TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Küvet Filesi

için 973 sonuç bulundu.

Küvet Filesi

Her hafta en az 2-3 kere düzenli bebek yıkama şart. Ama bu gerekliliğin zor yanları var, özellikle de tek başınıza iseniz. Bebeğinizi en iyi şekilde yıkayabilmeniz için birçok pratik bebek yıkama ürününden yararlanabilirsiniz. Bunlardan biri de küvet filesi.

Küvet Filesi Nedir?

Küvet Filesi Nedir?

Bebek küvet filesi veya bebek banyo filesi bebeklerin küvetlerine takılan, sırtlarına destek olan ve onların yıkanmasını kolaylaştıran bir banyo malzemesidir. Standart bir küvet filesi dört veya altı bağlantı noktasına sahiptir ve buralardaki kancalar (veya başka aparatlar) sayesinde küvetin kenarlarındaki boşluklara takılır. Hemen hemen bütün küvet fileleri standart plastik bebek banyosu modellerine uyacak ölçülerde üretilir ve de esnektir. Dolayısıyla, bebek küvet seti değil de tek tek ürün alsanız bile muhtemelen sorun yaşamazsınız. Birkaç tane küvet filesi modeli mevcut. Bir tanesi standart fileden yapılmış ürünlerdir. Bunların birçoğu en az 15 kilodan 35 kiloya kadar ağırlık taşıyabilir. Başka bir model havlu banyo filesidir. Bu modelde, standart banyo filesinin üstüne cicili bicili desenlere sahip bir banyo havlusu iliştirilmiştir. Havlu sayesinde çocuğunuzun sırtı daha yumuşak bir yüzeyle temas eder. Köpüklü küvet filesi yatak görünümündedir, sırta masaj yapar ve köpükleri tutar.

Küvet Filesinde Bebek Nasıl Yıkanır?

Küvet Filesinde Bebek Nasıl Yıkanır?

Yetişkin küvetleri bebekler için fazla büyük ve derindir. O yüzden onlara uygun boyutlarda üretilen bebek küvet veya bebek banyo çeşitlerinden edinmelisiniz. Küvetin dibine bebek havlusunu daldırıp çıkarmaya yetecek miktarda su koyun. Küveti tamamen doldurmayın çünkü bebeğiniz kaydığında su yutabilir. Banyoya geçmeden önce suyun derecesini termometreyle veya dirsekle mutlaka ölçün. Normalde bebeğinizi bu küvetlerde yıkamak için birinden yardım almanız gerekir. Küvet filesini bağlantı noktalarından küvete takıp sağlamlığını kontrol ettikten sonra bebeğinizin banyosunu tek başınıza da yaptırabilirsiniz. Banyo küvet filesi bebeğin sabunluyken elinizden kayıp pis suya düşme sorununa veya kaymasın diye onu sıkı tutarken canını yakma sorununa pratik bir çözüm sunar. Dışarısı soğuk olduğunda, ürünün modeli elverişliyse ayak kısmındaki bağlantı noktasını çıkararak bebeği ılık suya yakınlaştırmanız mümkün. Kurulumu kolay olan, hızlı kuruyup bakteri tutmayan ürünleri tercih edin.

Küvet Filesi Fiyatları Ne Kadar?

Küvet Filesi Fiyatları Ne Kadar?

Ürün pratik olduğu kadar aslında basit de. Bebek küvet filesi fiyatları bu durumu yansıtan ekonomik seviyelerde. Üstelik, bir aldığınız ürünü muhtemelen aylarca, hem de hafta da birkaç kere kullanacaksınız. Bebeğinizin banyosunun güvenli ve konforlu geçmesi için küvet filesi veya küvet filesi de içeren bir küvet seti almayı ihmal etmeyin. Baby Jem küvet filesi, bebekevi, Mini Damla, Ok Baby, Renz, Sevi Bebe, Ships ve diğer markaların küvet filesi modellerini burada bulabilirsiniz. Tabii ki küvet ürünleri küvet filesinden ibaret değil. Bebek küveti, küvet oturağı ve küvet minderi de Küvet Ürünleri kategorisinde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

99 (2)
AisaBaby (2)
Akova (1)
Androni (3)
Babe (2)
Baby Jem (38)
Babydo (2)
Babyish (1)
Babyjem (37)
Babylabs (8)
Bebefox (1)
bebekevi (5)
Bibaby (3)
Biobaby (1)
CAT (1)
Comfy (4)
(550)
Lilara (2)
Mam (4)
Moje (22)
Ninniline (1)
Sema baby (13)
Sema Bebe (5)
Sevi Bebe (175)
Ships (32)
Summer (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Set

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(51)
ve üzeri (82)
ve üzeri (96)
ve üzeri (98)
ve üzeri (105)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL