HP, Klavye

için 66 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

HP Klavye

Bilgisayar ekipmanları arasında en önemli parçalardan bir tanesi klavyedir. Yazı yazmayı ve oyun oynamayı sağlayan klavyelerin kaliteli ve rahat olması oldukça önemlidir. HP, söz konusu klavye olduğunda birçok ihtiyaca cevap verir. Kablolu ve kablosuz çeşitlere sahip HP klavye modelleri arasından kriterlerinize en çok uyan seçimde bulunabilirsiniz. Ayrıca HP klavye kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek doğru ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz. Dayanıklı teknolojik eşyaların markası olan HP, klavye konusunda ürün çeşitliliği ile de adından sıkça söz ettirir. Başlıca HP klavye türleri; standart, oyuncu ve slimdir. Her klavye çeşidinin kullanım amacı ve fonksiyonelliği başta olmak üzere birçok özelliği birbirinden farklıdır. Klavye bağlantı tipleri genellikle kabloludur. Ancak wireless ve bluetooth ile çalışan klavye türleri de vardır.

HP Klavye Özellikleri

HP Klavye Özellikleri

Standart klavyeler, geçmişten günümüze en yaygın olan türdür. Birçok kullanıcı tipinin tercih ettiği sıradan klavyeler, yazı yazmak ve gündelik işleri halletmek için kullanılır. Oyuncu klavyeleri ise, birçok bakımdan sıradan klavyelerden ayrılır. Tepki süresinin daha az olduğu oyuncu klavyeleri tasarım açısından da farklıdır. Bazı oyuncu klavyeleri, rengarenk şekildeyken bazıları düz renklerden oluşur. Performansın sıradan klavyelere göre daha yüksek olduğu oyuncu klavyelerinin ışıklı olanları da vardır. Ayrıca oyuncu klavyeler, kod yazanlar ve bilgisayar başında çok zaman geçiren kişiler için de oldukça kullanışlıdır. HP slim klavyeler ise; daha ince yapıya sahip türlerdir. Ergonomik ve estetik unsurların yüksek olduğu slim klavyeler; ağırlık açısından da hafiftir.

HP Klavye Kullanımı

HP Klavye Kullanımı

HP klavyeler; dayanıklı ve uzun ömürlü olması sayesinde bilinçli kullanıcılar tarafından tercih edilir. Teknolojik unsurları yakından takip eden klavyeler sayesinde çağın gerisinde kalmayarak ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılarsınız. Kablolu bağlantı tipine sahip HP klavyeler, bilgisayara bir adet kablo ile bağlanılarak kullanılır. Genellikle kurulum gerektirmeyen kablolu klavyeler; masaüstü bilgisayar için tercih edilir. Wireless bağlantı tipine sahip klavyeler ise teknolojik açıdan en çok beğenilenlerden bir tanesidir. Yalnızca bilgisayarın yakınında değil uzaktan da kullanabilme olanağı tanır. Örneğin; siz uzanmış film izlerken, gereken kontrolleri uzaktan yapabilmenizi sağlar. Bu sayede evinizin birçok yerinde bilgisayarınızı kullanma olanağı tanır. Bluetooth klavyeler de tıpkı wireless modeller gibidir. Uzaktan kullanıma imkan veren bluetooth klavyeler kolaylıkla bilgisayara bağlanılır. Batarya ya da pille çalışan bluetooth klavyeler ekonomik olması ile de tercih edilir. Hangi klavye tipinin sizin için daha uygun olduğuna karar veremiyorsanız sayfamız üzerinden kullanıcıların yapmış olduğu HP klavye yorum ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca HP klavyeyi, bilgisayarı kullanım amacınızı iyi bir şekilde belirleyerek almanız gerekir. Aksi takdirde bilgisayardan beklediğiniz performansı tam olarak almanız da güçleşir

HP Klavye Fiyatları

HP Klavye Fiyatları

Yüksek kalitede deneyim yaşamanıza sebep olan HP klavyeler, tıklama seslerinin daha az olduğu türdedir. Rahatsız edici seslerin en aza indiği klavye modelleri, hassaslığı ile de bilinir. Q ya da F klavye çeşitlerine ev sahipliği yapan HP, ihtiyaç duyulan çevikliği sağlar. Bu sayede kullanıcılarının memnun kalmasını sağlar. Kullanım ömrü açısından da yüksek olan HP klavyelerin fiyatları değişen aralıklardadır. Genel olarak düşük ile orta segmentte yer alan HP klavyelerin fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bazı klavye modellerinin fiyatları ise yüksek segmentte yer alır. Mekanik özellikteki oyuncu klavyeleri yüksek segmentlidir. Siz de bilgisayarınıza en uygun HP klavyeyi satın almak isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en çok hitap eden HP klavye fiyat ve özelliklerini inceleyerek uzun ömürlü alışveriş yapma imkanı elde edersiniz. Daha fazla seçenek için Klavye kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

HP
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A4 Tech (569)
A4-Tech (206)
Acer (2)
Afila (3)
Apple (31)
Asus (137)
Avec (24)
Bloody (125)
Casper (9)
Cherry (2)
Corsair (93)
Creative (3)
Dell (35)
(8928)
Everest (1283)
Fantech (13)
Fg Tech (1)
FLAXES (17)
Frisby (211)
Fujitsu (1)
Gamemax (27)
HP (66)
HyperX (32)
Inca (82)
Izoly (1)
Lenovo (88)
LG (6)
LogiLink (3)
Logitech (844)
Microsoft (103)
Monster (1)
Motospeed (32)
Msi (46)
Picom (1)
Piranha (26)
Rampage (68)
Razer (84)
Roccat (4)
Samsung (4)
Sony (8)
Toshiba (117)
Trilogic (17)
Trust (153)
Zalman (35)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Klavye Türü

(23)
(11)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klavye Bağlantı Tipi

Kablolu (24)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL