3 Boyutlu Duvar Kağıdı

için 10,776 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı

Duvar dekorasyonunda iç cephe duvar boyasının en büyük rakibi duvar kağıtları. Gelişen teknoloji sayesinde dayanıklılık ve yalıtım olanakları artan duvar kağıtlarında pek çok model sizi bekliyor. Bir duvar kağıdı çeşidi olan üç boyutlu duvar kağıtları gerçekçi görünümü sevenlerin tercihi.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Ne Demek?

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Ne Demek?

Duvar kağıdı, duvar boyası dışında duvarlarınıza bakım yapmak ve onları dekoratif göstermek için kullanabileceğiniz bir ürün grubu. Uzun süre dayanabilen ve ıslak bezle silinebilen duvar kağıtları evlerinde farklılık arayanların yöneldiği bir seçenek. Duvar kağıdı modelleri arasında özellikle dikkat çeken bir seçenek üç boyutlu duvar kağıdı. Normalde duvar kağıtları iki boyutludur. Ama üç boyutlu duvar kağıdı özel baskısı ve desenleriyle derinlik algısı da yaratır. Üç boyutlu duvar kağıdı taş desenli, manzara desenli, geometrik şekilli veya kırık duvardan bakan sevimli bir hayvan gibi esprili desenlere sahip olabilir. Üç boyutlu duvar kağıdı çeşitleri ile odalarınızın içinde bambaşka dünyalar yaratabilirsiniz.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı İle Duvar Dekorasyonu

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı İle Duvar Dekorasyonu

Üç boyutlu duvar kağıdı ile duvar dekorasyonu birçok avantajı beraberinde getirir. Öncelikle, bu duvar kağıtları odada bambaşka bir atmosfer yaratır. Manzara desenli 3d duvar kağıdı ile kendinizi Hawaii gibi egzotik bir mekanda hissedebilirsiniz veya geometrik desenli 3d duvar kağıdı ile geleceğe yolculuk izlenimi yakalayabilirsiniz. Üç boyutlu duvar kağıdı derinlik hissi verdiği için dar mekanları biraz daha geniş gösterebilir. Bu etkiyi kuvvetlendirmek için duvar kağıdını ayna ile birlikte kullanmayı deneyin. Üç boyutlu duvar kağıtları, özellikle manzara desenli olanlar, bütün duvarları, hatta tek bir duvarın tamamını kaplamakta kullanılamayabilir çünkü yoğun ve kalabalık bir etki yaratma ihtimali var. O yüzden onları duvar dekorasyonun tamamlayıcı bir parçası olarak düşünün.

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Alırken Dikkat!

Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Alırken Dikkat!

Üç boyutlu duvar kağıdı fiyatları, genel olarak duvar kağıdı fiyatları üründen ürüne epey değişiklik gösterir. Ama fiyattan önce dikkat etmeniz gereken başka kriterleri es geçmeyin. Duvar kağıdı seçerken kalite çok önemli. Güneş ışığına ve neme dayanıklılığı, baskı türü ve kalitesi ile aklınıza gelebilecek diğer şeylerin yanıtı ürün tanımında yoksa satıcıya sormaktan çekinmeyin. Baskı kalitesi, üç boyutlu duvar kağıtlarında diğer duvar kağıtlarına göre daha fazla öne çıkar. Üç boyutlu baskı mükemmel bir şekilde yapılmamışsa, mürekkep soluksa veya görüntüde kaymalar varsa duvar kağıdı üç boyutlu efekti vermek göz zevkinizi de bozabilir. Duvar kağıdı alırken duvar kağıdı tutkalı ve duvar kağıdı spatulasına da ihtiyaç duyacaksınız. Cici wallpaper, ArtWALL, iwall ve diğer markaların üç boyutlu duvar kağıtları burada.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

100X30 (47)
30X100 (1)
3d Wall (60)
AdaWall (463)
Anka (1)
Armada (2)
Artmodel (384)
ArtWALL (1370)
Avrupa (23)
Bellagente (19)
Bigaimaj (2)
COSMOS (19)
D.L. & Co (8)
DecoHome (16)
Decor (1)
Decostil (30)
Decovira (49)
Decowall (3)
Dekens (2)
Dekonil (30)
Dekor (22)
Dizzano (1)
(2191)
(605)
DU&KA (523)
Erismann (20)
Gmz Deri (24)
Kore (1)
Limonta (9)
Marburg (14)
Massive (1)
ollaprint (432)
Pluswall (33)
Pop Art (9)
Rasch (17)
Tasarım (216)
Tektablo (2)
Tuvall (548)
tuvall (1)
Ugepa (8)
VİTALE (1)
Wallmist (30)
Zümrüt (23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(210)
ve üzeri (249)
ve üzeri (263)
ve üzeri (267)
ve üzeri (279)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL