TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aeg, Derin Dondurucu

için 1 sonuç bulundu.

Aeg Derin Dondurucu

Almanya’dan tüm dünyaya beyaz eşya ürünlerini ulaştırarak, sektörde fark yaratan markalardan biri olan AEG, ürettiği derin dondurucularla da piyasada özgünlüğünü ortaya koyuyor. AEG derin dondurucu ile meyve, sebze, balık ve et gibi gıdalarınızı bozulmadan uzun süre saklayabilirsiniz. Kolay kullanım özellikleriyle AEG derin dondurucu nasıl kullanıldığını zorlanmadan keşfedebilir ve ihtiyacınız olan gıda stoklama alanından verimli bir şekilde istifade edebilirsiniz.

AEG Derin Dondurucu Ergonomik Tasarım Özellikleri Ortaya Koyar

AEG Derin Dondurucu Ergonomik Tasarım Özellikleri Ortaya Koyar

Sahip olduğumuz beyaz eşyalar, sundukları özelliklerle işlerimizi kolaylaştırırlar ancak onlardan fonksiyonel özelliklerinin yanında kullanım alanı açısından da verimlilik bekleriz. Özellikle dar bir ev tipinde oturuyorsanız, kullanmak istediğiniz eşyaların bu anlamda ergonomik olmalarını istersiniz. AEG markası, Alman prensiplerini benimseyen ürünlerinin tasarımlarında bu beklentiyi karşılayan standartlar sunuyor. Sandık ve çekmece tipi olmak üzere iki farklı derin dondurucu modeline dondurucu kategorisinde yer veren marka, ideal genişlik standartlarında sahip modellerden alan israfına yol açmaksızın faydalanmanızı mümkün kılıyor. AEG sandık tipi derin dondurucu modelleri üstten açılır kapaklıdır. Markanın bu tip dondurucularının dikey ve yatay olmak üzere genişlik yönü değişen alternatifleri vardır. Böylelikle ister mutfağınızda, ister evinizin başka bir ortamında kurulumunu yapabileceğiniz sandık tipi derin dondurucu, farklı yerleştirme alanı olanaklarınıza göre tercih edilebilir. AEG çekmeceli derin dondurucu ise sandık tipi modellerden farklı olarak dikey uzunluğa sahiptir. Ergonomik açıdan verimli olduğu kadar gıdaların çekmecelere yerleştirilmesi yönünden kullanım kolaylığı da sunan bu modeller farklı ebatlarda piyasada yer alıyor.

AEG Derin Dondurucu Modelleri ve Özellikleri

AEG Derin Dondurucu Modelleri ve Özellikleri

Tasarımları yönünden farklı özellikler arz eden sandık tipi ve çekmeceli derin dondurucular, AEG markasının imzası niteliğindeki tasarruflu kullanım özellikleriyle dikkat çekiyorlar. AEG derin dondurucu fiyatları markanın sunduğu modellerin boyut ve dondurma özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. AEG 5 çekmeceli derin dondurucu modellerinde MaxiLoad özelliği bulunur. Çok sayıda gıdayı bozulmaya karşı korumak üzere yerleştirebileceğiniz geniş iç hacme sahip 5 çekmeceli AEG derin dondurucular üstün yalıtım özellikleri ile tasarruflu dondurma sağlar. 60 cm genişliğe sahip çekmecelerin rahatlıkla doldurulabildiği bu dondurucular, kendi segmentinin en geniş yerleştirme alanını sunuyor. Kullanıcı uyarı fonksiyonuyla aksi bir durumda bildirim sağlayan AEG çekmeceli derin dondurucu sıcaklık seviyesinin arttığı anda işitsel ve görsel alarm ile uyarı verir. Ayrıca söz konusu olan en yüksek sıcaklık düzeyini de kayıt altına alır. Frostmatic özelliğine sahip derin dondurucular, yerleştirilen gıdaları şoklamak suretiyle dondurabilir ve böylece dondurulmak üzere dolaba yerleştirilen gıdalar lezzetlerinden ve besin değerlerinden ödün vermezler. Frostmatic özelliği yerleştirilen gıdalar dondurulduktan sonra otomatik olarak devre dışı kalır ve standart soğutma rutininin devreye girmesini sağlar.

AEG Derin Dondurucu Sandık Tipi Modellerle Üstün Dondurma Standartları

AEG Derin Dondurucu Sandık Tipi Modellerle Üstün Dondurma Standartları

İster sezonluk, ister haftalık veya günlük; derin dondurucularımızdan gıdalarımızı saklarken onları normal koşullarıyla korumalarını isteriz. AEG markasının sandık tipi derin dondurucuları özel dış formu ve çelik tabanıyla soğutma standartlarını olumsuz etkileyebilecek ortamlarda bile yiyeceklerinizi iyi bir şekilde korur. Muadili modellerin genişliğine sahip tasarımına karşın iç hacmi yüzde kırk daha geniş olan AEG derin dondurucular evinizin alanını en verimli şekilde değerlendirmenizi mümkün kılar. AEG derin dondurucu yorumları incelendiğinde de dikkat çeken valf sistemine sahip kapak tasarımı, vakum dengeleyici sistemiyle her kapatma sonrası kolay geri açabilme imkânı sunuyor. AEG sandık tipi derin dondurucu özellikleri arasında HighEfficiency yer alır ve bu yoğuşturucu özellik derin dondurucunuzun soğuk ve nemli ortamlarda dahi mümkün mertebede en iyi performansını korumasını sağlar.

Arama Kriterleriniz

Aeg
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (48)
Arçelik (11)
Beko (11)
Bosch (37)
Delta (14)
Electrolux (17)
Finlux (2)
Franke (2)
Grundig (3)
Liebherr (33)
Profilo (12)
Regal (32)
Samsung (5)
Seg (2)
Siemens (23)
Sıemens (7)
Simfer (20)
Teka (2)
Uğur (289)
Vestel (38)
Vestfrost (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL