TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çocuk Bisikleti & Scooter

için 3,176 sonuç bulundu.

Çocuk Bisikleti & Scooter

Çocukların outdoor aktivitelerinin başında bisiklete ve scooter’a binmek gelir. Hem bisiklet hem de scooter kullanmanın sayısız faydası bulunmaktadır. Motor ve el becerilerinin gelişmesi, denge kurma kolaylığı kazanmaları, başarı ve özgüven duygularının gelişmesi bu faydalardan yalnızca bazılarıdır. Siz de çocuğunuzun hem eğlenmesini hem de bu becerilerinin gelişmesine yardımcı olmak isterseniz kategorimizde yer alan bisiklet ve scooter modellerini inceleyebilirsiniz.

1-4 Yaş Çocuk Bisikleti

1-4 Yaş Çocuk Bisikleti

1-4 yaş arası çocuk bisikletleri arasında 3 tekerlekli, 2 tekerlekli ve itmeli bisiklet modelleri bulunmaktadır. 3 tekerlekli bisikletler, denge duygusu henüz gelişmemiş çocukların kullanımı için idealdir. 1 yaştan itibaren kullanıma uygun olan 3 tekerlekli bisikletler dayanıklı ve aynı zamanda hafiftir. İtmeli bisikletler ise; arkasında ebeveyn direksiyonu bulunan ve ebeveynler tarafından yön verilen bisikletlerdir. 10. ay ve 2 yaş arasında kullanılabilecek olan itmeli bisikletler; emniyet kemeri, ayarlanabilir tente ve ayarlanabilir oturma selesine sahip bulunmaktadır. 1-4 yaş arası çocuk bisikletleri arasında 2 tekerlekli olan modeller de vardır. Bunların bazılarında ikili denge tekerleği de bulunmaktadır.

Scooter

Scooter

Çocukların en sevdiği oyuncaklarından biri de scooter’lardır. Çocuk scooter modelleri arasında 2 tekerlekli ve 3 tekerlekli olan modeller bulunmaktadır. 3 tekerlekli scooter modellerinin kullanımı 2 tekerlekli scooter’lara göre daha kolaydır. 3 tekerlekli scooter'da ağırlık arkadaki 2 tekerleğin ve öndeki 1 tekerleğin üzerinde olduğundan denge sağlaması daha kolaydır ve scooter’ın düşme tehlikesi yoktur. Çocuğunuzun bir ayağını scooter’ın üstüne koyarak diğer ayağıyla ise yerden itme yaparak kullanabileceği scooter’lar farklı markalar tarafından üretilmektedir. Kategorimizde de bulabileceğiniz scooter markaları arasında; Vardem, Dolu, Furkan Toys, Hasbro Oyuncak, Pilsan, Ümit gibi markalar yer almaktadır.

Pedallı Araçlar

Pedallı Araçlar

Çocukların kullanımı için uygun olan pedallı araçlar; minyatür boyutlarda tasarlanan araçlardır. Traktör, taksi, araba, go kart, cip, atv gibi araçların çocukların kullanımına uygun boyutlarda tasarlanmış haline pedallı araç denmektedir. Pedallı arabalar adından da anlayacağınız üzere pedal çevrilerek hareket ettirilir. Bisiklet pedalına benzer pedallarla tasarlanan bu araçlar çocukların kullanmayı en çok sevdiği oyuncaklar arasındadır. Çocuğunuz için pedallı traktör, pedallı motorsiklet ve taksi modellerinden birini satın alarak onu sevindirebilirsiniz.

4-7 Yaş Çocuk Bisikleti

4-7 Yaş Çocuk Bisikleti

Çocuk bisiklet modelleri çocukların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. 4-7 yaş grubundaki çocukların kullanımına uygun olan bisiklet modellerini “4-7 Yaş Çocuk Bisikleti” kategorimizden inceleyebilirsiniz. Burada yer alan bisiklet modelleri genellikle iki tekerleklidir. Eğer çocuğunuz bisiklette denge kurmayı yeni yeni öğreniyorsa ona arka tarafta bulunan ikili destek tekerlekli bisikletlerleden de alabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde dilerseniz bu denge tekerleklerini çıkarabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde tasarlanan 2 tekerlekli çocuk bisikletleri farklı fiyat alternatifleriyle beğeninize sunulmaktadır. Sayfamızda her bütçeye uygun bisiklet modeli yer almaktadır.

3 Tekerlekli Bisiklet

3 Tekerlekli Bisiklet

Çocukların ilk bisikletleri olarak da bilinen 3 tekerlekli bisikletler denge kurması en kolay bisiklet modellerindendir. Bisiklete binmeyi yeni öğrenecek çocukların kullanımı için ideal olarak 3 tekerlekli bisiklet modellerinin itmeli olanları da bulunmaktadır. Genellikle hafif olan 3 tekerlekli bisikletler uygun fiyatlı bisiklet modellerindendir. Baby Hope, Chicco, Dolu, Fisher Price, Kraft, Kanz, Pilsan gibi markaların 3 tekerlekli bisikletlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yaş

(433)
(129)
(79)
(27)
(17)
Başka bir kelime deneyin

Marka

19 (5)
2Kids (7)
3T (2)
4M (5)
Abra (4)
Action (2)
Alex (1)
Amigo (3)
B.TOYS (4)
Baby2go (4)
BabyHope (165)
Belderia (1)
BENELLİ (1)
BERENGUER (1)
Birlik (11)
Bisan (3)
Busso (9)
CARRARO (3)
Carraro (1)
Cars (2)
Chicco (1)
Cititoy (1)
Dede (36)
Delta (2)
Denver (1)
DHS (1)
Disney (2)
(600)
Dolu (54)
Dynamite (1)
Elite (2)
Enhoştoys (23)
Exit (3)
Falcon (17)
Flik (1)
FORMULA X (3)
Frozen (1)
FSA (1)
Furkan Toys (141)
Globber (73)
Goggly (1)
GOMAX (7)
Hotwheels (1)
i2teker (6)
Kanz (10)
KING KIDS (3)
Kraft (2)
Mamatoyz (1)
Micro (104)
New Toys (1)
ONOK (1)
Orbis (1)
Papetto (1)
Penbo (1)
Pilsan (217)
Playfun (1)
Playmobil (1)
Razor (35)
Roces (1)
RON (1)
Rootfield (2)
Salcano (12)
Scott (1)
Selay (1)
Star (1)
Sunman (45)
TEMPISH (1)
Tomy (1)
Tunca (19)
Vardem (3)
Voit (46)
Volta (3)
Xiaomi (1)
Zero (1)
ÜMİT (72)
Ümit (12)
Şekil (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (537)
Kız (108)
Erkek (89)
Başka bir kelime deneyin

Jant

(131)
(126)
(86)
(11)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(268)
ve üzeri (471)
ve üzeri (527)
ve üzeri (544)
ve üzeri (589)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL