Filtreleri Temizle
Marka
Regal

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Aşırı Isınma Emniyeti

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Regal Termosifon

için 8 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Regal Termosifon

Günlük yaşantımızda sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için evinize uygun kapasitelerde ve teknik özelliklerine, tasarımına, kapasite durumlarına göre çeşitlenen Regal termosifon modelleri, su tankının kapasitesine göre çeşitlenmesi ve donanımsal olarak öne çıkan titanyum özelliği, paslanmaz çelik rezistansının yanı sıra güvenlik önlemleri sayesinde de ailenizin güvenle kullanabileceği, hızlı ve verimli sıcak su sağlayıcınız olacak.

Regal Termosifon Teknik Özellikleri

Regal Termosifon Teknik Özellikleri

Ürün grubunda yer alan modeller su tanklarının kapasitesine göre çeşitlenerek, ihtiyaçlarına uygun seçenekler sayesinde sıcak suya en hızlı ve verimli bir şekilde ulaşmanız amaçlanmıştır. Regal termosifon 65lt, 50 lt ve 80lt gibi kapasitelere sahip olan ürünleri sayesinde her türlü kullanım senaryosuna uygun çeşidi ürün yelpazesinde barındırmaktadır. Gövde renklerinde beyaz ağırlıklı, kapak renklerinde ise beyaz ve gri gibi seçenekler barındıran ürünler, termosifon türü olarak da kare veya silindir seçenekleriyle üretilmiştir. Regal termosifon kullanımı kolay, kontrol yapısı olarak dijital veya analog olarak çeşitlenen ürünler sunarak mükemmel ürün deneyimini sizlere aktarmak için tasarlandı. Donma kontrolü bulunan modellerde ise en düşük sıcaklıklarda bile sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak termosifon modellerimizin tanklarında problem yaşamamanız için ek bir özellik. Korozyon önleyici sistemi sayesinde uzun ömre sahip olması için kireç ile sürekli savaşan bir sistem tasarlandı. Titanyum yapısıyla öne çıkan modeller ile verimli ısı izolasyonu sayesinde maksimum sıcaklıklarda dahi uzun süre suyunuzu depolamanızı sağlayacak su tankları ve özellikleriyle Regal termosifon kullananların beğenisine sunuluyor.

Regal Termosifon Ürün Grubu

Regal Termosifon Ürün Grubu

Yüksek verim oranlarına sahip ısı izolasyonuna sahip olan ilgili modeller aracılığıyla hızlı sıcak suya ulaşım vermesinin yanı sıra 25 santigrat derece ve 75 santigrat derece gibi sıcaklık aralığında değişkenlik gösteren sınırlarda su ısıtma işlemlerini gerçekleştirir. Dijital kontrol paneline sahip modellerde yer alan LED gösterge sayesinde ürünün anlık durumunu ve uyarıları görebilir, istediğiniz sıcaklığa ayarlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanacağınız konuma göre Regal termosifon 50 lt gibi su haznesine sahip olan modeller ile alan açısından tasarruf ederek veya daha yüksek kapasitelerdeki Regal termosifon 80 lt gibi ürünleri inceleyerek daha yüksek sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Mekanik kontrol paneline sahip olan modellerde ise LED ışıklı panel aracılığıyla tüm bu işlemler gerçekleştirilebilir. Regal termosifon fiyatları modeller arasında değişkenlik göstermekle beraber, ürünlerin barındırdığı otomatik termostat özelliği sayesinde sürekli olarak ayarlama yapmak zorunda kalmazsınız. Paslanmaz çelik rezistans gibi çözümler barındıran çözümlerimiz sayesinde Regal termosifon fiyat gözetmeksizin uzun ömürlü yapısına sahip olması için tasarlandı.

Regal Termosifon Modellerindeki Güvenlik Önlemleri

Regal Termosifon Modellerindeki Güvenlik Önlemleri

Regal termosifon özellikleri ile öne çıkmasının yanı sıra barındırdığı güvenlik önlemleri sayesinde, sıcak suya ulaşırken kullanıcıların güvenlik gerekliliklerini de gözeterek tasarlandığı için yüksek kalite standartlarını kapsayan fonksiyonlarla donatılmıştır. Su tesisatınızda oluşabilecek basınç problemlerinde cevap olabilmesi için, yüksek su basıncına karşı emniyet ventili olan ürünlerde, basınç sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Sürekli olarak deposunda bulunan suyun sıcaklığını ölçen sensörlerden yararlanarak, aşırı ısınmaya karşı koruma sistemini devreye sokar ve sistem termostat içindeki sıcaklığı optimum olarak ayarlamaya çalışır. V otomatik şalter özelliği sayesinde, elektrik kesilmesinin sık yaşandığı bölgelerde kesintisiz güce ihtiyaç duyan ürün çeşitlerindeki arızaların önüne geçmesi için tasarlanmış olup, olası kazaların önüne geçmek için kullanılan önlemlerden biridir. Su haznesinin içerisinde bulunan korozyon önleyici sistemi sayesinde suyunuzun yaratacağı kirecin hasarını minimuma indirmeye çalışır, Mg Anot barındıran çözümleriyle gövde içinde oluşabilecek hasarları sürekli olarak onarmaya yardımcı olur. Regal termosifon ürünlerinde yer alan yüksek güvenlik standartları, kapasite çeşitleri ve kullanımı kolaylaştıracak fonksiyonlar ile uzun ömre mükemmel kullanım deneyimlerine ulaşabilirsiniz.