Filtreleri Temizle
Marka
Baymak

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

C
A+
Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Donma Koruma Emniyeti

Başka bir kelime deneyin

Aşırı Isınma Emniyeti

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Susuz Çalışma Emniyeti

Başka bir kelime deneyin

Sıcaklık Ayar Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Baymak Termosifon

için 43 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Baymak Termosifon

Sıcak su ihtiyacını karşılamada kolaylık sağlayan Termosifon, deposuna aldığı suyu elektrik enerjisi aracılığıyla ısıtmaktadır. Isıtma sonrasında suyun sıcak kalmasını da sağlar. Özellikle banyo ve mutfakta sıcak su taleplerinize karşılık verir. Suyu istenen sıcaklığa ulaşıncaya kadar ısıtan Baymak termosifon modelleri aracılığıyla istediğiniz zaman istediğiniz sıcaklığı elde edebilirsiniz. Baymak termosifon kullanımı sıcak su taleplerinize pratik çözümler sağlar. Cihazları 3 farklı program özelliği içeriyor. Ayrıca çocuk kilidi, aşırı ısınma koruması ve susuz çalışma koruması özelliklerine sahip olan modelleriyle güvenlik ilkesinden ödün vermiyor. Güvenilir değerine bağlı olan marka, yenilikçi tasarımlarıyla ‘’Baymak termosifon nasıl?’’ sorularına cevap veriyor. Modelleri hakkında detaylı bilgileri ürün kategorisinden göz atabilirsiniz.

Baymak Termosifon Güvenlik İlkesiyle Hizmet Sunar

Baymak Termosifon Güvenlik İlkesiyle Hizmet Sunar

Elektrikli termosifonlar sıcak su ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte en önemli etken olan güvenliği sağlaması açısından tüketiciler için önem arz eder. Önceliği güvenlik ve sağlık olan Baymak su ısıtıcı termosifon modellerinde oluşturulan güvenlik teknik özellikleriyle kullanıcılara hizmet veriyor. 4 ayrı emniyet sistemine sahip olan cihazlarıyla maksimum düzeyde emniyet sağlar. Herhangi bir arıza oluştuğu zaman deponun içindeki suyun sıcaklığı, aşırı yükseldiği taktirde ısıtıcıya giden enerjiyi kesen teknik bir araç olan termostat, depo içindeki suyun daha fazla ısınmasını önler. Baymak termosifon termostat teknik yapısıyla oluşabilecek sorunlara gerekli önlemleri alarak güvenliğinizden ödün vermez. Farklı ürün tekniklerine sahip olan marka bu teknik özellikleri sayesinde kullanım rahatlığı sağlar. Kimyasal ve elektriksel nedenlerle kireçlenme ve paslanmayı önlemek için korozyona karşı koruma teknik özelliğiyle kaliteden ödün vermeden uzun süreli kullanım sağlar. Sahip olduğu teknik özellikleri ve yenilikçi tasarlarıyla Baymak termosifon çeşitleri ve teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ürün modellerinden biriBaymak termosifon 65 ltkapasite hacmine sahip olan modeliyle sizlerin taleplerini karşılıyor. Emaye kaplı çelik depo tasarımıyla, depo korozyon koruması özelliğiyle kaliteli ürün seçenekleri sizleri bekliyor. Güvenlik ilkesiyle yola çıkan marka ürünlerinde yüksek koruma sistemleriyle siz tüketicilerin güvenliğini ön planda tutar. Çocukların her şeyi öğrenme ve merak etme sonucunda oluşabilecek herhangi bir kazayı önlemek amacıyla çocuk kilidi özelliğini ürünlerinde görebilirsiniz. Bu fonksiyon sayesinde tüm tuşlar kilitlenir. Böylelikle oluşabilecek bir kazaya izin verilmez. Susuz çalıştırma fonksiyonu, sayesinde cihazın susuz çalışması engellenir. Bu durumda cihaz sesli uyarı verir. Ürün içindeki suyun sıcaklığı 5 derece altına düştüğünde deponun içerisindeki suyun sıcaklığını 25 dereceye çıkartan donma emniyeti sayesinde suyun donması engellenir. Güvenlik için yer alan diğer fonksiyon ise, aşırı ısınma koruması fonksiyonudur. Bu fonksiyon sayesinde deponun içerisindeki su 90 dereceye geçtiğinde cihazın çalışması otomatik olarak durur ve sesli uyarı verir. Çeşitli güvenlik fonksiyonlarına sahip olan Baymak, sayesinde rahatlıkla sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Güvenilir ve fonksiyonel ürünlere sahip olan markanın modellerini gönül rahatlığıyla Beyaz Eşyanızı tercih edebilirsiniz.

Baymak Termosifon Farklı Hacim ve Teknik Özellikleri

Baymak Termosifon Farklı Hacim ve Teknik Özellikleri

Mutfakta ve banyoda her geçen gün artan sıcak su taleplerine hızlı ve sürekli yanıt veren termosifon modelleriyle Baymak, farklı hacim ve teknik özellikleriyle de dikkat çeker. Titanyum katkılı emaye kaplamasıyla Baymak termosifon 80 lt 4-5 kişi için yeterli kullanım sağlar. Mekanik göstergeleriyle kolay kullanım sağlayarak sıcak su ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Depo içindeki su kapasitelerine göre farklılık gösteren markanın termosifonlarını inceleyebilirsiniz. Çift kat emaye kaplı çelik iç deposuna sahip olan Baymak termosifon 50 lt modeli ile kaliteden ödün vermez. Termosifonun ömrünü uzatmada etkili olan anod uyarı sistemlerine sahip modelleriyle uzun süre kaliteli termosifonları kullanabilirsiniz. Ürünleri uzun süre kullanmanızla birlikte yüksek kaliteli izolasyon teknik özelliğiyle enerji tasarrufu yapmanıza olanak sağlar. Markanın en geniş su kapasitesine sahip olan Baymak termosifon 100 lt modelleriyle daha fazla kişinin sıcak su taleplerine karşılık verir. Yenilikçi tasarımları ve estetik kullanımlarıyla dikkat çeken marka tezgah üstü elektrikli ve tezgah altı elektrikli modelleriyle her türlü kullanım kolaylığı sağlar. Kullanacağınız alanlarda çok fazla yer kaplamayacak bu modeller kolay montaj aracılığıyla sizlerin tercihlerine sunuluyor. Markanın ürün kategorisinde yer alan Aqua LCD prizmatik jet elektrikli termosifon modelleriyle Lcd ekran fonksiyonu ile pratik ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Zaman faktörü her zaman önemli olduğu gibi günümüz modern dünyasında da önemli bir etken oluyor. Zamanınızı en verimli şekilde kullanmaya teşvik eden markanın modellerinin suyu iki kat hızla ısıtma fonksiyonu sayesinde zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Zamanımızı en etkin şekilde kullanma olanağı sunmakla birlikte markanın en temel ilkesi olan “güvenlik ilkesinden” ödün vermeden tasarlanan modellerinin teknik özellikleri sayesinde rahatlıkla markanın ürünlerini kullanabilirsiniz. Emniyet termostat koruma, yüksek elektrik akımına karşı koruma ve basınç yükselmelerine karşı çekvalfli emniyet ventili ile koruma gibi fonksiyonlarına sahip modelleri sayesinde maksimum düzeyde emniyet sağlar. Baymak termosifon fiyatları markanın ürün yelpazesinde yer alan modellerin sahip oldukları su kapasitesine, teknik özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Markanın ürünlerini detaylı olarak araştırabilir ve satın alabilirsiniz.

Baymak Termosifonlar Enerji Verimliği ve Zaman Tasarrufuyla Ön Planda

Baymak Termosifonlar Enerji Verimliği ve Zaman Tasarrufuyla Ön Planda

Zamanı ve enerjiyi en verimli şekilde kullanmada etkili olan rezistanslar, cihazın içerisinde ısıtılması gereken parçaları en tasarruflu ve hızlı şekilde ısıtılmasını sağlayan en önemli teknik parçalardan biridir. Cihazların içerisinde rezistans olmadığı taktirde Elektronik ürünlerin bir çoğu zamanla çalışamaz hale gelir. Baymak termosifon rezistansı sayesinde hızlı bir şekilde sıcak suyu kullanmanıza olanak sağlar. Tasarruflu bir şekilde termosifonları kullanımını sağlayan bu teknik parça, sayesinde hem enerjiden hem zamandan tasarruf edebilirisiniz. Baymak termosifon rezistansı fiyatları ürünlerin boyutlarına göre farklılık göstermekle birlikte titanyum teknik özelliğine sahip olması da fiyatlarda değişkenliklere neden olmaktadır. Günümüz modern dünyasında hem zamanı en etkili şekilde kullanma çabasında olunduğu gibi kullanılan elektrik ürün ve ürünlerinde tasarruflu bir şekilde kullanma performansı bekleniyor. Baymak termosifon yorumları gösteriyor ki markanın ürünlerinin sahip olduğu ısı yalıtımı sayesinde tasarruf elde edebiliyorsunuz. İstediğiniz her an sürekli olarak sıcak suyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Suyu ısıtmasında herhangi bir olumsuz durum oluşturulmayacak şekilde tasarlanan markanın termosifonlarını hem zamandan hem de elektrikten tasarruf ederek yararlanabiliyorsunuz. Ürünlerin sahip olduğu ısı yalıtım teknik özellikleri birlikte daha dar alanlarda kullanabilecek şekilde tasarlanan termosifon çeşitleriyle de farklı taleplere cevap veren optimal ürün modellerine sahiptir. Kullanıcılar tarafından yapılan Baymak termosifon yorum noktalarını da dikkat edebilirsiniz. Yapılan yorumlar gösteriyor ki markanın ürünleri çalıştırıldığında sıfır ses ile gürültü kirliliği oluşturmuyor. Sessiz çalıştığı için sadece ürünün üzerinde yer alan mekanik göstergelere bakarak çalıştığını anlayabiliyorsunuz. Tasarım noktasında da gelişen teknolojiyi takip eden ve yenilikçi tasarımlarıyla ön planda olan marka, modellerinde çok fazla tuş ve mekanik göstergelere yer vermeyerek kullanım kolaylığı sağlar. Markanın ürünlerinde çift hızla çalışma teknik özelliğiyle zamandan tasarruf ederken enerji verimliliği sağlamak için sahip olduğu teknik özellikleri sayesinde de elektrikten en etkili şekilde verimlilik sağlayabilirsiniz. Markanın termosifon modellerinin sahip olduğu emniyet sistemleri sayesinde güvenlik önlemleri aldığını görebilirsiniz. Çeşitli fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken markanın modellerinden optimum fayda elde edebilirsiniz. Konforlu ve güçlü performans gücüyle sizlerin taleplerine cevap vermeyi bekliyor.