duvarlar belirlenmeli ve bu duvarların mevcut ebatları, ölçüleri alınmalıdır. Doğru duvar ölçüsü alımı kusursuz ve muntazam bir duvar kaplama işleminin başında gelen unsurlardan biridir. Ölçü işleminin gerçekleşmesinin ardından binerce duvar kağıdı veya duvar paneli seçeneğinden kişisel zevkinize, ev dekorasyonunuza en çok uyum sağlayan dekoratif duvar kaplama modeli tercih etmeniz beklenmektedir. Estetik beğeni yetilerinizi ön planda tutarak yaptığınız seçim kadar kullanılmasını istediğiniz üretim malzemesinin belirlenmesi de oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle hem mekan tasarımınıza hem de mekanik anlamda beklentilerinizi karşılayacak olan üretim malzemesini; plastik, ahşap, köpük, strafor, duvar kağıdı gibi ürün seçenekleri arasından tercih etmeniz gerekmektedir. Ardından eğer kendinden yapışkanlı duvar kağıdı modeli tercih ettiyseniz çok basit işlemler sonrasında kısa sürede duvarınızı kaplamanız kaçınılmazdır. Yapışkan içermeyen yalnızca kağıt modeli tercih ettiyseniz eğer ekstra duvar yapışkanı kullanımı ile de yine çok kısa sürede duvar kaplama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Eğer kaplama işleminde kullanılacak modeli duvar kağıdı yerine bir panel olarak tercih etmişseniz de mevcut ölçülere uygun olarak kısa sürede monte ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Duvar kaplama işleminin oldukça kısa sürede gerçekleşen ve pratik bir işlem olması, maliyeti düşük ve uzun efor gerektirmemesi gibi nedenlerle kendisinin duyulan ilgi ve kullanımı her geçen gün artış göstermektedir.

 Duvar Kaplama İşlemi Fiyatları Nelerdir?

Duvar Kaplama İşlemi Fiyatları Nelerdir?

Duvar kaplama işleminin sıklıkla tercih edilen dekor yöntemlerinden biri olmasının sebeplerinden biri de elbette diğer dekorasyon seçeneklerine göre çok daha düşük maliyetli ve kolay değiştirilebilir bir çözüm yöntemi olmasıdır. Özellikle sık dekorasyon değiştirilen yerlerde ve evlerde her dekora uygun duvar tasarımı ve tadilat yapılması oldukça yüksek bütçe gerektiren bir durum olması sebebiyle duvar kaplama işlemi büyük bir önem taşımaktadır. Duvar kaplama fiyatları birçok etken unsur sebebiyle kullanıcılara geniş bir fiyat aralığı sunmaktadır. Fiyat belirlenmesinde etkili olan maddeler başlıca; kaplama işleminde kullanılacak malzeme türü, malzeme tipi, kullanılacak ürünün duvara uygun ölçü ve ebatları gibi kriterler olarak bilinmektedir. Tüm bu maddeler seçilen kaplama işleminin kullanıcıya sunduğu fiyat ve miktarın belirlenmesini sağlarken; duvar kaplama işlemi diğer tüm dekorasyon işlemlerine oranla kullanıcılarına en uygun fiyatlı ve düşük maliyetli hizmeti sunan servislerden biri olarak kullanılmaktadır. Kolay değiştirilebilir olması sebebiyle de her bütçe, ekonomik durum ve sınıftan kullanıcılar tarafından memnuniyetle tercih edilmekte; ev dekorasyonlarına eşsiz tasarımlar eklenmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle kış aylarında doğalgaz yakımı minimum seviyeye indirilerek kullanıcılara ısı yalıtımı hizmeti sunan ve hem sağlık hem de maddiyat anlamında yükleri hafifletmeyi hedefleyen dekorasyon ürünlerinin başında elbette duvar kaplama köpük seçenekleri gelmektedir. Kullanılan özel köpük maddesi ile kış aylarında mevcut konumun dışardan gelen soğuk hava etkisini duvarlar arasında tutarak iç mekana aktarılması engellenmektedir ve bu sayede kış aylarında bile oldukça sıcak bir atmosfer sunmaktadır. Köpük duvar kaplama iç ve dış mekan tasarımlarında özellikle son dönemlerde ekonomik bütçeyi korumak ve ısınma seviyesini arttırmak amacıyla sıklıkla başvurulan pratik yöntemlerin biri olarak güvenle tercih edilmektedir. Renk ve desen seçenekleri arasından taş desenli duvar kağıdı modellerini de satın alabilirsiniz.

Duvar Kaplama Nasıl Yapılır?

Duvar kaplama işleminin gerçekleşmesinde sıklıkla tercih edilen bir dekorasyon yöntemi olmasının sebeplerinin başında elbette pratik bir kullanım ile monte edilmesi gelmektedir. Aynı gün içerisinde kurulumu tamamlanan duvar kağıtları veya duvar panelleri ortamın konforunu ve kullanımını etkilemeden çok kısa sürede estetik bir görünüme ulaşılmasını sağlamaktadır. Duvar kağıtları içerisinde bulunan yapışkan sistemleri sayesinde mevcut duvar yüzeyine yapıştırılarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Duvar kağıdı yerine duvar paneli kullanımı da aynı şekilde gün içerisinde montajı tamamlanan ve pratik bir kurulum ile hizmet veren seçeneklerden biri olarak kullanılmaktadır.

Duvar Kaplama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Duvar kaplama işlemi gerçekleştirilirken kullanıcının dikkat etmesi ve özen göstermesi gereken birkaç püf nokta bulunmaktadır. Bu noktaların başında ise doğru ölçüler ile kaplama işlemi gerçekleştirilmesi gelmektedir. Duvar ölçülerinin doğru şekilde alınması ve simetriyi bozmayan; sıfıra sıfır bir kaplama işlemi gerçekleştirilmelidir. Doğru yapıldığı takdirde duvar kaplama işlemi sonrasında yüzey kusursuz ve eşit bir görünüm ile eşsiz bir tasarım harikası haline gelmektedir. Dikkat gerektiren konulardan bir diğeri de yapışkan sistemidir. Eğer kendinden yapışkanlı bir duvar kağıdı veya panel kullanımı gerçekleşmiyorsa kullanılacak yapışkan maddenin kalitesi, doğru seçilmiş olması ve kaplama yapılacak maddenin duvar yüzeyine oldukça sağlam tutunmasına olanak sağlamaktadır. Bu nitelikler doğrultusunda titizlikle gerçekleştirilen bir duvar kaplama işlemi sonrasında dayanıklı, uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım kullanıcıları beklemektedir. Tasarım seçenekleri, binlerce ürün çeşidi, uzun ömürlü kullanımı ve kolay temizlenebilir olması özellikle ev dekorasyonunun büyük bir önem kazandığı günümüzde duvar kaplama işlemine gösterilen beğeniyi, ilgiyi ve memnuniyeti hız kesmeden arttırarak her evin dekor harikası tasarımlar ile süslenmesine olanak sağlamaktadır.