TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

için 9,424 sonuç bulundu.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

Ev ve iş yerleri güzel ve ferah görünmesi için duvarların görünümüne dikkat etmek gerekmektedir. İç mekan dekorasyonları son yıllarda gittikçe popüler hale gelmişlerdir. Son yıllarda evler ve iş yerleri dekorasyonu için birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen 3 boyutlu duvar kağıdı yeni nesil teknolojinin ve tasarımın birleşmesi sonucu birçok kullanıcı tarafından ev ve iş yeri duvar kaplamalarında sıklıkla tercih edilmektedirler. Geçmiş yıllara bir dönem damgasını vurmuş olan klasik duvar kağıtları iki boyutlu olup genel olarak sade ve belirli desenlerden oluşmaktaydı ayrıca dönemin teknolojisine uygun olarak bu kağıtlar kısa sürede kabarıp bozulmaktaydı. Yeni nesil duvar kağıtları gelişen fotoğraf endüstrisi sayesinde kaliteli malzemeler üzerine kolaylıkla istenilen şekildeki resmi veya deseni derinlik ve boyut açısından gerçeğe en yakın hale getirerek kullanacağınız mekanlarda farklılık ve ferahlığı yakalayabilirsiniz. Özellikle farklı konseptlere sahip bu duvar kağıdı son dönemlerde birçok ofis ve işletme tarafından kullanılmaktadır. Özellikle kafe ve restoran gibi yerlerde mekanların ferah ve daha şık bir görünüme sahip olabilmesi için sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler de 3 boyutlu duvar kağıdı fiyatları hakkında bilgi alabilmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Özellikleri

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Özellikleri

Mekan dekorasyonlarında son dönemde sıkça adından söz ettiren 3 boyutlu duvar kağıtları farklı tasarımların sonucunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Yeni nesil duvar kağıtları kullanıldıkları mekanlara ferahlık ve modern bir görünüm katmalarının yanı sıra kolay temizlenebilir ve monte edilmelerinin kolay oluşu sebebiyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedirler. Özellikle evlerinde veya işyerlerinde boya işleriyle uğraşmak istemeyen kullanıcılar sıklıkla 3 boyutlu duvar kağıtlarına başvurmaktadırlar. Özellikle iş yerlerinde boya işleri oldukça zahmetli görülmektedir. Dış mekan olduklarından dolayı kısa sürede bozulan boya hem temizlik hem de tadilat açısından birçok kişi tarafından bir zahmet olarak görülmektedir. Ayrıca küçük mekanlara veya evlere sahip olan kişiler farklı tipteki duvar kağıtları ile ev ve iş yerlerinin duvarlarını geniş bir yermiş izlenimi vermenize yardımcı olurlar. PVC maddesinin kullanımı ile diğer türlerine göre uzun ömürlü bir kullanım özelliğine sahip olan bu kağıtlar gerek canlı ve parlak renklere sahip oluşları gerek kolay temizlenebilir olmaları açısından evlerin ve mekanların birçok bölümünde sorunsuz bir biçimde kullanım olanağı sağlamaktadırlar. Özellikle temizlik konusunda bizlere birçok kolaylık sağlamaktadırlar. İçerdikleri suya dayanıklı maddeleri sayesinde kolaylıkla nemli bir bezle temizleyebilir, ayrıca çok kirli olduğunuz durumlarda daha sert bir alet ile kolayca temizleyebilirsiniz. Farklı hammaddelerin kullanımı sonucu birçok farklı türde duvar kağıtları piyasada bulunmaktadırlar. Gerek taş gerek kumaş gerek plastik ve türevleri maddelerden üretilmiş havası veren duvar kağıtları kullanıldıkları duvarda gerçeğinden ayırt edilemeyecek şekilde bulunmaktadırlar. Ayrıca seramik veya ahşap gibi evlerde ve mekanlarda birçok ürüne ve işçiliğe gereksinim duyduracak ürünlerden imal edilmeyen 3d duvar kağıdı kolayca herhangi bir işçi yardımı olmadan istenilen zemine sorunsuzca takılabilmektedir. Ayrıca incelikleri sayesinde duvar ölçülerinizi alarak uygun boyutlarda kestirebilirsiniz. Ayrıca neme dayanıklı oldukları kadar gün ışığına karşın dayanıklı olmaları hem iç hem de yarı dış mekanlarda kolay bir kullanım sağlamaktadır. Güneş ışığı karşında renginde herhangi bir solma olmayacağı gibi uzun süreli kullanımlarda kolaylıkla sökülüp farklı bir duvara takılabilen türleri mevcuttur. Dilerseniz yapışkanlı folyo çeşitlerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri

Kolay kullanımlarının yanı sıra birçok iç ve dış mekanda yüksek kalitede kullanılabilir olmaları 3 boyutlu duvar kağıtlarını kullanıcılar arasında oldukça popüler bir hale getirmiştir. Özellikle iş yeri ve ofislerin farklı konseptlerde tadilat ve yüksek işçilik gerektirmeyen bu dekorasyon ürünleri boya ile dahi sahip olamayacağınız derinlikte ve canlılıkta duvarlara sahip olmanıza olanak sağlamaktadır. Diğer yandan boya ile derinlik algısı verilemezken üzerine işlenen yüksek çözünürlüğe sahip resimler her kesimden kullanıcının zevklerine göre seçebilecekleri seçenekler sunmaktadır. 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri gerek renk gerek kullanılan hammadde açısından birçok değişkenlik göstermektedir. Öncelikle zevkiniz ve odanızın veya mekanınızın durumu hakkında değerlendirme yaparak modellere göz atabilirsiniz. Örneğin üç boyutlu duvar kağıdı manzara modeller arasında en sık tercih edilenler arasında görülmektedir. Deniz kenarından, ormana birçok farklı açıdan çekilmiş en nadide resimler sizlerin duvarları içim üç boyutlu olacak biçimde dizayn edilmişlerdir. Eğer odanızda doğadan bir parça ile farklı bir hava estirmek istiyorsanız bu duvar kağıdı modelleri sizler için uygun olacaktır. Yatak odaları için daha canlı renklere sahip duvar kağıdı modellerini tercih edebilirsiniz. Örneğin üç boyutlu çiçekli duvar kağıtları genel olarak yatak odalarına şık ve ferah bir hava katmaktadır. Özellikle çiçek desenlerinin ferahlık ve canlılık hissi vermesi sabah uyandığınızda güne zinde başlamanıza yardım ederek baharı odanızda yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Eğer deniz kenarına özlem duyduğunuz ve deniz göremediğiniz bir yerde ikamet ediyorsanız 3 boyutlu duvar kağıdı deniz manzaralı sizler için deniz kıyısını ayağınıza kadar getirmektedir. Mavi rengin derinliği ile bezenmiş odanız hem deniz özleminize bir parça yardımda bulunacak hem de mavi rengin vermiş olduğu ferahlık ve dinginlik hissi ile keyifli bir dinleme anı yakalayacaksınız. Her yaştan kullanıcı tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan duvar kağıtları özellikle çocuklar için onların hayal dünyasına katkıda bulunmakla kalmayıp en sevdikleri çizgi film kahramanları ile aynı odayı paylaşmaya imkan sağlamaktadır. 3 boyutlu duvar kağıdı çocuk odası canlı ve derinlikli resimleri ile çocuklarınızın ilgisini hızla çekecektir. Dilerseniz çocuğunuzun öğrenmesini istediği renkleri ve şekilleri içeren bir tasarım tercih edebilirken ona sevdiği çizgi film kahramanını odasına getirerek sevindirebilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Nasıl Kullanılır?

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Nasıl Kullanılır?

Son yıllarda popülerleşen kullanımları ile boya kokusuna ve tadilata gerek kalmadan hızlı mekan dekorasyonu ürünlerinden görülen 3 boyutlu duvar kağıtları farklı kullanım alanlarına kolaylıkla uyum sağlayan vinil adlı maddeden imal edilmiştirler. Kolaylıkla monte edilebilir oluşları nedeniyle birçok kullanıcıyı cezbeden bu özellikleri ürünün uzun ömürlü olması sebebiyle çok daha destek almaktadır. Duvar kağıtları iç ve dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilmektedir ancak geniş model skalasına sahip olan bu ürünler kullanılacak alan belirlendikten sonra özelliğine uygun olarak satın alınmalıdır. Duvar kağıdınızı seçtikten sonra en önemli kısımlardan biri kağıdınızı uygulamak istediğiniz duvara monte etmenizdir. Öncelikle kullanılmak istenen duvarın tamamen düz ve engebeli olmaması gerekmektedir. Monte işlemine başlamadan önce duvarınızdaki olası çatlakları ve düz olmayan zeminleri sıva veya alçı yoluyla düz ve uygulamaya hazır hale getirin. Tam oturmuş bir duvar kağıdına sahip olabilmek için duvarınızın yamuk olup olmadığını su terazisi veya lazer yoluyla kontrol etmelisiniz aksi halde sizlere tam bir kullanım olanağı sunmayacaktır. Daha sonra düzleştirilmiş duvara özel yapıştırıcı yoluyla duvar kağıdınızı herhangi bir hava boşluğu kalmayacak şekilde yapıştırmalıyız. Normal bir emiş gücünde olan duvarlarınız için gereksiz yere yapışkan kullanmanıza gerek yoktur. Duvar kağıdınızı duvara yapıştırırken köşe kısımlardan başlayak çok dikkatli bir biçimde aşağıya doğru aralarda katlanma ve kırışma olmadan indirmeniz gerekmektedir. Yapıştırma işlemini bitirdikten sonra kullanabileceğiniz düz ve geniş bir aparat ile kağıt ve duvar arasında birikmiş olan hava kısımlarını ortadan kaldırmalı daha sonra yukarıdan aşağıya doğru istikamette yapıştırdığınız kağıdın fazlalıklarını ölçüsüne uygun alarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Ev harici dış mekanlarda ise yarı açık alanlarda dış cephe görevi görebilecek olan modelleri birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. 3 boyutlu duvar kağıdı tuğla ve üç boyutlu duvar kağıdı taş desen modelleri ile evlerinizin terasları başta olmak üzere kafe ve restoranlarınıza şık ve hoş bir görünüm elde etmek için bu modelleri kullanabilirken kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliği sayesinde neredeyse gerçeğinden ayırt edilemeyecek. Tüm taş desenli duvar kağıdı modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Mutfak

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Mutfak

Genel olarak oturma ve yatak odalarında kullanımları sıkça karşınıza çıksa da gelişen teknoloji neticesinde 3 boyutlu duvar kağıdı mutfak modelleri ile de beğenileri üzerinde toplamaya devam etmektedir. Mutfaklar hem ev hem iş yerlerinizde yiyecek ve içeceklerinizi hazırladığınız aynı zamanda bazı evlerde yemek yenilen yer olarak da karşınıza çıkmaktadırlar. Birçok mutfak sahibi mutfaklarının ferah ve temiz bie görüntüye sahip olmalarını dilemektedirler ve mutfak duvarlarının nasıl göründüğü mutfağın temizliği hakkında sizlere ipucu vermektedir. Birçok kişi mutfak dekorasyonlarında açık renkleri ve seramikleri tercih etseler de son yıllarda 3 boyutlu duvar kağıdı teknolojisinin gelişmesi bu ezberleri bozmuştur. Dünyanın birçok mutfağında farklı tasarımların oluşmasına olanak veren bu duvar kağıtları özellikle yeni nesil mutfaklarda sıklıkla karşınıza çıkmaktadır. Genel kanıya göre mutfak duvarları neme ve ısıya dayanıklı maddelerden oluşarak yapılmalıdır ama yeni nesil teknoloji sayesinde artık mutfak kullanıcıları belirli modellere veya tarzlara bağlı kalmadan kendi tarzlarını kolaylıkla yaratabileceklerdir. Uzun yıllar boyunca mutfak dekorasyonu denilince akla gelen materyaller yalnızca boya ve seramikten yapılan fayans çeşitleri olarak görülmekteyken bunun sebebi mutfakların temizlenmesinin farklı bir ürün kullanılması sonucunda temiz olup olmayacağı ile alakalıdır. Son dönemlerde mutfak tasarımlarında boya ve fayansa karşı yeni bir alternatif olarak ortaya çıkan duvar kağıtları gerek ısıya ve neme dayanıklı olmaları gerek kir tutmayıp hijyenik bir görünüm elde etmeye yardımcı olması sebebiyle birçok mutfak sever tarafından tam not almayı başarmıştır. Mutfaklarınızda kullanacağınız 3 boyutlu kağıtlarda arayacağınız en önemli özellik suya dayanıklı olup olmamasıdır. Bu modele sahip duvar kağıtları ince bir plastik ile kaplıdırlar bu sayede mutfaklardaki nemden ve temizlik sırasındaki ıslaklıktan herhangi bir surette etkilenmezler. 3 boyutlu duvar kağıdı örnekleri için sayfamıza göz atabilir yeni modellerden haberdar olabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

3 boyutlu duvar kağıtları yeni nesil dekorasyon ürünleri olarak her kesimden kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. Basit monte sistemleri ayrıca uzun ömürlü kullanım olanakları ve çok fazla çeşide sahip olmaları tüm dikkatleri üzerine toplamıştır. Bu denli fazla çeşidin ve farklı hammadde özelliklerine sahip olan duvar kağıtları arasından seçim yaparken belli kurallara dikkat ederek kullandığınız mekan için en doğru duvar kağıdını seçebiliriz. Öncelikle duvar kağıdınızın hangi maddeden imal edildiği seçimleriniz için önemli bir rol oynamaktadır. Piyasada bulunan duvar kağıtları arasından gerek montesinin kolay oluşu gerek kir tutmaması ve kolay temizlenmesi açısından vinil özelliğine sahip duvar kağıtları tercih edilmelidir. Temizliğinin ılık bir sabunlu su ve bez ile yapılması özellikle tercih edilen özelliklerinden biridir. Bir diğer kriter ise odanıza uygun renklerin seçimiyle alakalıdır. Özellikle evlerinizin için düşündüğümüz duvar kağıtlarında renk uyumu ve odada bulunan eşyaların uyumu oldukça önemli bir yer edinmektedir. Örneğin odanıza derinlik ve genişlik katmak için genelde daha çok koyu renkleri tercihen kullanabilirsiniz ayrıca renklerin tonu ve renk seçimi oda içerisindeki havayı belirleyecektir. Canlı ve parlak renkler örneğin sarı ve turuncu gibi renkler bulundukları ortama hareket katarak daha sıcak bir havaya sahip odaya sahip olabilirsiniz. Eğer karanlık bir odanız varsa bu renk seçimi sizlerin odasının aydınlığına büyük derecede katkı sunacaktır. Eğer yazlığınızın duvarlarına 3 d duvar kağıdı düşünüyorsanız mavi tonları sizlere serinlik hissi yaşatacaktır. Son olarak farklı konseptlere sahip olmak isterseniz belirli bir ürüne odaklanmış olan duvar kaplama kağıtlarını tercih edebilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Yapılışı Nasıldır?

Modern bir görünüme sahip olan 3d duvar kağıtları son dönemlerde birçok kullanıcı tarafından sıklıkla kullanılmaktadırlar. Derinlik algısıyla oynayan bu duvar kağıtları zeminden duvara kadar olan boyutları ile sizlere duvarınızda adeta başka bir pencere açmıştır. Birçok 3 boyutlu duvar kağıdı kullanıcısı genelde manzara resimleri başta olmak üzere farklı konseptlere sahip geometrik şekiller veya hayvan ve bitki temalı duvar kağıtlarını tercih etmektedirler. 3 boyutlu duvar kağıtları bilgisayar ortamında özel yazıcıları tarafından özel türden kağıtlara baskıları ile üretilmektedirler. Farklı kullanım alanları göz önünde bulundurularak parlak ve canlı renklere sahip olmalarının yanı sıra kolay temizlenebilir ve su geçirmez özellikte onları gerekli şartlarla üretilmektedirler.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Nasıl Yapıştırılır?

Yeni nesil dekorasyonda sıklıkla kullanılan 3d duvar kağıtları hem ortama verdiği farklı derinlik yapısı ve hem de farklı konseptleri ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedirler. İç ve dış duvarlara uygun olarak üretilen duvar kağıtları ince ve kolay olarak monte edilmeleri sebebiyle işçi yardımı olmadan aile üyelerinizden biri ile veya arkadaşınız ile kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. İlk başta duvarınızın ölçülerini ve mekanınızın ihtiyaçlarını belirleyerek seçiminizi yapmalısınız daha sonra aldığınız duvar kağıdını özel yapıştırıcısı ile kolaylıkla monte edebilirsiniz. İlk olarak dilerseniz duvardaki boyayı temizleyebilir ve ardından sıva veya alçı ile düz ve pürüzsüz bir duvar üstüne duvar kağıdınızı yapıştırabilirsiniz. Eğer duvarınızın genel durumundan memnun iseniz sadece duvar üstünde bulunan çivi deliği gibi delikleri alçı ile doldurup asabilirsiniz. Asma işlemine başlamadan önce duvar zeminiz kuru olmalıdır bu sayede sorunsuz bir biçimde duvarınıza kağıdınızı monte edebilirsiniz. Yapıştırma sırası mutlaka yukarıdan aşağıya doğru gelecek şekilde olmalıdır ve tüm bu esnada acele etmeden kağıt tam olarak oturtularak işleme devam edilmelidir. İşlem sonunda duvar ve kağıt arasında biriken hava kabarcıkları bastırılarak yok edilirken fazla olan kısım kesilerek farklı bir yerde değerlendirilebilir.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri Nelerdir?

Duvar kağıtları birçok farklı incelikte boyutta tasarlanan her türlü mekan dekorasyonunda kullanılan yeni nesil duvar kaplama ürünleridir. Özellikle iç mekan ve dış mekana uygunlukları açısından iki ayrı kola ayrılmış olan duvar kağıtları ev içinde kullanılabilecek türlerde kendileri arasında farklılık göstermektedir. Farklı desenlerde olduğu gibi özel olarak hazırlatılan duvar kağıtlarınızın çok fazla göze batacak veya modası geçecek türdeki modeller arasından belirlemeyiniz. Mobilya ve diğer ev içi eşyalarınız örneğin halılarınız ile uyum sağlayabilecek renkler ve nesneler sizler için çok daha uygun olacaktır. Özellikle resim veya geometrik şekillerde resmin veya geometrik şekillerinin sırasının duvarınızda tam olarak görüleceğinden emin olmalısınız. Ayrıca hata örtmede birebir olan duvar kağıtları ile evinizdeki eskimiş duvarları veya eski tip duvar kağıtlarını örtebilirsiniz. İsterseniz çiçek resimli duvar kağıtları ve çeşitlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

100X30 (29)
125X60 (3)
20X30 (12)
2M (3)
3d Wall (149)
AdaWall (1468)
Anadolia (1)
Armada (1)
Artmodel (1)
ArtWALL (6)
Avrupa (12)
Bigaimaj (2)
COSMOS (14)
D.L. & Co (2)
DecoHome (16)
Decor (11)
Decovira (4)
Decowall (234)
Dekens (1)
Dekonil (4)
Dekor (18)
Dijiwork (7)
(2120)
(182)
DU&KA (488)
Erismann (6)
Gmz Deri (21)
Golden (3)
Goldx (1)
Günsan (1)
Halley (2)
Kzy (1)
Marburg (10)
Mat Galeri (31)
plustablo (173)
Pluswall (2)
Prowall (42)
Rasch (4)
Renkli Evim (104)
Tasarım (1)
Tektablo (1)
TEKZEN (1)
Ugepa (5)
Wall 212 (10)
Wallmist (1)
Yasham (3)
Zümrüt (54)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(246)
ve üzeri (345)
ve üzeri (385)
ve üzeri (398)
ve üzeri (437)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL