Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Micro (161)
Shinaro (27)
Pilsan (31)
Triathlon (11)
Furkan Toys (155)
Globber (22)
Voit (17)
Xiaomi (2)
Sunman (42)
Babyhope (26)
Dede (18)
Razor (18)
Taşpınar (10)
LC (9)
Ümit (9)
Cvs (8)
Smoby (8)
Busso (4)
Gokidy (4)
King Kids (4)
Corelli (3)
Xslide (3)
Ctoy (2)
Karsan (2)
Oxelo (2)
Vothoon (2)
Barbie (1)
Chicco (1)
Dastur (1)
Evo (1)
Güven (1)
Jinayi (1)
Oem (1)
Scuderia (1)
Tois (1)
Tommybaby (1)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(154)
(62)
(54)
(49)
(44)
(34)
(31)
(28)
(28)
(24)
(15)
(14)
(13)
(11)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

(180)
(93)
(82)
(67)
(55)
(50)
(36)
(17)
(12)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Unisex (483)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (39)
4 yıldız ve üzeri (73)
3 yıldız ve üzeri (80)
2 yıldız ve üzeri (82)
1 yıldız ve üzeri (85)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çocuk Scooter

için 671 sonuç bulundu.

Çocuk Scooter

Çocuklar günün belirli zamanlarında dışarı çıkmayı ve oyun oynamayı isterler. Dışarıda oyunlar oynayarak büyüyen çocuklar fiziksel olarak da güçlenirler. Ayrıca dışarıda geçirecekleri vakitlerde arkadaş edinerek sosyalleşme ve paylaşma gibi önemli sosyal konuları da yine oyun oynayarak geliştirirler. Teknolojinin getirileriyle erken yaşta karşılaşan çocuklar eskiden olduğu gibi dışarıda fazla vakit geçirmiyor. Televizyon, tablet ve bilgisayar gibi ürünler ile zaman geçiren çocukların dışarıya olan ilgilerini arttırmak ailelerine düşüyor. Aileleriyle birlikte eğlenceli aktiviteler yapmalarına olanak sağlayan birçok çocuk oyun araçları vardır. Dışarıya olan ilgilerini çeken ve onların daha hareketli olmalarına katkı sağlayan scooter modelleri bunlardan biridir. Kullanımının rahatlığı sayesinde 2 yaşından itibaren her çocuğun rahatlıkla kullanabileceği bir araçtır. Bu araç aynı zamanda el ve ayak koordinasyonu arttırarak çocuklarda denge sorununu çözmede iyi malzemedir. Çocuklarınızın dışarıda keyifle süreceği scooter, her zaman koruyucu ekipmanlar ile birlikte kullanılmalıdır. Scooter sürülmeden önce bu ekipmanların giyilmesi olası tehlikelere karşı çocukları koruyacaktır. Kask, dizlik, eldiven ve dirseklik gibi koruma ekipmanlarının olması sayesinde scooter’ı ilk kez kullanacak çocuklarınız daha cesur şekilde sürme imkanı sağlayacaktır. Scooter, bisiklet ve kaykay gibi benzer ürünlerin bir arada bulunması özelliğini taşımaktadır. Bu araçlardan denge kurma konusunda daha başarılı olan scooter, bisiklet ve kaykay öğrenmek isteyen çocuklar için bir ön hazırlık niteliği de taşımaktadır. Kaykaya göre denge konusunda daha iyi adapte olabildiği gibi bisiklet kullanımına göre de daha pratik ve kolaydır. Çocukların kondisyon gelişimine ve dengede durmalarına katkı sağlayan bu scooter modelleri için çocuk bisikleti ve scooter sayfamıza göz atabilirsiniz.

Scooter Özellikleri

Scooter Özellikleri

Günümüzde sadece çocukların değil her yaştan insanın eğlence ve ulaşım amaçlı kullandığı farklı özelliklere sahip scooter çeşitleri vardır. Genellikle çocuklara bisiklet sürmeyi öğretme öncesi alınan ve alıştırma yapmak için iyi bir alternatif olan çocuk scooter farklı yaş aralıklarına göre belirli özelliklere sahiptir. Genel olarak scooter, tekerleğin sayısına göre 3 modelden oluşur. Bunlar 4 tekerli,3 tekerli ve 2 tekerli scooter modelidir.4 tekerleği olan bebek scooterlar bebeğinizin hareketi için tasarlanmıştır.2 yaş çocuk scooter çeşitleri ve 3 yaş çocuk scooter çeşitleri genel olarak 3 tekerlekli modellerden oluşur. En çok tercih edilen modellerden biri olan 3 tekerlekli scooterların renk ve boyutta birçok ürünü bulunmaktadır. Bu modellere ek olarak tercih edebileceğiniz yine 3 tekerleğe sahip olan çocuk scooter oturaklı modellerini küçük çocuklarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Üzerinde bulunan oturma özelliği sayesinde çocuğunuz yorulduğu zamanlarda oturma özelliğini kullanarak da sürmeye devam edebilir. Çocuğunuz bu modeli istediği zaman oturarak kullanabileceği gibi dilediği zaman oturağın kaldırılma özelliği sayesinde normal scooter sürüş keyfini yaşayabilir. Yüksekliği ayarlanabilir özelliğe sahip bu üç tekerlekli scooter modelindeki iki ön teker ile çocuğunuz direksiyona yön verebilir ve istediği zaman ayaktan fren sistemi ile güvenle durdurabilir.3 tekerlekli bisiklet modelleri dışında 2 teker üzerinde sürüş imkanı sunan scooter 12 yaş ve üzeri yetişkin çocuklar için tasarlanmış modellerdir. Bu scooter modellerinde iki tekerlek üzerinde bir platform vardır ve fren kontrol ayarı bulunan modelleri bulunmaktadır. Diğer scooter modellerine göre daha ince yapıda tasarlanmış tekerlekleri bulunmaktadır. Şık tasarımları ve güçlü görüntülere sahip modelleri ile kişinin zevkine göre birçok modeli bulunmaktadır. İki tekerlekli scooter modellerinde elektrik aksanının bağlanmasıyla günümüzde şehir scooterı olarak da bilinen yeni scooter modelleri çıkmıştır. Bataryaya ve elektrikli motora sahip bu elektrikli scooter modelleriyle ayak hareketi ile hız ayarlamadan ulaşım sağlanır. Gidon üzerinde bulunan fren ve gaz seçenekleri ile istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Scooter Çeşitleri ile İstediğiniz Tarz Scooter Sahibi Olun

Scooter Çeşitleri ile İstediğiniz Tarz Scooter Sahibi Olun

Öncelikle çocukları düşünerek üretilmiş bir ürün olan scooter, kullanım açısından daha rahat bisiklet ve kaykay sürmelerine yardımcı olan bir eğlence aracıdır. Bu eğlenceli araç sayesinde çocuklar hep eğlenip hem de fiziksel gelişimlerini güçlendirebilirler. Dışarıda gördüğümüz her çocuğun kendine ait bir scooter modeli vardır. Bu her scooter modelinin farklı tarz ve özellikleri bulunmaktadır. Yaş durumları, vücut gelişimleri, sevdikleri ve istedikleri tarzların farklı olması çocuk scooter çeşitleri içinde farklı modellerde ürünlerin üretilmesine olanak sağlamıştır. Örneğin daha küçük çocuklar için tasarlanmış müzikli scooter modelleri vardır. Ayrıca yine çocuk scooter ışıklı gövde ve tekerleklerine sahip tarzda birçok scooter modeli vardır. Bu scooter modelinde ön ve arka tekerleklerinde bulunan led ışık özelliği sayesinde çocuğunuzun güvenliğini ve kontrolünü sağlayabilmenize olanak sağlar. Ayrıca akşam vakitlerinde karanlıkta sürme durumunda ışıklı olma özelliği sayesinde arabalar tarafından da rahatça görülebilme durumunu arttırdığı için güvenli bir sürüş özelliği sağlamaktadır. Çocukların dışarıda çok daha fazla kullandığı scooter günümüzde farklı özelliklere sahip oluşuyla bazı insanlar tarafından ulaşım aracı olarak da kullanılmaktadır. Çalışma prensibinin elektrik motoruna ve bataryaya bağlı olduğu bu scooter sayesinde kişiler herhangi bir hareket harcamadan sadece gidon ile yön verip gidon üzerinde bulunan fren ve gaz ayarı ile hız ayarlanmasında bulunulabilir. Caddelerde sıklıkla görmeye başladığımız ve özel park alanlarında bulunan bu scooter modelleri ile ulaşım sıkıntısı yaşanılan yerlere kolay bir şekilde gidilmesinin önü açılmıştır. Özel park alanlarında bulunan ve buralarda şarj olan scooter, üzerindeki bataryanın şarj durumuna denk gelen mesafe kadar gidebilmektedir. Bu tarz scooter kullanmak için temel manuel scooter bilginizin olması ve daha önce kullanmış olmanız daha kolay adapte olmanıza yardımcı olarak dengeli bir şekilde sürmenize destek olacaktır. Elektrikli scooter modeli, çevre dostu olma özelliği ve bazı katlanabilir özellikli modelleri sayesinde çok az bir yer kaplaması ilerde bu ulaşım aracını çok daha fazla görmemize olanak sağlayabilir. Siz de pedallı araçlar sayfamızdan seçeneklere bakabilirsiniz.

Scooter Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Scooter Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Scooter bisikletten daha az yer kaplaması ve daha hızlı öğrenim sebebiyle çocuklar için ilk sırada tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Eğer çocuğunuz 4 tekerlekli bir scooter kullanmadıysa ilk almak isteyeceğiniz başlangıç modeli için 3 tekerlekli çocuk scooter çeşitleri bakılabilir. 2 yaş için scooter modellerinin 3 tekerlekli bir yapıda olması daha doğru bir tercih olabilir. Bu özelliklere sahip modeldeki scooterlar, çocuğunuzun daha dengeli bir şekilde sürmesine destek olur.7 yaşından itibaren 2 tekerlekli modellerin kullanılması sürüş dengesini daha iyi yönetmesine katkı sağlar. Bu yüzden çocuğunuzun bu scooter üzerinde manevra kabiliyetini iyi yapması ve denge kurmayı iyi bilmesi gerekir. Scooter’ın direksiyonu çocuğun boyuna göre uygun yükseklikte olmalıdır. Bu yüksekliği hesap etmek için çocuğunuz scooter yanında olduğu zaman direksiyon göğüs hizasında hatta boyun hizasında olmalıdır. Çocuğunuzun boyuna göre scooter alırken çocuğunuzun scooter üzerinde olmaması gerekir. Böylece daha doğru ölçülere sahip bir scooter alabilirsiniz. Çok alçak veya çok yüksek direksiyona sahip modelleri almanız durumunda çocuğunuz sürüş anında rahat olmayacaktır. Scooter modellerinde direksiyon ayarlaması yapabilme özelliğine sahip modellerin tercih edilmesi çocuğun ürünü daha uzun süreli kullanmasını mümkün hale getirebilir. Scooter satın almadan önce malzeme kalitelerine dikkat etmek gerekir. Genellikle scooter üretiminde iki malzeme bulunmaktadır. Plastik veya metalden yapılma özelliğine sahip çeşitli scooter modelleri vardır. Hafifliği ve üzerine düşme sırasında zarar verme etkisinin daha az olduğu plastik malzemeden yapılmış scooter modelini küçük çocuklarınız için tercih edebilirsiniz. Ağırlığı plastik scooter modeline göre biraz daha fazla olan metalden yapılmış scooter 10 yaş ve üzeri çocuklarınız için daha kullanışlı olabilir.

Yeni Nesil Scooter: Hoverboard

Yeni Nesil Scooter: Hoverboard

Ülkemizde son yıllarda popüler olan ve özellikle genç kesimin en çok kullandığı elektrikli kaykay olarak da bilinen hoverboard , şehir içindeki pratik kullanımı sayesinde herkes tarafından merak edilmekte ve kullanılmaktadır. Spor amaçlı kullanılmasının yanında eğlence aracı olarak da kullanılabilen hoverboard şarj edilebilir batarya ve piller sayesinde çalışabilmektedir. Bu elektrikli kaykaylar sadece süren kişinin ayaklarını rahat koyabileceği şekilde tasarlanmış bir platformdan ibarettir. Sürücünün sürmek üzere ayaklarını koyduğu bu iç aksanda dengelemeyi yapacak bir algoritma yazılıdır. Sensörler ile entegre halinde olan tekerlekler sayesinde hareket gerçekleşmektedir. Bataryadan alan enerjisiyle çalışan hoverboard, evde elektrik priziyle kolayca şarj edilebilir. Sürüş özelliğinin aktif olabilmesi için gitmek istenilen yöne doğru hafifçe eğilmek yeterli olacaktır. Yapılan çalışmalar sonucunda herhangi bir düşme sonucu sakatlanma riskinin çok az olduğu belirlenmiştir. Hiçbir şekilde dengenin bozulması söz konusu değildir. Ancak her ihtimale karşı sürücünün koruyucu kıyafetler giymesi daha güvenli sürüş keyfi yaşatır. Yaklaşık ağırlıkları 10 ila 15 kilo arasında modele göre farklılık gösteren elektrikli kaykaylar 1 ,2 ve 4 tekerlekli olma özelliğine sahiptirler. Daha çok 2 tekerlekli modellerin tercih edildiği elektrikli kaykaylar saatte 20 ila 40 km hız yapabilmektedir. Tam şarj kapasitesine sahip bir elektrikli kaykayın yaptığı menzil 30 km arasında olabilir. 140 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Sürüş anında gidilen yolun yüzeyine göre kendi hızını ayarlayan sensörleri vardır. Tüm ayarlarını otomatik olarak kendisi ayarlayabilen bu sensörler sayesinde engebeli veya hasarlı yollarda bile sürüş imkanı verir. Yağmurlu havalarda sensörleri etkilenmez. Ayrıca elektrikli kaykayın kumanda ile kontrolü de sağlanabilir. Dinamik özelliklere sahip aksanıyla kişisel bir ulaşım aracı olan hoverboard fiyat açısından üzerinde taşıdığı özelliklere göre farklılık göstermektedir. Bu elektrikli kaykay modellerini incelemek ve satın almak isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çocuğunuza Uygun Scooter Fiyatları

Çocuğunuza Uygun Scooter Fiyatları

Tekerlek sayısının çeşitliliğine göre farklı modellere sahip olan scooter seçiminde kullanılacak kişinin yaş aralığı ve kullanım amacına uygun olma gibi etkenleri göz önünde bulundurmak gerekir.4 tekerlekli scooter modelleri henüz çok küçük olan çocuklarınız için tasarlanmıştır ve scooter dengesinin oluşması için bir eğitim aracı niteliğindedir. Daha çok 3 tekerlekli modellerin tercih edildiği scooter sayesinde çocuklarınız denge kurma konusunda başarılı olurken dışarıda harcayacakları enerji ile de büyümelerine katkı sağlayacaktır.3 tekerlekli scooter modellerinde 2 seçenek bulunur.Biri önde ikisi arkada olacak şekilde düzenlenmiş tekerlek yapısıyla klasik bir görüntüsü olan modeller ile ön tarafında 2 teker ve arkada 1 teker olan ve daha modern tarzda tasarlanan scooter modelleri bulunmaktadır. Bu tarz özelliğe sahip scooterlar daha sağlamdır ve manevra kabiliyeti daha kolaydır.Piyasada çok fazla marka ve modele sahip çocuk scooter çeşitleri ve fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca çocuk scooter çeşitleri elektrikli özellikleriyle de yeni nesil çocukların ihtiyacına cevap verecek düzeyde hazırlanmıştır. Bu elektrikli özelliğe sahip scooter, sahip olduğu batarya durumuna göre istenilen yere gidebilir.Yaklaşık olarak gidebileceği seyahat mesafesi 30 km olan ve maksimum hızı 25 km’ye çıkabilen bu elektrikli scooter modelleri katlanabilir özelliği sayesinde araba bagajında, evde veya ofiste güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Hoverboard elektrikli kaykayın bir tür benzeri olan bu scooter ile rahat bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ancak bu sürüş özelliklerine sahip olan ürünleri kullanırken mutlaka kendi güvenliğinizi sağlamanız için koruyucu ekipmanlarını kullanmalısınız. Ürünleri görmek ve modeller hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Çocuk Scooter Modelleri Hangileridir?

Çocuk scooter modelleri çocukların yaş aralıklarına ve isteklerine göre farklı tarzlarda tasarlanmıştır.4 tekerleğe sahip bebek scooter modelleri ile bebeğinizin hareket kabiliyetini güçlendirip denge kurmasına destek verebilirsiniz. Farklı yaş gruplarına sahip çocukların rahatlıkla kullanabileceği 3 tekerlekli scooter modelleri vardır. Kullanım durumuna göre yaş aralığının fazla olduğu bu 3 tekerlekli scooter ile 2 yaşından itibaren her çocuk güvenle kullanabilmektedir.3 tekerlekli scooterların 2 kullanım alternatifi de bulunur. Bunlardan birisi 2 tekerin önde olduğu scooter modeli diğeri ise 1 tekerin önde olacak şekilde tasarlanmış scooter modelidir. Kullanımı kişiye göre değişen bu 3 teker scooter modeli kullanacak kişinin rahatlığı dikkate alınarak satın alınmalıdır. Kullanım sırasında denge durumunun sağlanmasının zor olduğu ve bu yüzden 7 yaşından itibaren kullanılmasının daha doğru olduğu 2 tekerlekli scooter modelleri ile çocuğunuzun isteklerine cevap verebilirsiniz. Bu klasik scooter modellerinin günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte çeşitli özelliklere de sahip olmasıyla kullanıcı sayısı artmış ve kullanan yaş aralığı da genişlemiştir. Elektrikli scooter modelleri şehir hayatında yaygın olarak ulaşım aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. Sıkışan trafikte zaman kaybeden insanlar için popüler bir ulaşım taşıdı olmaya başlamıştır. Ayrıca scooter modelleri çevre dostu olan bir araçtır.

Hangi Scooter Alınmalı?

Scooter satın alınırken kullanım amacına uygun ve kullanacak kişinin yaşı gibi önemli faktörler dikkate alınarak scooter modeline karar vermek daha doğru bir yaklaşım olacaktır. İlk kez almayı düşünüyorsanız ve daha önce hiç scooter sürme tecrübeniz yoksa yaş durumunuza göre bir tercih yapmalısınız. Üç tekerlekli scooter modeli küçük çocukları olan aileler için daha fazla talep edilmektedir. Denge durumunu henüz tam olarak sağlayamayan çocuklar tarafından kullanılan 3 tekerlekli scooter bu denge konusunda başarılı bir araç olmaktadır. Büyük çocukların ve yetişkinlerin eğlence veya ulaşım amaçlı kullandıkları 2 tekerlekli scooter modelinin kullanımında pratikliğin olması önemlidir. Özellikle 2 tekerlekli elektrikli scooter modeli satın alınacak ise bu model kullanılmadan önce klasik scooter kullanımı bilinmeli ve denge kabiliyeti iyi öğrenilmiş olmalıdır. Mutlaka scooter kullanımı öncesinde koruyucu ekipmanlar takılmalı ve dikkatli bir şekilde scooter sürülmelidir.

Çocuk Scooter Modelleri Kaç Tekerlekli Olur?

Çocuk scooter modelleri tekerlek sayısına göre 4 teker, 3 teker ve 2 tekerden oluşmaktadır.3 teker scooter modellerinde 2 alternatif vardır. Birinci alternatife sahip modellerde 2 ön tekerlek ve 1 arka tekerlek bulunmaktadır. İkinci alternatife sahip olan scooter modellerinde ise 1 ön teker olmak üzere 2 arka teker vardır.Bu teker sayıları ile farklılık gösteren scooter modelleri çocuğunuzun yaş aralığına göre seçilmelidir. Scooter kullanımı sayesinde tekerlek üzerinde denge kurmayı öğrenen çocuklar daha rahat bisiklet sürmeye ve kaykay kaymaya adapte olacaklardır.