3 Tekerlekli Bisiklet

için 724 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

3 Tekerlekli Bisiklet

Çocuk bisikletleri arasında 3 tekerlekli bisikletler ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Çünkü 3 tekerlekli bisiklet çocukların ilk bisikletidir. 3 tekerlekli bisiklet modelleri diğer bisiklet modelleri ile benzerlik gösterse de bunlarda ağırlık merkezi iki tekerleğin üzerinde değil üç tekerleğin üzerindedir. Ayrıca 3 tekerlekli bisiklet modellerinin birçoğunda hem pedal hem de ayak koyma yeri vardır. Tüm 3 tekerlekli bisiklet modellerine kategorimiz üzerinden göz atabilirsiniz.

3 Tekerlekli Bisiklet & Faydaları

3 Tekerlekli Bisiklet & Faydaları

3 tekerlekli bisiklet, bisiklete ilk defa binecek çocuklar için doğru bir seçimdir. Bisiklete binmek çocuklar için hem oldukça eğlenceli hem de son derece faydalıdır. Bisiklete binmek çocuklarda el ve göz koordinasyonunun gelişmesine, ince ve kaba motor becerilerinin gelişmesine ve başarı duygusunun artmasına yardımcı olur. Bisiklete binebilmek aynı zamanda bir beceri olduğundan çocuğun beceri duygusu da doğrudan gelişmiş olur. Çocuğunuzun yaşına uygun bir bisiklet seçebilmek için doğru bisikleti nasıl seçeceğinizi bilmeniz gerekir. Eğer çocuğunun ilk defa bisiklete binecekse denge kurması kolay olan 3 tekerlekli bisiklet modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle okul öncesi çocuklarınız için satın alabileceğiniz bir bisiklet çeşidi olan 3 tekerlekli bisiklet, 10. aydan itibaren tüm bebeklerin kullanması için uygundur. Bu dönemde çocuklar pedal çeviremiyor olsalar da 1,5-2 yaşından itibaren pedalları sizin de yönlendirmenizle çevirmeye başlayabilirler.

3 Tekerlekli Bisiklet Modelleri

3 Tekerlekli Bisiklet Modelleri

Çocuk bisikletleri hayli fazla model çeşitliliğine sahiptir. 3 tekerlekli bisiklet modelleri de oldukça fazladır. Farklı renk, farklı figür ve farklı çeşitlerde tasarlanan 3 tekerlekli bisiklet modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. 3 tekerlekli bisiklet modelleri arasında itmeli bisiklet modelleri de bulunmaktadır. 10. Aydan itibaren kullanılabilecek ve bebeğin henüz pedal çevirmeyi bilmediği dönemlerde ebeveyn yardımı gerektiren itmeli bisiklet modelleri de 3 tekerleklidir. İtmeli bisikletlerde 3 tekerlekli bisikletlerden farklı olarak ebeveyn direksiyonu bulunur. İtmeli bisikletler ayrıca bebeğin düşmesini engelleyen koruma barına ve ayarlanabilir tenteye sahiptir. Tente, bebeğin güneşten korunmasına yardımcı olur. 5 nokta emniyet kemeriyle bebeklerin düşmesini engelleyen itmeli bisikletler güvenli çocuk bisikletleri arasında yer almaktadır.

3 Tekerlekli Bisiklet Fiyatları

3 Tekerlekli Bisiklet Fiyatları

3 tekerlekli bisiklet fiyatları, ürünün modeline, materyaline ve markasına göre farklılık göstermektedir. 3 tekerlekli bisiklet diğer çocuk bisikletlerine ve 2 tekerlekli bisikletlere göre daha uygun fiyatlıdır. Bu yüzden çocuğunuzun ilk bisikleti olarak 3 tekerlekli bisikletleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Kategorimizde de bulabileceğiniz 3 tekerlekli bisiklet markalarından bazıları ise; BabyHope, Kraft, Chicco, Dolu, Sunny Baby, Prego, Winx, Pilsan, Kanz gibi markalardır. Tüm bu markaların ve daha fazlasının 3 tekerlekli bisiklet modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bu bisiklet modellerinin yanı sıra diğer tüm çocuk bisiklet ve scooter modellerini incelemek isterseniz Çocuk Bisikleti & Scooter kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Kids (2)
4M (2)
Abra (4)
Arzu (1)
BABY HOPE (1)
Baby2go (2)
BabyHope (195)
Bmw (1)
Bondigo (1)
CARRARO (1)
Dede (3)
(66)
Dolu (30)
Eko (1)
Exit (2)
Kanz (2)
Kraft (7)
Pilsan (74)
Prego (8)
Simba (2)
ÜMİT (25)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (132)
Kız (38)
Erkek (23)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(114)
(64)
(6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Jant

(57)
(6)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(57)
ve üzeri (105)
ve üzeri (115)
ve üzeri (116)
ve üzeri (122)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL