Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Set

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Küvet Ürünleri

için 395 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Küvet Ürünleri

Bebeğiniz için bir küvet seçmek zor görünebilir. Bebeğiniz büyüyene kadar kullanabileceğiniz, güvenlikli ve sağlam bir küvet satın almak istersiniz. Ürünün küvet malzemeleri ile uyumlu olması da büyük önem arz eder. Gerek file gerekse oturaklar için ideal bir küvet seçmelisiniz. Bir bebek küveti yeni doğmuş bir bebeğinizi güvenle desteklemenize yardımcı olacaktır. Her bir bebek küvetinin kendi yaş aralığı olsa da, bebeğiniz yaklaşık altı aylıkken kendi başına oturmaya başlayacak ve genellikle bu noktada küvet oturağı kullanmak isteyeceksiniz. Bu yüzden tercih ettiğiniz küvet, bir oturak için de yeteri kadar alana sahip olmalıdır. İlerleyen dönemlerde size problem çıkarmayacak bir ürün seçmeniz gerekir. Standart bir yeni doğan küveti alırsanız, çocuğunuz büyüyüp yürümeye başladığında küçük küvetler artık işinize yaramayabilir. Küçük küvet yerine geniş bir küvet tercih ederek uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Ayarlanabilir küvetler, çocuğunuzun yaşına göre büyüyebilir. Bu küvetlerle, çocuğunuzun boyutu ne olursa olsun küvetin boyutunu yapılandırmak için onlarla birlikte gelen aparatları kullanabilirsiniz. Küvetin çok fazla yer kaplamasını istemiyorsanız, bebeğiniz için daha küçük boyutlu küvet seçebilirsiniz. Küçük küvetlerin de kendine has avantajları vardır. En önemlisi bu küvetler, genellikle çocuğunuzu rahatça dik bir pozisyona getirmek için hafif bir eğime sahiptir. Bebek küvet seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, küvetin su kapasitesidir. Çocuğunuza yetecek kadar su tutabilen bir küvet seçmeniz gerekir. Çok sığ bir küvette bebeğinize düzgün bir şekilde banyo yaptırmanız zor olacaktır. Saklama kolaylığı için su kapasitesinden ödün vermemelisiniz. Bebek küvetleriyle ilgili çok önemli bir konu da yeni doğan bebekler için aşırı büyük küvetlerin tehlikeli olabileceğidir. Boğulma veya yaralanma riskini artırabileceğinden, büyük küvetlerin kullanımı için ek aparatlar tercih edilmelidir. Küvet filesi bu aparatların başında gelir. Çok çeşitli fileler bulunmaktadır. Her file farklı model, doku ve renk seçeneği sunar. File seçimi yaparken öncelikle küvetinizin boyutunu göz önünde bulundurmalısınız. Küçük küvetler için küçük boy fileler, büyük küvetler için büyük boyutlu fileleri seçmelisiniz. Küvet filelerinin dokusu da oldukça önemlidir. Yeni doğan bebeğinizin cildine zarar vermeyecek bir file seçimi yapmalısınız. Aynı zamanda antibakteriyel özellikler içeren fileler, bebeğinizin cilt sağlığını en iyi şekilde destekler ve kullanım sonrasında ürün yüzeyinde bakteri birikimini önler. Bazı fileler dolgulu yapıdadır. Bunlar bebeğinizin rahat ve yumuşak bir zeminde banyo yapmasını mümkün kılar. File kullanımı oldukça kolaydır. Filelerin kenar bölümlerinde, küvete sabitlenen klipsler bulunur. Bu klipsler sert plastik veya metalden üretilir. File kullanımı genelde ilk altı ay boyunca tavsiye edilir. Bebeğiniz altı aydan sonra oturmaya başlayacaktır. Sonrasında diğer aparatlar ile bebeğinizin banyo keyfini destekleyebilirsiniz.

Bebek Küvet Modelleri

Bebek Küvet Modelleri

Banyo etkinliği söz konusu olduğunda küvet işinizi kolaylaştırabilir. Muhtemelen bebek yaklaşık 6 aylık olana kadar veya gelişimsel olarak oturamayana kadar bir bebek küvetine ihtiyacınız vardır. Bazı küvetler ise daha uzun süre kullanım olanağı sunar ve sizi ek masraflardan kurtarır. Bebeğinizle birlikte büyüyebilen küvetler, en azından 2 yaşa kadar kullanım imkanı sağlar. Katlanabilir küvet genelde silikon malzemeden üretilir ve oldukça pratik bir üründür. Tek bir hareketler katlanır ve iç mekanda fazla yer kaplamaz. Bu tarz küvetler zemin üzerinde kullanılabileceği gibi ayaklı küvet şeklinde de kullanılabilir. Bunun için küvet ayaklığı edinmeniz gerekir. Küvet ayağı ile kullanılabilen bağımsız küvet türleri, bebeğinizi rahat bir şekilde banyo yaptırmanızı sağlar. Bazı küvetler kendinden ayaklıdır ve bunlar genelde katlanıp muhafaza edilebilen küvetlerdir. Kendinden ayaklı küvetler, bebeği kendi seviyenize getirmek için plastik bir taban kullanır. Bu da daha az önsezi, daha fazla yıkama anlamına gelir. Beğendiğiniz küvetin kendine özel bir ayaklığı bulunmuyor ise ek bir ayaklık edinebilirsiniz. Bu küvet ürünleri tüm küvetlere uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Yeni doğan küvetleri, bebekleri rahat ve güvenli bir şekilde tutar, böylece suda kaymaları konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Jakuzili küvet biraz daha büyük bebekler için ideal bir üründür ve gelişmiş özellikler sunar. Özellikle sıcak havalarda bebeğinizin banyo keyfine destek olur. Oturmalı küvet, iç bölümünde bebeğin uzanabileceği özel bir alan içerir. Bu alan kaydırmaz yüzeylidir ve çoğu üründe yanlardan hafif çıkıntılıdır. Böylece bebeğinizin güvenli bir şekilde konumlanmasını sağlar. Kaydırmaz iç yüzey bazı küvetlerde bitişiktir. Bazılarında ise çıkarılabilir özelliktedir. Çıkarılabilir olanlar, daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı yaratır. Çünkü bebeğiniz büyüdükçe sabit oturma bölümüne sığmayacaktır. Ahşap küvet tasarıma önem veren ebeveynler için ideal bir seçenektir. Mini küvet yeni doğan bebekler için ideal bir seçimdir. Güvenli bir banyo etkinliğini destekler. Maksimum 2 yaşına kadar rahatlıkla kullanılabilir. Yapı malzemesi olarak küvetler farklı ürünlerden elde edilebilir. Bunlar arasında mermer küvet ve akrilik küvet veya döküm küvet türleri de vardır. Bebekler için küvetler farklı şekil seçeneği de sunar. Banyonun ve çocuk odasının tarzına uyum sağlayacak birçok renk, boyut ve şekilde küvetler bulunur. Oval küvet ve kare küvet ya da yuvarlak küvet gibi modeller de oldukça popülerdir.

Güvenli Küvet Oturakları

Güvenli Küvet Oturakları

Her ebeveynin bildiği gibi, bebekleri banyo yaptırmak oldukça streslidir. Böyle dönemlerde işinizi kolaylaştıracak ürünler edinebilir, çocuğunuzun konforlu şekilde banyo yapmasını sağlayabilirsiniz. Banyo koltukları, kısmen küvet suyuna batırılmış halde duran, genellikle sert plastikten yapılmış bir sandalye türüdür. Bebeğinizin başını ve sırtını desteklemek için tasarlanan bu koltuklar aynı zamanda bebeğin yerinde kalmasına yardımcı olur ve küçük çocuğunuzu düzgün bir şekilde sabunlayıp temizleyebilmenizi sağlar. Bir bebeği, özellikle de yeni doğmuş bir bebeğini normal bir küvette tek başına yıkamak çok zor olabilir. Banyo koltukları bu konuda size yardım edebilir. Birkaç çeşit banyo koltuğu vardır. Daha büyük bebekler, mama sandalyesine benzeyen daha geleneksel tarzda bir bebek banyosu koltuğuna yerleştirilebilir. Diğer bir seçenek de, bebeğinizin suya yaslanıp yüzmesini sağlayan yumuşak, şişirilebilir bir yastık olan bebek banyo halkasıdır. Bebek oturabildiğinde, dik durmasına yardımcı olmak için koltuk halkası bel çevresine sabitlenebilir. Buna küvet yastığı denir. Üreticiler, bebek banyo koltuklarının yerinde durması için çok sayıda yöntem geliştirmişlerdir. Koltukların alt bölümü vakumlu olduğu için çocuk içinde oturuyor iken koltuğun hareket etmesi mümkün değildir. Küvet oturakları çocuğun öne, arkaya veya yana kaymasını önleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Bazı küvet koltukları ön bölümünde çeşitli sabit oyuncaklar içerir. Bu da çocuğunuzun banyo aktivitesi sırasında oyunlar oynamasına izin verir. Oturaklar hem portatif küvet hem de taşınabilir küvet çeşitleri için uygundur. Kullanım öncesinde oturağın alt bölümünü ıslatmayı ve küvetin iç bölümüne sabitlemeyi unutmamalısınız. Oturağı sabitledikten sonra çocuğunuzu içine oturtabilirsiniz. Bu aparatı güvenli bir şekilde kullanabilmek için çocuğunuzun dört aylıktan büyük olması gerekir. Banyo oturaklarını banyo etkinliği dışında da kullanabilirsiniz. Bebeğiniz büyüyene kadar bu ürünü mama sandalyesi şeklinde kullanmanız da mümkün olur.

Bebek Küvet Aksesuarları

Bebek Küvet Aksesuarları

Plastik küvet veya diğer tüm küvet türleri için uygun olan birçok aksesuar vardır. Bu ürünlerin her biri bebeğinizi daha rahat ve güvenli şekilde banyo yaptırmanızı sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Bir bebeği yıkamak tecrübeli ebeveynler için bile göz korkutucu olabilir. Doğru ekipmanları edinmek, banyo vaktini daha eğlenceli ve stressiz hale dönüştürebilir. Küvet tutamağı küvetin sabit bir şekilde kalmasını sağlar. Böylece bebeğiniz ne kadar hareketli olursa olsun güvenli bir banyo etkinliği söz konusudur. Küvet sehpası bebeğinizin öne doğru eğilmesini önler ve küvetin içine ek bir güvenlik unsuru eklenmesini sağlar. Ayrıca sehpa üzerine çeşitli oyuncaklar yerleştirebilir, bebeğinizin eğlenceli banyo etkinliğine katkıda bulunabilirsiniz. Küvet kenar çıtası küvetin çevresini sarar ve bebeğin daha güvenli bir şekilde banyo yapmasını sağlar. Küvet çıtası özellikle iki yaş üstü çocuklar için önemlidir. Aynı şekilde küvet kenar bandı da bebeğiniz için önemlidir. Özellikle ayakta banyo yapan çocukların kaymasını ve düşmesini engeller. Küvet sifonu ebeveynler için önemli bir aksesuardır. Sifon sayesinde, küvet içinde biriken suyu boşaltmak için enerji ve zaman harcamak zorunda kalmazsınız. Küvetin tıpa bölümüne sifonu yerleştirebilir ve yıkama suyunun akmasını sağlayabilirsiniz. Küvet içi kaydırmaz ayakta durabilen çocuklar için oldukça gerekli bir aparattır. Küvet kaydırmaz sayesinde çocuğunuz banyo yaparken hareket etse bile kayıp düşme ihtimali ortadan kalkar. Bu ürünler hem yetişkin küvetlerine monte edilebilir hem de çocuk küvetlerinin tabanına eklenebilir. Küvet tepsisi banyo keyfini bitirmek istemeyen çocuklar için muhteşem bir aparattır. Küvet teknesi veya geleneksel küvetlere monte edilebilir. Çocuğunuz bu tepsiye oyuncaklarını, tabletini ve diğer istediği tüm eşyaları yerleştirebilir. Böylece banyo keyfini daha eğlenceli hale dönüştürebilir. Küvet perdesi banyonuza hoş bir ayrıntı olurken aynı zamanda iç mekanın görünümünü de tamamlar. Çocuklara hitap eden veya banyonuzun tasarımına uyan küvet perdeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Küvet kapağı banyo zamanları dışında çocuğunuz için güvenli bir alan oluşturmanıza izin verir. Bu kapaklar küvet kullanılmadığında üzerinin kapatılmasını sağlar. Küvet basamağı yetişkin küvetine çocuğunuzun güvenli bir şekilde geçiş yapması için tasarlanmış bir aparattır. Aynı şekilde küvetten çıkarken de kaymaları önler. Bu ürünler kaydırmaz yüzeyli olduğu için rahat bir kullanım imkanı sunar.

Kaliteli Küvet Ürünleri ve Aksesuarları

Kaliteli Küvet Ürünleri ve Aksesuarları

Çocuğunuzu küvete koymadan önce dirseğinizi suya batırarak ısı ölçümü yapabilirsiniz. Su termometreleri ile bu işlemi daha kolay hale dönüştürebilirsiniz. Böylece çocuğunuzu ideal su sıcaklığında banyo yaptırmış olursunuz. Su termometresi, küvet takımı ile birlikte satılabilir. Eğer bir küvet seti satın almıyorsanız, termometreyi ayrıca edinebilirsiniz. Pek çok çocuk akan su ile oynamayı sever, ancak kaygan bir küvette düşmeye ve kafalarını çarpmaya eğilimlidirler. Bu yüzden banyo sırasında çocuğunuzu dikkatlice izlemeyi ihmal etmemelisiniz. Küveti çok fazla suyla doldurmak bebeğinizi büyük bir risk altına sokar. Banyoyu bebeğinizin göbek deliğinden yüksek olmayan suyla doldurmanız yeterli olacaktır. Bebek küvetinin kaymaz yüzeyi ve desteği size daha fazla kolaylık ve gönül rahatlığı sağlayabilir. Yeni doğanlar başlarını ya da vücudun diğer kısımlarını destekleyemezler. Bu yüzden ellerinizi her zaman bebeğinizin üzerinde tutmalısınız. Fileler sayesinde daha rahat bir şekilde bebeğinizi yıkayabilirsiniz. Altta kaymayan yüzeyler, pürüzsüz yuvarlak kenarlar, bebeğinizin başı ve omuzları için destek, taşınabilirlik gibi özellikler, bebek küvetleri için oldukça önemlidir. Drenajı kolay ve çabuk kuruyan küvetler de ekstra kolaylık sağlar. Ayaklı küvetler ebeveynler için ekstra kolaylık vadeder. Küveti güvenli bir şekilde ideal yüksekliğe kaldırabilen, çıkarılabilir bir platform edinebilirsiniz. Böylece bebeği yıkamak için rahatsız bir şekilde kamburlaşmak zorunda kalmazsınız. Üç aşamalı küvetler çok yönlü özellikler sunar. File askı, tam vücut destek pozisyonu ve yastıklı oturma destek pozisyonu sağlamasıyla fark yaratır. Ayrıca duş başlığına asmak için döner bir kancaya, bir tahliye tapasına ve altta kaymaz bir dokuya sahiptir. Katlanabilme özelliği sunan ürün, hem fonksiyonelliği hem de bebeğin cildini soğuktan korumaya yardımcı olması nedeniyle oldukça rahattır. Küvet ölçüler bakımından birçok seçenek sunar. Büyük, mini, küçük, standart ve orta boy gibi pek çok küvet boyutu vardır. Küvetin boyutuna karar verirken çocuğunuzun yaşını veya kaç aylık olduğunu, küveti uzun süre kullanmak isteyip istemediğinizi ve iç mekanın büyüklüğünü hesaba katmanız önemlidir.

İşlevsel Bebek Küvet Ürünleri

İşlevsel Bebek Küvet Ürünleri

Bebekle zaman geçirmek ve bağ kurmak çok tatmin edici olabilir ve bağ kurmanın en eğlenceli ve samimi yollarından biri banyo yapmaktır. Bebeklerin çoğu suyu sever, ancak banyo sırasında ekstra dikkatli ve özenli olmak önemlidir. Güvenli ve sağlam bir küvet bebeğinizi güvenle yıkamanıza yardımcı olabilir. Bebeğiniz henüz çok küçük ise onu ebeveyn banyosu yerine minik küvetlerde yıkamanız büyük önem arz eder. Bebek küvetleri veküvet malzemeleri bebeğinizin güvenliği düşünülerek yapılır. Parçaların çoğu bebeğinizin küvette dik durmasına yardımcı olabilecek kaymaz yüzeylere sahiptir. Yeni doğanlar başlarını dik tutamadıkları için onları yetişkin boyutunda bir küvete göre daha kolay desteklemek ve tutmak için tasarlanmış, daha küçük bir küvette yıkamak zorunludur. Bebeğinizin konforu da önemlidir. Bebeklerin çoğu suyu sever ve onlara su sıçramaları ve oynamaları için rahatlatıcı bir alan sağlamak, temizlik deneyimine keyif katar. Bir bebek küveti seçerken göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden biri evinizdeki alandır. Bebek banyosunun güvenli ve stressiz bir banyo yapmasını sağlayacak güvenlik özelliklerini de göz önünde bulundurmalısınız. Eğildiğinizde sırtınızı zorlamaması için bebeğinizi yeterli alan olan bir yerde yıkamanız gerekecek. Bazı küvetler eğilmenize gerek kalmayacak şekilde yüksekliği artıran aparatlar ile uyumludur. Bu küvetleri kullanırken üretici talimatlarına dikkat etmeyi de unutmamalısınız. Küvetinizin maksimum kaç yaşa kadar kullanılabileceğini gösteren ibare olacaktır. Buna göre bebeğiniz belli bir yaşa geldikten sonra daha büyük bir küvete geçebilirsiniz veya ek aparatlar dahilinde bebeğinizi yetişkin küvetinde yıkamaya devam edebilirsiniz. Bazı küvetler olduğu gibi kalabilir, bazıları katlanabilir ve kimi modeller de duvara asılabilir. Alt değiştirme masası ve küvet kombinasyonu içeren ürünler de bulunmaktadır. Bu tarz küvetler oldukça kullanışlıdır ve birkaç hareketle küvete veya alt değiştirme masasına dönüştürülebilir. Özellikle alan darlığı yaşıyorsanız, çok yönlülük sunan ürünleri tercih etmelisiniz. Banyo aparatları, çocuğunuz büyüdükçe daha çok avantajlı hale gelir. Bunlar genellikle ergonomik ürünlerdir ve çok fazla yer kaplamaz. Her biri bebeğinizin güvenli bir şekilde banyo yapmasını sağlamak ve etrafta kaymasını önlemek için özel olarak geliştirilmiştir. Küvetin hareket etmemesi için kaymaya karşı dirençli bir desteğe sahip olması gerekir. Küvetinizde file kullanıyorsanız, küvetin boyutu ile uyumlu olması gerektiğini unutmamalısınız. Çok gergin bir file bebeğinizin daha havada kalmasına neden olur. Bu da güvenlik için büyük bir problemdir. Filenizi uzun süre kullanmak istiyorsanız, farklı küvet boyutlarına uyum sağlayan geçiş aparatı içerdiğinden emin olmalısınız. Çizilmeye neden olabileceğinden pürüzlü kenarları olan bir küvet seçmemelisiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da suyun boşaltılmasını kolaylaştırmak için küvetin dibinde bir tıpa olması gerektiğidir. Böylece bebeğinizi yıkama işlemini daha pratik şekilde tamamlayabilirsiniz. Sizler de banyo ve tuvalet sayfamızdan tüm ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz.