TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Küvet Minderi

için 20 sonuç bulundu.

Küvet Minderi

Küvet minderi bebeklerin banyosunda olmazsa olmazlardan biridir. Küvet içerisinde bebeğin kaymaması, annenin daha kolay bir şekilde yıkayabilmesi ve bebeğin huzursuzlanıp ağlamaması için küvet minderi kullanmak gerekir. Kategorimiz üzerinden çeşitli küvet minderi modellerini inceleyebilirsiniz.

Küvet Minderi Nedir? Ne İşe Yarar?

Küvet Minderi Nedir? Ne İşe Yarar?

Küvet minderi, bebek banyo aksesuarları çeşitlerinden biridir. Bebek küveti içerisine yerleştirilen, yumuşak dokulu, kaymaz bir minder ya da yastık çeşidi olarak tanımlayabileceğimiz bebek küvet minderi bebeğin yıkama esnasında zarar görmesini engeller. Anneler için, bir yandan bebeği tutmak ve bir yandan onu yıkamaya çalışmak hayli zordur. Küvetin soğuk ve sert zemini, bebeklerin hassas ciltleri için tahriş edici olabilir. Yahut soğuk dolayısıyla bebek huzursuz olabilir. Tüm bunların önüne geçmek ve konforlu bir banyo ortamı sağlayabilmek için bir küvet minderi yeterli olacaktır.

Küvet Minderi Çeşitleri Nelerdir?

Küvet Minderi Çeşitleri Nelerdir?

Küvet minderi, yumuşak yastıktan ya da süngerden oluşabilir. Minder yahut küvet yastığı modellerinde, çabuk kuruyan kumaş ve içerisinde yumuşak mikro boncuklar kullanılır. Genellikle bu tarz modellerde, cildi deforme etmeyen, küf oluşumunu engelleyen, çabuk kuruyan ve nefes alan kumaşlar tercih edilir. Bir başka model ise, bebek banyo küvet süngeri çeşididir. Ana maddesi sünger olan bu tarz bebek küvet yastığı modelleri, yumuşak bir yapıya sahiptir. Emici yapısı sayesinde fazla suyu emen süngerler, bebeklerin sudan rahatsız olmasını engeller. Yıkama sonrasında sünger sıkılarak suyu boşaltılır ve kurumaya bırakılır. Küvet ürünleri içerisinde minder amacıyla kullanılan bir başka ürün de küvet filesidir. Küvet filesi, ağ gibi bir yapıya sahiptir. Küvetin kenarlarına plastik tutucularıyla tutturulan file, bebeğin havada kalmasını, soğuk zemine temas etmemesini sağlar. Özellikle 0-6 ay bebekler için kullanılması önerilen bebek küvet filesi modellerinin, bebek büyüyüp ağırlığı arttıkça kullanımı zorlaşır. Bu yüzden altı ay sonrasında minder ya da sünger modellerine geçilmesi önerilir. Farklı madde ve renklerde bebek yıkama minderi modellerini kategorimizden inceleyebilir, bebeğiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Küvet Minderi Nasıl Kullanılır?

Küvet Minderi Nasıl Kullanılır?

Yıkama küveti içerisine minderin yüksekliğini geçmeyecek kadar su doldurduktan sonra, tercih edilen modele göre minder ya da sünger yerleştirilir. Kaymaz bir yapısı olan yumuşak mindere yatıracağınız bebeğinizi, düşürme ya da canını acıtma tehlikesi olmadan yıkabilirsiniz. Eğer minder yerine file modellerinden seçim yaptıysanız, bebek banyo küveti kenarlarına, plastik tutucularıyla rahatlıkla tutturabilir ve bebeğinizi elinizde tutmadan yıkayabilirsiniz. Bebek banyo araç gereçleri arasında olmazsa olmaz küvet minderi modelleri, Sevi Bebe, Babyjem, Ships Baby, Moje, Bebefox gibi markalar tarafından satışa sunulmaktadır. Bu markaların modellerini ve çok daha fazlasına ulaşabilmek için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Diğer bebek banyo gereçleri ve küvet ürünleri için ise Küvet Ürünleri kategorisine uğrayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Baby Jem (1)
Babyjem (4)
Bebefox (1)
Moje (3)
Ok Baby (1)
Sevi Bebe (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL