KIZ ÇOCUK BOT & ÇİZME

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Igor Kız Çocuk Bot & Çizme

İgor markası, kadın ve çocuklara yönelik ürettiği renkli İgor bot ve çizme tasarımları ile oldukça ilgi görüyor. Avrupa standartlarında ürün özelliği ve kaliteli malzemelerden üretilmiş yapısı ile oldukça fazla tercih edilen bu ayakkabılar, farklı ayak numaraları barındıran modelleri ile de çeşitlilik gösteriyor. Birbirinden farklı, canlı ve parlak renklere sahip İgor çizme modelleri de kadın ve çocukların en çok tercih ettiği marka modelleri arasına giriyor. Dayanıklı yapıları ile oldukça uzun zaman kullanılabilen bu ayakkabılar, kullanıcıların ayak sağlığını düşünen yapısı ile adından sıkça söz ettiriyor. Sağlık açısından kanserojen hiçbir maddenin kullanılmadığı bu modeller, güvenle giyip yere basmanızı sağlıyor. Zemini tutuşu oldukça iyi olan bu bot ve çizmeler, kış aylarında sizlerin ve çocuklarınızın en önemli yardımcısı oluyor.

İgor Bot & Çizme Modelleriyle Zorlu Zeminler Sizi Bekliyor

İgor Bot & Çizme Modelleriyle Zorlu Zeminler Sizi Bekliyor

Kış mevsiminde İgor çocuk çizme ve botlar, ayaklarınızı sadece soğuktan korumakla kalmayıp, sıcak kalmasını da sağlıyor. Şık ve gösterişli yapıları ile bu botlar, hareketli bir halde olan çocukların ayak yapısına son derece uyumlu bir yapı gösteriyor. İgor çizme modelleri, suya, lekelere, kire, rüzgara ve yağmura dayanıklı yapıda üretildiği için kullanan kişiler tarafından memnuniyetle giyiliyor. Çocuk çizme ve botlar, çocukların soğuk kış aylarında okulda, parkta ve sokakta kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak için çocukların ayak anatomisine göre üretiliyor. Kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında olan botlar, çocuklarınızın sağlığı için gerekli ürünlerden biri oluyor. Çocuklar oldukça enerjik bir yapıya sahip olduğu için kışın alacağınız ayakkabının da kaydırmaz bir tabana sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Kalın tabanlı ve kaydırmaz bir yapıya sahip olan İgor çocuk bot modelleri, cırt cırtlı modelleri ile dikkat çekiyor. İgor markasının erkek ve kız çocuklar için üretmiş olduğu bot modelleri bulunuyor. Bu modeller, son derece şık, gösterişli, canlı ve parlak renk ve desenlerden oluşuyor. Erkek çocuk botları daha sade ve klasik bir yapıda sizlere sunuluyorken, İgor kız çocuk bot modelleri ise; parlak, tatlı motifler ve kız çocuklarının beğenisindeki renk anlayışı ile çeşitlendirilip, müşterilere sunuluyor. Yağmur çizmesi ve kar botu olarak da üretilen İgor markası ürünleri bulunuyor. Bu ürünler, daha fonksiyonel yapıda ürün değeri taşıdığı için hava şartları özelliklerine göre düşünülüp, sizlerin beğenisine sunuluyor. İgor markasının unisex özellikli model ve yapıda da üretilen bot ve çizmeleri kullanıcılar tarafından ilgi görülüyor. Hem erkek hem de kız çocukları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir görüntüye sahip olan bu bot ve çizmeler, enerjik yapılı kız ve erkek çocukların ortak durumlarından esinleniyor. İgor markası yetişkin kadınların ayak yapısına göre ürettiği bot ve çizmeler ile de adından söz ettiriyor. Siyah renkli çizme ve botları oldukça fazla ilgi gören kadın modeller, kışın keyfini rahatlıkla çıkarmak isteyen hanımların zevk ve beğenise göre üretilip sunuluyor.

İgor Bot & Çizme Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İgor Bot & Çizme Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İgor çocuk çizmeleri, renkli ve canlı görüntüleri ile çocukların büyülü dünyasını ilham alarak tasarladığı modeller ile dikkat çekiyor. Birbirinden farklı erkek ve kız çocuk çizmeleri, çocuk hayal gücü ve farkındalık yaratan renk anlayışı ile çocuklara sunuluyor. Kız çocukları için üretilen İgor Chufo Chello çocuk çizme, leopar deseni ve üzerine eklenen pembe kalp ile kız çocukların en çok ilgisini çeken modeller arasında görülüyor. Chuf Chello modelleri arasındaki bazı çizme modellerinin üst kısmında, çizmeyi gerip ayağa daha oturan bir yapıyı sağlaması için bağcık ve ip özelliği çizme modellerine ekleniyor. Kız çocukları, böylelikle ayağa daha iyi yerleşen bir model hissini yaşayıp, günlük hayatına devam ediyor. İgor mavi renkli erkek çocuk çizmesi de kaliteli tabanı, gaga ve gözlü kuş motifi ile erkek çocuklarının istediği renk ve motiflerle bezenip, sunuluyor. İgor çocuk yağmur çizmesi modelleri, sonbahar ve kış aylarındaki yağmur, rüzgar ve yağışlara uygun bir yapıda üretilen çizme özellikleri sunuyor. İgor kız çocuk yağmur çizme modelleri arasında yer alan fuşya rengindeki kız çocuk çizmesi, beyaz tabanı ve fuşya renginin parlaklığı ile kışın yağmurlu havalarda oldukça renkli görüntüler ortaya koyuyor. Erkekler için üretilen modeller arasında yer alan Splash Nautico serisi ise mavi rengi ile erkek çocuklarına uygun nitelikte özellik içeriyor. Pembe, sarı, mavi, kırmızı, lacivert, bordo, siyah, yeşil ve daha birçok renkten üüretilen erkek ve kız çocuk çizme ve botlar, çocuklarınızın kış aylarında bile zemine sağlam basması için üretilen bir yapıda üretiliyor. İgor bebek çizme modelleri, renkli, kurdelalı, yıldızlı ve birbirinden farklı renk ve alternatifler ile miniklerin ayağını korumak için üretiliyor. İgor kadın çizme modelleri arasında kısa ve uzun boylarda bulunan yağmur çizmeleri, hanımların günlük hayatta her combine uyum sağlaması için üretilmiş model yapılarından olup, kadın zevk ve beğenisine sunuluyor. İgor Urban Lux kadın yağmur çizmesi, siyah ve parlak renkli yapısı, kısa modelli ürün özelliği göstermesi ve sonbahar ayı için oldukça kullanışlı bir yapıda olmasıyla öne çıkıyor.

İgor Bot & Çizme ile Kış Şartları Artık Daha Rahat Geçiyor

İgor Bot & Çizme ile Kış Şartları Artık Daha Rahat Geçiyor

Yüksek üretim teknolojisi ve dayanıklı yapıdaki modelleri ile çocukların ve kadınların vazgeçilmez tercihi olan İgor bot ve çizme modelleri, parlak yapıları, ekstra özellikleri, kaymaz tabanları, farklı renk seçenekleri, üzerindeki desen ve şekil yapıları ve de farklı boyutlardaki ürün yapılarıyla her kış ve sonbahar en çok tercih edilen ürünler arasına giriyor. İgor çocuk yağmur botu modelleri arasındaki Waterproof yüzey teknolojisi kullanan bot modelleri, çocuklarınızın ayak içine sızmayan yağmur ve kar suları ile çocuklarınıza yüksek performans sunuyor. Poliüretan ve kauçuk taban malzemesi teknolojisi kullanan modeller, gösterişli yapıları ile de göz dolduruyor. İgor yağmur çizmesi çocuk modelleri, çocukların ayak yapısına göre düzenlendiği için, çocuklar ile ilgili her detayı da düşünüyor. Cırt cırtlı ve bağcıklı yapıya sahip ürün özellikleri de gösterebilen özel çocuk giyim ürünleri, farklı renk alternatifleri ile de dikkat çekiyor. Kurdela bağcık modeli, kız çocuklar tarafından çok sevilirken, ürün diğer farklı özellikleri ile de çocukları cezbetmeye devam ediyor. Sadece erkek ve kız çocuklarını mutlu etmeyen İgor markası, şıklığını ve zarafetini kış ve sonbahar aylarında dahi korumak isteyen hanımlara da özel bot ve çizme modelleri ortaya çıkarıyor. Farklı kombinlerle uyumlu yapıda olan siyah çizmeler, kadın modasını ayaklarınıza getiriyor. Çanta ve iş elbiselerinizin altında uyum gösterebilen modelleri de bulunan markanın, farklı alternatifleri de bulunuyor. Günlük kullanıma son derece yatkın olan bu ürünler ile dilerseniz iş toplantılarına ya da özel törenlere de katılabilirsiniz. Marka bünyesinde yer alan haki renkli kadın yağmur çizmeleri, tırtıklı kaymaz taban ve uzun yapıdaki plastik model yapısı sayesinde karlı havalarda üstün performans sağlıyor. İgor bot ve çizmelerden memnun olan kullanıcılar tarafından yapılan içerik ve yorumlara bakılacak olunursa; markanın yarattığı kaliteli ve işlevsel ayakkabıların birçok çocuk ve kadını cezbettiği görülebiliyor. Ürettiği çizme botlar ile verimli bir ayakkabı deneyimini sizlere sunan markanın ürünleri, ayağınızı zemine her basışınızda sizlere konfor, rahatlık ve sıcaklığı hissettiriyor. Bot & Çizme kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilir, detaylı inceleme yapabilirsiniz.