TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

1-4 Yaş Çocuk Bisikleti

için 392 sonuç bulundu.

1-4 Yaş Çocuk Bisikleti

Çocuklarınızı bisiklet ile ne kadar erken tanıştırırsanız, ona sağlıklı ve eğlenceli uğraşların kapısını o kadar erken aralamış olursunuz. Bisikletler, her yaştan çocuğun ilgisini çeker ve her yaş grubuna hitap eden modelleri sayesinde çocuğunuzun yaşı ne olursa olsun onun için en ideal bisikleti bulabilirsiniz. Çocuğunuzun fiziksel gelişimini destekleyen, aynı zamanda eğlenmesini de sağlayan çocuk bisikleti modelleri arasında 1-4 yaş grubuna hitap eden bisiklet modellerini kategorimizde bulmanız mümkün.

3 Tekerlekli Çocuk Bisikleti

3 Tekerlekli Çocuk Bisikleti

1-4 yaş arası çocuklarda denge becerileri henüz tam olarak gelişmemiş haldedir. Dolayısıyla çocuklarınızın kullanacağı bütün araçlar onların denge kurma becerilerini destekleyen, aynı zamanda da geliştiren araçlar olmalıdır. Bisiklet de bu araçlar arasında yer alır. Dayanıklı, hafif ve çocuğunuzun üzerinde denge sağlayabileceği tasarımlarda üretilen 3 tekerlekli çocuk bisikleti modelleri, çocuklarınızın motor becerilerini geliştirmek için eğlenceli bir alternatif olarak tercih etmeniz gereken bisiklet modelleridir. Kategorimizde çocuğunuzun bisiklet sürerken aynı zamanda eğlenceli çocuk şarkıları dinlemesine de olanak tanıyan pek çok farklı, şık, neşeli tasarımlara sahip 3 tekerlekli çocuk bisikleti bulunmaktadır.

İtmeli Bisiklet

İtmeli Bisiklet

3 tekerlekli çocuk bisikleti satın alırken aynı zamanda çocuğunuzu kolaylıkla kontrol edebileceğiniz, böylece çocuğunuzun güvenliğini garanti altına almanızı sağlayan itmeli bisiklet modellerini tercih edebilirsiniz. Günümüzde ebeveynlerin en sık tercih ettiği 3 tekerlekli bisiklet modelleri arasında yer alan itmeli bebek bisikleti, bisikletin arka tarafına bağlana bir itme kolu ile desteklenir. Bu itme kolu kişiye göre ayarlanabilir ya da tamamen çıkarılabilir olmasıyla da avantajlıdır. İtmeli bisiklet, bir diğer adıyla ebeveyn kontrollü bisiklet, çocuğunuzun ayaklarını koyabileceği ayaklık, tente, sepet, emniyet barı, kolay kavranabilen tutma kolu, direksiyon üzerinde zil gibi diğer özellikleriyle de anne babaların favori bisiklet modelleri arasına yerleşmiştir.

Çocuk Bisikleti Fiyatları

Çocuk Bisikleti Fiyatları

Kategorimizde bulabileceğiniz 1-4 yaş arası çocuklar için özenle tasarlanmış, eğlenceli, sağlam, uzun ömürlü çocuk bisikleti modellerimiz çocuklarınızın severek kullanacağı pek çok üründen oluşmaktadır. Çizgi film karakterleriyle bezeli, renk renk, çok çeşitli desenlere sahip çocuk bisikleti çeşitleri, çocuğunun erken yaşta bisiklet keyfiyle tanışmasını isteyen anne babaların gönül rahatlığıyla satın alabileceği, ergonomik, hafif ve sağlıklı ürünlerdir. Sunny Baby, Baby Hope, Pilsan, Salcano, Fisher Price ve Kanz gibi ünlü markaların çocuk bisikleti modellerini kategorimiz üzerinden inceleyip dilediğiniz marka ve modeli en uygun çocuk bisikleti fiyatları ile hemen satın alabilirsiniz. Kraft itmeli bisiklet modellerine en avantajlı fiyatlarla kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (1)
Abra (1)
B.TOYS (2)
Baby2go (1)
BabyHope (27)
Birlik (1)
CARRARO (1)
Dede (6)
(42)
Dolu (6)
Dynamite (1)
GOMAX (1)
Kanz (3)
Mamatoyz (2)
Pilsan (37)
RON (1)
Salcano (3)
Star (1)
Sunman (5)
Tunca (3)
ÜMİT (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (64)
Kız (10)
Erkek (9)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(58)
(19)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Jant

(50)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(31)
ve üzeri (50)
ve üzeri (52)
ve üzeri (53)
ve üzeri (57)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL