Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Klavye Türü

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Tipi

Başka bir kelime deneyin

Aydınlatma

Başka bir kelime deneyin

Numerik Tuşlar

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Arayüzü

Başka bir kelime deneyin

Tuş Dizilimi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Model

G5R
K11
K61
x5
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Klavye

için 1,522 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Klavye

Kullanımı son derece pratik olan klavye çeşitleri, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için üretilen çok sayıda modele toplu halde ulaşmanızı sağlar. Tablet ve televizyon gibi elektronik ürünlerle uyumlu şekilde kullanabileceğiniz klavye çeşitleri de bulunur. Aynı zamanda kablolu ve kablosuz modelleri içeren klavye çeşitleri aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz bilgisayar aksesuarları için belirleyici birçok faktör bulunur. Ürünün mekanik oluşu, renklerinin olup olmaması, markası farklı renk seçeneklerini değerlendirmeye de imkân tanıyan ürün modelleri, beğenilerinize uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Böylece bilgisayarınızın diğer parçaları ile uyumlu tasarım özelliklerine sahip olan modelleri kolayca seçebilirsiniz. Öte yandan açık ve koyu renk tonları ile üretilen birçok alternatifin bulunması, kişisel zevkleriniz için en uygun klavye seçimi yapmanızı kolaylaştırır. Çizilmeye karşı dayanıklı şekilde üretilen, Türkçe karakterlere uygun bir seçim yapmanıza yardımcı olur. Klavyelerin son derece hafif şekilde üretilmesinden yararlanarak taşıma kolaylığı yaratan bilgisayar aksesuarlarına sahip olabilirsiniz. Uzun kabloları ile öne çıkan klavye çeşitleri, masa üzerindeki çeşitli noktaları rahatça kullanmanız için işlerinizi kolaylaştırır. Kablosuz modeller ise masa yüzeyini özgürce kullanmanızı mümkün hale getirerek işlerinizi kolaylaştırır. Kablosuz klavye çeşitlerini oturduğunuz yerden yöneterek konforunuzu daha da arttırabilirsiniz. Koltuk ve yatak gibi alanlarda klavyenizi kullanmaya devam etmek için kablosuz olarak tasarlanan modellerin sağladığı avantajlardan yararlanmanız gerekir. Tasarımlarında ışık detayına yer verilen ürün seçenekleri de hayatı kolaylaştıran ürünler arasında bulunur. Kullanıcı dostu ışıklı klavye modelleri, karanlık ortamlarda harfleri ve sayıları rahatça görmeniz için size yardımcı olur. Güçlü ışık desteği sunan ürünler, ayarlanabilir ışık gücü özelliği ile de dikkat çeker. Böylece ürünün hangi oranda ışık yayması gerektiğini ve ışık parlaklığının hangi seviyede olması gerektiğini kolayca belirleyebilirsiniz. LED ışık desteği sunan klavye mouse set modelleri de oldukça kullanışlıdır. Bilgisayar aksesuarlarının daha estetik ve dikkat çekici görünmesini sağlayan bu ürünler, odanızı şık hale getirir. Tek renkte ışık desteği sağlayan ürün çeşitlerinin yanı sıra birden fazla renk ile ışık desteği yaratan modeller de bulunur. Bilgisayar kullanımınızı kolaylaştıracak konfor sağlayan aksesuarlara çevre birimleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yazı Yazmayı Kolaylaştıran Klavye Modelleri

Yazı Yazmayı Kolaylaştıran Klavye Modelleri

Kullanıcı dostu ergonomik tuşlara sahip olan klavye modelleri, yazı yazmayı kolaylaştıran tasarımları ile öne çıkmayı başarır. Ergonomik özelliklerin yanı sıra dayanıklılık sağlayan özelliklere de sahip olan kablosuz klavye modelleri aracılığıyla uzun ömürlü bir kullanım deneyimine ulaşarak konforunuzu arttırabilirsiniz. Yuvarlatılmış tuşları ile dikkat çeken modeller, yazı yazarken parmaklarınızın takılmasını önlemeniz için idealdir. Aynı zamanda geniş şekilde tasarlanan tuşlar, harfleri birbirine karıştırmadan yazı yazmanızı mümkün hale getirir. Baskıları ile güven veren ürün modelleri, sayıların, harflerin ve işaretlerin görünürlüğünün korunmasını sağlar. Böylece her bir tuşu net olarak görüp yazışmalarınızı gerçekleştirebilir, favori oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Basış kolaylığı yaratan hassas tuşlar, yazışırken zaman kazanmak isteyen kullanıcılar için idealdir. Bu ürünler arasında bulunan Bluetooth klavye modelleri, kablosuz bağlantı oluşturmayı mümkün hale getirir. Böylece klavye kurulum işlemleri ile uğraşmadan çok kısa bir süre içerisinde klavyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. İnce hatlara sahip olan tasarımları sayesinde şık ve kullanışlı bir yapı kazanan klavyeler, oyun oynarken ya da yazışmalarınızı sürdürürken zaman kazanmanıza imkân tanır. Tasarımlarını tamamlayan ayaklardan yararlanarak bu ürünleri son derece işlevsel şekilde kullanabilirsiniz. Açılıp kapanabilir ayakları bulunan klavyeler, size en uygun açıyı oluşturmanız için üretilmiştir. Ayaklarını açarak daha yüksek konuma getirebileceğiniz ürünleri dilerseniz daha alçak konumda da kullanabilirsiniz. Oturma açınıza ve çalışma masanızın fiziksel özelliklerine göre kullanışlı ayaklardan rahatça yararlanabilirsiniz. Oyuncular için üretilen Razer klavye modelleri de konfor yaratan özellikleri ile beğeni toplar. Oyunlarda sıklıkla kullanılan space, W, A, S ve D tuşlarının farklı renklerle üretildiği modeller, maksimum rahatlığa ulaşmanız için dizayn edilmiştir. Böylece sık kullanılan tuşlara rahatça erişerek oyunlarda hız kazanabilirsiniz. Çıkarılabilir tuşları içeren modeller, bozulan tuşları yenileriyle değiştirmeniz gerektiğinde bu işlemleri çok kısa bir sürede tamamlamanızı sağlar. Öte yandan karşılaşılabilecek problemlere karşı çözüm elde etmek için kullanabileceğiniz birçok klavye modeli de bulunur. Bu ürünler arasındaki su geçirmez modeller, su dökülmesi sorunu sonucunda ürünün bozulmasını engeller. Su tahliyesi için uygun olan kanalları içeren ürün çeşitleri, olası kazalara karşı pratik çözümler sunarak kullanıcılarına kolaylık sağlar. Suyun iç kısma ulaşmasını engelleyen tasarımları sayesinde bu ürünleri son derece güvenli ve uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sunan Aydınlatmalı Klavye Çeşitleri

Konforlu Kullanım Sunan Aydınlatmalı Klavye Çeşitleri

Işıklı aydınlatma desteği sunan tasarımları ile öne çıkan klavye modellerini kullanmanız konfor kazmanızı sağlar. Ofis ortamında ya da büro, iş yeri gibi alanlarda kullanılmaya uygun olan modeller, loş ışık altında gözlerinizi yormanızı önler. Yazışmalarınızı hatasız ve hızlı bir şekilde sürdürmek için aydınlatmalı ürün çeşitlerinin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Klavye fiyatları için belirleyici birçok faktör bulunur. Ürünün mekanik oluşu, renklerinin olup olmaması, markası, dayanıklılığı gibi pek çok faktör fiyatı etkiler. Farklı renk seçeneklerini değerlendirmeye de imkân tanıyan ürün modelleri, beğenilerinize uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Böylece bilgisayarınızın diğer parçaları ile uyumlu tasarım özelliklerine sahip olan modelleri kolayca seçebilirsiniz. Öte yandan açık ve koyu renk tonları ile üretilen birçok alternatifin bulunması, kişisel zevkleriniz için en uygun seçimleri yapmanızı kolaylaştırır. Çizilmeye karşı dayanıklı şekilde üretilen mini klavye modelleri aracılığıyla şıklığını koruyan ürünlere sahip olabilirsiniz. Mini ürünlerin az alan kaplayan tasarımı, yer tasarrufu sağlamak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Sadece klavye modellerine ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz mouse ile birlikte tercih edebileceğiniz setlere de ulaşabilirsiniz. Böylece tasarımları birbirini tamamlayan kullanışlı aksesuarlara bir arada sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerden olan Logitech klavye mouse set seçenekleri, hem kablolu hem de kablosuz modelleri bir arada içerir. Kablosuz olarak geliştirilen çeşitleri kullanmak için piller kullanılır. Kablosuz özellikteki ürünler Bluetooth teknolojisi ile bağlantı kurduğu için çok kısa süreli gecikmeler yaşatabilir. Beklentilerinize uygun özellikler taşıyan modelleri seçerek bilgisayarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Set halindeki fare ve klavye modelleri, estetik görünümleri ve uyumlu özellikleri kullanıcılarını memnun eder. Kolay silinebilir olan klavye ve fare modelleri, nemli bir bez aracılığıyla temizleyebileceğiniz aksesuarlar arasında bulunur. Aynı zamanda tozlanma ve düşme gibi sorunlara karşı dayanıklı olan yapılarıyla kullanıcılarını memnun eden bu ürünler, keyifli bir deneyim elde etmeniz için idealdir. Klavye ve mouse setlerinde yer alan fareler, hızlı tepki süresine sahip olduğu için kullanım kolaylığı yaratır. Oyunlarda rakiplerinizin önünde yer almak için düşük tepki süresi ile öne çıkan fare modellerini kullanabilirsiniz. Farelerin ergonomik yapısı ve hassas taban bölümü, elinizi özgürce kullanarak farklı işlemleri gerçekleştirmenize imkân tanır. Farelerin scroll tuşu da ergonomik olarak tasarlandığı için internette ve oyunlarda zaman geçirirken işleriniz kolaylaşır. Kullanıcı dostu kablosuz farelerin alıcıları geniş bir çekim alanına sahiptir. Böylece metrelerce mesafeden dahi bilgisayarınıza komutlarınızı göndererek farenizi kullanabilirsiniz.

Tuş Vuruşunu Kolaylaştıran Klavye Modelleri

Tuş Vuruşunu Kolaylaştıran Klavye Modelleri

Hassas bir kullanım deneyimi yaşatan ürün modelleri sayesinde tuş vuruşu kusursuz olan ürünlere sahip olmanız mümkün hale gelir. Her bir hareketinizin ekrana yansımasını sağlayan ürünler, tutukluk sorununa ve basmama problemine karşı çözüm üretir. Bu ürünler arasındaki renkli klavye çeşitleri de kullanışlı detaylara sahiptir. Bilgisayarınızın ekran ya da kasa çerçevesine uygun renklerle tasarlanan modelleri tercih ederek oldukça şık bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Tuşları ve kasa bölümü farklı renk tonları ile üretilen Asus klavye modelleri, estetik dış görünüşleri ile dikkat çeker. Bu ürünlerin tasarımını tamamlayan ışıklı tuşlar da oldukça şık ve kullanışlıdır. Caps Lock, Num Lock gibi tuşların açık mı yoksa kapalı mı olduğunu anlamak için ışıklarının yanıp yanmadığına dikkat edebilirsiniz. Asus klavye modelleri, Asus marka bilgisayar çeşitleri ile uyumlu bir görünüm oluşturmanıza da yardım eder. Tasarımlarında kısayol tuşlarına yer verilen Türkçe klavye modelleri de kullanıcı dostu ürünler arasında bulunur. Bu ürünlerin zaman kazandırıcı bir yapı kazanmasını sağlayan kısayol tuşları, ses açıp kapatma ya da çeşitli komutları aktif hale getirme gibi işlemleri kısa bir sürede gerçekleştirmenizi sağlar. Atanabilir tuşları içeren klavye çeşitleri de son derece pratik aksesuarları içerir. Belirli bir tuşa belirli bir görev atamaya imkân tanıyan oyuncu ürünleri, farklı oyunlara özel olarak farklı ayarlamalar yapmanızı mümkün hale getirir. Bu ürünler arasında siyah ve beyaz modellerin yanı sıra pembe klavye çeşitleri de önemli bir yer tutar. Aynı zamanda kırmız, mavi, gri gibi renklerle üretilen estetik ürünleri de bilgisayarınızla uyumlu bir biçimde kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay olan ve ofis ortamında çalışan kişiler için ideal özellikler taşıyan ürünler arasında sessiz klavye modelleri de bulunur. Bu ürünler sayesinde tuşların gürültü oluşturarak çalışma arkadaşlarınızı rahatsız etmesini engelleyebilirsiniz. Kod yazarken, tasarım yaparken, metin kaleme alırken ya da çeşitli oyunları deneyimlerken klavye modelleri arasındaki aksesuarların sağladığı konforlu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Tasarımlarında yuvarlak oyuklara yer verilen modeller , parmaklara ergonomik olarak uyum göstererek kullanım rahatlığını arttırır. Parmaklarınız terliyken de yararlanabileceğiniz klavye seçenekleri , silinme ve deforme olma gibi sorunlarla karşılaşmadan kullanım gerçekleştirmeyi devam etmenizi sağlar. Kir birikimine ve lekelenme sorununa karşı dayanıklı olan kaliteli ürünler, hijyenik ve konforlu bir deneyim edinmeniz için elverişlidir. Tuşların arasında yer alan boşlukların yabancı madde girişine karşı koruma yaratması, bu ürünlerin iç kısmının korunmasına yardımcı olur.

Dengeli Kullanıma Uygun Klavye Seçenekleri

Dengeli Kullanıma Uygun Klavye Seçenekleri

Tasarımları son derece dengeli şekilde gerçekleştirilen klavye seçenekleri sayesinde oldukça keyifli bir kullanım deneyimi kazanmanız kolaylaşır. Tüm tuşları dengeli olarak kullanmayı kolaylaştıran düz yüzey bölümü, eşit aralıklara sahip olan tuşları içerir. Böylece her bir tuşu son derece konforlu bir şekilde kullanarak günlük işlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Alt kısmı zemine uyum sağlayan ve kayma sorununu önleyen modeller aracılığıyla masa başında oldukça güvenli ve konforlu bir şekilde çalışabilirsiniz. Kol korumalığına sahip olan modeller de tercih edebileceğiniz kullanışlı ürünler arasında bulunur. Bu ürünlerin tasarımını tamamlayan kol koruma bölümü, oyun oynarken ya da uzun süreli şekilde iş başında çalışırken kollarınızın daha az ağrıması için geliştirilmiştir. Benzer şekilde fare kullanırken yararlanabileceğiniz detaylar da bulunur. Bu detaylar arasındaki fare altlığı modelleri, bilgisayarınızı kullanırken farenizi rahatça hareket ettirmenizi kolaylaştırır. Böylece oyunlarda ve programlarda zaman kazanmak için uygun bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Farklı renklere ve desenlere sahip olan fare altlığı çeşitlerinin bulunması, estetik tasarımları ile öne çıkan aksesuarlardan yararlanmanızı sağlar. Tüm gövdesi tek bir metal plaka ile korunan klavye alternatifleri, tuş vuruşlarını gerçekleştirirken parmaklarınızı özgürce hareket ettirmenizi mümkün hale getirir. Yazım hatası yapmadan, hızlı bir şekilde metinler kaleme alabilmek ya da dostlarınızla yazışabilmek için kullanıcı dostu ürünlerin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Yakınlık sensörü özelliği bulunan klavyeler, parmaklarınızı tuşlara yaklaştırdığınızda aydınlatma desteği sunar. Bu sayede aydınlatma desteğini daha tasarruflu şekilde kullanarak verim elde edebilirsiniz. Öte yandan kablosuz ürünlerin pil yuvası da oldukça kullanışlı bir destek sağlar. Pratik kapak bölümü ile kullanılabilen pil yuvası bölümü, pil değişimi işlemlerini kısa bir sürede tamamlamanız için idealdir. Pil yuvasının tozdan ve yabancı maddelerden korunmasını sağlayan kapak kısmı, klavyenizi çok daha güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Arkadan aydınlatma özelliği ile fark yaratan ürünler, ortamdaki ışık miktarını tespit ederek kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun desteği sağlar. Böylece gündüz saatlerinde klavyenizin fazladan enerji tüketimi yapmasını engelleyebilirsiniz. Belirli aralıklarla yanıp sönen ışıklara sahip olan ürünlerin yanı sıra belirli renkleri yansıtarak kullanıcılarını memnun eden çeşitler de bulunur. Işıkların hangi aralıkta yanıp söneceğini ya da değişeceğini belirlemeye imkân tanıyan modeller de bulunur. Bu modeller sayesinde klavye istenen görünüme getirilebilir.

Kolayca Şarj Edilebilen Klavye Modelleri

Kolayca Şarj Edilebilen Klavye Modelleri

USB şarj desteği ile şarj edilmeye uygun olan kablosuz klavye cihazları kullanışlı yapıya sahiptir. Uzaktan kullanılabilir yapısı sebebiyle kablolara bağlı kalmadan hareket edebilmeyi sağlar. Seyahatlerinizde bilgisayar çantası ile beraber taşıyabileceğiniz kullanışlı klavyeler, tam şarj ile günlerce süren kullanım desteği sunar. Böylece sık sık klavyenizi yeniden şarj etmekle uğraşmanıza da gerek kalmayacağı için zaman kazanabilirsiniz. Tasarımlarında kapatma tuşuna yer verilen ürünler de kullanıcı dostu modeller arasında bulunur. Açık ve kapalı yazılarını içeren bu bölüm, kablosuz klavyeleri kullanmadığınız zamanlarda bu ürünlerin enerji tüketimi yapmasını engeller. Aynı zamanda otomatik kapanma özelliği ile dikkat çeken klavyeler de kullanıcı dostu ürünler arasında bulunur. Tuşlar belirli bir süre boyunca hiç kullanılmadığında kendiliğinden kapalı konuma geçen klavyeler sayesinde enerji verimliliği elde edebilirsiniz. Farklı bilgisayar markalarının ürettiği bilgisayar modelleri ile uyumlu şekilde kullanılabilen bu ürünler, işlevsellik kazanmanız için idealdir. Öte yandan Windows ve macOS gibi farklı işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarla da kullanılmaya uygun olan klavyeler, çok yönlü bir deneyime olanak tanır. Masaüstü bilgisayarların yanı sıra çeşitli telefonlarla kullanılmaya elverişli olan ürünler de vardır. Bu aksesuarları kullanarak telefonunuzu daha efektif şekilde değerlendirip çeşitli işlerinizi yerine getirebilirsiniz. USB girişi ile bilgisayar modellerinin kasalarına bağlanabilen kablolu modeller, kullanıcılarına konfor kazandırmayı başarır. Ağırlık seviyelerine ve tuş dizilimi özelliklerine göre dilediğiniz ürün modelini tercih edebilirsiniz. Öte yandan toplam tuş sayılarına ve kablosuz bağlantı özelliklerine göre de alternatif çeşitleri inceleyebilirsiniz. Taşınabilir olarak üretilen mini modeller bilgisayar çantası kullanarak yanınıza alabilirsiniz. Esnek ve dayanıklı yapılarıyla beğeni toplayan bu modeller, minimum oranda alana ihtiyaç duymanızı sağlar. Klavyenizi taşımak için bilgisayar çantalarının sahip olduğu kullanışlı bölmelerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. İnce ve uzun yapılarıyla öne çıkan bu ürünler, çeşitli alanlara kolayca sığdırabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Kenarları ince ve düz olan modeller, çantanıza pratik bir şekilde yerleştirebilmeniz için elverişlidir. Aynı anda farklı cihazlara bağlı olmayı sağlayan modeller de vardır. Bu ürünlerin tasarımını tamamlayan switch tuşu, tablete ya da bilgisayara geçiş yapmanızı kolaylaştırır. Böylece tek hamlede dilediğiniz cihaz için klavyenizi aktive edebilirsiniz. Kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlayan klavye ürünlerini şimdi inceleyip pratik ve işlevsel modeller arasından seçimlerinizi hemen gerçekleştirerek sipariş oluşturabilirsiniz.