Filtreleri Temizle
Marka
Vestel

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++
Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Aşırı Isınma Emniyeti

Başka bir kelime deneyin

Donma Koruma Emniyeti

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Susuz Çalışma Emniyeti

Başka bir kelime deneyin

Sıcaklık Ayar Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vestel Termosifon

için 16 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel TRM 65 MK 65 L Termosifon

  (5)
  30 günün en düşük fiyatı!
  7.565,03 TL 7.468,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel TRM 65 EK 65 L Termosifon

  (10)
  30 günün en düşük fiyatı!
  8.599 TL 8.341,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel TRM 80 EK 80 L Termosifon

  (8)
  30 günün en düşük fiyatı!
  9.214,03 TL 9.117,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel TRM 100 MS 100 L Termosifon

  (8)
  30 günün en düşük fiyatı!
  8.826,03 TL 8.729,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel TRM 80 EKH 80 L Termosifon

  (6)
  30 günün en düşük fiyatı!
  9.602,03 TL 9.505,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel TRM 65 EKH 65 L Termosifon

  (2)
  30 günün en düşük fiyatı!
  8.632,03 TL 8.535,03 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Vestel TRM 65 EK 65 Lt Elektronik Termosifon

  30 günün en düşük fiyatı!
  8.599 TL 8.341,03 TL
  +

Vestel Termosifon

Doğalgaz tesisatının bulunmadığı evlerde sıcak su için son derece uygun bir çözüm olan Vestel termosifonlar; su tesisatından gelen suyu arzu edilen sıcaklığa kadar ısıtan teknolojik ürünlerdir. Termosifonlar üzerindeki butonu kullanarak belirlediğiniz derece aralığında suyun sabit bir biçimde kalmasını sağlarlar. Tüm bu işlemleri iç bölümünde yer alan rezistans ile gerçekleştiren termosifon çeşitleri, Vestel güvencesiyle dilediğiniz an sıcak su erişimi imkanı sunmaktadır. Üzerinde bulunan su muhafaza bölümünün kapasitesi oranınca sıcak suyu kullanıma hazır halde tutan Vestel markalı termosifonlar, büyük hazneleri sayesinde, günlük olarak ihtiyacınız olacak miktarlardaki sıcak suyu kullanımınıza hazır halde bekletebilmektedir. Böylece bulunduğunuz yerde doğalgaz altyapısı olmasa dahi, bu cihazlar sayesinde sıcak su elde edebileceksiniz. Beyaz Eşya ürünlerini incelemeyi unutmayınız.

Sıcak Su İhtiyacınıza Pratik Çözüm

Sıcak Su İhtiyacınıza Pratik Çözüm

Vestel tarafından üretilen termosifon modelleri, kolay kullanıma uygun yapısıyla bilinir. Suyun sıcaklık ayarını cihaz üzerinde yer alan buton sayesinde ayarlanmaktadır. Cihazın ön bölümünde yer alan panel, ayarlanan sıcaklığa eriştiğinde bunu belirterek, suyunuzun hazır olduğunu kullanıcıya bildirir. Vestel termosifon modellerinin düşük elektrik tüketimi özelliği sayesinde, sürekli açık olarak kullanılması hem cihazın tasarruf yapmasını sağlar hem de konfor bakımından sizlere avantaj sağlar. Buna alternatif olarak Vestel tarafından üretilen bu cihazlar, ihtiyaç duyulan anda sürekli olarak yeniden açılarak çalıştırılabilmektedir. Ancak bu çalışma yönteminde cihaz daha yüksek oranda enerji tüketmektedir. Satın aldığınız modelin kullanım talimatlarının yer aldığı kitapçıkta bu çalışma prensibi detaylı bir biçimde anlatılmıştır. Uzun süre evde bulunmadığınız durumlarda termosifonunuzu kapalı durumda tutmanız tavsiye edilmektedir. Genel olarak değerlendirildiğinde termosifonlar, şofbenlere kıyasla daha kullanışlı bir teknolojidir. Vestel tarafından üretilen son derece gelişmiş yapıdaki termosifon çeşitleri; büyük su bölmeleri ile duş alırken veya yüzünüzü yıkarken ihtiyaç duyduğunuz sıcak su miktarını kolaylıkla karşılayabilen cihazlardır. Kombi bulunmayan yerler için en uygun tercih olan Vestel tarafından sizlere sunulan termosifon çeşitleri, elektrikli şofbenlere kıyasla daha elektriği daha verimli bir biçimde kullanmaları ile öne çıkmaktadırlar. Gelişmiş ısı yalıtımı özelliği ile zenginleştirilen bu cihazlar, sıcak suyunuzun, zaman geçse dahi ısısını kaybetmemesini ve dolayısıyla daha az enerji harcamasını sağlamaktadır. Farklı modelleri bulunan Vestel elektrikli termosifon seçenekleri; 30 litreden başlayan ve 80 litreye kadar ulaşabilen su saklama bölmelerine sahiptir. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise, evinizde yaşayan kişi sayısıdır. Evinizde yaşayan kişi sayısına göre satın almanız gereken termosifon modeli değişiklik göstermektedir. Vestel markalı termosifonları eğer 4 kişilik bir evde kullanmayı planlıyorsanız, bu durumda en yüksek su kapasitesi olan 80 litre su saklama özelliğine sahip Vestel modelini tercih etmeniz tavsiye edilir. Bu sayede günlük bazda evinizdeki tüm fertler, termosifon aracılığıyla ihtiyaç duydukları sıcak suya dilediği gibi erişebilecektir. Ancak evinizde tek yaşıyorsanız 30 litrelik termosifon modellerini inceleyebilirsiniz. 30 litrelik modeller tek kişilik kullanıma uygun modellerdir. Isıtma & Soğutma kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Üst Düzey Enerji Verimliliği

Üst Düzey Enerji Verimliliği

Birbirinden başarılı ve çok tercih edilen termosifon modelleriyle bilinen Vestel, aynı zamanda cihazlarının elektrik tüketimi konusundaki başarısıyla da öne çıkıyor. Vestel termosifon elektrik tüketimi kullanım talimatlarında yer alan hususlara dikkat edildiği taktirde oldukça düşük seviyelerde olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, termosifon kullanımında genel kanı, sıcak su ihtiyacı bulunmadığı zamanlarda cihazı kapalı konumda tutmanın gerektiği kanısıdır. Birçok kişi tarafından doğru olarak kabul edilen bu durum aslında doğru bilinen bir yanlıştır. Termosifonunuzun verimli çalışması için, belirli bir sıcaklık derecesine ayarladıktan sonra, sıcak suyu sizin için hazır hale getirmesini beklemeli ve cihazı açık konumda kullanmalısınız. Ancak evinizde uzun süreli bulunmayacağınız durumlarda cihazınızı kapalı konumda tutmanız önerilmektedir. Bu talimatlara uyarak termosifonunuzun elektrik tüketimini düşük seviyelerde tutmanız mümkündür. Şık tasarımlarıyla banyolarınızı zenginleştirecek olan Vestel dijital termosifon modelleri, verimli yapıları, suyu hızlı bir biçimde arzu edilen sıcaklığa yükseltebilmeleri ve kullanıma hazır bir biçimde bekletebilmelerini sağlayan yalıtım özelliklerinin yanı sıra, gelişmiş dijital gösterge paneliyle tasarım açısından ve kullanım deneyimi açısından zengin ürünlerdir. Vestel markalı dijital termosifonunuzu sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için, cihaz montajının yetkili servis tarafından gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Çünkü ancak bu sayede cihazın uzun yıllar sorunsuz bir biçimde çalışabilmesi için gerekli olan montaj koşulları yerine getirilmiş olacaktır. Termosifon kablolarının su ile temas etmeyecek yerde ve yükseklikte bulunması gerekmektedir. Vestel markalı termosifon modellerini, piyasadaki alternatifleri arasında öne çıkaran hususlar arasında, firmanın sunduğu satış sonrası hizmetler de yer alıyor. Cihazı satın aldıktan sonra, yetkili servis ile iletişime geçerek montajını sağlamanızın ardından garantisi başlayan termosifonunuzun, oluşacak herhangi bir problemde yine Vestel yetkili servisleri tarafından en kısa sürede arızaya çözüm bulunacak ve böylece sıcak su erişiminiz kesintiye uğramayacaktır. Ayrıca, ürününüzü kullanmaya başladıktan sonra, ürün kutusu içerisinde gelen kullanım talimatlarında yer alan maddelere dikkat ederek termosifonunuzu kullandığınız taktirde, olası arızaların önüne geçebilecek ve böylece termosifonunuzu maksimum verimlilikle kullanabileceksiniz. Bu nedenle de ürünü satın aldıktan sonra kullanma aşamasında bu unsurlara dikkat etmeniz tavsiye edilir. Elektronik seçeneklerini inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Gelişmiş Emniyet Sistemi

Gelişmiş Emniyet Sistemi

A sınıfı enerji verimliliğiyle sizlere sunulan Vestel markalı termosifonlar, uzun vadede büyük oranda tasarruf sağlarlar. Başta bu sebep olmak üzere birçok çeşitli sebep dolayısıyla Vestel termosifon kullanıcı yorumları olumlu olarak yapılmaktadır. Kategori sayfası üzerinden ulaşabileceğiniz Vestel markalı bu ürünlerin sayfalarında kullanıcılara ait yorumlara ulaşabilir ve ürünlerin barındırdığı özellikler haricinde, uzun süreli periyotlarda bu ürünlerin nasıl çalıştığı hakkında doğrudan bilgiyi, bu ürünleri satın alan kullanıcıların yorumları aracılığıyla elde edebileceksiniz. Bu nedenle de kullanıcı yorumları büyük önem taşımaktadır. Gelişmiş emniyet sistemi ile Vestel markalı termosifonlar uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan, güvenle kullanacağınız, kesintisiz bir biçimde sıcak suya erişim sunan cihazlardır. Gelişmiş güvenlik özelliklerinin yanı sıra kolay kullanılabilir tasarımlarıyla Vestel termosifon kullanımı oldukça basittir. Cihazınızı kullanmanız için yapmanız gereken tek şey, suyu arzu edilen dereceye getirebilmek için cihazın ön bölümünde yer alan kısımdan derece seçmek ve ardından belirli bir süre bekleyerek, istenilen sıcaklığa suyun erişmesini beklemektir. Kullanımları son derece basit olan bu cihazlar, aynı zamanda gelişmiş emniyet sistemi gibi özellikler barındırmaktadır. Bu bağlamda, cihazınızın elektrik aksamında yaşanacak problemlerden dolayı sorun çıkarma ihtimali de ortadan kalkmaktadır. Burada yer alan Vestel markalı termosifon modelleri arasından bütçenize uygun olanı ve tasarımının banyonuza uyacağınız düşündüğünüz bir modelini seçebilir ve satın alabilirsiniz. Böylece uzun yıllar sıcak su problemini ortadan kaldırabileceksiniz. Fiyatlandırma seviyeleri açısından değerlendirildiği taktirde Vestel elektrikli termosifon fiyatları birçok farklı modeliyle, her bütçeye uygun olacak şekilde sizlere sunulmuştur. Dolayısıyla evininizde doğalgaz altyapısı bulunmuyorsa ve bir temel ihtiyaç olan sıcak su erişiminizi pratik bir biçimde sağlama almak istiyorsanız, gelişmiş özellikleri, izolasyon başarısı ve farklı fiyat seviyeleriyle her bütçeye uygun yapılarıyla Vestel markalı termosifon çeşitlerini satın alabilir ve uzun süre herhangi bir problem yaşamadan, gönül rahatlığıyla sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanabilirsiniz. Kullanımı ve ayarlanması oldukça pratik olan bu cihazlar, hijyen ve konforu sağlamaktadırlar. Belirli aralıklarla bakımları yapıldığı taktirde Vestel tarafından üretilen bu termosifon çeşitleri uzun ömürlü, sorunsuz bir kullanım olanağı sunmaktadırlar.