TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çocuk Odası Duvar Kağıtları

için 2,497 sonuç bulundu.

Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Çocuk odası dekorasyonunun birçok yönü var. Mobilyalardan aksesuarlara aydınlatmadan duvar kağıdına kadar birçok konuda çocuğunuzun veya bebeğinizin seveceği seçimler yapmanız gerekir. Neyse ki çocuk odası duvar kağıtları işinizi epey kolaylaştırıyor.

Tam Çocuklarınıza Göre: Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Tam Çocuklarınıza Göre: Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Çocuk odası duvar kağıdı bebeklerinizin ve çocuklarınızın hoşuna gidebilecek, onların sakin ve huzurlu hissetmelerine yardımcı olacak, keyifli renklere ve desenlere sahip duvar kağıdı çeşididir. Çocuk odası duvar kağıdı özünde diğer duvar kağıdı modelleri ile aynıdır ama büyük bir fark barındırır: Çocuğunuz kendini ifade edebilecek yaştaysa duvar kağıdına tek başınıza değil onunla birlikte karar vermelisiniz. Çocuklar muhtemelen çizgi film karakterlerine daha fazla ilgi gösterecektir ama daha az kesin hatlara ve daha pastel tonlara sahip seçenekler için çocuğunuzla orta noktada buluşmayı deneyebilirsiniz. Kız odasına pembe, erkek odasına mavi tonları uygulama klişesinden sıyrılarak birçok farklı rengin uyumundan yararlanmanız da dekorasyon açısından oldukça olumlu bir adım olacaktır.

Çocuk Odası Duvar Kağıtları Nasıl Kullanılmalı?

Çocuk Odası Duvar Kağıtları Nasıl Kullanılmalı?

Çocuk odası duvar kağıtlarını diğer odalarda nasıl kullanıyorsanız öyle kullanabilirsiniz. Aynı çiçek desenli duvar kağıdı modellerinde olduğu gibi hem duvarları hem mobilyaları hem de zemini ayrıntıya boğarsanız göz yorucu bir karışıklık yaratabilirsiniz. Bu durum, yetişkinler gibi bebekleri ve çocukları da rahatsız edebilir. Onların odalarında huzurlu bir şekilde uyuması, ders çalışması veya oyun oynaması için geniş bir alan kaplayan duvarların dekorasyonu farkında olmasanız bile epey önemli. Çocuk odasında mobilya ve halı gibi diğer büyük parçalar çok desenliyse onlar uygun tek bir renk kullanabileceğiniz gibi fazla baskın olmayan rakam, hayvan, benek, bulut desenli geometrik şekilli ve daha birçok duvar kağıdı arasından hep birlikte seçiminizi yapabilirsiniz.

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Satın Alma Tüyoları

Çocuk Odası Duvar Kağıdı Satın Alma Tüyoları

Çocuk odası duvar kağıdı fiyatları diğer duvar kağıdı fiyatlarından aşırı farklı değil. Yine ürünün kalitesi ve yerli mi ithal mi olduğu belirleyici. Her desenli duvar kağıdında olduğu gibi çocuk duvar kağıdında da baskı kalitesine birincil önem taşır. Baskının net bir şekilde basılması dışında (kağıdın kendisiyle birlikte) dayanıklı olması çocuk odası dekorasyonu konusunda daha da ön plana çıkar çünkü hasar alma olasılıkları daha yüksektir. Ayrıca küçük çocukların duvar kağıdına elleriyle veya ağırlarıyla temas etme olasılığı da daha yüksek olduğu için baskı yapılan mürekkebin insan sağlığına ve çevreye zararlı olmayan güvenilir bir malzeme olması şart. Hatta, duvar kağıdını uygulamak için kullanacağınız duvar kağıdı yapıştırıcısı bile sağlıklı malzemelerden üretilmiş olmalı. BienDuvarKağıdı, Dekonik, Vardek ve diğer markaların çocuklarınızın hoşuna gidecek çocuk odası duvar kağıtları burada.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

100X30 (1)
20X30 (1)
2M (1)
3d Wall (7)
AdaWall (136)
Artikel (60)
Artmodel (2)
Avrupa (1)
Bigaimaj (38)
Biggshop (1)
COSMOS (3)
DecoHome (1)
Decoor (2)
Decowall (25)
Dekor (7)
DİSNEY (3)
(1170)
(30)
DU&KA (77)
Erismann (3)
Feltwall (1)
Golden (136)
GROWN BABY (86)
GROWN KIDS (122)
Halley (41)
Marburg (6)
Markabi (2)
Mat Galeri (10)
Mira (1)
Modaduvar (377)
plustablo (16)
Rasch (1)
Ugepa (1)
Yasham (3)
Zümrüt (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(68)
ve üzeri (82)
ve üzeri (85)
ve üzeri (86)
ve üzeri (91)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL