Filtreleri Temizle
Marka
Bosch

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Donma Koruma Emniyeti

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Sıcaklık Ayar Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bosch Termosifon

için 6 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bosch RDG6525TR Termosifon

  (3)
  30 günün en düşük fiyatı!
  13.160 TL SEPETTE 11.720 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bosch RDG6524TR 65 L Termosifon

  21.558,75 TL SEPETTE 20.558,75 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bosch RDG8024TR 80 LT Termosifon

  (1)
  24.250 TL SEPETTE 23.250 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bosch RDG8025TR 80 L Termosifon

  (4)
  26.280 TL SEPETTE 25.280 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Bosch RDG5025TR Termosifon

  (1)
  21.280 TL SEPETTE 20.280 TL
  +

Bosch Termosifon

Yaşam alanlarında sıcak su ihtiyacını karşılayan ürünlerden birisi olan termosifonlarla, banyoda ve mutfakta sıcak ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Her banyoda mutlaka olması gereken ürünler arasında yer alan termosifonlar, önemli su ısıtıcılarından birisi olarak sizlere hizmet eder. Evinde konfor, banyo ve mutfakta rahatlık yaşamak isteyenlerin ilk tercihi Bosch termosifon modelleri oluyor. Doğa dostu teknoloji prensibiyle hareket eden marka, ürünlerinin daha az enerji harcayacak ve kullanıcılarına tasarruf sağlayacak şekilde üretimini gerçekleştirir. Ayrıca geri dönüşümlü malzemeler kullanarak cihazlarının üretir. En ekolojik ve verimli cihazlarını üretmeye devam eden Bosh, insana ve doğaya yatırım yapıyor. Doğa dostu cihazları ve Bosch termosifon fiyatları hakkındaki bilgileri sayfamızdan inleyebilirsiniz.

Bosch Termosifon Kalitenin ve Güvenliğin İlk Adresi

Bosch Termosifon Kalitenin ve Güvenliğin İlk Adresi

Termosifonlar farklı su kapasitelerine sahip ve kullanıcılarının sıcak su teminini sağlayan su ısıtıcılarıdır. Farklı su hacimlerine sahip olarak tasarlan termosifonlar farklı kullanıcı taleplerine hızlı yanıtlar verir. Bosch elektrikli termosifonmodelleri de farklı kullanıcı taleplerine hitap edecek şekilde marka tarafından sizler için üretiliyor. Markanın termosifonlarının fazla su hazinesine sahip olan modelleriyle, ev ortamında daha fazla kullanıcı olduğu zamanlarda, banyoda daha rahat duş alma imkânına sahip olabilirsiniz. Fazla su hacmine sahip olduğu modelleri ile gönül rahatlığıyla banyo yapabilir ve suyun bitme sıkıntısını yaşamazsınız. Bu sorunu yaşamamak ve bu konfora sahip olmak için Bosch termosifon 80 lt modellerini tercih edebilirsiniz. Markanın bu modelleri sayesinde arkadan aydınlatılan display ile su sıcaklığını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Tasarım harikası olan markanın cihazları ile sıcak su ihtiyacını karşılamak fazlasıyla kolay. Termosifonun sahip olduğu fonksiyonel özelliklerini gösteren dijital ekran sayesinde, istediğiniz özelliği kullanabilir ve kontrol edebilirsiniz. Ayrıca marka son derece kaliteli malzemeler kullanarak üretimlerini yapar. Termosifonların iç yüzeylerini titanyum katkılı yeni özel emaye kullanarak, değişken sıcaklık ve genleşme hareketlerine karşılık gerekli önlemleri alır. Böylece kullanıcılar için ideal koruma sağlar. Bununla birlikte magnezyum anoduna sahip olan teknik özellikleri ile cihazlarının uzun ömürlü olmasını sağlar. Hem kullanıcılarını her tülü tehlikeden koruyan marka hem de kullanıcılarına markanın cihazlarını uzun süre kullanma şansını sunar. Kapalı basınca dayanıklı olacak şekilde üretilen Bosch termosifon 65 litre modelleri de sizlere verdiği değeri fazlasıyla gösteriyor. Güvenlik paketi ve ekranda hata kodu gösteren fonksiyonel özelliklerine sahip olduğu modelleriyle güvenlik prensibine verdiği önemi marka sizlere kanıtlamış durumdadır. Bununla birlikte markanın cihazları otomatik donma koruması da sahiptir. Böylece cihazın içerindeki suyun sıcaklığının 6 derecenin altına düştüğü zamanlarda, termosifon bu teknik özellikle suyun sıcaklığını 10 dereceye kadar yükseltir ve donma eyleminin gerçekleşmesini önler. Güvenliğin ve kalitenin ilk adresi olan markanın termosifon modellerini sizlerde tercih edebilir, bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bosch Termosifon Modelleriyle Tasarruf Etme Şansını Yakalayın

Bosch Termosifon Modelleriyle Tasarruf Etme Şansını Yakalayın

Günümüz dünyasında beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünleri tercih etmeye özen gösteriyorsunuz. Bununla birlikte ürünlerin tercihinde tasarrufta sizler için önem arz eden faktörler arasında yer alıyor. Hem sizlerin sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak hem de tasarruf elde etmenize olanak sunacak Bosh, sizlere sınırsız hizmet sunar. Markanın termosifon modellerini kullanışlı tasarımları sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tasarrufun adresi olan markanın ürünlerini, sizlerde kullanarak, kolay bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Marka ürettiği cihazlar içerisinde rezistans kullanır. Bu rezistanslar oldukça yüksek ısıya karşı direnç gösteren malzemelerdir. Bu dirençlere dayanıklı olan rezistans, minimum oranda enerji kullanır ve maksimum seviyede ısı elde edilmesine olanak sunar. Bu sayede kaliteli rezistanslar, markanın termosifonlarının vazgeçilmez bir parçası olur. Böylece Bosch termosifon rezistansı ile enerji tasarrufunu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Paslanmaz çelik malzemesiyle üretilen markanın rezistansları sayesinde marka sizlere cihazlarını uzun süre kullanma şansını sunar. En tasarruflu ve hızlı bir yoldan termosifonun içerisindeki suyu ısıtan markanın rezistanslarıyla hem zamandan hem de elektrikten tasarruf elde edebilirsiniz. Tasarrufun ve kalitenin tek adresi olan Bosch ile sizde kaliteyi yakalayın ve bu deneyimi uzun süre yaşayın. En verimli cihazları üretmeye devam eden markanın cihazlarıyla optimum fayda elde edebilirsiniz. Bosch elektrikli termosifonlar da yer alan eco tasarruf tuşu sayesinde termosifonun enerji harcaması ve cihazın kireçlenme durumunu sizlere uyarıcı bir bilgi olarak verilir. Bu sayede sizler hem masraflarınızı azaltabilir hem de cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Ayrıca markanın cihazları, PU monoblok gövde izolasyonu ile tasarlanır. Bu şekilde tasarlanan markanın cihazları, enerji kayıplarını asgariye indirir. Bu şekilde dizayn edilmiş tek gövdeli PU İzolasyon yapısı sayesinde markanın cihazları sıcak su için gerekli olan enerji harcamasını en uygun seviyede tutar. Tasarrufun önem arz ettiği günümüz dünyasında sizlere hem zamandan hem elektrikten tasarruf elde etmenizi sağlayan bir marka olarak sizlere sınırsız hizmet sunar. Bosch termosifon fiyatı ve modelleri hakkındaki detaylı bilgileri inleyebilir ve sizler için uygun olan markanın cihazını satın alarak sizlerde kolaylıkla tasarruf elde edebilirsiniz.

Bosch Termosifon Modelleriyle En İyi Performansı Sizlerde Test Edin

Bosch Termosifon Modelleriyle En İyi Performansı Sizlerde Test Edin

Doğal kaynakları verimli kullanan ve çevrenin korunmasına yönelik teknolojileri kullanan Bosh, dünya lideri olan bir marka olarak karşınıza çıkıyor. Çevre dostu prensibine sıkı sıkıya bağlı bir marka olarak üretim sürecini gerçekleştiriyor. Bununla birlikte marka, cihazlarını en iyi performansı gösterecek şekilde dizayn eder ve üretir. Dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle ön planda olan markanın cihazları arasında yer alan Bosch marka termosifon modelleriyle markanın kalitesini test edebilirsiniz. Banyoda ve mutfakta sıcak su ihtiyacınızı karşılayan markanın termosifonlarıyla sıcak su ihtiyacınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. IP25 nem koruma fonksiyonuna sahip olan markanın cihazları dayanıklılığını kanıtlamış durumdadır. Bu kod elektrikli cihazların güvenle çalıştığını gösterir. Bu durum markanın ürünlerinde yer alarak sizlere ürünlerinin güvenilir ve dayanıklı olduğunu gösteriyor. Böylelikle sizler markanın cihazlarını şüphe duymadan satın alabilir ve uzun süre kullanma şansını sizlerde yakalayabilirsiniz. Dayanıklılık ve verimli kullanım sunan markanın cihazları, dizayn noktasında da kendisini gösteriyor. Markanın cihazlarının üzerinde yer alan LC display aracılığıyla cihazın sahip olduğunu tüm fonksiyonları görebilir ve istediğiniz ayarlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Dizayn ve fonksiyonel özellikleriyle sınırsız hizmet sunan markanın ürünleri, sizlere pratik kullanım sağlamak için tasarlanmıştır. Bosch termosifon kullanımı hakkındaki kafanızda oluşan sorulara geliştirdiği teknik özellikleri ve kullanışlı tasarımlarıyla marka en dürüst cevabı veriyor. 10 dereceden 75 dereceye kadar kademesiz sıcaklık ayarı yapabileceğiniz markanın cihazlarıyla kontrol sizlerin elindedir. Ayrıca Bosch elektrikli termosifon yorumları ile de markanın cihazlarının gerçekten mükemmel ürünler olduklarını görebilirsiniz. Kullanıcıların beğenisini fazlasıyla toplayan Bosch, sizlere sorunsuz bir hizmet sunmaya hazır bir markadır. En ufak bir sorun yaşamanıza imkan vermeyen markanın ürünlerini sizler de test edebilir ve sıcak su ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Dayanıklı olan markanın cihazlarını uzun süre kullanma şansını sizler de yakalayabilirsiniz. Markanın cihazlarının sahip olduğu teknik özellikler sayesinde de kolaylıkla tasarruf yapabilirsiniz. Markanın kalitesini sizler de deneyimlemek için markanın cihazlarını satın alabilir ve bu benzersiz deneyimi yaşayabilirsiniz.