Microsoft, Klavye

için 104 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Microsoft Klavye

Klavyeler bilgisayarlar için en önemli parçalarından biridir. Tuş takımı olarak da adlandırılan klavyelerde harfler, rakamlar, işaretler ve farklı işlevlere sahip tuşlar bulunur. Klavye seçimi kullanıcıların hayatını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda uzun süreli üretkenlik sağlar. Alanının önde gelen markalarından Microsoft, uzman tecrübeyi ve yeni nesil teknolojileri harmanlar. Ortaya çıkan Microsoft ürünleri geniş kitlelere hitap eder. Kullanıcıların farklı ihtiyaçları ve kişisel zevkleri doğrultusunda üretime devam eden Microsoft, klavye modelleri ile de adından söz ettirir. Çeşitli ihtiyaçlara yanıt vererek mükemmel deneyim sunan Microsoft klavye modelleri de kullanıcılardan tam not alır. Klavye modelleri kablolu veya kablosuz olarak ikiye ayrılır. Herkesin alışık olduğu kablolu klavyelerde Microsoft’un uzman teknolojisini gözlemlemek mümkündür. Klavye tasarımları en yüksek konforu sağlarken, bilek açısıyla mükemmel uyumu sağlayarak kullanıcı deneyimini profesyonelleştirmeyi hedefler. Microsoft klavye bilek ve ön kollar için maksimum dengeyi mümkün kılarken, bilek desteği sağlayan yastıklı avuç içi dayanağı bulundurur. Kubbeli olarak tasarlanan modeller, bilekte oluşabilecek gerginliği en aza indirir ve ağrılara engel olur. En yeni ergonomik ölçülere göre hazırlanan bu klavyeler, konforlu bir bilgisayar deneyimi sunar. Kablosuz klavyeler de ergonomik tasarımları ile aynı uzman teknoloji ışığında kullanıcıların beğenisini kazanır. Microsoft klavye çeşitleri yeni nesil teknolojiler kullanılarak en çok tercih edilen klavyeler arasında bulunur. Ürün hakkındaki yorumları inceleyerek bu klavyeler arasında size en uygun modele kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Microsoft Klavye Özellikleri
Microsoft Klavye Özellikleri

Tasarımlarıyla dikkat çeken Microsoft klavyeler geniş bir skalada incelenebilir. Kullanıcıların yorumları, ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda tasarlanan klavyelerin tamamı aynı uzman teknolojiyi ve kaliteyi kullanıcılarla buluşturur. Her ürün birbirinden farklı teknik özellikler ile donatılır. Ürünlerin kullanım sıklığı ve ortamına göre bu özellikler çeşitlenir. Microsoft klavye özellikleri arasında öne çıkanlardan bir tanesi kablosuz olma teknolojisidir. Bu teknoloji birbirine karışan kablolar olmadan, özgür bir kullanım alanı yaratmayı hedefler. Kablosuz klavyelerde bulunan yeni nesil özelliklerden biri ise Bluetooth teknolojisidir. Bu teknoloji herhangi bir alıcı ve verici aygıta ihtiyaç duymadan kolay bağlantı kurmayı sağlar. Kullanıcıya daha rahat bir çalışma ortamı sağlayarak bilgisayar deneyimini iyileştirir. Klavye tasarımı ise önemli özelliklerden bir diğeri olarak öne çıkar. Konforlu, ergonomik ve kompakt olarak listelenen tasarım çeşitleri farklı ihtiyaçlara cevap verir. Yazdığınız uzun yazılarda klavye konforu en kritik faktör olur. El yapısıyla uyumsuz, sert ve işlevsiz bir klavye yalnızca yorgunluğa sebep olmaz. Aynı zamanda veriminizi düşürerek üretkenliğinizi azaltır. Bilgisayar alanınızda rahatlık önceliğiniz ise konforlu tasarımları tercih edebilirsiniz. Ergonomik tasarım sabit duruşun sebep olabileceği gerilme ve ağrılara engel olur. Kompakt tasarım ise daha dar alanlarda daha küçük boyutları ve sade tasarımları ile optimum verim sağlar. Bazı Microsoft klavye modelleri programlanabilir tuşlar bulundurur. Belge açma, e-posta yanıtlama gibi sık kullandığınız görevleri bu tuşlara atayarak daha hızlı ve üretken olabilirsiniz. Yoğunluk ve dalgınlığa bağlı oluşabilecek kazalar için sıvıya dayanıklı klavyeler mevcuttur. Sıvı dayanıklılığı kullanıcıların teknolojik ürünlerini güvence altına almaları için önemli faktörlerden biridir. Tüm bunlara ek olarak izleme teknolojisi alışılanın dışına çıkarak, birçok yüzeyde kullanım imkanı sunar. Bu yüzden BlueTrack izleme teknolojisine sahip Microsoft klavyeler fazlasıyla tercih edilir. Bilgisayar kullanımında göz önüne alınan diğer faktör güvenliktir. Kullanıcıların güvenliğini sağlamak için tasarlanan bazı Microsoft klavye modelleri AES şifrelemesi bulundurur. Gelişmiş Şifreleme Standardı teknolojisi, tuş vuruşlarını şifreleyerek bilgilerin korunmasına yardımcı olur. Bu sayfadan ürün özelliklerini karşılaştırabilir, seçimlerinizde kararlarınızı daha kolay ve hızlı verebilirsiniz.

Microsoft Klavye Kullanımı

Microsoft Klavye Kullanımı

Klavye modelleri birbirinden farklı özellikleri ile farklı kullanım deneyimleri sunar. Modern görüntüsü ile dikkat çeken kavisli klavyeler bilekleriniz ve vücut duruşunuz için de oldukça faydalıdır. Tüm Microsoft klavye çeşitleri Windows, Android, Mac ve IOS gibi farklı işletim sistemleri ile uyumlu yapıdadır. Klavye seçiminizi yapmadan önce, işletim sisteminiz ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Çoğu işletim sistemi ile uyumlu olan klavyeler, bazı sürümlerde fonksiyonlarda sınırlamaya uğrayabilir. Kablolu ve kablosuz klavyelerin bilgisayar ile bağlantısı da farklıdır. Kablolu klavyeleri bilgisayara bu kablo aracılığı ile bağladıktan sonra ayarlar menüsünden kişiselleştirmeleri yapabilirsiniz. Kablosuz klavyenin Bluetooth teknolojisi varsa USB girişi gerekmeden kolayca bağlantı kurabilir ve uzaktan konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bluetooth teknolojisi yok ise alıcı ve verici işlevi gören USB aygıtını bilgisayarınıza bağlamanız gerekir. Kablosuz bağlantı teknolojisi kullanıcı tamamen özgürleştirirken, konforu en yüksek seviyeye çıkarır. Bilgisayar başında uzun zaman geçiriyorsanız yüksek bilek konforu sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Klavye tasarımında bulunan kıvrımlar ve açılar en doğru pozisyonu sağlayarak bileklerdeki baskıyı yok etmeyi hedefler. Çalışmalarınızı hızlandırmak için programlanabilir tuşları kullanabilirsiniz. Klavyede bulunan bu tuşlar, sık kullandığınız görevleri tek seferde yerine getirmeyi hedefler. Tüm Microsoft klavye özellikleri maksimum konfor ile mükemmel bilgisayar deneyimini buluşturur. Yumuşak dokunuşlu tuşlar kullanıcıya hem dayanıklılık hem de rahatlık sunar. Medya tuşları izlediğiniz ya da dinlediğiniz öğeleri kolayca denetlemenizi sağlayarak bilgisayar kullanımını basitleştirir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçtiğiniz klavyenizi tablet ya da dizüstü bilgisayarınıza da kolayca bağlayabilirsiniz. Seçim yapmadan önce Microsoft klavye yorum kısmını inceleyerek kullanıcı deneyimleri doğrultusunda kararınızı verebilir, size ve ihtiyaçlarınıza en uygun klavyeyi bulabilirsiniz.

Microsoft Klavye Fiyatları

Microsoft Klavye Fiyatları

Microsoft, klavyelerini birbirinden farklı teknik özelliklerle ve en yeni teknolojilerle donatır. Klavye tasarımlarında yeni nesil ergonomi ilkelerini benimseyerek, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi hedefler. Her bir klavye modeli farklı özelliklere ve tasarıma sahiptir. Klavyede kullanılan materyaller, sunduğu işlevsel tasarım ve sahip olduğu teknik özellikler fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. Tüm bu farklılıklar, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Tercihinizi yapmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve Microsoft klavye fiyat değerlendirmenizi bu ihtiyaçlara göre yapmalısınız. Fiyatlar üzerinde etkili olan faktörler klavye tasarımının ergonomik, konforlu veya kompakt oluşu, programlanabilir tuşlar, AES şifreleme sistemi, sıvıya dayanıklılık, izleme teknolojisi, Bluetooth ve kablosuz bağlantı seçenekleri şeklinde listelenebilir. Klavye, bu özelliklerin ne kadarına sahipse fiyatındaki artış da o kadar olur. Fonksiyonel klavye çeşitleri tasarım stilleri ile de öne çıkar. Bilgisayar alanınızı kişiselleştirmek ve kendi zevklerinizi yansıtmak için modern tasarımları ile adından söz ettiren Microsoft klavyeleri tercih edebilirsiniz. Klavye tasarımında açıların önemini bilen marka, tasarımlarını bu ilke ile yapar. Uzun süreli bilgisayar kullanımında vücutta meydana gelebilecek duruş bozuklukları ve bilek ağrılarını engellemeyi amaçlar. Bazı Microsoft klavyeler çevre birimleri ile beraber satışa sunulur. Fare ve tuş takımı gibi diğer birimler de ürün fiyatlarına etki eder. Klavye ile beraber satın alabileceğiniz bu çevre birimleri de yeni nesil teknolojileri ve ergonomik tasarımları ile bilgisayar tecrübesini iyileştirir. Kablosuz klavyelerin pil ömrü ekonomik yapısı ile dikkat çeker. Sürekli pil değiştirmek zorunda kalmadan, hem ekonomik hem de işlevsel bir kullanım sağlar. Size en uygun klavye modeline karar vermek için Microsoft klavye inceleme ve yorumlar bölümüne göz atabilirsiniz. Diğer teknik özellikleri inceleyerek, modeller arasında karşılaştırma yapmanız mümkündür. Seçiminizi yaptıktan sonra Klavye kategorimiz üzerinden satın alma işlemini de kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Microsoft
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A4 Tech (574)
A4-Tech (209)
Acer (2)
Afila (3)
Apple (32)
Asus (137)
Avec (24)
Bloody (136)
Casper (9)
Cherry (2)
Corsair (93)
Creative (3)
Dell (34)
(8831)
Everest (1288)
Fantech (13)
Fg Tech (1)
FLAXES (17)
Frisby (204)
Fujitsu (1)
Gamemax (28)
HP (64)
HyperX (29)
Inca (79)
Izoly (1)
Lenovo (85)
LG (6)
LogiLink (3)
Logitech (841)
Microsoft (104)
Monster (1)
Motospeed (30)
Msi (49)
Picom (1)
Piranha (23)
Rampage (68)
Razer (80)
Roccat (4)
Samsung (4)
Sony (8)
Toshiba (117)
Trilogic (18)
Trust (153)
Zalman (31)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Klavye Türü

(20)
(18)
(8)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Klavye Bağlantı Tipi

Wireless (17)
Bluetooth (15)
Kablolu (15)
Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Arayüzü

USB (38)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL