TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Küvet Oturağı

için 151 sonuç bulundu.

Küvet Oturağı

Bebeklerin haftada ortalama iki üç kere yıkanmaları gerekir. Ama bu yıkanmalar esnasında ekstra dikkat gösterilmeli ve mümkünse yardım alınmalı. Bebek küvet ürünlerinden biri olan küvet oturağı, mümkün olduğunca az yardımla daha fazla banyo güvenliği sunmayı amaçlar.

Küvet Oturağı Nedir?

Küvet Oturağı Nedir?

Küvet oturakları, küvet içinde ayakta duramayacak bebekler veya ileri yaştaki yetişkinler için hazırlanmış banyo ürünleridir. Bebek için küvet oturağı elbette onlara uygun boyutlara ve ayrıntılara sahiptir. Büyükler için olan küvet oturakları yetişkin küvetlerine uygun boyuttadır ve iki kenara yaslanan kolları vardır. Küvet içi bebek oturağı ise daha çok yürüteç veya mama sandalyesi ile benzerdir. Bebek banyosu için uygun ölçülerde olup altında vantuzlu ayakları vardır. Alt kısımda bebeğin bacaklarının çıkacağı iki bölme, üst kısımda da onu oyalayacak ziller veya benzeri detaylar bulunur. Banyo küvet oturağı renkleri çok çeşitli olsa da model olarak çoğu birbirine yakındır. Farklı bir model olarak banyo yıkama aparatı diye de geçen küvet oturaklarına bakabilirsiniz. Bunlar kendi içinde mini bir küvet gibidir ve bebeği yatar vaziyette yıkamanıza olanak tanır. Diğer model gibi ayakları vantuzludur. Açık bir model olduğu için daha uzun süre kullanılabilir.

Küvet Oturağı Nasıl Kullanılır?

Küvet Oturağı Nasıl Kullanılır?

Şunu unutmayın, hangi küvet ürününü kullanırsanız kullanın gözünüzü bir an bile bebeğinizden ayırmamanız gerekli ve hiçbiri yüzde yüz garanti sunmaz. Yine de küvet içi oturak pratik ve kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bebeği oturtmadan önce, banyo küvet oturağı küvete iyice sabitlenmeli. Vantuzlu bacaklar bu işi sizin için kolaylaştıracak ama birkaç kere küveti sarsarak sağlam tutuş elde ettiğinizden emin olmalısınız. Tabii uygun sıcaklıkta suyunuz hazır olmalı. Suyu küvetin içine boşaltabilirsiniz veya ayrı bir kapta tutabilirsiniz. Bebeği nazikçe oturağın içine yerleştirerek bacaklarını çıkarın, kollarını üstte tutun ve sırtını yaslayın. Islanan vantuzların tutuşu bırakıp bırakmadıklarını ara ara kontrol etmeyi unutmayın. Küvet oturağı bebek banyosunu tek başınıza yapmanıza yardımcı olur ve kayıp düşmelere önlem almanızı sağlar. 0-9 ay boyunca oturaktan faydalanabilirsiniz.

Küvet Oturağı Fiyatları

Küvet Oturağı Fiyatları

Küvet oturağı fiyatları oldukça ekonomik. Zaten ürün plastikten yapılmış basit bir yapıya sahip. İşlevi ise kendinden çok daha büyük. Küvet oturağının gerekliliğini meral edebilirsiniz. Bebeğiniz dik duramıyorsa ve onu sık sık tek başınıza yıkamak zorunda kalıyorsanız küvet oturağı gibi bir aparattan destek almanız gerekecektir. Bebeğiniz dik durmaya başladığında bu aparata olan ihtiyacı da bitecek. Ama bu süre zarfında oturağını zaten epey kullanmış olacak. Baby Jem, Ok Baby ve diğer markaların küvet oturakları dışında, bebeğiniz için banyo sırasında kullanabileceğiniz küvet, küvet filesi ve küvet oturağı dahil her türlü küvet ürününü Küvet Ürünleri kategorimizde bulabilirsiniz

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adore (1)
Baby Jem (1)
Baby Rose (1)
Babyjem (1)
Bibaby (3)
(76)
Dolu (1)
Kidboo (1)
Maxima (2)
Moje (5)
Ok Baby (38)
Pilsan (1)
Prima (8)
Sevi Bebe (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (23)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL