KIZ ÇOCUK BOT & ÇİZME

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Vicco Kız Çocuk Bot & Çizme

Sonbahar ve kış aylarında değişen hava şartlarının etkisiyle birlikte günlük rutinde kullanılan giyim eşyalarında da değişiklik yapılması gerekir. Yılın sıcak dönemlerinin aksine soğuk ve yağışlı geçen bu süreçlerde ayakkabılarda şartlara uygun özelliklerle tercih edilmelidir. Vicco bot seçenekleriyle soğuk havalarda ihtiyacınız olan sıcaklığı ve konforu ayaklarınıza yaşatabilirsiniz. Çocuklar için tasarladığı bot modelleriyle piyasada yer alan Vicco markası, fonksiyonel açıdan gelişmiş botlarını görsel şıklıkla da birleştiriyor. Vicco marka botlarla çocuğunuzun tarzını göz alıcı kılabilirsiniz. Şimdi siz de Vicco çizme ve bot modellerini görüntülemek üzere ürün sayfamıza göz atabilir, sizin için uygun olan ürünleri inceledikten sonra beğendiğiniz modeli dilerseniz hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Vicco Bot ve Çizme Modelleri Çocuğunuzun Tarzını Tamamlıyor

Vicco Bot ve Çizme Modelleri Çocuğunuzun Tarzını Tamamlıyor

Botlar ve çizmeler, klasik ayakkabılara kıyasla genellikle daha kalın, daha yüksek olurlar. Çünkü yağışlı hava şartlarında kullanıcının ayaklarını ıslaklıktan ve kayma tehlikesinden koruma amacıyla tasarlanırlar. Vicco markası, piyasaya sunduğu erkek ve kız çocuk bot modellerinde; botların standart olarak taşıdıkları görsel nitelikleri yaratıcı görünümlerle buluşturuyor. Sonuç olarak ortaya geniş yüzey alanıyla göze çarpan ve dikkat çekici bir görünümle tasarlanmış bot/çizme modelleri çıkıyor. Vicco bot kız çocuklar için tasarlanan alternatifleriyle incelendiğinde, markanın kız çocuklarının sevdikleri renkler ve desenlerle ürünlerini şekillendirdiği görülebiliyor. Sportif, klasik ve modern olmak üzere üç farklı tarzda tasarlanan Vicco kız çocuk botları çeşitli tarzlara uyum gösteriyorlar. Markanın ürün yelpazesindeki kızlara özgü bot modellerinde pembe, siyah, füme, pudra, sarı, bordo gibi renk alternatifleri yer alıyor. Kız çocuklar için tasarlanan Vicco çizme modelleri siyah renk yüzeye sahip seçenekleriyle estetik görünümler ortaya koyuyorlar. Deri veya süet yüzey ile tercih edilebilen bu modellerde metal kürelerle ve çeşitli geometrik şekillerle yapılmış süslemeler çizmeye canlılık, dinamiklik kazandırıyor. Kız çocukların zevklerine hitap eden bu estetik tasarım özellikleriyle Vicco imzalı çizme modellerini ürün sayfamızda görüntüleyebilirsiniz. Vicco bot erkek modellerinde de çeşitli tasarım alternatifleri bulunuyor. Erkek çocuklara yönelik olarak tasarlanan ürünler, kahverengi, haki, siyah, lacivert gibi erkek çocuklar tarafından ilgi gören renklere sahipler. Markanın lacivert yüzey rengine ve parlak sarı renkte tabana sahip erkek çizme modeli yenilikçi tarzıyla göze çarpıyor. Çok katmanlı tasarım özelliklerine sahip bu model keten, deri ve plastik malzemelerin çeşitli düzeylerde kullanımlarıyla piyasaya sunuluyor. Hem görsel hem de fonksiyonel açıdan birbirinden ayrılan çok sayıda ürün alternatifi bulunan Vicco, modellerini soğuk hava şartlarını dikkate alarak dizayn ediyor. Sezon içinde çok düşük sıcaklıkların etkili olduğu dönemlere uygun olarak yaka ve iç kısmı kürk, polar malzemelerle tasarlanan bot modelleri bu dizayn anlayışına örnek olarak gösterilebilir. Ayrıca daha ılıman dönemlerde yağışlı havalar için tasarlanan bot alternatifleri de daha ince ve hafif tasarım özellikleri taşıyorlar.

Vicco Bot Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vicco Bot Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

2005 senesinden bu yana Türkiye’de çocuklara yönelik bot ve çizme ürünleri tasarlayarak piyasaya süren Vicco markası, gelişen teknolojik olanaklar paralelinde ürünlerinde de sürekli olarak gelişime önem veren isimlerden birisi. Sektörde kendine has çizgisiyle yaratıcı ürün alternatifleri yaratabilme kabiliyetini ortaya koyan Vicco’nun bot modelleri taşıdıkları özelliklerle dikkat çekiyorlar. Vicco bot modelleri kullanıcılarının karlı havalarda ihtiyaçları olan denge özelliklerini sunuyorlar. Bu noktada özellikle kar, buz ve ıslak zeminde tutuş performansının modellerde başarılı olduğu söylenebilir. Botların dış tabanındaki dinamik desenler, yürüyüş esnasında zemine tutuşu arttırarak kayma riskini minimize ederek güvenlik sağlar. Böylelikle çocuklarınız emniyetli bir şekilde kış aylarında dış alan aktivitelerini gerçekleştirebilirler. Vicco bot yorum ve değerlendirmeleri göz önüne alındığında markanın dış tabanın yanı sıra iç tabanda da kullanıcıları memnun eden özellikler sunduğu görülebiliyor. Yumuşak, konforlu ve soğuk hava şartlarına karşı koruyucu özellik taşıyan iç tabanlar arasında termo tabanlar gösterilebilir. Markanın kız ve erkek çocuk bot modellerinde yer verilen termo iç taban, dış alandaki soğuk etkisine karşı güçlü bir yalıtım sağlayarak ayakların üşümesini önlüyor. Düşük hava sıcaklıklarının neden olabileceği sağlık sorunlarına karşı etkili bir koruma olarak da gösterilebilecek termo iç taban, sahip olduğu esneklik özellikleriyle de yürüyüş esnasında rahatlık sağlıyor. İç taban alternatifleri arasında poliüretan malzemeden tasarlanmış seçenekler de yer alıyor. Plastiğin sünger formuna getirilmesi sonucunda elde edilen poliüretan malzeme, atılan her adımda ayağın nefes almasını sağlarken su geçirmezlikten ödün vermiyor. Sonuç olarak yağışın etkili olduğu dış alanda gerçekleştirilen aktivitelerde ayaklarda terleme oluşumu engellenirken, su yalıtımı da sağlanıyor. Markanın bebek, çocuk ve genç kullanıcılara yönelik olarak tasarladığı bot/çizme seçeneklerinin genel anlamda kış aylarının zorlayıcı unsurlarına karşı iyi bir koruma sağladığı modellerdeki fonksiyonel nitelikler göz önüne alındığında görülebiliyor. Siz de çocuğunuz için ideal koruma sağlayacak bot modelini bulmak üzere ürün sayfamıza göz atarak Vicco bot fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi alabilir, beğendiğiniz modeli hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Vicco Bot ve Çizmelerle Keyifli Kışlar

Vicco Bot ve Çizmelerle Keyifli Kışlar

Vicco markasının tasarım ve fonksiyonel nitelikleri itibariyle birbirinden ayrılan çok sayıda ürün alternatifinin yer aldığı ürün gamında, çocukların eğlenceli anlar yaşamaları için geliştirilen modeller yer alıyor. Özellikle küçük yaş grubu kullanıcılara hitap eden Vicco bot ışıklı alternatifleriyle, onların dikkatini üzerine çekiyor. Atılan her adımda dış topuk bölgesinde parıldayan ışıkların yer aldığı modellerle, çocuğunuz her adımda renkli görüntülere sahip oluyor. Kız ve erkek çocuklar için farklı renk skalaları ile tasarlanan ışıklı bot seçenekleriyle onlar içinkışları keyifli bir hale getirebilirsiniz. Vicco markasının bot ve çizmeleri, kullanım nitelikleriyle de birbirlerinden ayrılıyor. Çocuklar için çoğu zaman çetrefilli olan ayakkabı/bot giyme sürecini, pratik hale getiren fermuarlı modeller markanın ürün sayfasında bulunabiliyor. Yan kısmında botun rahat bir şekilde giyilebilmesi için yerleştirilen fermuar sistemi, çocukların kendi başlarına botlarını giyebilmelerine yardımcı olurken, ebeveynlere de kolaylık sağlıyor. Çocukların kişisel zevklerine göre tasarlanmış, yine giyim konusunda pratiklik sağlayan bağcıklı seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Vicco marka botlarda bağcıklı seçenekler, özel toka tasarımlarıyla bağcıkların kolayca gevşetilebilmesini ve sıkılabilmesine olanak tanıyorlar. Böylelikle kullanıcılar botlarının bağcıklarını ayakları için en rahat olacak şekilde ayarlayabiliyor; botlarını çıkarmak istediklerinde yalnızca tek bir el hareketiyle bağcıkları gevşeterek botu çıkarabiliyorlar. Yaratıcı tasarım özelliklerini kullanarak ürün çeşitliliğini arttıran Vicco markasının, kayışlı bot modelleri de ürün sayfasında bulunabiliyor. Tek, çift ve üçlü kayış sistemleriyle tasarlanan bot seçenekleri kullanıcıların botun sıkılık düzeyini toka ayarlaması yaparak belirlemesini sağlıyorlar. Ayrıca klasik ve zarif bir görünüm ortaya koyan kayışlı modeller çocukların dikkat çekici bir tarza sahip olmalarını da mümkün kılıyorlar. Vicco bot cocuk kız ve erkeklerin kış aylarında ihtiyacı olan korumayı böylelikle zevkli görünümlerle bir araya getirmiş oluyor. Birbirinden farklı yönleriyle çeşitli yaş gruplarına hitaben 22-36 numara aralığındaki Vicco bot modelleri, çocukların ayakları için ideal boyutlarla dizayn ediliyorlar. Hemen Bot & Çizme kategorimizi inceleyerek çocuğunuzun ayak bedeni ile uyumlu, arzu ettiğiniz koruma özelliklerini ve görsel nitelikleri taşıyan bot seçeneklerini bulabilirsiniz.