TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yapışkanlı Folyo

için 5.310 sonuç bulundu.

Yapışkanlı Folyo

Değişiklik her zaman, herkese iyi gelmiştir. Yeni taşındığınız bir evi dekore ederken tüm parçaları özenle seçersiniz. Fakat o an ne kadar beğenirseniz beğenin sürekli aynı görünüm sizi zamanla sıkmaya başlar. Daha uzun yıllar kullanılan eşyalarda da zamanla çeşitli deformasyonlar meydana gelir. Örneğin çocuklarınız var ise duvarlarınızı ve masalarınızı boya kalemi izlerinden korumanız neredeyse imkansız hale gelir. Eşyaları yenileriyle değiştirmek de her zaman karşılanabilecek kadar küçük rakamlar tutmayacağından daha cüzi bütçelerle karşılanabilecek bir çözüm düşünülmelidir. Bu konuda yapışkanlı folyo kullanımı hayatınızı kurtarabilir. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her yerde kullanımı mümkün olan bu ürünler şık modelleriyle evinizin tarzını yenilemenizde büyük rol oynar.

Yapışkanlı Folyo ile Evinizi Yenileyin

Yapışkanlı Folyo ile Evinizi Yenileyin

Çizilen masalar, yıpranan mutfak dolapları, zamanla deforme olan laminat parkeler, hatta kireç izi olmuş duşa kabin içindeki fayanslar. Tüm bu sorunlarınızı çözecek yapışkanlı folyoların kullanım alanı oldukça geniştir. Modern görünümlerden eskitme ahşaplara kadar her türlü görünümü sağlayabileceğiniz ve bunu yaparken de kusurlarınızı tamamen örtebileceğiniz ürünler sağlam yapısıyla da size uzun yıllar kullanım garantisi sunar. Kaplarken oldukça dikkatli olmanız gereken bu ürünün, kusursuzca yerleştirildiği takdirde kaplama olmasını anlamak mümkün değildir. Her bölge için farklı yapıda üretilen bu folyoları doğru yerde kullandığınızda ürünle ilgili hiçbir şikâyetiniz olmayacaktır. İnsanların daha çok mutfak dolapları için yapışkanlı folyo seçeneğini göz önünde bulundurduğu görülse de her alan için çeşitleri olduğu unutulmamalıdır. Ekstra yapıştırıcı, uhu veya tutkal gibi meşakkatli yapıştırıcılarla uğraşmak ilk kez yapacağınız kaplamada folyoya da ürünü kaplayacağınız ev eşyalarınıza istemeden zarar vermenize neden olabilir. Kendinden yapışkanlı folyo olması sebebiyle hem bu gibi malzemelere para vermekten kurtulur hem de uzun saatlerinizi bu işlem için harcamamış olursunuz. Kaplaması işlemi de oldukça basittir. Sadece biraz dikkat gerektiren bu işin sonunda eşyalarınızdaki olağan üstü değişimi görmek sizleri epey heyecanlandıracaktır. Banyolarınızda da güvenle kullanabileceğiniz bu ürün su geçirmez özelliği sayesinde ıslanmalara karşı dayanıklıdır. Ürün banyo için tasarlanmış olduğundan su lekesi tutması veya yapışkan özelliğini kaybederek uçlarından açılmaya başlaması şeklinde problemler söz konusu olmayacaktır. Duşa kabin içlerine modern desenleri de taşıyabilirsiniz. Sevdiğiniz dünya manzaralarını banyolarınıza taşıyarak kasvetli duşa kabin hissiyatını ortadan kaldırabilirsiniz. Çocuklarınızın odalarında bulunan ebeveyn banyoları için sevimli folyolar tercih edebilir küçük çocuklarınızın duş zamanlarını keyifli oyunlara çevirebilirsiniz. Tuvalet alışkanlığı kazandırırken ya da diş fırçalamayı öğrenirken hevesle banyoya koşmalarını sağlamak amacı ile o alanı sevimli folyolarla kaplayıp çocuklarınızın kendini mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Sadece duşa kabin içi olarak değil banyo dolapları ya da yerler için de düşünülmesi gereken bu fikir banyo aktivitelerinizi oldukça eğlenceli hale getirecektir. Yapısında kullanılan yapışkan itibarıyla da sizin ve ailenizin sağlığı için hiçbir tehdit oluşturmadığından istediğiniz her bölgede gönül rahatla kullanabilirsiniz.

Yapışkanlı Folyo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yapışkanlı Folyo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yapışkanlı folyo çeşitleri sizlere oldukça geniş bir seçim şansı sunarak her tarzdaki salona, mutfağa, yer döşemelerine ve banyolara uyum sağlar. Yapısı itibarıyla her tarzdaki yer döşemeleri için farklı materyale sahip olup ahşap yerler için ayrı fayans döşemeler için ayrı olarak tasarlanmıştır. Bu sayede orijinal yapıya zarar vermeden dilediğinizde çıkarma fırsatını da sizlere sunar. Bunlara ek olarak cam bölgelerde de kullanılabilen ürünün kullanım yelpazesi oldukça geniştir. Uygulama esnası da epey zevkli olan kaplamaları evinize güçlük çekmeden adapte edebilirsiniz. Eskiyen mutfak dolaplarınızın kusurlarını bu ürünle örterken modern bir görünüme de sahip olabilirsiniz. Yeni bir dolap yaptırmak ya da badana boyası kullanmak daha masraflı olacaktır. Üstelik badana oldukça meşakkatli bir süreç olup desenli bir model kullanmanızı da mümkün kılmaz. Fakat yapışkanlı folyoları kullanarak hem bütçenizi sarsmaz hem de yenileme işlemi için uzun zamanlar harcamazsınız. Ayrıca herhangi bir ustaya ihtiyaç duymadan kendi tasarımınızı uygulama şansı bulursunuz. Yeni ürünlerinizi korumak adına ise şeffaf yapışkanlı folyo modelini deneyebilirsiniz. Eşyanızı muhafaza ederken yeni görünümünü de gölgelemezsiniz. Bu sayede daha uzun ömürlü olan eşyalarınızı kendi çocuklarınızdan ve misafirlerden kolaylıkla korursunuz. Mutfak dolaplarında olduğu gibi yatak odasındaki dolaplarınız için de farklı ve modern çeşitlere ulaşıp yeni konseptler tasarlayabilirsiniz. Her yaş aralığına uygun tasarımlar bulabilir çocuklarınıza küçükken aldığınız mobilyaları yaşları ilerlediğinde de genç odasına çevirerek değerlendirebilirsiniz. Bu sayede aile ekonomisine de katkıda bulunursunuz. Dolaplarda kullanımı dışında mermer görünümlü yapışkanlı folyo seçeneğini mutfak tezgahlarınızda ve banyo duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Suya dayanıklı özelliğiyle uzun süre performansından ödün vermemesinin yanında rengini ve parlak görüntüsünü kaybetmeyen ürün sizleri oldukça memnun bırakacaktır. Fiyatları metre kare bazında olup kullanacağınız alan için seçtiğiniz yapıdaki malzemeden desenli olup olmamasına kadar farklı kriterleri bulunan ürünler geniş bir skalaya sahiptir. Her bütçeye uyum sağlayan fiyatları ile aile ekonominizi sarsmadan evinizi yenileme fırsatına sahip olursunuz.

Yapışkanlı Folyo Kullanım Şekilleri

Yapışkanlı Folyo Kullanım Şekilleri

Yapışkanlı folyo modelleri birçok alana uygulanabildiğinden öncelikle hangi alanda kullanacağınızı seçmeniz gerekmektedir. Bu doğrultuda yapı ve tasarım açısından da uygun modeli bularak uygulamaya başlayabilirsiniz. Her modele göre uygulama şekli farklılık gösterebileceği gibi ürün üzerinde detaylı anlatımları mevcuttur. Genel olarak yapışkan bandı çıkarmadan seçtiğiniz alan ölçülerinde kesmeli ve denemelisiniz. Olduğuna emin olduktan sonra bant çıkarılmalı ve yavaş yavaş bölge üzerinde ilerleyerek ürünü sabitlemelisiniz. Bu adımı uygularken diğer elinize spatula veya ince bir kart almanız tavsiye edilir. Bu sayede yapıştırma esnasında oluşabilecek hava boşluklarını engelleyebilirsiniz. Kusursuz bir uygulama işleminin ardından yeni denilebilecek eşyalarınıza yeni konseptinizde yer açmaya başlayabilirsiniz. Dolap içlerinde de düzenli bir görünüm oluşturmak için kullanabileceğiniz folyolar mutfakta cam ve porselen eşyalarınız için sağlıklı bir ortam hazırlarken yatak odalarında da kıyafetlerinizin düzenli görünmesine yardımcı olur. Duvar kağıtları yerine daha pratik olabilecek bu yapışkanlı folyolar, kolay uygulanabilmesi ve daha uzun ömürlü olması sayesinde evinizin tasarımına da farklı bir hava katar. Ayrıca çocuk odaları için üretilmiş eğlenceli modellere göz atarak çocuklarınızın kendi odalarına alışma süreçlerinde onlar için güzel bir motivasyon kaynağı oluşturabilirsiniz. Tezgah arası yapışkanlı folyo modelleriyle de mutfak tasarımınıza güzel bir dokunuş yapıp temizlik açısından da kendiniz için kolaylık sağlarsınız. Mutfak modellerinin yağ ve kir tutmaz özelliğiyle temizlik için fayansları saatlerce ovmanıza gerek kalmaz. Kolay temizlenen yapışkanlı folyoyu köpüklü sünger yardımıyla zorlanmadan silerek hijyenik bir ortam yaratırsınız. Hem duruşuyla hem sağladığı kolaylıklarla hayatınıza renk katacak bu ürünü evinizin herhangi bir alanında deneyip gözlemledikten sonra hemen hemen her yerde kullanmak isteyebilirsiniz. Detaylı ürün incelemelerini yapmak, yapılan tasarımlardan ilham almak adına sayfamızı inceleyebilir ve seçtiğiniz ürünleri güvenle sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

100X30 (14)
20X30 (1)
2M (5)
30X60 (2)
3d Wall (19)
3M (69)
Ack (2)
Action (1)
ADAY (2)
Adk (2)
Avrupa (23)
Best (9)
Bigaimaj (547)
bwin (1)
cyatelier (1)
d-c-fix (239)
Dekor (2)
dekorca (3)
Depa (1)
Digiwall (60)
(2992)
(240)
Ev+ (1)
Gold Dekor (53)
Goldking (1)
İTHAL (2)
MEO Gifts (1)
Naz Konsept (692)
Oem (1)
oradekor (1)
Oregon (1)
Polisan (1)
Pop Art (1)
SİM-DEN (1)
Solar (1)
Tasarım (1)
Tekno-Tel (1)
Temsan (1)
Tfa (1)
ZRN (1)
Özden (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(325)
ve üzeri (477)
ve üzeri (523)
ve üzeri (535)
ve üzeri (558)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL