Logitech, Klavye

için 817 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Logitech Klavye

Bilgisayarlara komut vermede en önemli bileşenlerden olan klavyeler, üzerlerinde çeşitli rakam, harf, sembol ve özel karakteri barındırır. Bu özellikler gerek F gerek Q klavyelerde ortaktır. Türkçeye göre dizayn edilen F klavyeler, en çok tercih edilen klavyelerdir. Klavye anlamında gelişmiş teknik özellikler ile tasarımı buluşturan markaların birisi de Logitech’tir. Logitech klavye modelleri gündelik hayattan profesyonel iş hayatına ya da oyun oynarken kullanılabilecek, özel tasarımlara sahip klavyeleri ile dikkat çeker. Farklı ihtiyaçları gidermek üzere tasarlanan bu klavyeler, tuş takımları, aydınlatmaları ve renkli yüzeyleri ile de beğeni toplar. Logitech klavye inceleme ve kullanıcı yorumlarına bakarak ihtiyacınız olan bir modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

Logitech Klavye Özellikleri

Logitech Klavye Özellikleri

Logitech klavye özellikleri arasında dikkat çeken özelliklerin başında markanın amatör ve profesyoneller için ayrı klavyeler geliştirmiş olması bulunur. Örneğin Logitech Craft kablosuz klavye, hızlı bir performans sergilemeniz için tasarlanmıştır. Yenilikçi Crown tuşu, dokunmatik bir tuştur ve alüminyum kadrana sahiptir. Bu tuş sayesinde özel işlevlere anında ulaşabilir, tuşa hafifçe dokunarak işlev değiştirebilir, kadranı döndürerek cihaza farklı komutları verebilirsiniz. Klavyenin Caps Lock gösterme ışığı, çift bağlantı noktası, Bluetooth düşük enerji teknolojisi de bulunur. Bir haftaya kadar pil ömrü sunan bu kablosuz klavye kolayca taşınabilir. Klavyenin arkadan aydınlatma özelliği, harflerin rahatlıklar görülebilmesini sağlar. Böylece klavyenizi düşük ışık koşullarında da kullanabilirsiniz. Windows ve macOs işletim sistemi ile uyum gösteren klavyeyi farklı cihazlarınız ile eşleştirebilirsiniz. Logitech’in aydınlatma özelliği bulunan klavyelerinde sensör de yer alır ve elinizi yakınlaştırdığınızda klavye otomatik olarak yanar. Logitech’in kaliteli ve dayanıklı kasalar ile tasarlanan klavyelerinden bir diğeri de Multi Device kablosuz klavyedir. Sıvılara karşı dayanıklı olan klavye, bir masaüstü klavyenin sahip olduğu tüm özellikleri barındırır. Akıllı telefon ya da tabletler ile de kullanılabilir. Aynı anda üç farklı cihaz ile bağlanabilir. Böylelikle bilgisayarda mail yazarken aynı klavyenin bir tuşuna dokunarak telefonunuza geçiş yapabilir, telefonunuzda da bir yazma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Klavyede yer alan sayısal tuş takımları, tam boyutlu olduğu için rahatça finansal işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Tuşların içe doğru eğimli tasarımları, sessiz yazma deneyimi de sağlar. Klavyenin ayakları sayesinde tüm zeminlerde sabit bir duruş yakalayabilirsiniz. Logitech klavye çeşitlerinin tuş düzenlerinde bulunan makas özelliği, tuşlara dokunduğunuzda hareketinizi en iyi şekilde algılar. Ayrıca tuşların mesafesi de yazı yazmayı, işlem yapmayı hızlandıracak şekilde dizayn edilmiştir. Tuş yükseklikleri ergonomik olarak ayarlandığından fazla enerji harcamanıza gerek kalmadan işlem yapabilirsiniz. Tuşların geniş vuruş alanı, yanlış yere basmanızın da önüne geçer. Logitech klavye fiyatları ürünlerin tüm bu özellikleri dikkate alındığında oldukça uygundur. Bütçenize ve tarzınıza hitap eden bir Logitech klavye çeşidini kolayca bulabilirsiniz.

Logitech Klavye Kullanımı

Logitech Klavye Kullanımı

Logitech’in kablosuz klavye modelleri ile fazlalıklardan kurtulmak mümkündür. Gelişen teknoloji ile cihazlar kablo yükünden arınır, kolay taşınabilen bir hal alır. Kablosuz Logitech klavyeler çalışma ortamınızda size ek yer sağlaması noktasında da önemlidir. Klavyelerin üzerinde yer alan şarj göstergesi sayesinde klavyenin şarjının bitmekte olduğunu görebilirsiniz. Bağlantı kablosu ile klavyenizi güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Logitech klavyelerde tuşları kişiselleştirmek, tuşlara yeni görevler atamak da mümkündür. Örneğin Crown tekerleği bulunan klavyelerde bu kadran ile medyayı kontrol edebilirsiniz, sayfalar arasında gezinebilirsiniz. Oyun klavyelerinde ise tuşlara ek görevler tayin edebilirsiniz. Logitech klavye özellikleri bunlarla da sınırlı değildir. Multi Device Bluetooth Keyboard klavyeler Logitech’in farklı işletim sistemlerini destekleyen, dairesel tuş tasarımı ile dikkat çeken klavyeleridir. Kompakt ve hafif bir yapıya sahip klavye, alkali pili sayesinde uzun süre dayanır. 10 metreye kadar kablosuz menzil özelliği sunar, pil dahil 423 gram ağırlığındadır. Logitech klavye incelemesi yaparak ihtiyacınıza yönelik bir klavyeyi kolayca bulabilirsiniz. Klavye tercihi yaparken kullanım alanınıza, klavyenin ihtiyacınız olan kısayollara sahip olup olmadığına bakarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca farklı renkler arasından da bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Logitech’in kablolu klavye modelleri ise kabloları ile cihaza takılıp hızlıca kullanılabilir. Yumuşak tuşlara sahip olan bu klavyeler ile de sessizce yazma işlemi gerçekleştirilebilir. Su dökülme tehlikesine karşı dayanıklı olan kablolu klavyeler arasından tercih yaptığınızda, olası kazalarda ürününüzün bozulma tehlikesi de ortadan kalkar. Wireless Touch klavyeler ise markanın dokunmatik klavyeleri arasında yer alır. Böylece mousea gerek kalmadan dokunmatik yüzey ile birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Klavyede yer alan ikinci sol tıklatma düğmesi, iki elle seçim yapabilmenizi sağlar. Pilleri dahil 380 gram ağırlığında olan klavye uzun tuş vuruşu ömrüne sahiptir. Bu da klavyenin uzun yıllar kullanılabileceği anlamını taşır. Dokunmatik yüzeyinin genişliği de hareket kabiliyetini arttırır. Wireless Solar klavyeler ise ışık enerjisi ile çalışan, solar güç sisteminin klavyeyi sürekli şarj ettiği modellerdir. Işık koşullarında kendi kendini şarj eden klavye üç aya kadar dayanır. Tasarımı da oldukça ince ve zariftir. Tamamen geri dönüştürülebilen malzemelerden üretilen klavye, PVC içermez. Logitech klavye yorumlarını inceleyerek ve ürünlerin fiyatlarına göz atarak ihtiyaçlarınızı karşılayan, uygun bir klavyeyi kolayca bulabilirsiniz.

Logitech Klavye Fiyatları

Logitech Klavye Fiyatları

Günümüzde bilgisayar oyunları kullanıcılar arasında giderek yaygınlaşıyor. Bu akım, beraberinde oyun oynarken hızlanmayı gerektiren özel donanımların gelişmesine açıyor. Logitech, oyun oynayanlar için özel olarak geliştirdiği klavyelerinde geniş bir yüzey sunar. Klavye üzerinde tuşlar arasında gezinmek kolaylaşır. Logitech klavye çeşitleri arasında bulunan Prodigy Gaming Klavye, RGB Klavye, Orion Spectrum gibi oyuncu klavyeleri, optimum oyuncu performansı elde etmek için idealdir. Standart klavyelerden 4 kata kadar hızlı olan bu klavyelerin her bir tuşu dokunma deneyimini geliştirecek şekilde tasarlanır. RGB aydınlatmalı oyuncu klavyelerinde 16,8 milyon renk yelpazesi bulunur, renkleri kişiselleştirmeniz de mümkün hale gelir. Ayrıca bu klavyeler suya karşı dayanıklıdır. Klavyelerde avuç içi desteğinin yer alması, oyun oynama süresinin artmasına yardımcı olur, kullanıcıyı yormaz. Gaming Software özellikli Logitech oyuncu klavyelerinde kişiselleştirme yapılabilir. Böylece tuşlara atanan yeni görevlerle oyunda fark yaratılabilir. Orion Spectrum modelinde ise yüksek hızlı bir teknoloji bulunur. Mekanik anahtarlar anında yanıt verdiği için milisaniyelerde bile kazanım elde edilir. Ürün standart tuşlardan daha dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Klavye çoklu tuş basışlarını da algılar. Aynı anda 26 ayrı tuşa istediğiniz sırayla bastığınız takdirde komutları yerine getirebilir. Klavyenin sahip olduğu kauçuk ayaklar, sabit bir duruş sağlar. Böylece oyun oynarken klavyeniz kaymaz. Carbon RGB klavyelerde yer alan ek oyun tuşları, kritik anlarda hamle yapmanızı kolaylaştırır. Logitech oyun klavyeleri, oyun oynama dışında gündelik hayatta da kullanılabilir. Örneğin geniş tabanlı oyuncu klavyeleri yazı yazarken de kolaylık sağlar, yanlış bir tuşa basma ihtimalinizi düşürür. Ayrıca avuç içini destekleyen yumuşak bölümleri elinizin kaymasını da engeller. Bunun haricinde Logitech klavye çeşitleri arasında iPad’ler için özel tutuş desteği sağlayan klavye modelleri de bulunur. Logitech klavyeler sayesinde hem oyun oynamanız hem de profesyonel iş hayatınızda rahat bir yazma, işlem yapma deneyimi elde etmeniz mümkündür. Klavyelerin özelleştirilebilen tasarımları sayesinde kendinize özgür bir alan yaratabilirsiniz. Düşük ışık koşullarında çalışmanız gerekiyorsa aydınlatma özelliği bulunan modellere yönelebilirsiniz. Logitech klavye yorum ve fiyatlarına göz atarak ürün hakkında kullanıcıların gerçek deneyimlerini okuyabilir, daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Logitech klavyelerin yanı sıra tüm klavye modelleri ve fiyatları ile alakalı bilgi sahibi olmak isterseniz Klavye kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Logitech
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

A4 Tech (571)
A4-Tech (209)
Acer (2)
Afila (3)
Apple (32)
Asus (140)
Avec (23)
Bloody (129)
Casper (9)
Cherry (2)
Corsair (78)
Creative (2)
Dell (35)
(8788)
Everest (1241)
Fantech (13)
Fg Tech (1)
FLAXES (17)
Frisby (211)
Fujitsu (1)
Gamemax (28)
HP (64)
HyperX (31)
Inca (79)
Izoly (1)
Lenovo (85)
LG (6)
LogiLink (3)
Logitech (817)
Microsoft (105)
Monster (1)
Motospeed (30)
Msi (51)
Picom (2)
Piranha (22)
Rampage (66)
Razer (78)
Roccat (4)
Samsung (4)
Sony (8)
Toshiba (117)
Trilogic (18)
Trust (160)
Zalman (34)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Klavye Türü

(142)
(103)
(52)
(24)
(9)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Klavye Bağlantı Tipi

Wireless (203)
Kablolu (180)
Bluetooth (30)
Başka bir kelime deneyin

Tuş Dizilimi

(341)
(20)
Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Arayüzü

USB (361)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(78)
ve üzeri (101)
ve üzeri (101)
ve üzeri (103)
ve üzeri (106)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL