TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

için 214 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Hemen herkesin ihtiyacı halini almış olan yazıcılar gündelik hayatımızda bilgisayarlarımızla birlikte en çok kullandığımız cihazlar arasında yer alıyor. Mesleğimiz ya da uğraşlarımız ne olursa olsun, bilgisayarlarımızdan bir belgeyi basılı halde almak çok sık duyduğumuz bir ihtiyaç. Bu nedenle, her seferinde bir yazıcı bulabilmek için uğraşmak yerine, yaşam alanlarımıza yazıcı almayı tercih ediyoruz. Satın alabileceğimiz yazıcı çeşitleri arasında bulunan mürekkep püskürtmeli yazıcı çeşitleri de edinebileceğimiz yazıcılardan biri.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Nedir?

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Nedir?

Mürekkep püskürtmeli yazıcı ya da daha kısa kullanımı ile püskürtmeli yazıcı ya da inkjet yazıcılar adını verdiğimiz bu yazıcı modelleri özellikle evde kullanım için oldukça uygun yazıcılardır. Mürekkep püskürtmeli yazıcı nasıl çalışır sorusunu yanıtlayarak mürekkep püskürtmeli yazıcı nedir sorusunu da yanıtlamış oluyoruz aslında. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, kartuşlu yazıcı kategorisinde yer alır. Yani, içi mürekkep dolu bir yazıcı kartuşu ile çalışırlar. Püskürtmeli yazıcı, kartuşun içindeki mürekkep miktarından ne kadarını kullanacağını ayarlayarak belgeyi yazdırmanızı sağlar. Sessiz çalışma özelliklerinden ötürü tercih edilebilirler. Renkli ve siyah beyaz yazıcı kartuşu ile çalışan mürekkepli yazıcı çeşitleri sayesinde her türden baskıyı alabilmeniz mümkün. Mürekkep püskürtmeli yazıcı özellikleri bakımından da oldukça tatmin edici modellere sahip artık. Örneğin çok fonksiyonlu yazıcı kategorisinde de yer bulabilecek püskürtmeli yazıcı modellerine sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkün.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı İle Lazer Yazıcı Arasındaki Fark Nedir?

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı İle Lazer Yazıcı Arasındaki Fark Nedir?

Ev kullanımı için ideal olan mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile lazer yazıcı arasındaki en temel fark fiyat farkıdır. Püskürtmeli yazıcı fiyat konusunda daha bütçe dostu alternatifler barındırır. Lazer yazıcılar ise görece daha pahalıdır. Lazer yazıcılar toner ile çalışırken, mürekkep püskürtmeli yazıcılar bahsettiğimiz üzere yazıcı kartuşu ile çalışır. Evde kullanımda yazıcı kartuşu bittiğinde kolayca kartuş dolumu yapabilirsiniz örneğin. Renkli ve siyah beyaz baskı yapmada ortaklaşan lazer yazıcılar ve püskürtmeli yazıcılar, baskı kalitesi, baskı sayısı gibi kriterler göz önünde bulundurularak seçilmelidir.

Mürekkepli Yazıcı Fiyatları

Mürekkepli Yazıcı Fiyatları

Kategorimizde HP mürekkep püskürtmeli yazıcılar, Epson mürekkep püskürtmeli yazıcı, Canon mürekkep püskürtmeli yazıcı gibi en hızlı mürekkep püskürtmeli yazıcı modellerine, bitmeyen kartuşlu yazıcı modellerine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. En ucuz mürekkepli yazıcı fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterlidir. Piyasadaki en iyi mürekkepli yazıcı modellerine en iyi fiyat fırsatlarıyla web sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Diğer yazıcı modelleri ve kategorilerimiz için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcının Avantajları

 • Mürekkep püskürtmeli yazıcıların en büyük avantajı, nokta vuruşlu modellere göre daha sessiz çalışmalarıdır.
 • Mürekkep püskürtmeli yazıcılar, fotoğraf kalitesinde renkli baskı yapabilir.
 • Inkjet teknolojisi özellikle ev ve ofislerde en çok kullanılan teknoloji haline gelmiştir.
 • Bu yazıcılar çok farklı kağıt çeşitlerine baskı yapabilirler.

Yazıcı Almadan Önce Bunları Bilmekte Fayda Var!

 • Eğer tek tonerle binlerce baskı alabilmek istiyorsanız mürekkep püskürtmeli yazıcıları değil lazer yazıcıları tercih etmelisiniz.
 • Mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile yapılan baskılarda mürekkep izlerine rastlayabilir, excel tabloları gibi dökümanlarda çok keskin hatlar elde edemeyebilirsiniz.
 • Mürekkep püskürtmeli yazıcılar yağlı cins kağıtlara baskı yapamazlar. Bu yüzden yazıcı almadan önce tüm bu özellikleri göz önünde bulundurmalısınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Brother (3)
Canon (40)
Colop (1)
Epson (60)
HP (94)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (32)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL