Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Çocuk Odası Duvar Kağıtları

için 1,129 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çocuk Odası Duvar Kâğıdı

Dekorasyonu güçlendirmek için çokça farklı malzemeler kullanılmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde her yerde kullanılabilen duvar kâğıtları ile duvarlarda farklı tarz yaratabilirsiniz. Çeşitli modelleri de bulunduğu için çokça farklı tasarımları oluşturma imkânı da sizlere sunuluyor. Çocuk odalarında sıkça görülen duvar kâğıtları hem farklı bir görünüm sunuyor hem de temizliği kolay hale getiriyor. Çocuk odası duvar kâğıdı ile oldukça güzel görünüme kavuşmaktadır. Kız bebekler, erkek bebekler için farklı çeşitleri mevcut olup mobilyalar ve aksesuarlarla uyumlu olarak kolaylıkla seçilebilmektedir. Hem duvarlar bambaşka görünüme kavuşuyor hem de temizliği çok kolay hale geliyor. Duvar kâğıtları kolay silinebilen ürünlerdir. Bu sayede de toz oluştuğunda kuru bir bez ile ya da kâğıdın türüne göre hafif nemli bir bez ile kolaylıkla temizlenebilmektedir. Çocuk odası duvar kâğıdı modelleri çok çeşitlidir. Renkleri, desenleri ve malzemeleri ile birbirinden farklı duvar kâğıtlarını tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde tasarımınızı oluşturup çocuklarınıza benzersiz odalar hazırlayabilirsiniz. Tek renk olabildiği gibi desenli modelleri de olduğu için çokça farklı çeşit size sunulmaktadır. Mobilyalarla uyumlu odaya bambaşka görünüm katan duvar kâğıtları ile sık sık boya yapmanıza gerek kalmaz. Badana yapmanıza gerek kalmadan çocuğunuzun odasına farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. İster tüm duvarları kâğıt ile kaplayabilir isterseniz de tek bir duvarı kâğıt ile kaplayarak farklılık yaratabilirsiniz. Duvar kağıtları kaliteli yapısı ile zamanla renk atması ya da yıpranma gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Avantajlı kullanımı ve kolay yapımı ile odalara yeni soluk getiriyor.

Birbirinden Farklı Çocuk Odası Duvar Kâğıdı Modelleri

Birbirinden Farklı Çocuk Odası Duvar Kâğıdı Modelleri

Duvar kâğıtları çokça çeşidi bulunan ürünlerdir. Böylelikle de kimsede bulunmayan bambaşka odalar elde edebilirsiniz. Farklı renkleri, desenleri ile sıradışı duvarlar elde etmek çok kolaydır. Çocuk odalarında özellikle hayvan figürlerinin yer aldığı duvar kâğıtları tercih edilmektedir. Hem sevimli hem de çocukların ilgisini çeken duvar kâğıtları ile çocuklarınız da mutlu oluyor. Üzerine hayvan figürleri yer alan duvar kâğıtları ile çocuklarınıza bunları öğretme şansına da sahipsiniz. Sürekli gözlerinin önünde olacağı için hafızasına kazınacak ve öğrenmesini kolaylaştıracaktır. Bebek odası duvar kâğıdı tavsiye edildiğinde çoğunlukla bu modeller önerilmektedir. Üzerinde kedi, köpek ve benzeri hayvanlar yer alan duvar kâğıtları çocukların ilgisini çekiyor ve merak duygusunu uyandırıyor. Yalnızca hayvan figürlü değil bulut, güneş gibi çeşitli figürlerin yer aldığı duvar kâğıtları da bulunmaktadır. Rengârenk duruşu ile odalara farklı bir görüntü katmaktadır. Bu sayede de tüm mobilyalar ile uyumlu olmaktadır. İster açık renkli ister koyu renkli mobilyalara sahip olun bu renkli duvar kâğıtları hepsi ile uyum sağlar. Bulut ve güneş gibi öğrenildiğinde çocuklara fayda sağlayacak figürler ile hem çocukları odaları güzelleşiyor hem de zihinleri gelişiyor. Çocuk odalarında kullanılan duvar kâğıtları çoğunlukla silinebilir olmaktadır. Böylelikle de temizliği de son derece kolaylaşmaktadır. Çocuklar kalem ve boyalarla duvarları boyayabilir ki böyle bir durumda nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Boyalı duvarlardan çoğu zaman bu lekeler çıkmaz ve yeniden boya yapılması gerekebilir. Duvar kâğıtları temizlik açısından da son derece avantajlı ürünlerdir. Çocuk odası çizgili duvar kâğıdı modelleri de çokça tercih edilmektedir. Sade ve şık duruşu ile her odaya uyum sağlayan çizgili duvar kâğıtlarının da oldukça farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kalın çizgili, renkli çizgili ve çok daha farklı tarz da çizgili duvar kâğıtları olduğu için odaya en uygun duvar kağıdı bulunabilmektedir. Çizgili duvar kâğıtları çocuklar büyüse dahi odalarında kullanabilecekleri uzun ömürlü modellerdir.

Arabalı Çocuk Odası Duvar Kağıtları ile Fark Yaratın

Arabalı Çocuk Odası Duvar Kağıtları ile Fark Yaratın

Duvar kağıtları çokça geniş yelpazesi ürünler olarak her beğeniye hitap edebilmektedir. Genellikle erkek çocuklar tarafından arabalı modeller çokça sevilmektedir. Çocuk odası arabalı duvar kağıdı modelleri farklı renklerde ve tonlarda olabilmektedir. Böylelikle odaya en uyumlu modeli bulabilirsiniz. Arabalı duvar kağıtları erkek çocuklarının beğenisi toplarken odalara da son derece yakışmaktadır. Ancak araba düşkünü bir kız çocuğunuz varsa, onun odası için de arabalı modeller oldukça uygundur. Farklı görüntüsü ile hem odaya farklı bir hava katmakta hem de çocukların ilgisini çekmektedir. Üzerinde yer alan arabaları inceleyerek vakit geçirebilir ve eğlenebilirler. Araba düşkünü küçükler için son derece kullanışlı olan bu duvar kâğıtlarının farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Kırmızı ağırlıkta olan arabalı duvar kâğıtlarının yanı sıra mavi ve benzeri renklerin ağırlıkta olduğu duvar kâğıtları da mevcuttur. Mobilyalara ve aksesuarlara uyumlu olacak şekilde bu duvar kâğıtlarını seçebilirsiniz. Arabalı duvar kâğıtları çocukların kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Onlara özel üretilen ve ilgi alanlarına hitap eden arabaları odalarının bir parçasında görmek iyi hissettirecektir. Üzerinde araba bulunan duvar kâğıtlarında kimi zaman aynı araba kimi zaman ambulans, polis arabası gibi farklı arabalar bulunmaktadır. Bu çeşitli araba bulunan duvar kâğıtları ile çocuklarınızın öğrenmesini de kolaylaştırabilirsiniz. Öğrenmeyi daha da keyifli hale getiren duvar kâğıtları sayesinde bilginin kalıcılığı artmaktadır. Tasarımı keyifli hale getiren bu duvar kağıtları ile çocuk odaları çok daha güzel görünmektedir. Bebek odası duvar kağıdı dünya haritası şeklinde olanlar ise çok fonksiyonlu modellerdir. Hem oldukça yenilikçi bir görünüm yaratır hem de çocuklar büyüdükçe harita işlevi görmektedir. Farklı görüntüsü ile çocuk odalarına yeni bir soluk kazandıran dünya haritalı duvar kağıtlarının ülke isimleri bulunan modellerini tıpkı harita gibi kullanabilirsiniz. Çocukların gelişimine de katkı sağlayan bu duvar kağıtları büyüseler dahi çocukların sevecekleri modellerdir. Yaşları büyüdükçe duvar kağıtları çocuklar için uygun olmayabilir ancak bu duvar kağıtları gençlerde dahi kullanım için uygundur. Şık ve kaliteli görüntüsü ile dünya haritalı duvar kağıtları her yaştan bireyin tercih edebileceği ürünlerdir.

3 Boyutlu Çocuk Odası Duvar Kağıtları ile Gerçekçi Görünüm

3 Boyutlu Çocuk Odası Duvar Kağıtları ile Gerçekçi Görünüm

Çocuk odalarına duvar kağıdı kullanılırken kalitesi de önemlidir. Zamanla aşınan ve görünümü kötüleşen duvar kağıtları dezavantaj yaratmaktadır. Görüntüsü ile son derece gerçekçi olan 3 boyutlu duvar kağıtları oldukça farklı görünüme sahiptir. Wallmist Çocuk odası duvar kağıdı modelleri 3D özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra tasarımı itibariyle gerçeğe oldukça yakındır. Üzerinde bir araba figürü bulunuyorsa sanki duvarda araba asılıymış gibi görünmektedir. Böylelikle de odaya hem derinlik katmakta hem de görünümü güçlendirmektedir. Gerçekçi yapıları ile 3 boyutlu çocuk odası duvar kağıtları son zamanların en çok tercih edilen ürünlerindendir. Farklı yapıları ve benzersiz görünümleri ile duvar kağıdından çok daha fazla amaca hitap etmektedir. Yalnızca duvar kağıdı değil aynı zamanda aksesuar görünümü vermektedir. Üzerinde çizgilerin olduğu 3 boyutlu duvar kağıtları ile odanın daha geniş ve derin görünmesini sağlamaktadır. Yenilikçi tasarımları ile bu duvar kağıtlarının üzerinde yer alan cisimler tıpkı gerçekten oradaymış gibi görünür. Böylelikle çocuklarında ilgisini çekmektedir. Duvar kağıdı ile ilgilenip oyun oynayabilirler. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterleri 3 boyutlu duvar kağıtlarının üzerinde yer aldığında ise onlara bambaşka bir keyif vermektedir. Onlar için hazırladığınız odayı daha çok benimseyerek kendilerinden bir şeyler bulacaklardır. Çizgi filmler çocuklarla kurulan iletişimde önemli bir yere sahipken bunu duvar kâğıtlarında kullanmak çok daha faydalı olacaktır. Sevimli görüntüsü ile tam anlamıyla çocuk odaları için uygundur. 3 boyutlu çocuk odası duvar kağıdı fiyatları modellere göre değişkenlik göstermektedir. Genelde metre olarak fiyatlandırılan bu ürünlerin performansı yüksektir. Uzun süreli kullanım imkânı sunması ile sık sık değişim gerektirmez. Bu açıdan da oldukça avantajlı olan 3 boyutlu çocuk odası duvar kâğıtları teknolojinin son ürünlerindendir. Kaliteli yapısı sayesinde renklerini ve görünümünü korumaktadır. Hem çocukları ilgisi daima taze kalır hem de odaya verdiği kaliteli imajı her daim devam eder.

Yıldızlı Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri

Yıldızlı Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri

Çocukların ilgisine göre de duvar kâğıdı seçebilirsiniz. Hem onları yönlendirecek hem de odayı daha da güzel hale getirecek duvar kâğıtları farklı tasarımları ile bu imkânı sizlere sunuyor. Farklı görünümü ile özellikle yıldızlı duvar kağıtları çokça beğenilmektedir. Çocuk odası yıldızlı duvar kağıdı modelleri oldukça geniş çeşitliliğe sahip ürünlerdir. Değişik renk tonları ve tasarımları sebebiyle her odaya uyumlu olacak modeller bulunmaktadır. Galaksiyi andıran bu duvar kağıtları ile odalara çok güzel bir görünüm katılmaktadır. Tıpkı gökyüzüne benzer ve yıldızların harika görüntüsünü odalara getirir. Genelde koyu tonları ile gece gökyüzünde ortaya çıkan yıldızların görüntüsü elde edilmektedir. Çocuk odasında kullandığınız yıldızlı duvar kağıtları onların beğenisi kazanacak ve ilgisini çekecektir. Hem sade hem şık bir hava katarak her daim kullanabilecekleri ürünlerdendir. Yıldızlı duvar kağıtları çocuklarınız büyüse dahi odalarına kullanmalı için uygundur. Her yaştan bireyin tercih edebileceği bu duvar kağıtları sadeliği ile tüm mobilyalara uyum sağlar. Böylelikle de mobilyaları değiştirseniz dahi duvar kağıtlarını değiştirmenize gerek kalmayacaktır. Farklı renk tonları ile mavi, pembe gibi yıldızlı duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Çocuk odası duvar kâğıdı modelleri uzay konseptli olanları ise bambaşka bir görünüme sahiptir. Gezegenlerin, ayın ve yıldızın yer aldığı bu uzay konulu duvar kâğıtları kullanıldığı alanı çok daha şık hale getirmektedir. Dolu dolu bir görünüm sunarak duvarlardaki boş ve soluk görünümü önler. Farklı renk tonları ile aksesuar kullanımına gerek kalmadan odaya renk katmaktadır. Yıldızlar, gezegenler ve astronot figürleri ile çocukların da ilgisini çekmektedir. Odalarına keyifle vakit geçirmelerine yardımcı olup ilgilerini güzel noktalara kaydırmalarını sağlar. Çocuk odası duvar kağıtları bulut figürleri ile de oldukça güzel görünen duvarlar elde edilmektedir. Özellikle mavi ağırlıkta bir odaya kullanılacaksa son derece uyumlu olmaktadır.

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları

Çocuk odasına kullanılmak üzere oldukça farklı duvar kağıdı modeli bulunmaktadır. Kız çocukları için ayrı erkek çocukları için ayrı duvar kağıdı modelleri de mevcut olup odalarına uyum sağlamaktadır. Pembe renkli ya da pembe tonlarının ağırlıkta olduğu duvar kağıtları genelde kız çocuklarının odalarında tercih edilmektedir. Pembe tonlara sahip onlarca duvar kağıdı bulunmaktadır. Çizgili, yıldızlı, oyuncaklı ve daha birçok farklı tasarıma sahip duvar kağıtları mevcuttur. Bebek odası duvar kağıdı pembe olanlar özellikle kız bebeklerin odasına uyum sağlamaktadır. Hem mobilyalar hem de aksesuarla ahenk içinde olup dekoru güçlendirmektedir. Farklı bir hava yaratarak odanın daha dolu dolu görünmesini sağlar. Yine özellikle mavi tonlu oluşan duvar kağıtları da erkek bebek ve çocuk odalarında kullanılmaktadır. Hem aksesuarlara uyum sağlamakta hem de mobilyaların tamamlayıcısı olmaktadır. Dümdüz bir duvarı kağıt ile kapladığınızda bir anda odanın havası değişecek ve çok daha özenli görünecektir. Okyanus ve deniz gibi konseptleri olan duvar kağıtları hem kız hem de erkek çocukların odalarında kullanılmak üzere uygun olmaktadır. İki çocuğunuz var ise ve biri kız biri erkekse bu kâğıtlar kurtarıcı olmaktadır. Her iki çocuğun da ilgisini çekebilecek duvar kâğıtlarıdır. Çocuk odası duvar kâğıtları fiyatları modellere göre değişkenlik göstermektedir. Kalitesi ile uzun yıllar performansından ödün vermeyen duvar kağıtları oldukça avantajlı ürünlerdir. Boya yapıldığına çok daha pahalıya mal olmakta ve uğraştırıcı olmaktadır. Bunun yanı sıra duvar kağıtları farklı görünümleri ile değişiklik katarken pratikliği ile de yaşamı kolaylaştırmaktadır. Kolayca uygulanabilen duvar kağıtlarının temizliği de kolay olup görünümü her daim korunması sağlanır. Çocuk odası duvar kağıdı modelleri ve fiyatları için sayfamıza bakabilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Nasıl Olmalıdır?

Bebek ve çocuk odalarında duvar kâğıdı seçilirken doğru tercih yapılmalıdır. Mobilyalara ve aksesuarlara uyumlu olmasının yanı sıra duvarlar komple kağıt ile kaplanmayacaksa boya ile de uyumlu olmalıdır. Bebek odasında 3 boyutlu duvar kağıdı seçimi yapılırken genelde açık tonlar tercih edilmelidir. Açık renkli duvar kağıtlara bebeklere huzur verir ve sakinleştirir. Bunun yanı sıra çocuklarda da yine açık tonlar olmakla birlikte daha dikkat çekici duvar kağıtları tercih edilebilir. Üzerinde bulunan figürler çocukların ilgisini çektiği takdirde kendini odalarına ait hissedeceklerdir. Bebekler ve çocuk odalarında kullanılan duvar kağıtları içerisinde zehirli madde bulunmayan duvar kağıtları olmalıdır. Solunum yoluyla çocuklara zarar vermemesi açısından oldukça önemlidir. Beyaz ve krem gibi renk tonları hem erkek hem de kız çocuklarının odalarında kullanmak için uygundur. Sadeliği ile uzun yıllar kullanılabilen modellerdir. Koyu renkli duvar kâğıtları tercih edilecekse de içerisinde minik pırıltılar bulunan ufak ışıklar veren duvar kağıtlar daha doğru bir seçim olacaktır. Ay, yıldız ve bulut gibi figürlerle bu ışıltılar yakalanabilir. Gece ufak bir ışık verip tamamen karanlık olmasını önleyecektir. Çocuklar ve bebekler hassas olduğu için duvar kağıtları toz tutmayan cinsten seçilmelidir. Toz toplayan duvar kâğıtları solunum açısından sorun yaratabilir. Silinebilir ve boya atmayan duvar kâğıtları temizliği kolay olacağı için çocuk odalarında doğru bir tercih olacaktır.

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Nasıl Temizlenir?

Duvar kâğıtları temizlenirken kağıda zarar vermeyecek şekilde bir yol izlenmelidir. Aksi takdirde duvar kâğıdı zarar görür ve komple değişmesi gerekebilir. Bu işlemlerde çok daha yorucu hale gelir. Çocuk odalarında da duvar kağıtları temizlenirken genelde silinmesi önerilmektedir. Oda içerisinde kullandığınız kağıtların silinebilir olup olmadığını anlamanız için kağıtların üzerinde uyarıcı işaretler bulunmaktadır. Dalga şeklinde bir uyarıcı olan duvar kağıtlarının silinmesi önerilmez dolayısıyla da kuru bir bezle tozu alınması daha doğru olacaktır. Çünkü silindiği takdirde bu duvar kağıtlarının yapısı bozulabilir. Hafif lekeler ufak dokunuşlarla nemli bir bez yardımıyla da silinebilir ki burada çok bastırmamaya dikkat edilmelidir. Çift dalga şeklinde olan uyarıcılar ise diğerine nazaran daha silinebilir malzemeden oluşmaktadır. Hafif nemli bir bez ile bu duvar kağıtları temizlenebilir. Üç tane dalganın yer aldığı duvar kağıtlarını ise hafif sabunlu bir suyla ve sünger yardımıyla kolaylıkla temizlenebilir. Mevcut çocuk duvar kağıtlarının çoğunluğu da bu kağıtlardan oluşmaktadır. Bu kağıtların üzerinde çok daha dayanıklı ve suyla temas halinde zarar görmeyen duvar kağıtları da bulunmaktadır. Dayanıklı olan bu duvar kağıtları çocuk odalarında kullanmak için son derece uygundur. Islak bezle ve sabunlu suyla rahatlıkla temizlenebilen bu kağıtlar kabarma yapmaz ve yapısını korur. Çocuk duvar kağıtlarını temizlerken fırça kullanılması önerilmez çünkü kağıtların yapısı bozulabilir ve yırtılabilir.