Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Nokta Vuruşlu Yazıcı

için 99 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Nokta Vuruşlu Yazıcı

Gelişen teknoloji ile beraber sektörle ilgili pek çok yeni ürün piyasaya sürülmüştür. Hem Türkiye hem de çeşitli ülkelerin pazar alanında birbirinden farklı pek çok yazıcı modeli bulunmaktadır. Dolayısıyla kişiler diledikleri niteliklere sahip olan yazıcılara kolaylıkla ulaşabilmekte ve tüm işlerini kolaylıkla halledebilmektedir. Bunca yeniliğe ya da değişime rağmen işlevlerini bugüne dek taşımayı başarabilen nadir ürün sınıfları bulunmaktadır. Bunlardan biri de nokta vuruşlu yazıcı modelleridir. Değişen teknoloji dünyası içerisinde senelerdir yerini koruyabilmeyi başarabilmiş ve bunca gelişmişliğe rağmen birkaç nokta haricinde muadili üretilememiştir. Popülerliğini yitirmekte olması fark etmeksizin günümüzde dahi kullanıldığı ya da kullanımının tavsiye edildiği pek çok durum bulunmaktadır. Kişinin yapmakta olduğu iş alanına ve baskısını yapmayı istediği unsurlara göre ideal yazıcı modelleri değişkenlik göstermektedir. Nokta vuruşlu yazıcı dilediğiniz pek çok baskıyı elde etmenizi sağlamaktadır ve işlerinizi büyük bir oranda kolaylaştırmaktadır. Hala bankalarda dahi kullanımı sürdürülen ürün, çeşitli alanlarda iş yürüten yerel esnaflar için de idealdir. Özellikle baskı alanında iş yürüten bireylerin nokta vuruşlu yazıcı edinmesi pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. İşlevselliğini ve verimliliğini hala sürdüren bir ürün olması sebebiyle rağbet görme oranı değişmemektedir. Sınırlı kullanım alanına rağmen çeşitli durumlar esnasında muadiline rastlanamamakta ve dolayısıyla da kullanım durumu gerçekleşmektedir. Bir diğer adıyla iğneli yazıcı olarak da bilinmektedir. Bunun nedeni çalışma parçalarının iğneleri içermesidir. Baskılar iğne yardımıyla kolaylıkla yapılmaktadır. Döneminin ilerici ürünü olmasından dolayı tanınırlığı azalmamakta ve pek çok insan tarafından bilinmektedir. Dekontun verildiği bir iş alanında çalışmaktaysanız nokta vuruşlu yazıcılar pek çok işinizi kolaylaştıracaktır. İğneleri ile form ismi verilmiş olan kağıtlara noktalı baskılar yapmaktadır. Bununla beraber bankalarda da sık sık kullanılmaktadır. Kısacası dekontun alındığı ya da verildiği her alanda nokta vuruşlu yazıcı ile karşılaşmak mümkündür. Gelişmiş yazıcı modellerinin üretilmesiyle ürünün popülerliğinin eskimemesinin sebeplerinden biri de budur. Tüm bunlara ek olarak, nokta vuruşlu yazıcılar ile kağıt üzerine baskı yapmak da mümkündür. Geniş üretim seçeneği ile her işletmenin gereksinim duyduğu baskı çeşitleri kolaylıkla edinilmektedir. Bu durum iş hayatındaki pratikliği büyük oranda artırmaktadır ve kişileri gelişmiş modelleri edinmenin getirdiği çeşitli zorluklardan da kurtarmaktadır. Bununla beraber şeritlerinin tek bir renkten oluşmaması da ürünü ideal kılan yönler arasındadır. Bu sayede pek çok renkte baskı elde etmek mümkün bir duruma dönüşmektedir.

Nokta Vuruşlu Yazıcının Önemi

Nokta Vuruşlu Yazıcının Önemi

Nokta vuruşlu yazıcının birbirinden farklı pek çok niteliği bulunmaktadır. Muhasebe ve banka alanında sık sık kullanılan ürün ile çeşitli orandaki pek çok baskıyı edinmek mümkün ve oldukça kolay bir durum haline dönüşmektedir. Siyah, kırmızı, mavi ve sarı renklerde şeritler üzerinde bant taşımaktadır. Bu sayede yalnızca siyah renkli baskılar edinmek gibi dar bir alan söz konusu olmamaktadır. Kişiler belirtilen renklerde baskılar alabilmekte ve kendi iş alanlarında rahatlıkla kullanabilmektedir. Bununla beraber ergonomik bir yapıya sahip olmasıyla da kolaylık sağlamaktadır. Böylece bulunduğu alan üzerinde fazla yer kaplamamakta ve diğer metalara fazla bir oranda yer bırakmaktadır. Bu durum işyerinin düzeni açısından pek çok pratiklik sağlamaktadır. Çünkü baskı çıkaran makinelerin boyutları değişkenlik göstermekle beraber, genel olarak büyük boyut oranlarına sahiptir. Bu nedenle nokta vuruşlu yazıcı ideal bir kategoriye dahil olmaktadır. Nokta vuruşlu yazıcı çalışması da oldukça yalın ve anlaşılırdır. Gelişmiş ve aynı zamanda da anlaşılır bir çalışma prensibine sahip olan ürünü kavramak ve de kullanmak oldukça basittir. Birkaç saat içerisinde ürünün özellikleri kolaylıkla kavranabilmektedir. Bu sayede iş yerinde çalışmakta olan her bireyin kullanması mümkün bir hale dönüşmektedir. Farklı renklerde baskılar elde etmeyi de mümkün kılmasıyla da ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Kişiler kendi ürün ya da markalarına özgü olan renkler ile dekontlar ya da formlar basabilmektedir. Dolayısıyla dekontların ya da formların kişiselleşmesi de mümkün olmaktadır. Bununla beraber ürünün birkaç dezavantajı bulunmaktadır. Bunlardan biri çeşitli modellerinin oldukça gürültülü bir biçimde çalışmasıdır. Bu durum kimi kişiler için rahatsız edici olarak nitelendirilmektedir. Bir diğer yandan nokta vuruşlu yazıcı sessiz modeller de piyasada yer almaktadır. Çoklu masaların bulunduğu ofislerde kullanmak için sessiz modeller daha ideal bir konumdadır. Bu sayede iş yerinden herhangi bir kişi rahatsız olmayacak ve oluşan gürültü gelen müşteriler açısından da bir sorun teşkil etmeyecektir. Bilgisayar ile bağlantılı çalışan nokta vuruşlu yazıcılar hem masaüstü hem de laptop modelleri için ideal sınıfa mensuptur. Bu nedenle çeşitli pek çok aygıt bağlantısı ile baskı elde edilebilmekte ve bununla beraber kullanım alanı açısından da çeşitli olmaktadır. Gereksinim duyduğunuz baskıların nokta vuruşlu yazıcı ile elde edilmesi hem kolay hem de fazla zaman almayan bir şekilde gerçekleşmektedir.

Nokta Vuruşlu Yazıcının Nitelikleri

Nokta Vuruşlu Yazıcının Nitelikleri

Nokta vuruşlu yazıcının günümüzde geniş bir kullanım alanı bulunmamaktadır. Bu durumun sağlayıcılarından biri gelişmiş teknolojik ürünlerdir. Bununla beraber döneminin en ilerici aletlerinden olması sebebiyle pek çok sektörde hala dahi muadili bulunamamakta ve dolayısıyla kişiler edinmek zorunda kalmaktadır. Nokta vuruşlu yazıcı özellikleri baskı elde etmek isteyen her kurumun ya da kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok niteliğe sahiptir. Bu durum ile kullanım alanları kalıcılığını korumakta ve devam ettirmektedir. Özellikle muhasebecilikte ve bankacılık alanlarında sıklıkla kullanılmasıyla beraber, dekont alınan ya da verilen her iş alanında da tercih edilmektedir. Bu duruma sebep olan unsurlardan başlıca olanı, seri bir biçimde baskı yapma imkanını sunmasıdır. Dolayısıyla seri bir biçimde baskı oluşturmak isteyen her işletme tercih etmekte ve yaygınlığını korumaktadır. Bünyesinde yer alan iğneler yardımıyla baskıyı yapmasından ötürü, iğneli yazıcı olarak da anılmaktadır. İşlevselliği ve ideal ürün hizmetini bir arada kullanıcıya sunmasından dolayı baskı üretiminin gerçekleştiği her alanda geçerliliğini ilan etmiş durumdadır. Masaüstü ve laptop ile çalışmaya uygun olan nokta vuruşlu yazıcılar, bilgisayardan onlara dönüş olarak ulaşan sinyaller yardımıyla çalışmaya başlamaktadır. Dolayısıyla ekran üzerinden yönlendirmek ya da şekillendirmek oldukça kolay bir işlemdir. Kolay ve yalın çalışma prensibi iş sürecini kolaylaştırmakta ve dolayısıyla iş alanındaki verimliliği de arttırmaktadır. Dilerseniz nokta vuruşlu yazıcı çeşitleri için sayfamıza göz atabilir ve ürün modelleri arasından seçenekler oluşturabilirsiniz. Böylece karar aşaması daha kolay bir duruma dönüşecektir ve satın alma süreci daha az zaman alacaktır. Aynı zamanda her ürünün özelliklerini kolaylıkla inceleyebilir ve hem iş alanınıza hem de bütçenize uygun olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Renkli baskı elde etmenize de olanak sağlayan modeller ile dilediğiniz çeşitlikte baskı modelleri oluşturabilir ve ürün çeşitliliğini geliştirebilirsiniz. Her işletmede ve her iş alanında dekontun görünümü oldukça önemlidir. Dolayısıyla dekontların görünümü müşteri memnuniyeti açısından önemli bir noktaya değinmektedir. Kolaylıkla ayarlanabilir olan kağıt ayarı ile pek çok kağıt cinsinden baskı oluşturabilir ve oluşturduğunuz baskıları çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Bu durum pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. Ayarlarının oldukça basit bir düzleme konumlanmış olması da iş üzerinde çalışmakta olan bireylerin pek çok durumunu daha konforlu bir hale dönüştürmektedir.

Nokta Vuruşlu Yazıcı Kullanım Alanları

Nokta Vuruşlu Yazıcı Kullanım Alanları

Nokta vuruşlu yazıcı, bilgisayar vasıtasıyla kendi alıcılarına ulaşan sinyaller ile çalışmaktadır. Bilgisayarlardan aldığı sinyali kafa kısmının içerisinde yer alan çekiç toplamına iletmektedir. Oldukça yalın bir çalışma prensibine sahip olması sebebiyle pek çok sektör açısından elverişli ve verimli bir ürün kategorisinde yer almaktadır. Bir yönüyle daktiloya da benzeyen ürün, görünüm açısından da estetik bir duruşa sahiptir. Konumlandığı alana nostaljik bir hava katmaktadır. Daktiloya benzer bir görünüme sahip olması pek çok kullanıcı tarafından beğenilmekte ve takdir edilmektedir. Bilgisayardan yazıcıya ulaşan sinyal, nokta vuruşlu yazıcının çeşitli bölgelerinin çalışmasını sağlamaktadır. İğne ve bir diğer adıyla çekiç kısımları sinyal ile anında harekete geçmektedir. Yönlendirilen baskı çeşidi elde edilmesinin sağlanması için hareketlerini sergilemektedir. Kağıt, form ya da herhangi bir unsur üzerine komut verilmiş olan harflerin ya da rakamların çizimini aktararak oldukça kısa bir zaman içerisinde ürünü ortaya koymaktadır. Nokta vuruşlu yazıcı kağıt ayarı modellemesi de oldukça basit bir düzeneğe sahiptir. Bünyesinde yer alan işlevsel özellikleri bir bilgisayar yönlendirmesi ile kolaylıkla harekete geçmekte ve ürün performansını sergilemektedir. Çeşitli pek çok sektörde kullanılmasının nedenlerinden biri de budur. Dilenen boyutta ve özellikte baskılı belgeler elde edilmesini sağlayan nokta vuruşlu yazıcı modelleri ile dekont oluşturmak oldukça pratik bir durum haline dönüşmektedir. Bu durumun sağlayıcılarından biri, çeşitli pek çok parçadan oluşmasıdır. Her parçasının kendi prensibine özgü çalışma performansı mevcuttur. Her birinin niteliği ve bununla beraber fonksiyonu birbirinden farklıdır. Bu vesileyle seri üretim ortaya koymak isteyen her işletme için ideal bir duruşa sahiptir. Özellikle çoklu çalışılan ofis ortamlarında kişilerin sık sık karşılaşmakta olduğu nokta vuruşlu yazıcı modelleri seri bir şekilde baskı elde etmek isteyen her işletmenin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Bununla beraber de nokta vuruşlu yazıcı ayarları oldukça anlaşılır olan bir makinedir. Çoğu parçasının görünür bir durumda olması sebebiyle olası bir olumsuz durumla karşılaşıldığında sorunun tam olarak nereden kaynaklandığı kolaylıkla tahmin edilmektedir. Bu durum tamir aşamasını da kolaylaştırmakta ve dolayısıyla da uzun süreli kullanıma da imkan oluşturmaktadır. Her bütçeye uygun bir şekilde üretilmiş modelleri ile her birey kendisine hitap eden modelleri kolaylıkla bulabilmekte ve devamında uzun zamanlar boyunca kullanabilmektedir. Ürünün bir diğer bilinen özelliği de sağlamlığıdır. İlk üretildiği zamanlardan bugüne dek sağlamlığından sürekli olarak söz ettirmiş olan nokta vuruşlu yazıcı üretim malzemeleri sayesinde dayanıklı bir iç mekanizmaya sahiptir. Bu sayede hem kullanıcıya güven sağlanmaktadır hem de uzun süreli kullanım imkanı mümkün olmaktadır.

Nokta Vuruşlu Yazıcı Modelleri

Nokta Vuruşlu Yazıcı Modelleri

Nokta vuruşlu yazıcının birbirinden farklı pek çok nitelikli parçası bulunmaktadır. Her parçası farklı bir amaca hizmet etmektedir ve farklı bir alanı kapsamaktadır. Parçalarının sağlamlığı üretim ya da hizmet sektörü içerisinde çalışma yürüten her birey tarafından bilinmekte ve yıllardır takdir edilmektedir. Üretildiği ilk günden bugüne kadar sürekli olarak iş bilirkişiler tarafından dayanıklılığı ile övülmüş olan ürün kendi skalası içerisinde en sağlam kategoride yer almaktadır. Her üründe olduğu gibi nokta vuruşlu yazıcılarda da sağlamlık kullanıcılar tarafından rağbet görmektedir. Çünkü sağlamlık her kullanıcının bir güven duygusu geliştirmesini sağlamaktadır. Böylelikle ürünün kullanım süreci daha ideal bir duruma evrilmektedir. Bu sayede uzmanlar sık sık baskı elde eden işletmelere sıklıkla nokta vuruşlu yazıcı tavsiye etmektedir. Özellikle ofis ortamında çalışan bireylerin sıklıkla kullandığı bir ürün olması sebebiyle kurumsal hayatın içerisinde her çalışanın elini değdirdiği bir üründür. Kolay ve yalın çalışma prensibi sayesinde kolaylıkla öğrenilmekte ve kullanım süreci boyunca kullanıcıya zorluk çıkarmamaktadır. Tüm bunlarla beraber ürünün en ideal kullanım alanının fiş, fatura ya da makbuz ve dekont gibi çıktıların oluşturulduğu alanlar olduğu da bilinmelidir. Dolayısıyla muhasebe ya da banka sektöründe yoğun rağbet görmektedir. Çünkü dekont, fiş ya da fatura elde etmeyi büyük ölçüde kolaylaştıran nokta vuruşlu yazıcı ile seri bir biçimde üretim yapmak mümkün bir durum haline dönüşmektedir. Bununla beraber kalite noktasında gerekli tüm nitelikleri bünyesinde barındırması sayesinde kişiye ideal ürün hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda renkli baskıların oluşturulmasını da sağlayan ürün yalnızca siyah renk üretimi ile sınırlı kalmamaktadır. Dilerseniz nokta vuruşlu yazıcı fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve hem iş alanınıza hem de bütçenize uygun olan ürünlere en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Bir yandan nokta vuruşlu yazıcı şerit nitelikleri hakkında da fikir sahibi olabilir ve satın alma işleminin evvelinde gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bu durum pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. Böylelikle hem tam anlamıyla bildiğiniz bir ürünü edinebilir ve dolayısıyla olası olumsuz durumlarda bir yol haritası da çizebilirsiniz.

Nokta Vuruşlu Yazıcılar İle Baskı Elde Etmek

Nokta Vuruşlu Yazıcılar İle Baskı Elde Etmek

Gelişen teknolojiyle beraber ilk gün konumlandığı zirveyi bırakmayan pek nadir ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Nokta vuruşlu yazıcılar üretildikleri günden itibaren rağbet görmeyi başarmış ve her geçen gün arttırarak sürdürmüştür. Bünyesinde yer alan işlevsel nitelikleri ile baskı elde etmeyi büyük bir oranda kolaylaştırmış ve bununla beraber de uzun süreli kullanım hizmeti sunmuştur. Bir bilgisayardan kendisine ulaşan sinyaller ile çalışan nokta vuruşlu yazıcılar çeşitli içerikteki pek çok baskının elde edilmesi için idealdir. Tüm bunlarla beraber özellikle fatura ya da fiş gibi çıktıların oluşturulduğu sektör alanları için ideal olduğu unutulmamalı ve yapmakta olunan iş alanı ile paralel olan bir seçim yapılmalıdır. Ürettiği baskıları yalnızca siyah ile kısıtlı tutmamasında dolayı çeşitli durumdaki ve çeşitlikteki pek çok baskının üretiminde temel rolü üstlenebilmektedir. Aynı zamanda nokta vuruşlu yazıcı kağıt boyutları noktasında da kişiye pek çok verimli alan sunmaktadır. Yalnızca belli ölçüler ile sınırlı bir üretim ağı oluşturmaması vesilesiyle geniş bir kullanım alanına hitap edebilmektedir. Bunlarla beraber pek çok teknolojik alette olduğu gibi nokta vuruşlu yazıcı kablosu da bulunmaktadır. Çünkü ürün bir kablonun prize ulaşması ile çalışmaktadır. Dolayısıyla iş alanında konumlanacağı bölgenin priz ile yakın mesafede olması gerekmektedir. Nostaljik, estetik ve portatif görünümü ile ofisin gözde eşyası olacak nokta vuruşlu yazıcı ile çeşitli pek çok tasarımda çıktılar elde edilebilmekte ve üretim alanını genişletmektedir. Muhasebe ve banka sektöründe büyük önem arz eden bir ürün olmasının sağlayıcılarından biri de budur. Bununla beraber sık sık dekont veren ya da alan işletmeler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. İhtiyacınız olduğu an bir yazıcı edinebilir ve fiş, dekont ya da makbuz gibi çıktıları kolaylıkla elde edebilirsiniz. Daktiloya benzeyen görünümü ile kullanıcılarını şaşırtan nokta vuruşlu yazıcıların üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde dayanıklılık seviyesi de oldukça yüksek bir düzeydedir. Dayanıklılık seviyesinin yüksek oluşu hem kullanım süreci içerisinde çeşitli pek çok olası hasara uğrama durumundan ürünü kurtarmakta hem de uzun süreli kullanıma imkan sağlamaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Oki (66)
Epson (23)
OKI (1)
Sewoo (1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Baskı Hızı

(20)
(18)
(11)
(10)
(9)
(7)
(6)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL