Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çocuk Bisikleti & Scooter & Hoverboard

için 1,111 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çocuk Bisikleti ve Scooter

Çocuklarınız için faydalı ve eğlenceli bir spor söz konusu olduğunda öncelikli olarak aklınıza bisiklet ve scooter ürünleri gelecektir. Bu ürün modelleri her çocuğun deneyimlemekten zevk aldığı araçlar olmaktadır. Sayfamızda bu iki üründen çok daha fazlası yer almaktadır. Kategorimiz içerisinde çoçuk bisikleti 16 jant ve 18 jant olan ürün modellerinin yanı sıra ayrıca 3 tekerlekli ve 4 tekerlekli bisiklet tasarımlarını da bulabilmeniz mümkündür. Scooter modeli olarak da ışıklı veya ışıksız olmak üzere bulabileceğiniz çeşitler 3 tekerlekli veya oturaklı özellikleri ile de geniş bir yelpazede beğeninize sunulmaktadır. Ayrıca direksiyonsuz kaykay model ürün modelleri de oldukça popüler tasarımlar olarak karşınıza çıkacaktır. Bu ürünlerle elde edeceğiniz eğlenceli aktiviteler ile çocuklarınızın el becerileri ve daha pek çok motor becerileri gelişim gösterecektir. Onların eğitiminde ve disiplininde bu araçları kullanmaları önemli bir yer tutmaktadır. Hem fiziksel hem de mental açıdan sayısız faydalar kazandırmaları bakımından bisiklet ve scooterlar, çocukların özendirilmesi gereken ürün modelleridir. Ailelerin bu konuda çocuklarının güvenliğini tehlikeye attıklarını düşünerek çekimser kalmamaları çok önemlidir. Eğitimin bir parçası olarak görülmesi gereken bu eğlenceli aktivite için pek çok güvenlik aparatı da bulunabilmektedir. Her şeyden önce çocuklarınıza bir kask takmak suretiyle güvenli kullanım deneyimlerine başlamalarını sağlayabilirsiniz. Bu bisiklet veya scooter ürünlerinden birini ilk defa kullanıma başlayacak bir çocuk için çocuk scooter 3 tekerlekli ürün modelleri oldukça ideal ürünler olabilmektedir. Bisikletlerde de destek tekerleklerinin yer aldığı ürün modellerinin mevcut olduğu tasarımlar bulunabilmektedir. Böylelikle hiçbir şekilde tereddüt yaşamadan çocuklarınız için bu çocuk oyuncakları ve parti ürün çeşitlerinden bir veya birer tane edinebilmeniz mümkündür.

Birbirinden Farklı Tasarımlardaki Çocuk Bisikleti Ürünleri

Birbirinden Farklı Tasarımlardaki Çocuk Bisikleti Ürünleri

Çocuklar için bisiklet ürün çeşitlerini başlıca iki ana kategoride değerlendirmek mümkündür. Bunlardan birisi 1 ile 4 yaş arası çocuk bisikleti ürünleri, diğeri ise 4 ile 7 yaş arası çocuk bisikletleri olmaktadır. 8 yaşından itibaren ise gençlerin ve yetişkinlerin kullanabileceği bisiklet modellerinin en küçük olanlarını rahatlıkla deneyimleyebilmeleri mümkündür. Öncelikli olarak 1 ile 4 yaş arası çocuklar için olan bisikletlerden söz etmek gerekirse, bu ürünler arasında 2 tekerlekli bisikletler, 3 tekerlekli bisikletler ve itmeli ürün modelleri bulunabilmektedir. Bu denli küçük yaş grubunda olan çocuklar için 2 tekerlekli bisiklet modelleri, eğer sürmeyi iyi bir şekilde öğrenmemişlerse tehlikeli olabilir. Ancak bu iki tekerlekli ürün çeşitleri içerisinde yanlarında küçük destek tekerlekleri olan ürün modelleri de bulunmakta olup, çocuklarınızın güvenle deneyimleyebilmeleri mümkün olmaktadır. Bu ürünler çoçuk bisikleti 4 tekerli ürün modelleri olarak da geçebilmektedir. 3 tekerlekli bisiklet modelleri ise denge duygusu henüz gelişmemiş çocuklarınızın kullanımı konusunda faydalı bisikletler olacaklardır. Oldukça sağlam yapıda ve ayrıca çok da hafif olan bu tasarımlar, 1 yaş itibariyle çocukların rahatlıkla deneyimleyebileceği ürün çeşitleridir. Son olarak itmeli bisiklet tasarımları da ebeveyn direksiyonlu ürün çeşitleri olarak kategorimizde yer almaktadır. Bu ürünler ebeveynler tarafından yönlendirilmekte olup, 10 aylık ile 2 yaş aralığındaki çocuklarınız için eğlenceli araçlar olacaklardır. İtmeli bisikletlerde ayrıca yer alan özellikler, emniyet kemeri, ayarlanabilir seleler ve tenteler olmaktadır. Bu şekilde çocuklarınızın güvenle binebilmeleri mümkündür. 4 ile 7 yaş arası olan çocuk bisikletleri ise çoğunlukla 2 tekerlekli ürünler olmaktadır. Eğer denge kurmayı yeni öğrenmekteyse, çocuğunuza destek tekerlekleri bulunan ürün çeşitlerinden birini edinebilmeniz mümkündür. Bu denge tekerlekleri kolaylıkla ayırabileceğiniz yapıda olduklarından, çocuğunuz denge kurmayı öğrendikten sonra sökebileceksinizdir. Birbirinden farklı renklerde ve tasarımlarda elde edebileceğiniz bu bisiklet modelleri arasından çocuğunuzun zevkine uygun tasarımı rahatlıkla bulabileceksiniz. 4 – 7 yaş arası bisikletlerdeki 3 tekerlekli ürün modelleri ise denge kurması en kolay tasarımlar olmaktadır. Bu yaş grubunda bisiklete binmeyi yeni yeni öğrenen çocuklar için en ideal modeller oldukları söylenebilir. Bu ürün çeşitlerinin itmeli tasarımları da dilerseniz beğeninize sunulan bir başka üründür. Genel itibariyle hafif yapıda olmalarından dolayı çocuğunuz sürerken veya taşırken hiç yorulmayacaktır. 3 tekerlekli çoçuk bisikleti fiyat bakımından da birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır. Her bir bisiklet modeli de estetik yapılarıyla çok memnun kalacağınız tasarımlardır.

Şık Çoçuk Scooter Çeşitleri ve Pedallı Modeller

Şık Çoçuk Scooter Çeşitleri ve Pedallı Modeller

Scooter modelleri en az bisikletler kadar çocukları heyecanlandıran estetik ürün çeşitleridir. Bu ürün modelleri arasından ister 3 isterseniz de 2 tekerlekli bir scooter çeşidini seçebilirsiniz. Öncelikli olarak 3 tekerlekli ürün modellerinden söz etmek gerekirse, bu scooter tasarımları, diğer ürün çeşidine göre çok daha kolay bir kullanım olanağı sunmaktadır. Her şeyden önce denge konusunda herhangi bir zorluk yaşatmayacak ürünler olmaktadırlar. Bu ürünlerde tekerlekler 2 adet önde ve 1 adet de arkada yer almaktadır. Bu şekilde mükemmel bir denge özelliği bulunmakta olup, hiçbir surette düşme tehlikesi ile karşılaşılmayacaktır. Manuel olarak kullanım sağlanan çoçuk scooter çeşitleri tek ayak ile yerden itilerek her çocuk için kolay bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Kaliteli birçok farklı markanın üretimleri olarak hizmetinize sunulan bu tasarımlar arasından çocuğunuz için en uygun olan, onların zevkine göre bir ürün çeşidini de kolaylıkla elde edebileceksiniz. Bu iki scooter tasarımından daha farklı olan bir diğer model ise 4 tekerleği bulunan kaliteli ürünlerdir. Bu ürünlerde ayrıyeten farklı olarak bir de led ışık sistemi bulunmaktadır. Üç kademe ayarlanabilir direksiyonu ile her yaş ve boydaki çocuğun güvenle tecrübe edebilmesi amaçlanmaktadır. Bu ürünlerin yükseklikleri en düşük 78 cm olarak, orta 82 cm olarak ve en yüksek de 86 cm olarak ayarlanabilmektedir. 2 önde ve 2 de arkada tekerleği mevcut olan bu ürünler, yeni nesil kontrol kullanım özellikleri ile maksimum güvenlik sunmaktalardır. Bu tasarımların tekerlekleri ise tam silikon kaymaz ve ses yapmayan rulmanlı ürünler olmaktadır. Sağlam gövdeleri ise üzerlerinde 60 kg ağırlığa kadar kullanıcıyı rahatlıkla taşıyabilmektedir. Ayrıca pratik katlanabilir yapıları ile de kolaylıkla taşınabilirler. Arka tekerde yer alan ayak frenleri sayesinde tereddüt etmeden her türlü düşük eğimde kullanım sağlanabilir. Sizlere 4 farklı desen özelliği ile sunulabilen bu ürün modelleri en az 5 yaş çocuklarınız için ideal bir kullanım sunacaktır. Çok daha başka bir konfor sunan ürünler ise çoçuk scooter oturaklı modeller olmaktadır. Bütün bu ürün çeşitleri çocuklarınıza eşsiz eğlenceler kazandıracak tasarımlardır. Bir başka eğlenceli çocuk ürünü olan pedallı arabalar ise, minyatür boyutlarda imal edilen şık ve eşsiz tasarımlar olmaktadır. Pedallı araç olarak başlıca ATV, jeep ve otomobil gibi pek çok ürün çeşidini bulabilmeniz mümkündür. Bu ürünlerin üzerinde bisiklet pedalına benzer yapıda aparatlar bulunmakta olup, aynı sistem ile sürülmektedir. Çocukların kullanmaktan en çok zevk aldığı ürünlerden biri olan bu tasarımlar, onlar için harika hediyeler olmaktadır.

Çocuk Bisikleti Modelleri

Çocuk Bisikleti Modelleri

Bisiklet süren çocuklarda pek çok farklı gelişim gözlemlenmektedir. Her şeyden önce bu ürünleri kullanan çocukların çözüm üretme becerileri büyük bir artış göstermektedir. Bu kapsamda daha çok küçük yaşlardayken onlara çoçuk bisikleti 3 tekerli ürün modellerini sürdürmeye başlamanız çok faydalı olacaktır. Bisiklet kullanımı, çocuklarınıza fiziksel olarak ise kas kütlesi açısından fayda sunmaktadır. Bisikletlerin her türlüsü çocuklarınızın vücudundaki kas gruplarını etkili bir şekilde çalıştırmakta ve güçlendirmektedir. Ayrıca onlara sosyal ve psikolojik anlamda da etkili katkılar sunmaktadır. Bisikletler hepsinden çok da onların özgürleşebilmeleri ve düzenli egzersiz yapabilmeleri bakımından büyük önem arz etmektedir. Bu durum da onlara özgüven olarak geri dönmektedir. Bu eğlenceli aktivite ile çocuklarınızın elde ettiği faydalar oldukça fazladır. Özellikle bugünlerin en büyük sorunu olan hareketsizlik, bisiklet aktiviteleri sayesinde eğlenceli bir şekilde aşılabilmektedir. Bisiklete binmek ile çocuklarınızın çevreyi tanıması da sağlanabilmektedir. Özellikle de ortalama 8 -10 yaşlarındaki bir çocuğun çoçuk bisikleti 18 jant gibi büyük bir ürün modeli ile güvenli bir mahalde uzun mesafe kullanım sağalmaları onlara pek çok şey katacaktır. Bisiklet sürmek ile tek başına bir şeyi başarıyor olmanın verdiği mutluluğu da kolaylıkla hissedeceklerdir. Genel itibariyle fiziksel aktiviteler, çocukların büyüme hormonu salgılamasına da sebep olmaktadır. Fiziksel aktiviteler hafızanın güçlenmesi ve beynin gelişmesi durumlarını da desteklemektedir. Bu açıdan bisiklet sürmek ile keyifli bir gelişim süreci elde edilmektedir. Bisikletlerin ruhsal rahatlık sağlayabildiği de bir başka gerçektir. Çocuklarınızın tek başına bir şeyleri başarmalarına müsaade etmek, onların bir birey olma yolunda etkili bir yol kat edebilmeleri açısından çok önemlidir. Bu doğrultuda bisiklet sürmelerini sağlamak, tek başlarına gerçekleştirdikleri bir faaliyet olarak en ideal yöntemlerden biri olacaktır. Gitmek istedikleri yere kendilerinin gidebilmesi ve kontrolün kendilerinde olması duygusu onlara başarı hissini en iyi şekilde yaşatacaktır. Bisiklet sürme faaliyetleri ile ebeveynlerin de çocuklarına olan güveninde artış söz konusu olmaktadır. Onları yalnız başına bırakmak, kontrolü kendilerine vermek ve bu doğrultuda başardıklarını görmek, ebeveynlerde güven hissini oldukça güçlü bir şekilde pekiştiren bir durumdur. Çocuk yetiştirmede özellikle yapılan en büyük hata da onlara güvenmemek olmaktadır. Kimi aileler bu güven probleminden dolayı sürmeleri için çoçuk bisikleti tavsiye etmeyebilmekte, bu duruma pek sıcak bakmayabilmektelerdir. Dolayısıyla da kendi çocuklarını bisiklete yönlendirmemekte ve onların bisiklete yönelik merak duygularının olmamasına sebebiyet verebilmektelerdir. Bisikletten mahrum kalan bir çocuğun gelişim durumunda bisiklet kullanan bir çocuğa nazaran farklılık ise, gerek kas kütlesi bakımından olsun gerekse özgüven, birçok açıdan gelişim farkı rahatlıkla görülebilmektedir. Çocuklarınızın hem sosyal hem de fiziksel açıdan yeterliliklerinin sağlanabilmesi için bisiklet kullanımı eşsiz bir görev görmektedir. Bu gelişimlerin sağlanamaması durumunda ileriye yönelik daha büyük problemler görülebilmektedir.

Çocuk Scooter Ürünlerinin Kullanımı ve Çocuklardaki Olumlu Etkileri

Çocuk Scooter Ürünlerinin Kullanımı ve Çocuklardaki Olumlu Etkileri

Çocuk scooterları son zamanlarda özellikle çok popüler olarak tercih gören ürün çeşitleri olmaktadır. Elektrikli veya elektriksiz, yetişkin veya çocuk olmak üzere herkese ve her zevke göre scooter modeli bulunabilmektedir. Çocuklarınız eğer bisiklet binmeyi biliyorlarsa scooter kullanmak konusunda tereddüt etmelerine gerek kalmayacaktır. Dengede durmayı öğrenmenin ardından bu çocuk scooter ürünleri pratik ve basit bir şekilde sürülebilmektedir. Scooter sürmenin faydaları da bisiklettekinden farksız etkiler yapmaktadır. Ancak bu ürünler bisikletlerden daha yorucu bir kullanım deneyimi yaşatabilir. Sürekli olarak ayak ile yerden destek alarak kendini ileriye itmen suretiyle kullanım sağlandığından çok daha zahmetli olabilmektelerdir. Ancak bu ürün çeşitlerinden alacağınız zevkin tadı çok daha başkadır. Öncelikle küçük yapıları sayesinde hemen her noktada kolaylıkla kullanım elde edilebilmesi mümkündür. Bu doğrultuda çocuğunuzun araç yoluna çıkma ihtimali bulunmamaktadır denebilir. Dolayısıyla da scooterların daha güvenli bir sürüş deneyimi sundukları da söylenebilir. Scooterlar ile kendi başlarına ilerlemeleri ve çevreyi keşfetmeleri gibi durumlar, çocuklarınızda aynı olumlu etkileri bırakabilecektir. Çocuğunuz ilk defa scooter kullanacaksa onlara 3 tekerlekli bir ürün modeli almanız çok daha uygun bir tercih olabilir. Özellikle hiç bisiklet deneyimleri de yok ise denge konusunda ciddi problemlerin söz konusu olması muhtemeldir. Çoçuk scooter ışıklı modellerini tercih etmeniz çocuğunuz uzaktayken ve havanın kararması söz konusuyken, onları kolaylıkla fark edebilmeniz açısından önemli bir ayrıntı olabilmektedir. Işıklar, bu ürünlerin tekerleğinde yer almaktadır. Ayrıca scooter kullanımında çeşitli güvenlik aparatları da mevcut olmaktadır. Bu aparatları değerlendirmeleri ile çocuklarınız güvenle sürüş keyfinin tadını çıkarabileceklerdir. Böylelikle sizin de aklınız onlarda kalmayacaktır. Scooter kullanımı esnasında pek çok kaza riski söz konusu olabilmekte olduğundan, bu güvenlik aparatlarını kullanmak büyük önem arz etmektedir. Başlıca kullanım sağlanabilecek bu aparatlar; eldiven, dizlik, kask ve kolluklar olmaktadır. Bu sayede ciddi yaralanmaların önüne rahatlıkla geçilebilecektir. Bu ürün çeşitlerinden sürüş deneyim elde etmeleri ile çocuklarınızda etkili bir bacak kası gelişimi de gözlemlenmektedir. Böylelikle de dayanımları ve kondisyonlarında da bir artış söz konusu olmaktadır. Bu da çocuklarınızı fiziksel olarak çok sağlam bir yapıya kavuşturmaktadır. Her ne kadar kondisyon açısından sağlam olsalar da, sürüşe ne kadar hakim olsalar da, çocuklarınızın belli bir derece eğimin üzerindeki yokuşlardan aşağıya doğru kullanım sağlamamaları konusunda tembihlemeniz çok önemlidir. Çünkü scooterlar bisikletler gibi güvenilebilecek yapıda değillerdir. Yolun durumuna ve hıza göre titreşimler söz konusu olabilir, bu doğrultuda da çocuklarınız direksiyon hâkimiyetini kaybedebilirler.

Çocuk Scooter Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk Scooter Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etkili bir spor aktivitesi olması açısından da faydalı ürün modelleri olacak olan çocuk scooter ürünlerinden edinirken göz önünde bulundurulması gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bunlar başlıca çocuğun yaşı, scooterın tekerlek sayısı, direksiyon boyu ve scooterın malzemesi olmaktadır. Kısaca söz etmek gerekirse, öncelikle çocuğunuzun yaşının kaç olduğu ürün seçiminde çok önemli bir faktördür. Çünkü fiziksel ve motor gelişimi durumu çocuklarda her evrede birbirinden farklı olmaktadır. Çocuklar genellikle 2 yaş itibariyle motor becerilere kavuşmaya başlarlar. 3 yaş itibariyle de rahatlıkla scooter kullanabilir bir seviyeye erişebilirler. 4 ile 5 yaşlarında ise scooter hâkimiyeti konusunda çok iyi bir seviyede gelişmiş olurlar. Çocuklarınıza bir ürün modeli seçerken onların bu motor becerileri ve denge hâkimiyeti konusunda ne kadar başarılı olduklarına göre bir tercihte bulunmanız önemlidir. Böylelikle çocuklarınız kendilerine en uygun ürünü kullanım sağlayabilecek olup, rahat bir şekilde deneyimleyebileceklerdir. Scooterlarda tekerlek konusuna gelinecek olursa, bu durum da dengede ne kadar başarılı olduklarına göre bir tercih olmalıdır. Ancak tekerlek sayısı çocuklarda yaş grubuna göre de değerlendirilebilmektedir. Genellikle 3 ile 7 yaş grubu arasında olan çocuklarda 3 tekerlekli ürünlerin ideal olduğu belirtilmektedir. Çoçuk scooter 3 tekerlekli ürün modelleri kolay bir direksiyon hâkimiyeti de sunmaktadır. Denge konusunda hiç zorluk çekilmeyeceğinden kontrol konusunda sorun oluşmayacaktır. Denge konusunda tereddüt edilmeyeceğinden de hızlı bir şekilde sürme faaliyeti pekiştirilebilmektedir. Dolayısıyla da çocuklarınızın morali ve özgüveni bakımından bu durum oldukça olumlu yansımaktadır. 2 tekerlekli tasarımlar ise 7 yaşın üzerindeki her çocuğun kolaylıkla deneyimleyebileceği ürün çeşitleri olmaktadır. 7 yaştan büyük çocuklar ciddi denge problemleri yaşamayacaklarından dolayı 2 tekerlekli bir scooter kullanma konusunda kısa sürede tecrübe elde edebileceklerdir. Scooter direksiyonları ise çocukların rahat kavrayabilmeleri açısından çok önemli olan bir diğer konudur. Direksiyon boyunun çocuğunuzun boyunun hizasında olması gerekir. Ancak ayarlanabilir direksiyonlu ürünlerden elde edecek olursanız, bu konuda tereddüt etmenize gerek olmayacaktır. Fren kontrollü bir ürün tercihinde bulunmanız ise ekstra fayda sağlayacak bir durum olacaktır. Scooter malzemesinden de söz etmek gerekirse, öncelikle tekerleklerin türü kullanım sağlayacağınız alana göre tercih edilmelidir. Düz zeminlerde kullanılacaksa lastik tekerlekli ürün çeşitleri tercihte bulunulmalıdır. Lastikler zemin tutuşunu en iyi şekilde sağlayacaklardır. Ayrıca ürünün platformunun geniş olması iki ayağını da üzerine rahatlıkla koyabilmeleri bakımından faydalı olabilir. Hafif materyalden imal edilmiş kaliteli çoçuk scooter çeşitleri tercihte bulunmanız ile kolaylıkla taşıma sağlayabileceğinizi de bilmeniz gerekir. Hem bisiklete hem de scootera dair daha pek çok farklı tasarımda nitelikli ürün modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.