Kategoriler

Marka

Baskı Türü

Başka bir kelime deneyin

Wi-Fi Desteği

Başka bir kelime deneyin

Tarayıcı Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Ethernet Desteği

Başka bir kelime deneyin

Yazıcı Çözünürlüğü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Toplam Kağıt Girşi

Başka bir kelime deneyin

Baskı Hızı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yazıcı

için 1,435 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yazıcı

Görsel ürünlerin ortaya çıkmasını sağlayan teknolojik ürünler olan yazıcılar zaman içinde gelişmesi ile çokça farklı işleri yerine getirebilmektedir. Her geçen gün yeni bir özellik ile görevinin de üstünde işler yapmaktadır. Daktiloların dönüşümü ile oluşan yazıcılar elektronik daktilo niteliğindedir. Bilgisayarlarda yapılan görsellerin yazıların ve her türlü öğenin çıktısının alınmasını sağlar. Yazıcı tüm görsellerin kâğıda aktarılmasını ve görselin somut hale dönüşümünü gerçekleştirir. Bilgisayara kaydedilen tüm fotoğraflar ve görseller bağlanan yazıcı, tarayıcı ve aksesuarları ile kolaylıkla çıkarılabilir. Yazıcılar bilgisayar hafızasındaki belge ve görüntülerin kâğıda aktarılmasını sağlayarak kalıcı hale getirir. Önemli bir belgenin teslim edilmesi gereken yerlere ulaşmadan önce çıktısının alınması gerekir ki bu işlemi kolaylıkla yerine getirir. Yazıcı özellikleri sayesinde görüntülerin çok daha canlı ve gerçekçi görünmesini sağlar. İster dizüstü ister masaüstü bilgisayara sahip olun ikisinde de yazılımlar yüklenerek bağlanabilir ve kullanılabilir. Genellikle usb şekilde olan ara kablo bilgisayara bağlandığı takdirde kolaylıkla yazılar çıkarılabilir. Özellikleri sayesinde bazı yazıcılar direkt telefon, USB bellek ya da hafıza kartı içerisinde bulunan belge ve fotoğrafların çıktısını alabilmektedir. Bu yazıcılar özellikleri ile hızlı bir şekilde işlem yapılmasını sağlar ve zamandan tasarruf eder. Yeni nesil modellerin çoğu çıktı almanın yanı sıra fotokopi çekebilme ve faks çekebilme özelliğine sahiptir. Basım yapanlar hem belgelerin hem resimlerin hem de fotoğrafların kâğıda aktarılarak canlı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Yazıcı modelleri farklı özellikleri ile çokça avantaj sağlar ve baskı işlerinin yapılmasını kolay hale getirir. Evlerde dahi çıktı alınarak tüm belge ve fotoğrafların çıktısı alınabilir.

6 Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcılar ve Özellikleri

6 Renkli Çok Fonksiyonlu Yazıcılar ve Özellikleri

Farklı yazıcılar sağladığı birçok fayda ile çıktı işlemlerinin kolayca yapılmasını sağlamaktadır. Özellikleri ile oldukça farklı işler için kullanılabilen 6 renkli yazıcı çok fonksiyonlu ürünlerdir. Bunlar genelde hem tarayıcı hem fotokopi cihazı özelliklerine sahiptir. Bu sayede çokça kalın belgeleri tarayıcıya koyarak anında aynısını sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz ve çıktısını alabilirsiniz. Çok fonksiyonlu yazıcılar mobil cihazlar ile de kablosuz bağlantı kurabilmektedir. Böylelikle çok hızlı bir şekilde çıktıların alınmasını ve fazladan ekipmana ihtiyaç duyulmadan bu işlemin gerçekleşmesini sağlar. Çok fonksiyonlu olanlar fotoğrafların capcanlı ve kusursuz bir şekilde çıktısı alır. Fotoğraf kağıdı kullanılarak profesyonel bir fotoğrafçıdan çıkmış gibi baskılar elde edebilirsiniz. Çıkarılan fotoğraflar anın ölümsüzleşmesini sağlar. Çıkarttığınız fotoğrafları çerçeveleyerek evinizde iş yerinizde aksesuar ve dekor olarak kullanabilirsiniz. Çokça faydası ve fonksiyonu ile bu yazıcılar yüksek çözünürlüklü ve kaliteli çıktıların alınmasını kolaylaştırır. Yazıcı renkli çıktıların kalitesinin yüksek pigment ile çıkarılmasını sağlayarak adeta canlı bir hava yaratır. Kaliteli mürekkepleri çıktıların renklerinin soluk olmasını engelleyerek canlı görünümünü kazandırır. Çok fonksiyonlu yazıcı hem fotoğrafları hem de çift taraflı baskıların en güzel şekilde çıktısını alır. Bu yazıcılar kartuştan da tasarruf sağlayarak çok daha uzun süreli kullanım imkânı sağlar. Sürekli kartuş değiştirmenize gerek kalmadan aynı kartuş ile çok sayıda çıktı alabilirsiniz. Hızlı işlem yeteneği ile saniyeler içerisinde çıktının alınıp hazır hale gelmesini sağlar. Yazıcı renkli yazdırma özelliği sayesinde çokça renk barındıran bir manzara fotoğrafını ya da resmini dahi en ince ayrıntılarıyla kâğıda aktarır. Canlı görünümü ile poster şeklini alan kâğıtlar büyük baskı makinelerinde basılmış gibi durmaktadır. Yoğu ofisler ya da çıktıyı çok alanlar için bu modeller ideal olup tüm işleri yerine getirmelerine yardımcı olur. Günlük işlerin arasında çıktı işini çok daha hızlı halledip vakit kaybetmeden yüksek kaliteli çıktılara ulaşılmasını sağlar. Hem tarayıcı hem yazıcı hem de fotokopi cihazı olarak kullanılabilen çok fonksiyonlu Samsung yazıcı modelleri de son derece işlevsel ürünlerdir.

Yeni Nesil Tanklı Yazıcılar İle Düşük Maliyetli Çıktılar!

Yeni Nesil Tanklı Yazıcılar İle Düşük Maliyetli Çıktılar!

Yüksek performansı ile çıktıları çok kısa sürede yüksek kalite ile almaya yardımcı olan tanklı yazıcılar son teknolojinin ürünlerdir. Özel belge ve fotoğrafları son derece yüksek kalite ile sunar. Ofislerde kurtarıcı ürünlerden biri olan tanklı olanlar kablosuz bağlantı özelliği sayesinde akıllı telefonların, tabletlerin ve daha birçok elektronik aletin hızlıca bağlanmasını sağlar. Kabloya gerek duymaksızın erişim sağlayabilir ve saniyeler içerisinde çıktınızı alabilirsiniz. Vaktin çokça değerli olduğu son zamanlarda bu yazıcılar ile iş yerlerinde çıktı almak fotokopi çekmek gibi işlemler çok daha kısa sürelerde gerçekleştirilebilir. Gelişmiş teknolojileri ile yazıcı tanklı özellikte olanlar kartuşları ile çokça avantaj sağlamaktadır. Tonerden tasarruf sağlar ve belgelerin, fotoğrafların daha az mürekkeple yüksek kalite de çıktısını alır. Bitmeyen kartuş olarak da anılan tanklı yazıcılar özellikle iş yerlerinden masraftan tasarruf yapılmasını sağlar. Tanklı yazıcılar siyah renkli çıktıları çok yüksek kalite ile çıkarır ve bununla birlikte fotoğraflarında canlı görünüm ile çıktınsın alınmasında yüksek kalite sunar. Baskı çözünürlükleri oldukça yüksek olan bu yazıcılar tanklı mürekkepleri ile uzun yıllar kullanım avantajı kazandırır. Yazıcı çeşitleri arasında en çokta bu özelliği sebebiyle tanklı modeller çok beğenilmektedir. Sağladığı birçok avantaj ile hem zamandan hem de bütçede tasarruf yaparak masraflarınızı azaltmanıza yardımcı olur. Güç tüketimi de az olduğu için az enerji ile yüksek performans sergiler. Çift bantlı wifi bağlantısı ile güvenilir bağlantılar oluşturur. Renkli yazıcı çeşitlerinden biri olarak yüksek performansı ile çıktıların en yüksek kalite ile işlerinin çok hızlı sürede yapılmasını sağlar. Uygun maliyeti ile çıktıların çok daha avantajlı bir şekilde alınmasını kolaylaştırır. İş yükünü hafifletir ve tüm belge ve resimlere hızlı bir şekilde ulaşım sağlar. Çıkarılan poster görünümlü resimler sunum yaparken de oldukça katkı sağlayarak canlı görüntüsü ile görsel olarak yardımcı olur. Lexmark yazıcı çeşitlerine de sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sessiz Çalışan Yüksek Performanslı Lazer Yazıcılar

Sessiz Çalışan Yüksek Performanslı Lazer Yazıcılar

Lazer yazıcılar fotokopi tekniğine göre çalışan modellerdir. Yalnızca siyah renkli değil renkli çıktı da alınmasını sağlayan bir fotokopi cihazı özelliğindedir. Bu sayede renkli çıktıların çoğaltılırken siyah değil orijinali şekline fotokopisinin alınmasını da sağlar. Lazer yazıcı hızlı işlem yapılmasını sağlayarak iş ortamını oldukça rahatlatmaktadır. Ekonomik olması ve tonerinin de düşük maliyetli olması sebebi ile çokça avantaj sağlamaktadır. Lazer yazıcıların toneri uzun süreli kullanım sağladığı için de tasarruflu ürünlerdir ve sürekli masrafa yol açmaz. Lazer yazıcılar diğer modeller gibi satır satır çıkarma tekniğine değil sayfa olarak fotokopi tekniğiyle çalıştığı için saniyeler içerisinde onlarca sayfanın çıktısının alınmasını sağlar. Lazer yazıcı tonerli olması sebebi ile fazlaca mürekkebi ile sayfalarca çıktıyı alabilir ve uzun süreli olarak tonerden fayda sağlayabilirsiniz. Çalışma sistemi sayfanın görünümünü lazer tabancası yardımı ile tambur üzerine aktararak buradan da tonere yapıştırılması ile olmaktadır. Bu lazer yazıcılar sessiz çalışan ürünler olarak gürültü kirliliği de yaratmaz ve onlarca sayfa çıktı alsanız dahi sessizce görevini yerine getirir. Özellikle ofisinizde ve iş yerinizde bu tarz sessiz cihazları kullanarak ok daha sakin bir ortam oluşturabilir ve gürültü kirliliğini önleyebilirsiniz. İş yerinde aksama yaşamaksızın ve sürekli toner dolumu yapılmasana gerek kalmadan yüksek performansı ile tüm çıktıların alınmasını sağlar. Sürekli biten kartuş ve tonerlerin aksine lazer yazıcıların tonerleri tasarruflu mürekkep kullanımı ile hem kesintisiz kullanım imkanı sunar hem de maliyetin azaltılmasına yardımcı olur. Sağladığı çokça avantajın yanı sıra renkli lazer yazıcı modelleri hem siyah beyaz hem de çok renkli çıktıların fotokopi yöntemi ile çıktısını alır. Çok sık baskı alınan iş yerleri, okul, dershane ve benzeri yerlerde bu modellerden yardım alınarak işler çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilir. Akıllıca bir tercih olarak düşük maliyetli yüksek performanslı ürünlerdir. Aynı zamanda tonerlerinin dolumu da çok kolay olan bu makineler yaklaşık 15 saniye içerisinde dahi sizler tarafından yeni tonerlerine kavuşabilir.

Yazıcılar Sayesinde Çıktı Almak Çok Daha Kolay!

Yazıcılar Sayesinde Çıktı Almak Çok Daha Kolay!

Yazıcılar okullarda, iş yerlerinde, dershanelerde ve evlerde olduğu gibi çok daha farklı noktalarda dahi kullanılan ürünler olarak son derece işlevseldir. Her türlü çıktının alınmasını, çoğaltılmasını ve fakslanmasını sağlayarak bir yazıcıdan daha fazlası olan teknolojik ürünlerdir. İş yükünü hafifleterek sistemin aksaksız çalışmasına yardımcı olmaktadır. Yazıcı çalışma prensibi açısından farklılaşan modelleri ile her ihtiyaca uygun çeşitleri bulunmaktadır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar oldukça uygun fiyatı ile her bütçeye uygun modelleri bulunan ürünlerdir. Böylelikle hem maliyeti düşük hem de verimi yüksektir. Çokça kâğıt çeşidine baskı yapabilme özellikle çok fonksiyonlu yazıcılardır. Her çıktı için farklı makineye ihtiyaç duymadan bu model ile tüm çıktılara ulaşabilirisiniz. Kartuş ile çalışan mürekkep püskürtmeli yazıcıların maliyeti çok düşüktür o yüzden yazıcı önerisi yapanlar bu modeli çokça beğenmektedir. Bunun yanı sıra lazer yazıcılarda çokça çıktı alabildiği için avantajlı modellerdir. Tek tonerle binlerce sayfa çıktı alınmasını sağladığı için maliyet avantajını yüksek performans sunar. Saniyeler içerisinde onlarca çıktı alınabilir ve bu işlemi son derece sessiz bir şekilde yerine getirdiği içinde çalışma ortamında da rahatsızlık yaratmaz. Çokça fonksiyonu ile fotokopi cihazının çok daha gelişmiş modeli olan lazer yazıcılar her daim her yerde tercih edilebilecek ürünlerdir. Yalnızca çıktı almayı değil fotokopi ve faks çekmeyi sağladığı için de çokça avantaj sağlamaktadır. Uzaktaki bir yere belgeyi teslim etmek için de bu cihazlar kullanılabilir. Tarayıcı özelliği bulunan yazıcılar ise onlarca sayfanın görüntüsünü kaydederek çoğaltılmasını sağlamaktadır. Yazıcı lazer özelliği ile çok daha hızlı işlem imkânı sunar ve binlerce sayfa çıktının tek tonerle çıktısının alınmasını sağlar. Sunduğu maliyet avantajının yanı sıra kullanım pratikliği ile de her türlü çıktı işleminde sizlere yardımcı olmaktadır.

Yüksek Performanslı ve En Hesaplı Yazıcılar

Yüksek Performanslı ve En Hesaplı Yazıcılar

Tonerli yazıcı modelleri mürekkep kapasitesi yüksek ürünler olduğu için sık sık değiştirilmeye gerek kalmadan uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Avantajlı çokça olan yazıcılar yeni nesil teknoloji ile çok daha tasarruflu bir şekilde mürekkep kullanımı gerçekleştirir ve maliyet avantajı da yaratır. Toneri uzun süreli kullanım sunar ve onlarca sayfanın kesintisiz çıktısını alır. Kolay kullanımı ile gereksiz adımlar olmadan hızlıca görevini yerine getirir. Tek tuş ile yüzlerce sayfanın çıktısını alabilirsiniz. Yüksek performansı ile fiyat avantajı sağlayan bu ürünler her yerde kullanımın ihtiyacı duyulan ürünler olduğu için son derece işlevseldir. Kolaylıkla çalıştırabilir ve kâğıt haznesinde önceden koyduğunuz kâğıtların kullanımıyla tüm çıktı işlerinizi halledebilirsiniz. Okul çağındaki çocuğunuzun ödevlerini en iyi şekilde yapmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra çalışan bir bireyseniz iş yeriyle alakalı bilgi ve belgeleri depolamak amacıyla da yardım alabilirsiniz. Yazıcı ayarları modellere göre değişkenlik göstermekle beraber genelde son derece basit ve anlaşılır olmaktadır. Böylelikle dakikalar içerisinde kurulumu gerçekleştirerek kullanıma geçebilirsiniz. Yazıcı tavsiye edenler genelde ofisler için verimi yüksek maliyeti düşük olan lazer yazıcıları önermektedir. Fiyat performansı ile beğenileri toplayan lazer yazıcılar işleri çok daha kolay hale getirmektedir. Yazıcı fiyat açısından farklılık gösteren ürünlerden biridir. Bu değişkenliğin sebebi yazıların özellikleri ve sağladıkları faydalardır. Sessiz çalışması, tasarruflu mürekkep kullanımı ile maliyet avantajı sağlaması gibi çokça farklı özelliği ile fiyatları da bu açıdan çeşitlilik göstermektedir. Yazıcılar yüksek performansı ve uygun fiyatları ile tüm çıktı işlemlerinin kolaylıkla yapılmasını ve aksaksız baskı yapılmasına olanak verir. Fırsatlar ve kampanyalar ile uygun fiyatlı yüksek performanslı çeşitleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Yazıcı Nasıl Kurulur?

Yazıcılar kutu içerisinden dikkatlice tüm parçaları ve aparatları kaybolmayacak şekilde çıkarılmalıdır. Aksi takdirde kurulumu ve kullanımı imkansız olacaktır. Bilgisayarla bağlantısı normal elektrik kablosuyla beraber bilgisayar ve yazıcı arasındaki bağlantıyı sağlayan kablo ile yapılamaktadır. Yeni nesil yazıcılarda bu bağlantı usb ile de sağlanabilmektedir. Yazıcının kapalı olan aksanlarını açılarak çalışmaya hazır hale getirilmelidir. Adaptör ve bağlantı kablosuyla elektrik alınan yazıcılar yükleme cd’si aracılığıyla bilgisayara yüklenir. Yazılım yüklendikten sonra yazıcı kullanıma hazır hale gelir. Bu noktada kartuşları dolu olmalı ve içerisinde kağıt bulunmalıdır.

Yazıcı Nasıl Çalışır?

Elektrik ile bağlantısı sağlanan ve bilgisayara da bağlanan yazıcılar kablolar yerine yerleştirildikten sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Çalıştırılırken genelde üzerlerinde güç düğmesi bulunur ve bu güç düğmesi açıldığında çalışmaya başlar. Yazıcı modellerine bağlı olarak bu güç göstergesi düğme değil de dokunmatik şeklinde de olabilmektedir. Yazdırılacak belge ya da görsel yazıcıya yönlendirildikten sonra kartuş vuruşları ve püskürtmeleri ile kağıda aktarılır. Bu sayede de çıktılar alınır. Kağıt depolama haznesinden kağıt çeken yazıcı belgeyi kağıda işler. Kolay çalıştırılması ile hızlıca çıktı alınmasına olanak verir.

Hangi Yazıcıyı Almalıyım?

Yazıcı tercihi yapılırken kullanım sıklığına göre karar verilmelidir. Eğer eviniz için ve basit çıktılar için bir model arayışındaysanız sizler için mürekkep püskürtmeli olan yazıcılar son derece uygundur. Kartuş ile çalışan bu yazıcılar kartuşun uygun olması sebebi ile de son derece avantajlı ürünlerdir. Ancak iş yeriniz için alacaksanız ve sık sık çıktı alınıyorsa orası içine yine tonerli olan ve tasarruflu mürekkep kullanan lazer yazıcılar uygun olacaktır. Toneri uzun süreli kullanım imkanı sunduğu için onlarca sayfayı aksaksız çıkarmanızı sağlar.

Yazıcı Ne İşe Yarar?

Yazıcılar daktilonun gelişmiş bir modeli olarak bilgisayar sistemleri üzerinden her türlü çıktı alınmasını sağlayan teknolojik ürünlerdir. Yalnızca bilgisayarlardan değil mobil cihazlardan USB bellek ve hafıza kartlarından da aktarılan verilerin çıkarılmasını sağlar. Yazıcılar sadece çıktı almakla kalmaz farklı modelleri sayesinde fotokopi çekilmesini ve faks çekilmesini de sağlamaktadır. Bu makineler tarayıcı özelliği sayesinde belgelerin taratılarak aktarımının yapılmasını da sağlamaktadır. Çok fonksiyonlu ürünler olarak her türlü çıktıyı alabilmektedir.

Yazıcıdan Nasıl Çıktı Alınır?

Yazıcıların çıktı alma şekilleri değişkenlik göstermekle beraber genelde bilgisayar ile bağlantısı kurulan modeller sistem üzerinden belgeleri yazdır seçeneğine basılarak yazıcıya yönlendirir. İçerisinde kâğıt bulunması gereken yazıcılar dolu kartuşlar ile çalışmaktadır. Bu sebeple kâğıt ve kartuş olmazsa olmaz ürünlerdir. Sadece bilgisayar değil kablosuz bağlantı özelliği bulunan yazıcıları akıllı telefonlara bağlayarak ya da hafıza kartı girişini kullanarak içerisindeki belge ve görsellerin çıktısı alınabilir. Yazdır seçeneği ile yazıcıya gönderilen belgeler açık ve çalışır durumdaki yazıcıdan kâğıt ve kartuş yardımıyla çıkarılmaktadır.